gweled - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Game over!
gl: Fin da partida!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
gl: Bo traballo, mais desafortunadamente a súa puntuación non alcanzou os 10 mellores postos.

en: _New Game
gl: Nova _partida

en: Gweled Scores
gl: Puntuacións Gweled

en: Game type:
gl: Tipo de partida:

en: Congratulations!
gl: Parabéns!

en: Your score is the best!
gl: A súa puntuación é a mellor!

en: Your score has made the top ten.
gl: A súa puntuación está entre as dez mellores.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of moves.
gl: Consegue tantos puntos como poidas. O xogo remata se quedas sen movementos.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of time.
gl: Consegue tantos puntos como poidas. O xogo remata se quedas sen tempo.

en: The game never ends, but your score will not be saved.
gl: O xogo non ten fin, pero a túa puntuación non será gardada.

en: There is a game saved, do you want restore it?
gl: Hai un xogo gardado, quere restauralo?

en: Do you really want to abort this game?
gl: Desexa realmente cancelar esta partida?

en: Do you want to save the current game?
gl: Quere gardar o xogo actual?

en: A puzzle game with gems
gl: Un puzzle con xoias

en: _Resume
gl: _Continuar

en: Paused
gl: Pausado

en: _Pause
gl: _Pausa

en: Level %d
gl: Nivel %d

en: Score
gl: Puntuación

en: New Game
gl: Nova partida

en: Name
gl: Nome

en: _Game
gl: _Partida

en: Pauses the game for you can return to it later
gl: Pausa o xogo para que o remotes despois

en: _Scores
gl: _Puntuacións

en: _Settings
gl: Axu_stes

en: _Help
gl: _Axuda

en: Welcome to Gweled!
gl: Benvido a Gweled!

en: Timed
gl: Cronometrado

en: Endless
gl: Sen fin

en: Score:
gl: Puntuación:

en: Preferences
gl: Axustes

en: Board size
gl: Tamaño do taboleiro

en: Small
gl: Pequeno

en: Medium
gl: Mediano

en: Large
gl: Grande

en: Sound
gl: Son

en: Play sound effects
gl: Reproducir os efectos de son

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
gl: Xoga a un crebacabezas semellante ao «Diamond Mine»
