gweled - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Game over!
sr: Крај игре!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
sr: Одличан посао, али на жалост ваш резултат није ушао у најбољих 10.

en: _New Game
sr: _Нова игра

en: Gweled Scores
sr: Резултати Гвеледа

en: Game type:
sr: Врста игре:

en: Congratulations!
sr: Честитамо!

en: Your score is the best!
sr: Ваш резултат је најбољи!

en: Your score has made the top ten.
sr: Ваш резултат је ушао у најбољих 10.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of moves.
sr: Сакупите што можете више поена. Игра се завршава када вам понестане потеза.

en: Get as many points as you can. The game ends if you run out of time.
sr: Сакупите што можете више поена. Игра се завршава када вам понестане времена.

en: The game never ends, but your score will not be saved.
sr: Игра се неће никада завршити, али ваш резултат неће бити сачуван.

en: There is a game saved, do you want restore it?
sr: Постоји једна игра сачувана, да ли желите да је повратите?

en: Do you really want to abort this game?
sr: Да ли заиста желите да прекинете ову игру?

en: Do you want to save the current game?
sr: Да ли желите да сачувате текућу игру?

en: A puzzle game with gems
sr: Игра слагалица са драгуљима

en: _Resume
sr: _Настави

en: Paused
sr: Паузирано

en: _Pause
sr: _Паузирај

en: Level %d
sr: Ниво %d

en: Score
sr: Резултат

en: New Game
sr: Нова игра

en: Name
sr: Назив

en: _Game
sr: _Игра

en: Pauses the game for you can return to it later
sr: Паузирајте игру да бисте касније могли да јој се вратите

en: _Scores
sr: _Резултати

en: _Settings
sr: _Подешавања

en: _Help
sr: По_моћ

en: Welcome to Gweled!
sr: Добродошли у Гвелед!

en: Normal
sr: Обична

en: Timed
sr: На време

en: Endless
sr: До бесвести

en: Score:
sr: Резултат:

en: Preferences
sr: Поставке

en: Board size
sr: Величина табле

en: Small
sr: Мала

en: Medium
sr: Средња

en: Large
sr: Велика

en: Sound
sr: Звук

en: Play sound effects
sr: Пусти звучне ефекте

en: Play a puzzle game similar to "Diamond Mine"
sr: Играјте игру слагалица сличној „Дијамантским минама“
