gWakeOnLAN - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Edit machine
eu: Editatu gailua

en: Add machine
eu: Gehitu gailua

en: Missing machine name
eu: Gailuaren izena falta da

en: Invalid MAC address
eu: MAC helbide baliogabea

en: Invalid destination host
eu: Helburuko ostalari baliogabea

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
eu: Ziur zaude hautatutako gailua ezabatu nahi duzula?

en: Delete machine
eu: Ezabatu gailua

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
eu: <big><b>Idatzi gailuaren izena eta MAC helbidea</b></big>

en: _Machine name:
eu: _Gailuaren izena:

en: MAC _Address:
eu: M_AC Helbidea:

en: _UDP port number:
eu: _UDP ataka zenbakia:

en: Request type:
eu: Eskaera mota:

en: _Local (broadcast)
eu: _Lokala (difusioa)

en: _Destination host:
eu: _Helburuko ostalaria:

en: Keyboard shortcuts
eu: Laster-teklak
