gWakeOnLAN - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Version {VERSION}
pl: Wersja {VERSION}

en: Contributors:
pl: Autorzy:

en: Edit machine
pl: Edytuj komputer

en: Add machine
pl: Dodaj komputer

en: Missing machine name
pl: Brak nazwy komputera

en: Invalid MAC address
pl: Nieprawidłowy adres MAC

en: Invalid destination host
pl: Nieprawidłowy host docelowy

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
pl: Czy na pewno usunąć zaznaczony komputer?

en: Delete machine
pl: Usuń komputer

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
pl: <big><b>Wpisz nazwę komputera i jego adres MAC</b></big>

en: _Machine name:
pl: Nazwa _komputera:

en: MAC _Address:
pl: _Adres MAC:

en: _UDP port number:
pl: Numer portu _UDP:

en: Request type:
pl: Typ żądania:

en: _Local (broadcast)
pl: _Lokalny (broadcast)

en: _Destination host:
pl: _Docelowy host:

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Show the about dialog
pl: Wyświetlenie informacji o programie
