gweled - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Game over!
ka: თამაში დასრულებულია!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
ka: კარგი შედეგია, მაგრამ საუკეთესო ათეულში ვერ მიაღწია.

en: _New Game
ka: _ახალი თამაში

en: Gweled Scores
ka: Gweled ქულები

en: Game type:
ka: თამაშის სახეობა:

en: Congratulations!
ka: გილოცავთ!

en: Your score is the best!
ka: თქვენი ქულები საუკეთესოა!

en: Your score has made the top ten.
ka: თქვენი ქულები საუკეთესო ათეულშია.

en: There is a game saved, do you want restore it?
ka: თქვენი თამაში შენახულია. გსურთ განაგრძოთ?

en: Do you really want to abort this game?
ka: დანამდვილებით გსურთ დაასრულოთ თამაში?

en: Do you want to save the current game?
ka: გსურთ მიმდინარე თამაშის შენახვა?

en: _Resume
ka: _გაგრძელება

en: Paused
ka: შეჩერებული

en: _Pause
ka: _შეჩერება

en: Level %d
ka: დონე %d

en: Score
ka: ქულა

en: New Game
ka: ახალი თამაში

en: Name
ka: სახელი

en: _Game
ka: _თამაში

en: Pauses the game for you can return to it later
ka: თამაშს აჩერებს რათა შეგეძლოთ მისი მოგვიანებით გაგრძელება

en: _Scores
ka: _ქულათა ჯამი

en: _Settings
ka: _გამართვა

en: _Help
ka: _დახმარება

en: Welcome to Gweled!
ka: ხმა

en: Normal
ka: ჩვეულებრივი

en: Timed
ka: დროზე

en: Score:
ka: ქულები:

en: Preferences
ka: გამართვა

en: Board size
ka: დაფის ზომა

en: Small
ka: პატარა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Large
ka: დიდი

en: Sound
ka: ხმა

en: Play sound effects
ka: ხმის ეფექტების დაკვრა

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
ka: ითამაშეთ "Diamond Mine"-ის მსგავსი თამაში
