gWakeOnLAN - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Version {VERSION}
he: {VERSION} גרסת

en: Edit machine
he: ערוך מכונה

en: Add machine
he: הוסף מכונה

en: Missing machine name
he: שם מכונה חסר

en: Invalid MAC address
he: כתובת MAC שגויה

en: Invalid destination host
he: מארח יעד שגוי

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את המכונה הנבחרת?

en: Delete machine
he: מחק מכונה

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
he: <big><b>שבץ את שם המכונה וגם כתובת MAC של אותה מכונה</b></big>

en: _Machine name:
he: שם _מכונה:

en: MAC _Address:
he: כתובת M_AC:

en: _UDP port number:
he: מספר פורט _UDP:

en: Request type:
he: טיפוס בקשה:

en: _Local (broadcast)
he: _מקומי (שידור)

en: _Internet
he: _אינטרנט

en: _Destination host:
he: _מארח יעד:

en: Keyboard shortcuts
he: צירופי מקשים

en: Turn on
he: הדלק

en: Deselect all
he: אפס בחירות
