gweled - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Game over!
ms: Permainan tamat!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
ms: Bagus, malangnya skor anda tidak mencapai kedudukan sepuluh terbaik.

en: _New Game
ms: Permainan _Baru

en: Gweled Scores
ms: Skor Gweled

en: Game type:
ms: Jenis permainan:

en: Congratulations!
ms: Tahniah!

en: Your score is the best!
ms: Skor anda adalah yang terbaik!

en: Your score has made the top ten.
ms: Skor anda mencapai kedudukan sepuluh terbaik

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of moves.
ms: Dapatkan sebanyak mungkin mata yang boleh. Permainan tamat jika anda ketiadaan gerakan.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of time.
ms: Dapatkan sebanyak mungkin mata yang boleh. Permainan tamat jika anda kehabisan masa.

en: The game never ends, but your score will not be saved.
ms: Permainan tidak akan tamat tetapi mata anda tidak akan disimpan.

en: There is a game saved, do you want restore it?
ms: Terdapat permainan tersimpan, adakah anda ingin memulihkannya?

en: Do you really want to abort this game?
ms: Adakah anda ingin mengabaikan permainan ini?

en: Do you want to save the current game?
ms: Adakah anda ingin menyimpan permainan semasa?

en: A puzzle game with gems
ms: Permainan teka-teki menggunakan permata

en: _Resume
ms: _Sambung semula

en: Paused
ms: Dijedakan

en: _Pause
ms: _Jeda

en: Level %d
ms: Aras %d

en: Score
ms: Skor

en: New Game
ms: Permainan Baru

en: Name
ms: Nama

en: _Game
ms: _Permainan

en: Pauses the game for you can return to it later
ms: Jedakan permainan supaya anda boleh teruskannya kemudian

en: _Scores
ms: _Skor

en: _Settings
ms: _Tetapan

en: _Help
ms: _Bantuan

en: Welcome to Gweled!
ms: Selamat datang keGweled!

en: Normal
ms: Biasa

en: Timed
ms: Bermasa

en: Endless
ms: Tiada Had

en: Score:
ms: Skor:

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Board size
ms: Saiz papan

en: Small
ms: Kecil

en: Medium
ms: Sederhana

en: Large
ms: Besar

en: Sound
ms: Bunyi

en: Play sound effects
ms: Main kesan bunyi

en: Gweled
ms: Sweled

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
ms: Main permainan teka-teki yang seakan dengan "Diamond Mine"
