gwenview - en to he translation catalogue (438 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowResourceUsageMode)
en: Low resource usage mode
he: מצב ניצולת משאבים נמוכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cacheHelpLabel)
en: Enable this option if you do not have a lot of disk space. This will avoid storing thumbnails on disk and will prefer embedded thumbnails of lower quality that are faster to load, if available.
he: כדאי להפעיל את האפשרות הזאת אם אין לך מספיק מקום בכונן. הגדרת זו תמנע אחסון תמונות ממוזערות בכונן ותעדיף לעבד תמונות ממוזערות באיכות נמוכה יותר שמהר יותר לטעון, אם ניתן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Thumbnails:
he: תמונות ממוזערות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, relativeHelpLabel)
en: Squash colors that don't fit within the active color profile's color gamut, leaving other colors untouched
he: מעיכת צבעים שלא מתאימים למכלול הצבעים של פרופיל הצבע הפעיל תוך השארת שאר הצבעים כמו שהם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History:
he: היסטוריה:

[ctx: @option:Relative Colorimetric rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, relativeRenderingIntentRadioButton)
en: Relative Colorimetric
he: מדידת צבע יחסית

[ctx: @option:Perceptual rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, perceptualRenderingIntentRadioButton)
en: Perceptual
he: תפיסתי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, perceptualHelpLabel)
en: Scale all colors equally to fit them within the active color profile's color gamut
he: התאמת כל הצבעים באופן שווה כדי להתאים אותם למכלול הצבעים של פרופיל הצבע הפעיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorRenderingLabel)
en: Rendering intent:
he: טיפול בצבעים מחוץ לטווח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HistoryEnabled)
en: Remember folders and URLs
he: שמירת תיקיות וכתובות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableColorManagement)
en: Enable color management
he: הפעלת ניהול צבעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileHelpLabel)
en: When color management is disabled, Gwenview will convert images to the sRGB color space rather than to the color space it detects for the display. This is only appropriate for displays that are calibrated to the sRGB color space or are known to provide an incorrect color profile.
he: כשניהול צבעים מושבת, Gwenview ימיר את התמונות למרחב הצבעים sRGB במקום למרחב הצבעים שמזוהה לתצוגה. זה מתאים רק לתצוגות שמכוילות במרחב הצבע sRGB או שידוע שהן מספקות פרופיל צבע שגוי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileLabel)
en: Color management:
he: ניהול צבעים:

[ctx: @action:inmenu a spacer that aligns toolbar buttons with the sidebar]
en: Sidebar Alignment Spacer
he: מפריד יישור בסרגל צד

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
he: עריכת מקום

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
he: מיון לפי

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
he: שם

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
he: גודל

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Descending
he: יורד

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
he: פרטי תמונה ממוזערת

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
he: שם קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
he: גודל תמונה

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
he: גודל קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

[ctx: @title actions category]
en: File
he: קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
he: הוספת תיקייה למקומות

[ctx: @info:status %1 number of selected documents, %2 total number of documents, %3 total filesize of selected documents]
en: Selected %1 of %2 (%3)
he: נבחרו %1 מתוך %2 (%3)

[ctx: @info:status Image files]
en: %1 image | %1 images
he[0]: תמונה
he[1]: שתי תמונות
he[2]: %1 תמונות
he[3]: %1 תמונות

[ctx: @info:status Video files]
en: %1 video | %1 videos
he[0]: סרטון
he[1]: שני סרטונים
he[2]: %1 סרטונים
he[3]: %1 סרטונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (Gwenview::StatusBarToolButton, mAddFilterButton)
en: Add Filter
he: הוספת מסנן

en: General
he: כללי

en: Image View
he: מציג תמונות

en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Copy %1
he: העתקת %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Copy %1 image | Copy %1 images
he[0]: העתקת תמונה
he[1]: העתקת שתי תמונות
he[2]: העתקת %1 תמונות
he[3]: העתקת %1 תמונות

[ctx: @action:button]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Move %1
he: העברת %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Move %1 image | Move %1 images
he[0]: העברת תמונה
he[1]: העברת שתי תמונות
he[2]: העברת %1 תמונות
he[3]: העברת %1 תמונות

[ctx: @action:button]
en: Move
he: העברה

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Link %1
he: קישור %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Link %1 image | Link %1 images
he[0]: קישור תמונה
he[1]: קישור שתי תמונות
he[2]: קישור %1 תמונות
he[3]: קישור %1 תמונות

[ctx: @action:button]
en: Link
he: קישור

en: Move Here
he: העברה לכאן

en: Copy Here
he: העתקה לכאן

en: Link Here
he: קישור לכאן

en: Cancel
he: ביטול

en: File Operations
he: פעולות קובץ

[ctx: @title actions category]
en: Edit
he: עריכה

[ctx: Verb]
en: Copy To...
he: העתקה אל…

[ctx: Verb]
en: Move To...
he: העברה אל…

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
he: קישור אל…

[ctx: Verb]
en: Rename...
he: שינוי שם…

[ctx: Verb]
en: Trash
he: השלכה לאשפה

en: Restore
he: שחזור

en: Properties
he: מאפיינים

en: Create Folder...
he: יצירת תיקייה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
he: פתיחה בחלון חדש

en: Open With
he: פתיחה באמצעות

en: Open Containing Folder
he: פתיחת התיקייה המכילה

en: Other Application...
he: יישום אחר…

en: Name contains
he: השם מכיל

en: Name does not contain
he: השם לא מכיל

en: Date >=
he: תאריך >=

en: Date =
he: תאריך =

en: Date <=
he: תאריך <=

en: Rating >=
he: דירוג >=

en: Rating =
he: דירוג =

en: Rating <=
he: דירוג <=

en: Tagged
he: תויג

en: Not Tagged
he: לא תויג

en: Dimensions >=
he: ממדים >=

en: Dimensions =
he: ממדים =

en: Dimensions <=
he: ממדים <=

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height
he: גובה

note: i18n("%1:%2") because ':' should not be translated, it is used to parse the ratio string. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width
he: רוחב

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
he: סינון לפי שם

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
he: סינון לפי תאריך

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
he: סינון לפי דירוג

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
he: סינון לפי תיוג

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Dimensions
he: סינון לפי ממדים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slideshow
he: מצגת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
he: הפרש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowLoopCheckBox)
en: Loop
he: לולאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowRandomCheckBox)
en: Random
he: אקראי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Information
he: נתוני על של התמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureDisplayedInformationButton)
en: Select Image Information to Display...
he: בחירת מידע להצגה על התמונה…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mThumbnailGroupBox)
en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowThumbnailsCheckBox)
en: Show thumbnails
he: הצגת תמונות ממוזערות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height:
he: גובה:

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %1 שניות
he[3]: %1 שניות

en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
he: הגדרת תצוגה במסך מלא

[ctx: @info:status %1 current document index, %2 total documents]
en: %1 of %2
he: %1 מתוך %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Videos:
he: סרטונים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ListVideos)
en: Show videos
he: הצגת סרטונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoplayVideos)
en: Automatically play
he: לנגן אוטומטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Notify after reaching the last image:
he: להודיע לאחר הגעה לתמונה האחרונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, neverShowWrapNoticeRadioButton)
en: Never
he: אף פעם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wrapNoticeOnSlideshowRadioButton)
en: Only during slideshows
he: רק במהלך מצגות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, alwaysShowWrapNoticeRadioButton)
en: Always
he: תמיד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: After the last image:
he: אחרי התמונה האחרונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WrapAfterLast)
en: Start over
he: התחלה מחדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Fullscreen background:
he: רקע מסך מלא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundImageRadioButton)
en: Dark gray texture
he: מרקם אפור כהה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundBlackRadioButton)
en: Black
he: שחור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Lossy image save quality:
he: איכות שמירת תמונות שנוטות לאיכות ירודה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lossyImageFormatHelpLabel)
en: The quality level when saving images using lossy image formats such as JPEG, WEBP, AVIF, HEIF, and HEIC. Higher quality increases the file size.
he: רמת האיכות בעת שמירת תמונות בסוגי קבצים שנוטים לאיכות ירודה כגון JPEG,‏ WEBP,‏ AVIF,‏ HEIF ו־HEIC. איכות גבוהה יותר תגדיל את הקובץ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Thumbnail actions:
he: פעולות תמונה ממוזערת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allButtonsThumbnailActionsRadioButton)
en: All buttons
he: כל הכפתורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectionOnlyThumbnailActionsRadioButton)
en: Show selection button only
he: הצגת כפתור בחירה בלבד

[ctx: A number of thumbnail actions to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noneThumbnailActionsRadioButton)
en: None
he: ללא

en: Image quality:
he: איכות תמונה:

[ctx: @title:window]
en: Save Image
he: שמירת תמונה

en: Save using another format
he: שומר בתצורה אחרת

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
he: ל־Gwenview אין אפשרות לשמור תמונות מסוג ‚%1’.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
he: ל־Gwenview אין אפשרות לשמור תמונות בתור %1.

[ctx: @info]
en: <emphasis strong='true'>Saving <filename>%1</filename> failed:</emphasis><nl />%2
he: <emphasis strong='true'>שמירת <filename>%1</filename> נכשלה:</emphasis><nl />%2

en: You are now viewing the new document.
he: המסמך המופיע כרגע הוא החדש.

en: Go back to the original
he: חזרה למקורי

note: i18n: ectx: Menu (rating)
en: &Rating
he: &דירוג

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

[ctx: @title:window]
en: Image Information
he: מידע על התמונה

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
he: עריכה

en: Rotate Left
he: הטיה לשמאל

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
he: הטיית התמונה לשמאל

en: Rotate Right
he: הטיה לימין

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
he: הטיית התמונה לימין

en: Mirror
he: שיקוף

en: Flip
he: היפוך

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Crop
he: חיתוך

[ctx: @action:intoolbar]
en: Adjust Colors
he: כוונון צבעים

en: Reduce Red Eye
he: הפחתת עיניים אדומות

[ctx: @action:intoolbar]
en: Annotate
he: פירוש

[ctx: @title:window Annotate [filename]]
en: Annotate %1
he: פירוש %1

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
he: ל־Gwenview אין אפשרות לערוך סוג כזה של תמונה.

en: Image Operations
he: פעולות תמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Show transparency with:
he: הצגת שקיפות עם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, surroundingRadioButton)
en: Surrounding background
he: רקע מסביב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkBoardRadioButton)
en: &Checkerboard background
he: רקע לוח &שח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, solidColorRadioButton)
en: &Solid color background:
he: רקע בצבע &אחיד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse wheel behavior:
he: התנהגות גלגלת עכבר:

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelScrollRadioButton)
en: Scroll
he: גלילה

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelBrowseRadioButton)
en: Browse
he: עיון

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelZoomRadioButton)
en: Zoom
he: תקריב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Zoom mode:
he: מצב תקריב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autofitZoomModeRadioButton)
en: Autofit each image
he: התאמה אוטומטית של כל תמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, keepSameZoomModeRadioButton)
en: Keep same zoom and position
he: לשמור על אותו התקריב והמקום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, individualZoomModeRadioButton)
en: Per image zoom and position
he: תקריב ומקום לפי תמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnlargeSmallerImages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
he: הגדלת תמונות קטנות יותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Animations:
he: הנפשות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, softwareAnimationRadioButton)
en: Software
he: תוכנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAnimationRadioButton)
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <b>Thumbnail Bar</b>
he: <b>סרגל תמונות ממוזערות</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Orientation:
he: כיוון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, horizontalRadioButton)
en: Horizontal
he: אופקי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, verticalRadioButton)
en: Vertical
he: אנכי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Row count:
he: מספר שורות:

[ctx: @action show more image meta info]
en: Show more details...
he: הצגת פרטים נוספים…

[ctx: @title:group]
en: Image Information
he: פרטי תמונה

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
he[0]: קובץ נבחר
he[1]: שני קבצים נבחרו
he[2]: %1 קבצים נבחרו
he[3]: %1 קבצים נבחרו

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
he[0]: תיקייה נבחרה
he[1]: שתי תיקיות נבחרו
he[2]: %1 תיקיות נבחרו
he[3]: %1 תיקיות נבחרו

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
he: %1 ו־%2 נבחרו

en: %1 folder | %1 folders
he[0]: תיקייה
he[1]: שתי תיקיות
he[2]: %1 תיקיות
he[3]: %1 תיקיות

en: %1 file | %1 files
he[0]: קובץ
he[1]: שני קבצים
he[2]: %1 קבצים
he[3]: %1 קבצים

en: An Image Viewer
he: מציג תמונות

en: Start in fullscreen mode
he: התחלה במסך מלא

en: Start in slideshow mode
he: התחלה בהצגת מצגת

en: Start in spotlight mode
he: התחלה במצב מוקד עניין

en: A starting file or folders
he: קובץ או תיקייה להתחלה

[ctx: @action Open Recent menu]
en: Clear List
he: פינוי הרשימה

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
he: טעינה מחדש

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
he: החלפת מקום

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
he: עיון

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
he: עיון בתיקיות לאיתור תמונות

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
he: הצגת התמונות הנבחרות

[ctx: @action]
en: Exit Full Screen
he: יציאה ממסך מלא

[ctx: @action]
en: Spotlight Mode
he: מצב מוקד עניין

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
he: הקודמת

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
he: מעבר לתמונה הקודמת

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
he: הבאה

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
he: מעבר לתמונה הבאה

[ctx: @action Go to first image]
en: First
he: ראשונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
he: מעבר לתמונה הראשונה

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
he: אחרונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
he: מעבר לתמונה האחרונה

[ctx: @action]
en: Start Page
he: עמוד פתיחה

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
he: פתיחת לעמוד הפתיחה

[ctx: @action]
en: Sidebar
he: סרגל צד

[ctx: @action opens crop, rename, etc.]
en: Show Editing Tools
he: הצגת כלי עריכה

[ctx: @action Share images]
en: Share
he: שיתוף

en: Error while sharing: %1
he: שגיאה במהלך שיתוף: %1

en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
he: קישור התמונה המשותפת (<a href="%1">%1</a>) הועתק ללוח הגזירים.

[ctx: @title:menu submenu for actions that open configuration dialogs]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
he: עריכה

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Undo
he: ביטול שינוי

en: Folders
he: תיקיות

en: Information
he: מידע

en: Operations
he: פעולות

en: Viewing media
he: הצגת מדיה

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
he: הסתרת סרגל צד

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
he: הצגת סרגל צד

[ctx: @title:window]
en: Open Image
he: פתיחת תמונה

en: Pause Slideshow
he: השהיית מצגת

en: Resume Slideshow
he: המשך מצגת

en: Start Slideshow
he: התחלת מצגת

en: Save All Changes
he: שמירת כל השינויים

en: Discard Changes
he: ביטול שינויים

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
he[0]: תמונה נערכה.
he[1]: שתי תמונות נערכו.
he[2]: %1 תמונות נערכו.
he[3]: %1 תמונות נערכו.

en: If you quit now, your changes will be lost.
he: בחירה לצאת כעת תוביל לאובדן כל השינויים שלך.

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
he: פעולה זו תסתיר את סרגל התפריטים ללחלוטין. אפשר להציג אותו שוב בלחיצה על %1.

en: Hide menu bar
he: הסתרת סרגל תפריטים

en: You reached the first document, what do you want to do?
he: הגעת למסמך הראשון, מה לעשות?

en: Stay There
he: להישאר שם

en: Go to the Last Document
he: מעבר למסמך האחרון

en: Go Back to the Document List
he: חזרה לרשימת המסמכים

en: You reached the last document, what do you want to do?
he: הגעת למסמך האחרון, מה לעשות עכשיו?

en: Go to the First Document
he: מעבר למסמך הראשון

[ctx: @action:button]
en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename <filename>%1</filename> to:
he: השם <filename>%1</filename> משתנה לכדי:

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
he: שינוי שם

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
he: מתבצעת שמירה…

en: &Stop
he: &עצירה

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
he[0]: לא ניתן לשמור מסמך:
he[1]: לא ניתן לשמור שני מסמכים:
he[2]: לא ניתן לשמור %1 מסמכים:
he[3]: לא ניתן לשמור %1 מסמכים:

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
he: שינית תמונות רבות. כדי למנוע בעיות זיכרון מוטב לשמור את שינוייך.

en: Current image modified
he: התמונה הנוכחית נערכה

en: Previous modified image
he: תמונה קודמת שנערכה

en: Next modified image
he: התמונה הבאה שנערכה

en: One image modified | %1 images modified
he[0]: תמונה נערכה
he[1]: שתי תמונות נערכו
he[2]: %1 תמונות נערכו
he[3]: %1 תמונות נערכו

en: Go to first modified image
he: מעבר לתמונה הראשונה שנערכה

en: Go to it
he: מעבר אליה

en: Save All
he: לשמור הכול

[ctx: @info:tooltip]
en: Save all modified images
he: שמירת כל התמונות שנערכו

en: Edit
he: עריכה

[ctx: @action]
en: Edit Tags
he: עריכת תגיות

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
he: איפוס

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SemanticInfoDialog)
en: Tag Editor
he: עורך תגיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mPreviousButton)
en: Previous
he: הקודם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNextButton)
en: Next
he: הבא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rating:
he: דירוג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tags:
he: תגיות:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, mDescriptionTextEdit)
en: Description
he: תיאור

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow
he: התחלת מצגת

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow with selected images
he: התחלת מצגת עם התמונות הנבחרות

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Add Folder to Places
he: הוספת תיקייה למקומות

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget This Folder
he: לשכוח מתיקייה זו

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget All Folders
he: לשכוח את כל התיקיות

[ctx: @action Recent Files view]
en: Add Containing Folder to Places
he: הוספת התיקייה המכילה למקומות

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget This File
he: לשכוח את הקובץ הזה

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget All Files
he: לשכוח את כל הקבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mHistoryDisabledLabel)
en: History has been disabled.
he: ההיסטוריה הושבתה.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFoldersTab)
en: Recent Folders
he: תיקיות שביקרת בהן לאחרונה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFilesTab)
en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (KFilePlacesView, mBookmarksView)
en: Places
he: מקומות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Tags
he: תגיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTagLabel)
en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
he: עיון לפי תגיות לא זמין. כדאי לוודא ש־Nepomuk מותקן על המחשב שלך כראוי.

en: Synchronize
he: סנכרון

en: Show Thumbnails
he: הצגת תמונות ממוזערות

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: For languages that are read right to left, "right side" refers to the left side in this context.
en: <para>This toggles a small bar showing all the other images in the current folder. Selecting one of them changes the currently viewed image.</para><para>Select multiple images at the same time to see them side by side.</para><para>The bar can optionally be moved to the right side of the screen and contain multiple rows of images; <link url='%1'>configure these options in the settings</link>.</para>
he: <para>בחירה זו מפעילה סרגל קטן שמציג את כל שאר התמונות בתיקייה הנוכחית. בחירה באחת מהן תשנה את התמונה שמופיעה כרגע.</para><para>אפשר לבחור מספר תמונות בו־זמנית כדי לצפות בהן זו לצד זו.</para><para>אפשר להזיז את הסרגל לצד הימני של המסך והוא יכול להכיל כמה שורות של תמונות, <link url='%1'>כיוון האפשרויות האלה בהגדרות</link>.</para>

[ctx: @item:inmenu]
en: Background Color Mode
he: מצב צבע רקע

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
he: התעלמות מהשינויים וטעינה מחדש

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
he: התמונה נערכה. טעינתה מחדש תתעלים את כל השינויים שערכת.

en: Show failed files...
he: הצגת קבצים שנכשלו…

en: Show failed subfolders...
he: הצגת תת־תיקיות שנכשלו…

en: Failed to import %1 document. | Failed to import %1 documents.
he[0]: ייבוא מסמך נכשל.
he[1]: ייבוא שני מסמכים נכשל.
he[2]: ייבוא %1 מסמכים נכשל.
he[3]: ייבוא %1 מסמכים נכשל.

en: Failed to create %1 destination subfolder. | Failed to create %1 destination subfolders.
he[0]: יצירת תת־תיקיית היעד נכשלה.
he[1]: יצירת שתי תת־תיקיות יעד נכשלה.
he[2]: יצירת %1 תת־תיקיות יעד נכשלה.
he[3]: יצירת %1 תת־תיקיות יעד נכשלה.

en: Failed to import documents:
he: ייבוא המסמכים נכשל:

en: Failed to create subfolders:
he: יצירת תת־תיקיות נכשלה:

en: Shooting date
he: תאריך הצילום

en: Shooting time
he: שעת הצילום

en: Original extension
he: סיומת מקורית

en: Original extension, in lower case
he: סיומת מקורית, באותיות קטנות

en: Original filename
he: שם קובץ מקורי

en: Original filename, in lower case
he: שם קובץ מקורי, באותיות קטנות

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
he[0]: מסמך יובא.
he[1]: שני מסמכים יובאו.
he[2]: %1 מסמכים יובאו.
he[3]: %1 מסמכים יובאו.

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
he[0]: מסמך אחד כבר יובא ולכן דולג.
he[1]: שני מסמכים כבר יובאו ולכן דולגו.
he[2]: %1 מסמכים כבר יובאו ולכן דולגו.
he[3]: %1 מסמכים כבר יובאו ולכן דולגו.

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
he[0]: שם הקובץ של אחת התמונות שונה מאחר שמסמך אחר בשם זהה כבר יובא.
he[1]: שני שמות קבצים שונו מאחר שמסמכים אחרים בשמות זההים כבר יובאו.
he[2]: %1 שמות קבצים שונו מאחר שמסמכים אחרים בשמות זההים כבר יובאו.
he[3]: %1 שמות קבצים שונו מאחר שמסמכים אחרים בשמות זההים כבר יובאו.

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
he[0]: למחוק את המסמך שיובא מההתקן?
he[1]: למחוק את שני המסמכים שיובאו מההתקן?
he[2]: למחוק את %1 המסמכים שיובאו מההתקן?
he[3]: למחוק את %1 המסמכים שיובאו מההתקן?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
he[0]: למחוק את המסמך שדולג מההתקן?
he[1]: למחוק את שני המסמכים שדולגו מההתקן?
he[2]: למחוק את %1 המסמכים שדולגו מההתקן?
he[3]: למחוק את %1 המסמכים שדולגו מההתקן?

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
he[0]: למחוק את הקובץ שיובא או דולג מההתקן?
he[1]: למחוק את שני הקבצים שיובאו או דולגו מההתקן?
he[2]: למחוק את %1 הקבצים שיובאו או דולגו מההתקן?
he[3]: למחוק את %1 הקבצים שיובאו או דולגו מההתקן?

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
he: הייבוא הסתיים

en: Keep
he: להשאיר

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
he[0]: מחיקת המסמך נכשלה:
    %2
he[1]: מחיקת המסמכים נכשלה:
    %2
he[2]: מחיקת המסמכים נכשלה:
    %2
he[3]: מחיקת המסמכים נכשלה:
    %2

en: Retry
he: לנסות שוב

en: Ignore
he: להתעלם

en: What do you want to do now?
he: מה לעשות עכשיו?

en: View Imported Documents with Gwenview
he: להציג המסמכים המיובאים עם Gwenview

en: Import more Documents
he: לייבא מסמכים נוספים

en: Quit
he: לצאת

en: Could not create destination folder.
he: לא ניתן ליצור את תיקיית היעד.

en: Could not create temporary upload folder.
he: לא ניתן ליצור תיקיית העלאה זמנית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRename)
en: Rename documents automatically
he: שינוי שמות מסמכים אוטומטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rename Format:
he: תבנית שינוי שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
he: <i>נא להקליד טקסט או ללחוץ על הפריטים שלהלן כדי להתאים את התבנית אישית</i>

en: Gwenview Importer
he: מייבא Gwenview

en: Photo Importer
he: מייבא תמונות

en: The device UDI, used to retrieve information about the device (name, icon...)
he: מזהה ההתקן הייחודי, משתמש למשיכת מידע על ההתקן (שם, סמל…)

en: Device UDI
he: מזהה ייחודי של התקן

en: Source folder
he: תיקיית מקור

en: Missing required source folder argument.
he: ארגומנט תיקיית מקור נחוץ חסר.

en: Too many arguments.
he: יותר מדי ארגומנטים.

en: Invalid source folder.
he: תיקיית המקור שגויה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Importing documents...
he: מסמכים מיובאים…

[ctx: @info above install button when Kamera is not installed]
en: Support for your camera is not installed.
he: לא מותקנת תמיכה במצלמה שלך.

[ctx: @info above install button, %1 protocol name %2 error text from KIO]
en: The protocol support library for "%1" is not installed. Error: %2
he: ספריית תמיכה בפרוטוקול „%1” לא מותקנת. שגיאה: %2

[ctx: @info above install button, %1 protocol name]
en: The protocol support library for "%1" is not installed.
he: ספריית תמיכה בפרוטוקול „%1” לא מותקנת.

[ctx: @info:usagetip above install button]
en: After finishing the installation process, restart this Importer to continue.
he: לאחר סיום תהליך ההתקנה, יש להפעיל את המייבא הזה מחדש כדי להמשיך.

[ctx: @info:tooltip for a button, %1 protocol name]
en: Launch Discover to install the protocol support library for "%1"
he: הפעלת גילוי להתקנת ספריית התמיכה בפרוטוקול „%1”

[ctx: @action:button]
en: Install Support for this Camera…
he: התקנת תמיכה במצלמה הזאת…

[ctx: @info:whatsthis for a button when Kamera is not installed]
en: You need Kamera installed on your system to read from the camera. Click here to launch Discover to install Kamera to enable protocol support for "camera:/" on your system.
he: התוכנית Kamera צריכה להיות מותקנת במערכת שלך כדי לקרוא מהמצלמה. לחיצה כאן תטען את הגילוי כדי להתקין את Kamera ולהפעיל תמיכה בפרוטוקול „camera:/‎” במערכת שלך.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Install Protocol Support for "%1"…
he: התקנת תמיכה בפרוטוקול „%1”…

[ctx: @info:whatsthis for a button, %1 protocol name]
en: Click here to launch Discover to install the missing protocol support library to enable the protocol support for "%1:/" on your system.
he: לחיצה כאן תפעיל את הגילוי כדי להתקין את ספריית התמיכה בפרוטוקול כדי להפעיל את התמיכה בפרוטוקול „‎%1:/‎‎” במערכת שלך.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Search the Web for How to Install Protocol Support for "%1"…
he: לחפש באינטרנט איך להתקין את התמיכה בפרוטוקול „%1”…

[ctx: @info this text will be used as a search term in an online search engine, %1 protocol name]
en: How to install protocol support for "%1" on Linux
he: איך להתקין תמיכה בפרוטוקול „%1” בלינוקס

en: Import Selected
he: ייבוא הנבחרים

en: Import All
he: ייבוא של הכול

[ctx: @info when failing to open the appstream URL]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install "Kamera" package.
he: פתיחת הגילוי נכשל.<nl/>נא לבדוק אם גילוי מותקן במערכת שלך או להשתמש במנהל חבילות המערכת שלך כדי להתקין את החבילה „Kamera”.

[ctx: @info when failing to launch plasma-discover, %1 protocol name]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install the protocol support library for "%1".
he: פתיחת גילוי נכשלה.<nl/>נא לבדוק אם גילוי מותקן במחשב שלך או להשתמש במנהל החבילות של המערכת שלך כדי להתקין את ספריית התמיכה בפרוטוקול „%1”.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select the documents to import
he: בחירת המסמכים לייבוא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureButton)
en: Settings...
he: הגדרות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter the import destination
he: נא למלא את יעד הייבוא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Listing content of:
he: מוצג התוכן של:

en: Copyright 2000-2022 Gwenview authors
he: כל הזכויות שמורות 2000‏-2022 ליוצרי Gwenview

en: Current Maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Developer
he: מתכנת

en: Adjust Colors
he: כוונון צבעים

en: Brightness:
he: בהירות:

en: Contrast:
he: ניגודיות:

en: Gamma:
he: גאמה:

en: Current Image
he: תמונה נוכחית

en: Square
he: ריבוע

en: This Screen
he: מסך זה

en: Landscape
he: לרוחב

en: ISO (A4, A3...)
he: ISO (A4, A3…)

en: Portrait
he: לאורך

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

[ctx: @label:listbox]
en: Aspect ratio:
he: יחס תצוגה:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
he: גודל:

[ctx: @label:spinbox]
en: Position:
he: מקום:

[ctx: @option:check]
en: Preserve aspect ratio
he: שימור יחס גובה־רוחב

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
he: ל־Gwenview לא היה איך לשמור את סוג המסמך הזה.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1.
he: ל־Gwenview אין אפשרות להציג מסמכים מסוג %1.

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %1

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
he: טעינת נתוני העל נכשלה.

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
he: טעינת תמונה נכשלה.

en: Could not load document %1
he: לא ניתן לטעון את המסמך %1

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ לכתיבה, נא לבדוק שיש לך את ההרשאות הנדרשות ב־<filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
he: לא ניתן לדרוס את הקובץ, נא לבדוק שיש לך את ההרשאות הנדרשות ב־<filename>%1</filename>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
he: השלכה לאשפה

[ctx: @action:button]
en: Deselect
he: ביטול בחירה

[ctx: @item:intable %1 is image width, %2 is image height]
en: %1x%2
he: %1×%2

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
he: Gwenview לא יודע איך להציג מסמך מסוג כזה

en: Loading <filename>%1</filename> failed
he: טעינת <filename>%1</filename> נכשלה

en: Zoom to Fit
he: תקריב להתאמה

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
he: התאמה

[ctx: @info:tooltip]
en: Fit image into the viewing area
he: התאמת התמונה לאזור התצוגה

[ctx: @info:whatsthis %1 is the action's text]
note: i18n: "a previous zoom value" is worded in such an unclear way because it can either be the zoom value for the image viewed previously or the zoom value that was used the last time this same image was viewed. Being more clear about this isn't really necessary here so I kept it short but a more elabo
en: <para>This fits the image into the available viewing area:<list><item>Images that are bigger than the viewing area are displayed at a smaller size so they fit.</item><item>Images that are smaller than the viewing area are displayed at their normal size. If smaller images should instead use all of the available viewing area, turn on <emphasis>Enlarge smaller images</emphasis> <link url='%2'>in the settings</link>.</item></list></para><para>If "%1" is already enabled, pressing it again will switch it off and the image will be displayed at its normal size instead.</para><para>"%1" is the default zoom mode for images. This can be changed so images are displayed at a previous zoom value instead <link url='%2'>in the settings</link>.</para>
he: <para>משבץ את התמונה לאזור הצפייה הזמין:<list><item>תמונות שגדולות מאזור הצפייה מוצגות יותר בקטן כדי להתאים לתצוגה.</item><item>תמונות שקטנות מאזור הצפייה מוצגות בגודלן המקורי. אם תמונות קטנות יותר אמורות למלא את כל אזור הצפייה הזמין במקום, יש להפעיל את <emphasis>הגדלת תמונות קטנות יותר</emphasis> <link url='%2'>בהגדרות</link>.</item></list></para><para>אם „%1” כבר פעילה, לחיצה חוזרת עליה תכבה אותה והתמונה תוצג בגודלה המקורי המקום..</para><para>„%1” הוא מצב תקריב ברירת המחדל לתמונות. אפשר לשנות את זה כך שתמונות תוצגנה עם ערך התקריב הקודם שלהן במקום <link url='%2'>בהגדרות</link>.</para>

en: Zoom to fill window by fitting to width or height
he: כוונון התקריב למילוי החלון לרוחב או לגובה

[ctx: @action:button Zoom to fill (fit width or height), shown in status bar, keep it short please]
en: Fill
he: מילוי

en: Show Bird's Eye View When Zoomed In
he: הצגת תצוגת מעוף ציפור בעת התקרבות

[ctx: @action]
en: Follow color scheme
he: כמו סכמת המערכת

[ctx: @action]
en: Light Mode
he: מצב בהיר

[ctx: @action]
en: Neutral Mode
he: מצב נייטרלי

[ctx: @action]
en: Dark Mode
he: מצב כהה

en: No document selected
he: לא נבחר מסמך כלשהו

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PercentageOfMemoryUsageWarning), group (General)
en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
he: אחוז הזיכרון בניצול של Gwenview לפני שליחת
                הודעה למשתמש עם הצעה לשמירת השינויים.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BlackListedExtensions), group (General)
en: A list of filename extensions Gwenview should not try to
                load. We exclude *.new as well because this is the extension
                used for temporary files by KSaveFile.
he: רשימת סיומות הקבצים ש־Gwenview לא אמור לנסות לטעון.
                אנו מחריגים את ‎*.new כיוון שזאת הרחבה שמשמשת
                קבצים זמניים על ידי KSaveFile (שמירת קבצים ב־KDE).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ZoomMode), group (ImageView)
en: Defines what happens when going to image B after
                having zoomed in on an area of image A.  If set to Autofit,
                image B is zoomed out to fit the screen.  If set to KeepSame,
                all images share the same zoom and position: image B is set
                to the same zoom parameters as image A (and if these are
                changed, image A will then be displayed with the updated zoom
                and position).  If set to Individual, all images remember
                their own zoom and position: image B is initially set to the
                same zoom parameters as image A, but will then remember its
                own zoom and position (if these are changed, image A will NOT
                be displayed with the updated zoom and position).
he: מגדיר מה קורה במעבר לתמונה ב׳ לאחר
                התקרבות לאזור בתמונה א׳.  אם מוגדר להתאמה אוטומטית,
                תתבצע התרחקות כדי להתאים לתצוגה.  אם מוגדר לשמור זהה,
                כל התמונות תחלוקה את אותה רמת תקריב ומקום: תמונה ב׳ מוגדרת
                לאותם משתני תקריב כמו תמונה א׳ (ואם אלו משתנים, תמונה א׳
                תוצג עם התקריב והמקום העדכניים).  אם מוגדר לעצמאי: כל התמונות
                תזכורנה את רמות התקריב והמקום שלהן (אם אלו ישתנו, תמונה א׳ ﬥﬡ
                תוצג עם רמת התקריב והמקום העדכניים).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RenderingIntent), group (ImageView)
en: Defines how colors are rendered when your display
                uses an ICC color profile and an image has colors that do not
                fit within the profile's color gamut. "Perceptual" will scale
                the colors of the entire image so that they all fit within the
                display's capabilities. "Relative" will squash only the colors
                that cannot be displayed, and leave the other colors alone.
he: מגדיר איך צבעים מעובדים כשהתצוגה שלך
                משתמשת בפרופיל צבע ICC ובתמונה יש צבעים שלא
                מתאימים למכלול הצבע של הפרופיל. „תפיסתי” ישנה
                את הצבעים של כל התמונה כדי שיתאימו ליכולות הצג.
                „יחסית” ימעך רק את הצבעים שאי אפשר להציג,
                ויניח לשאר הצבעים לנפשם.

note: i18n: ectx: label, entry (random), group (slide show)
en: Display slide show images in random order
he: הצגת תמונות מצגת בסדר אקראי

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group (slide show)
en: Show slideshow in fullscreen mode
he: הצגת מצגת בתצוגת מסך מלא

note: i18n: ectx: label, entry (loop), group (slide show)
en: Loop on images
he: חזרה על תמונות בלולאה

note: i18n: ectx: label, entry (stopAtEnd), group (slide show)
en: Stop at last image of folder
he: לעצור בתמונה האחרונה בתיקייה

note: i18n: ectx: label, entry (interval), group (slide show)
en: Interval between images (in seconds)
he: הפרש בין תמונות (בשניות)

note: i18n: ectx: label, entry (CropPreserveAspectRatio), group (Crop)
en: Restrict crop to image ratio when Advanced Settings disabled
he: הגבלת חיתוך ליחס תמונה כאשר הגדרות מתקדמות מושבתות

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioIndex), group (Crop)
en: Index representing selected ratio in the Advanced settings combobox
he: מפתח שמייצג את היחס הנבחר בתיבה המשולבת של ההגדרות המתקדמות

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioWidth), group (Crop)
en: Last used crop ratio width when Advanced Settings enabled
he: רוחב יחס חיתוך אחרון שהיה בשימוש כשההגדרות המתקדמות היו מופעלות

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioHeight), group (Crop)
en: Last used crop ratio height when Advanced Settings enabled
he: גובה יחס חיתוך אחרון שהיה בשימוש כשההגדרות המתקדמות היו מופעלות

en: Last visited: %1
he: ביקור אחרון: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
he: שם

[ctx: @item:intable]
en: File Size
he: גודל קובץ

[ctx: @item:intable]
en: Date Created
he: מועד יצירה

[ctx: @item:intable]
en: Date Modified
he: מועד שינוי

[ctx: @item:intable]
en: Date Accessed
he: מועד גישה אחרונה

[ctx: @item:intable]
en: Path
he: נתיב

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
he: גודל תמונה

[ctx: @item:intable]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @item:intable]
en: File Type
he: סוג קובץ

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:column]
en: Property
he: מאפיין

[ctx: @title:column]
en: Value
he: ערך

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
he: לא ניתן לפתוח קובץ לכתיבה.

[ctx: @info]
en: No data to store.
he: אין נתונים לאחסון.

en: Print Image
he: הדפסת תמונה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
he: הגדרות תמונה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
he: מקום תמונה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
he: התאמת קנה מידה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
he: &ללא התאמת קנה מידה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
he: הת&אמת תמונה לעמוד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
he: &התאם לקנה מידה:

[ctx: Dimension separator, as in: '15 x 10 centimeters']
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: x
he: ×

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
he: מילימטרים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
he: סנטימטרים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
he: אינצ׳ים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
he: שמירה על יחס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size:
he: גודל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpTextLabel)
en: Click on a red eye and choose a size, or double-click to correct instantly.
he: יש ללחוץ על עין אדומה ולבחור בגודל או לחיצה כפולה כדי לתקן מיידית.

[ctx: @action]
en: Assuming that the image format won't be changed and
    for lossy images using the value set in 'Lossy image save quality'.
he: בהנחה שתסדיר התמונה לא ישתנה ולתמונות שנוטות לאיכות ירודה
    באמצעות הערך שמוגדר תחת ‚איכות שמירת תמונות הנוטות לאיכות ירודה’.

en: error
he: שגיאה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
he: שינוי גודל

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ResizeImageWidget)
en: Resize Image
he: שינוי גודל תמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEstimatedSizeLabel)
en: Estimated new file size:
he: שיערוך גודל הקובץ החדש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: New size:
he: גודל חדש:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mHeightSpinBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mWidthSpinBox)
en:  px
he:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCurrentSizeLabel)
en: Current file size:
he: גודל קובץ נוכחי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mKeepAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
he: שמירת יחס גובה־רוחב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current size:
he: גודל נוכחי:

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
he: הקצאת תגית זו לכל התמונות שנבחרו

en: Add tag
he: הוספת תגית

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
he: לולאה

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
he: אקראי

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
he: הטיה לימין

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
he: הטיה לשמאל

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
he: שיקוף

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
he: היפוך

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
he: התמרה

[ctx: @action]
en: Properties
he: מאפיינים

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה
