gWakeOnLAN - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Version {VERSION}
lt: Versija {VERSION}

en: Wake up your machines using Wake on LAN
lt: Pažadinkite kompiuterius naudodami žadinimą vietiniame tinkle

en: Contributors:
lt: Talkininkai:

en: Project home page
lt: Projekto internetinė svetainė

en: Source code
lt: Pirminis kodas

en: Author information
lt: Informacija apie autorių

en: Issues and bugs tracking
lt: Klaidos ir klaidų sekiklis

en: Translations
lt: Vertimai

en: Edit machine
lt: Taisyti kompiuterį

en: Add machine
lt: Pridėti kompiuterį

en: Missing machine name
lt: Trūksta kompiuterio pavadinimo

en: Invalid MAC address
lt: Neteisingas MAC adresas

en: Invalid destination host
lt: Neteisingas paskirties serveris

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą kompiuterį?

en: Delete machine
lt: Ištrinti kompiuterį

en: Pick a host from the ARP cache
lt: Parinkti serverį iš ARP podėlio

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Host Name
lt: Serverio pavadinimas

en: <b><span foreground="red">ERROR</span></b>
lt: <b><span foreground="red">KLAIDA</span></b>

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
lt: <big><b>Įterpkite kompiuterio pavadinimą ir jo MAC adresą</b></big>

en: _Machine name:
lt: _Kompiuterio pavadinimas:

en: MAC _Address:
lt: M_AC adresas:

en: _UDP port number:
lt: _UDP prievado numeris:

en: Request type:
lt: Užklausos tipas:

en: _Local (broadcast)
lt: _Vietinė (transliavimas)

en: _Internet
lt: _Internetas

en: _Destination host:
lt: _Paskirties serveris:

en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Turn on
lt: Įjungti

en: Detect from ARP cache
lt: Aptikti iš ARP podėlio

en: Import from ethers file
lt: Importuoti iš „ethers“ failo

en: Open the options menu
lt: Atverti parinkčių meniu

en: Deselect all
lt: Nuimti žymėjimą nuo visų

en: Select machines
lt: Žymėti kompiuterius

en: Show the about dialog
lt: Rodyti dialogą su informacija apie programą

en: Machines
lt: Kompiuteriai
