gweled - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Game over!
bg: Край на играта!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
bg: Добра работа, но за съжаление вашият резултат не е в топ десет.

en: _New Game
bg: _Нова Игра

en: Gweled Scores
bg: Точки

en: Game type:
bg: Вид игра:

en: Congratulations!
bg: Поздравления!

en: Your score is the best!
bg: Вие сте с най-добър резултат!

en: Your score has made the top ten.
bg: Вашият резултат е в топ десет!

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of moves.
bg: Направете възможно най-много точки. Играта приключва когато нямате повече ходове.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of time.
bg: Направете възможно най-много точки. Играта приключва когато ви свърши времето.

en: The game never ends, but your score will not be saved.
bg: Играта никога не свършва, но резултатът ви няма да бъде запазен.

en: There is a game saved, do you want restore it?
bg: Имате запазена игра, искате ли да се върнете към нея?

en: Do you really want to abort this game?
bg: Наистина ли искате да прекратите тази игра?

en: Do you want to save the current game?
bg: Искате ли да запазите текущата игра?

en: A puzzle game with gems
bg: Пъзел от скъпоценни камъни

en: _Resume
bg: _Продължи

en: Paused
bg: На пауза

en: _Pause
bg: _Пауза

en: Level %d
bg: Ниво %d

en: Score
bg: Резултат

en: New Game
bg: Нова игра

en: Name
bg: Име

en: _Game
bg: _Игра

en: Pauses the game for you can return to it later
bg: Спира играта на пауза, за да можете да се върнете към нея по-късно

en: _Scores
bg: _Резултати

en: _Settings
bg: _Настройки

en: _Help
bg: _Помощ

en: Welcome to Gweled!
bg: Добре дошли в Gweled!

en: Normal
bg: Нормално

en: Timed
bg: За време

en: Endless
bg: Без край

en: Score:
bg: Резултат:

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Board size
bg: Размер на таблото

en: Small
bg: Малък

en: Medium
bg: Среден

en: Large
bg: Голям

en: Sound
bg: Звук

en: Play sound effects
bg: Пусни звукови ефекти

en: Miscellaneous
bg: Разни

en: Disable hints
bg: изключи подсказванията

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
bg: Играй пъзел подобен на "Диамантена мина"
