gweled - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Game over!
lt: Žaidimas baigtas!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
lt: Šauniai padirbėta, bet nelaimei, Jūsų taškai nepateko į top dešimtuką.

en: _New Game
lt: _Naujas žaidimas

en: Gweled Scores
lt: Gweled balai

en: Game type:
lt: žaidimo tipas

en: Congratulations!
lt: Sveikinimai!

en: Your score is the best!
lt: Jūsų rezultatas – geriausias!

en: Your score has made the top ten.
lt: Jūsų rezultatas pateko į geriausių dešimtuką.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of moves.
lt: Surink kiek įmanoma daugiau taškų. Žaidimas baigsis, kai nebeturėsi ėjimų.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of time.
lt: Surink kiek įmanoma daugiau taškų. Žaidimas baigsis, jeigu tau baigsis laikas.

en: The game never ends, but your score will not be saved.
lt: Žaidimas niekada nesibaigs, bet tavo taškai nebus išsaugoti.

en: There is a game saved, do you want restore it?
lt: Yra išsaugotas žaidimas, ar nori jį tęsti?

en: Do you really want to abort this game?
lt: Ar tkirai nori išeiti iš žaidimo?

en: Do you want to save the current game?
lt: Ar nori išsaugoti šį žaidimą?

en: A puzzle game with gems
lt: Delionės žaidimas su brangakmeniais

en: _Resume
lt: _Tęsti

en: Paused
lt: Pauzė

en: _Pause
lt: _Pauzė

en: Level %d
lt: Lygis %d

en: Score
lt: Taškai

en: New Game
lt: Naujas žaidimas

en: Name
lt: Vardas

en: _Game
lt: _Žaidimas

en: Pauses the game for you can return to it later
lt: Sustabdę žaidimą, galite grįžti prie jo vėliau

en: _Scores
lt: _Taškai

en: _Settings
lt: _Nustatymai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Welcome to Gweled!
lt: Sveiki atvykę į Gweled!

en: Normal
lt: Normalus

en: Timed
lt: per laika

en: Endless
lt: Begalinis

en: Score:
lt: Taškai:

en: Preferences
lt: Pasirinktys

en: Board size
lt: Lentos dydis

en: Small
lt: Mažas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Large
lt: Didelis

en: Sound
lt: garsas

en: Play sound effects
lt: Groti garso efektus

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Disable hints
lt: Išjungti užuominas

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
lt: Žaisk dėlionės žaidimą panašų į "Deimantų kasykla"
