gweled - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Game over!
ar: انتهت اللعبة!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
ar: عمل عظيم, و لكن للأسف نتيجتك لم تتمكن من الوصول إلى العشرة الأوائل.

en: Congratulations!
ar: تهانينا!

en: Your score has made the top ten.
ar: نتيجتك وصلت الى العشرة الأوائل.

en: New Game
ar: لعبة جديدة

en: _Game
ar: _لعبه

en: Normal
ar: طبيعي

en: Timed
ar: مؤقتة
