gwenview - en to kk translation catalogue (268 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History:
kk: Журналы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HistoryEnabled)
en: Remember folders and URLs
kk: Қапшықтар мен URL-дер жатталсын

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
kk: Көрініс

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
kk: Орналасуын өзгерту

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
kk: Реттеу тәртібі

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
kk: Атауы бойынша

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
kk: Құрылған кезі бойынша

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
kk: Өлшемі бойынша

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
kk: Нобай мәліметі

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
kk: Файлының атауы

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
kk: Құрылған кезі

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
kk: Кескіннің өлшемі

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
kk: Толық өлшемі

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
kk: Ұпайлары

[ctx: @title actions category]
en: File
kk: Файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
kk: Орындарға қапшықты қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (Gwenview::StatusBarToolButton, mAddFilterButton)
en: Add Filter
kk: Сүзгіні қосу

en: General
kk: Жалпы

en: Image View
kk: Кескін көрінісі

en: Advanced
kk: Қосымша

[ctx: @action:button]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: @action:button]
en: Move
kk: Жылжыту

[ctx: @action:button]
en: Link
kk: Сілтемелеу

en: Move Here
kk: Осында жылжыту

en: Copy Here
kk: Осында көшірмелеу

en: Link Here
kk: Осында сілтемелеу

en: Cancel
kk: Қайту

en: File Operations
kk: Файл амалдары

[ctx: @title actions category]
en: Edit
kk: Өңдеу

[ctx: Verb]
en: Copy To...
kk: Көшірмелеу орны...

[ctx: Verb]
en: Move To...
kk: Жылжытатын орны...

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
kk: Сілтейтін орны...

[ctx: Verb]
en: Rename...
kk: Атауын өзгерту...

[ctx: Verb]
en: Trash
kk: Тастау

en: Restore
kk: Қалпына қайтару

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Create Folder...
kk: Қапшықты құру

en: Open With
kk: Мынамен ашу

en: Other Application...
kk: Басқа қолданбамен...

en: Name contains
kk: Атауында келесісі бар

en: Name does not contain
kk: Атауында келесісі жоқ

en: Date >=
kk: Кұрылған кезі >=

en: Date =
kk: Кұрылған кезі =

en: Date <=
kk: Кұрылған кезі <=

en: Rating >=
kk: Ұпайлары >=

en: Rating =
kk: Ұпайлары =

en: Rating <=
kk: Ұпайлары <=

en: Tagged
kk: Жарлығы бар

en: Not Tagged
kk: Жарлығы жоқ

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
kk: Атауы бойынша сүзгілеу

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
kk: Күні бойынша сүзгілеу

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
kk: Ұпайлары бойынша сүзгілеу

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
kk: Жарлығы бойынша сүзгілеу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slideshow
kk: Слайд-шоуды тоқтату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowLoopCheckBox)
en: Loop
kk: Тұйық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowRandomCheckBox)
en: Random
kk: Кездейсоқ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Information
kk: Кескіннің мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureDisplayedInformationButton)
en: Select Image Information to Display...
kk: Көрсететін кескінің мәліметін таңдау...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mThumbnailGroupBox)
en: Thumbnails
kk: Нобайлар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowThumbnailsCheckBox)
en: Show thumbnails
kk: Нобайлар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height:
kk: Биіктігі:

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
kk[0]: %1 сек

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
kk: Толық экранды күйін баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Videos:
kk: Видеолар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ListVideos)
en: Show videos
kk: Видееолар көрсететілсін

en: Save using another format
kk: Басқа пішімде сақтау

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
kk: Gwenview кескіндерді '%1' пішімінде сақтай алмайды.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
kk: Gwenview кескіндерді %1 деп сақтай алмайды.

en: You are now viewing the new document.
kk: Көріп жатқаныңыз - жаңа құжат.

en: Go back to the original
kk: Түпнұсқасына қайта өту

note: i18n: ectx: Menu (rating)
en: &Rating
kk: &Ұпайы

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар панелі

[ctx: @title:window]
en: Image Information
kk: Кескіннің мәліметі

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
kk: Өңдеу

en: Rotate Left
kk: Солға бұру

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
kk: Кескінді солға бұрау

en: Rotate Right
kk: Оңға бұру

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
kk: Кескінді оңға бұрау

en: Mirror
kk: Аунату

en: Flip
kk: Төңкеру

en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

en: Crop
kk: Ойып алу

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
kk: Gwenview бұндай кескіндерді өңдей алмайды.

en: Image Operations
kk: Кескін амалдары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse wheel behavior:
kk: Тышқанның тегершігі:

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelScrollRadioButton)
en: Scroll
kk: Жүгіртеді

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelBrowseRadioButton)
en: Browse
kk: Ақтарады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnlargeSmallerImages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
kk: Шағын кескіндер үлкейтілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Animations:
kk: Анимация:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, softwareAnimationRadioButton)
en: Software
kk: Бағдарламалық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAnimationRadioButton)
en: None
kk: Жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <b>Thumbnail Bar</b>
kk: <b>Нобай панелі</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Orientation:
kk: Бағдары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, horizontalRadioButton)
en: Horizontal
kk: Жатық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, verticalRadioButton)
en: Vertical
kk: Тік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Row count:
kk: Қанша жолдар:

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
kk[0]: %1 файл таңдалған

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
kk[0]: %1 қапшық таңдалған

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
kk: %1 және %2 таңдалған

en: %1 folder | %1 folders
kk[0]: %1 қапшық

en: %1 file | %1 files
kk[0]: %1 файл

en: An Image Viewer
kk: Кескіндерді қарау құралы

en: Start in fullscreen mode
kk: Толықэкранды күйінде бастау

en: Start in slideshow mode
kk: Слайд-шоу күйінде бастау

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
kk: Қайта жүктеу

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
kk: Ақтару

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
kk: Қапшықтардағы кескіндерді ақтару

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
kk: Көру

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
kk: Таңдалған кескіндерді қарау

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
kk: Алдыңғы

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
kk: Алдындағы кескінге өту

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
kk: Келесі

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
kk: Келесі кескінге өту

[ctx: @action Go to first image]
en: First
kk: Бірінші

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
kk: Бірінші кескінге өту

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
kk: Соңғы

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
kk: Соңғы кескінге өту

[ctx: @action]
en: Start Page
kk: Бастапқы бет

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
kk: Бастапқы бетті ашу

[ctx: @action]
en: Sidebar
kk: Бүйір панелі

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
kk: Өңдеу

en: Redo
kk: Қайтудан айну

en: Undo
kk: Амалдан қайту

en: Folders
kk: Қапшықтары

en: Information
kk: Мәліметі

en: Operations
kk: Амалдары

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
kk: Бүйір панелін жасыру

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету

[ctx: @title:window]
en: Open Image
kk: Кескінді ашу

en: Start Slideshow
kk: Слайд-шоуды бастау

en: Save All Changes
kk: Барлық өзгерістерді сақтау

en: Discard Changes
kk: Өзгерістерді ысырып тастау

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
kk[0]: %1 кескін өзгертілген

en: If you quit now, your changes will be lost.
kk: Қазір шықсаңыз барлық өзгерістеріңіз жоғалады.

en: Rename <filename>%1</filename> to:
kk: <filename>%1</filename> дегенді мынаған өзгерту:

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
kk: Қайта атау

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
kk: Сақтау...

en: &Stop
kk: &Тоқтату

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
kk[0]: %1 құжат сақталмады:

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
kk: Біраз кескінді өзгерттіңіз. Жад тапшылық мәселелерге ұшырамау үшін өзгерістеріңізді сақтаңыз.

en: Current image modified
kk: Назардағы кескін өзгертілген

en: Previous modified image
kk: Алдыңғы өзгертілген кескін

en: Next modified image
kk: Келесі өзгертілген кескін

en: One image modified | %1 images modified
kk[0]: %1 кескін өзгертілген

en: Go to first modified image
kk: Бірінші өзгртілген кескінге өту

en: Go to it
kk: Соған өту

en: Save All
kk: Барлығын сақтау

en: Edit
kk: Өңдеу

[ctx: @action]
en: Edit Tags
kk: Жарлықтарын өңдеу

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
kk: Нөл

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SemanticInfoDialog)
en: Tag Editor
kk: Белгі өңдегіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mPreviousButton)
en: Previous
kk: Алдыңғы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNextButton)
en: Next
kk: Келесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rating:
kk: Ұпайлары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tags:
kk: Жарлықтары:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, mDescriptionTextEdit)
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mHistoryDisabledLabel)
en: History has been disabled.
kk: Журнал бұғатталған.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFoldersTab)
en: Recent Folders
kk: Жуырдағы қапшықтар

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, placesTab)
en: Places
kk: Орындар

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Tags
kk: Жарлықтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTagLabel)
en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
kk: Жарлықтары ақтарылмайды. Nepomuk компьютеріңізде дұрыс орнатылғанын тексеріңіз.

en: Synchronize
kk: Қадамдастыру

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
kk: Өзгерістерін ысырып, қайта жүктеу

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
kk: Бұл кескін өзгертілген. Қайта жүктегенде бүкіл өзгерістеріңіз жоғалады.

en: Shooting date
kk: Түсірілген күні

en: Shooting time
kk: Түсірілген уақыты

en: Original extension
kk: Бастапқы жұрнағы

en: Original extension, in lower case
kk: Бастапқы жұрнағы, кіші әріптермен

en: Original filename
kk: Файлдың бастапқы атауы

en: Original filename, in lower case
kk: Файлдың бастапқы атауы, кіші әріптермен

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
kk[0]: %1 құжат импортталды

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
kk[0]: %1 құжат импортталмай қалды, өйткені олар бұрын импортталған екен.

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
kk[0]: %1 құжаттың атауы өзгертілді, өйткені олардай аталған басқа құжаттар бұрын импортталған екен.

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
kk[0]: Импортталған %1 құжат құрылғыдан өшірілсін бе?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
kk[0]: Өткізіп жіберілген %1 құжат құрылғыдан өшірілсін бе?

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
kk[0]: Импортталған бен өткізіп жіберілген %1 құжат құрылғыдан өшірілсін бе?

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
kk: Импорт аяқталды

en: Keep
kk: Қала берісн

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
kk[0]: Құжатт(ард)ы өшіру жаңылысы:
    %2

en: Retry
kk: Қайталап көру

en: Ignore
kk: Елемеу

en: What do you want to do now?
kk: Не істемексіз?

en: View Imported Documents with Gwenview
kk: Импортталған құжаттарды Gwenview-мен қарау

en: Import more Documents
kk: Тағы құжаттарды импорттау

en: Quit
kk: Шығу

en: Could not create destination folder.
kk: Мақсатты қапшық құрылмайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRename)
en: Rename documents automatically
kk: Құжаттар автоматты түрде қайта аталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rename Format:
kk: Қайта атайтын пішімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview:
kk: Нобайы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
kk: <i>Мәтінді теріп не төмендегінен түртіп пішімін ыңғайлап алыңыз</i>

en: Gwenview Importer
kk: Gwenview импорты

en: Photo Importer
kk: Фото импорты

en: Device UDI
kk: UDI құрылғысы

en: Source folder
kk: Көз қапшығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Importing documents...
kk: Құжаттарды импорттау...

en: Import Selected
kk: Таңдалғанды импорттау

en: Import All
kk: Бүкілін импорттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select the documents to import
kk: Импорттайтын құжаттарды таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureButton)
en: Settings...
kk: Баптау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter the import destination
kk: Қайда импорт етуін келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Listing content of:
kk: Мынаның мазмұны:

en: Developer
kk: Құрастырушы

en: Square
kk: Шаршы

en: This Screen
kk: Осы экранды

en: Landscape
kk: Көлденең

note: i18n("%1:%2") because ':' should not be translated, it is used to parse the ratio string. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width
kk: Ені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height
kk: Биіктігі

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
kk: Gwenview бұндай құжаттарды сақтай алмайды.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1.
kk: Gwenview '%1' түріндегі құжаттарды көрсете алмайды.

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
kk: %1 деген файл ашылмады

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
kk: Мета мәліметін жүктеу жаңылысы.

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
kk: Кескіннің жүктеу жаңылысы.

en: Could not load document %1
kk: %1 құжатты жүктелмеді

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
kk: Файл жазуға ашылмады, <filename>%1</filename>.дегенге жазу рұқсатңызды түгелдеңіз.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
kk: Файл үстінен жазылмады, <filename>%1</filename>.дегенге жазу рұқсатңызды түгелдеңіз.

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
kk: Тастау

[ctx: @action:button]
en: Deselect
kk: Таңдаудан айну

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
kk: Gwenview бұндай құжатты қалай көрсетуді білмейді

en: Loading <filename>%1</filename> failed
kk: <filename>%1</filename> жүктеу жаңылысы

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
kk: Шақтау

en: No document selected
kk: Құжат таңдалмаған

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PercentageOfMemoryUsageWarning), group (General)
en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
kk: Қай жұмсалған жадының пайызынан бастап Gwenview
                өзгерістерді сақтауды ұсынып ескертеді.

note: i18n: ectx: label, entry (random), group (slide show)
en: Display slide show images in random order
kk: Кездейсоқ ретімен слайд-шоуды көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group (slide show)
en: Show slideshow in fullscreen mode
kk: Толық экранды слайд-шоуды көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (loop), group (slide show)
en: Loop on images
kk: Кескін кезегі тұйық

note: i18n: ectx: label, entry (stopAtEnd), group (slide show)
en: Stop at last image of folder
kk: Қапшықтағы соңғы кескінінде тоқтау

note: i18n: ectx: label, entry (interval), group (slide show)
en: Interval between images (in seconds)
kk: Кескіндер аралығы (секунд)

en: Last visited: %1
kk: Соңғы жолыққаны: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: @item:intable]
en: File Size
kk: Файл өлшемі

[ctx: @item:intable]
en: File Time
kk: Файл құрылған уақыты

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
kk: Кескіннің өлшемі

[ctx: @item:intable]
en: Comment
kk: Түсініктеме

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: @item:intable %1 is number of millions of pixels in image]
en: (%1MP)
kk: (%1МПикс)

[ctx: @title:column]
en: Property
kk: Қасиеті

[ctx: @title:column]
en: Value
kk: Мәні

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
kk: Файл жазу үшін ашылмады

[ctx: @info]
en: No data to store.
kk: Сақтайтын дерек жоқ

en: Print Image
kk: Кескінді басып шығару

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
kk: Кескін параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
kk: Кескіннің орны

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
kk: Масштабтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
kk: &Масштабтаусыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
kk: Бетке &шақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
kk: &Масштабы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
kk: Миллиметрлер

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
kk: Сантиметрлер

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
kk: Дюймдер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
kk: Ара қатынасы сақталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size:
kk: Өлшемі:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mKeepAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
kk: Ара қатынасы сақталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current size:
kk: Қазіргі өлшемі:

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
kk: Бүкіл таңдалған кескіндерге осы жарлықты тағу

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
kk: Тұйық

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
kk: Кездейсоқ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
kk: Оңға бұру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
kk: Солға бұру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
kk: Аунату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
kk: Төңкеру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
kk: Түрлендіру

[ctx: @action]
en: Properties
kk: Қасиеттері

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс
