gweled - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Game over!
sl: Konec igre!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
sl: Dobro delo, ampak na žalost se vaš rezultat ne uvršča med najboljših deset.

en: _New Game
sl: _Nova Igra

en: Gweled Scores
sl: Rezultati gweled

en: Game type:
sl: Vrsta igre:

en: Congratulations!
sl: Čestitke!

en: Your score is the best!
sl: Vaš rezultat je najboljši!

en: Your score has made the top ten.
sl: Vaš rezultat se uvršča med najboljših deset.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of moves.
sl: Dobite toliko točk, kot jih lahko. Igra se konča, če vam zmanjka potez.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of time.
sl: Dobite toliko točk, kot jih lahko. Igra se konča, če vam zmanjka časa.

en: The game never ends, but your score will not be saved.
sl: Igra se nikoli ne konča, vendar vaš rezultat ne bo bil shranjen.

en: There is a game saved, do you want restore it?
sl: Shranjena je igra, jo želite obnoviti?

en: Do you really want to abort this game?
sl: Resnično želite prekiniti to igro?

en: Do you want to save the current game?
sl: Želite shraniti to igro

en: A puzzle game with gems
sl: Sestavljanka z dragulji

en: _Resume
sl: _Nadaljuj

en: Paused
sl: V premoru

en: _Pause
sl: _Premor

en: Level %d
sl: Nivo %d

en: Score
sl: Rezultat

en: New Game
sl: Nova igra

en: Name
sl: Ime

en: _Game
sl: _Igra

en: Pauses the game for you can return to it later
sl: Napravi premor, da lahko kasneje nadaljujete igro.

en: _Scores
sl: _Rezultati

en: _Settings
sl: Na_stavitve

en: _Help
sl: Pomo_č

en: Welcome to Gweled!
sl: Dobrodošli v Gweled!

en: Normal
sl: Običajna

en: Timed
sl: Časovno omejena

en: Endless
sl: Brez konca

en: Score:
sl: Rezultat:

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Board size
sl: Velikost plošče

en: Small
sl: Majhna

en: Medium
sl: Srednja

en: Large
sl: Velika

en: Sound
sl: Zvok

en: Play sound effects
sl: Predvajaj zvočne učinke

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
sl: Igrajte igro ugank podobno igri "Diamond mine"
