gWakeOnLAN - en to sl_SI translation catalogue (24 entries)

en: Version {VERSION}
sl_SI: Različica {VERSION}

en: Contributors:
sl_SI: Prispevkarji:

en: Edit machine
sl_SI: Uredi računalnik

en: Add machine
sl_SI: Dodaj računalnik

en: Missing machine name
sl_SI: Manjka ime računalnika

en: Invalid MAC address
sl_SI: Neveljaven strojni naslov

en: Invalid destination host
sl_SI: Neveljaven ciljni gostitelj

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbran računalnik?

en: Delete machine
sl_SI: Izbriši računalnik

en: Pick a host from the ARP cache
sl_SI: Izberi gostitelja iz predpomnilnika ARP

en: IP Address
sl_SI: Naslov IP

en: Host Name
sl_SI: Ime gostitelja

en: <b><span foreground="red">ERROR</span></b>
sl_SI: <b><span foreground="red">NAPAKA</span></b>

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
sl_SI: <big><b>Vnesite naslov računalnika in njegov strojni naslov</b></big>

en: _Machine name:
sl_SI: I_me računalnika:

en: MAC _Address:
sl_SI: Strojni n_aslov:

en: _UDP port number:
sl_SI: Številka vrat _UDP:

en: Request type:
sl_SI: Vrsta zahteve:

en: _Local (broadcast)
sl_SI: _Krajevno (vsesmerno oddajanje)

en: _Destination host:
sl_SI: _Ciljni gostitelj:

en: Keyboard shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: Turn on
sl_SI: Vklopi

en: Detect from ARP cache
sl_SI: Zaznaj v predpomnilniku ARP

en: Import from ethers file
sl_SI: Uvozi iz datoteke ethers
