gWakeOnLAN - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Version {VERSION}
sk: Verzia {VERSION}

en: Edit machine
sk: Upraviť stroj

en: Add machine
sk: Pridať stroj

en: Missing machine name
sk: Chýba názov stroja

en: Invalid MAC address
sk: Neplatná MAC adresa

en: Invalid destination host
sk: Neplatný cieľový hostiteľ

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
sk: Naozaj chcete odstrániť vybraný stroj?

en: Delete machine
sk: Vymazať stroj

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
sk: <big><b>Zadajte názov stroja a jeho MAC adresu</b></big>

en: _Machine name:
sk: _Názov stroja:

en: MAC _Address:
sk: M_AC adresa:

en: _UDP port number:
sk: Číslo _UDP portu:

en: Request type:
sk: Typ požiadavky:

en: _Local (broadcast)
sk: _Miestna (broadcast)

en: _Destination host:
sk: _Cieľový hostiteľ:

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky
