gwenview - en to lt translation catalogue (436 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowResourceUsageMode)
en: Low resource usage mode
lt: Mažo išteklių naudojimo veiksena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cacheHelpLabel)
en: Enable this option if you do not have a lot of disk space. This will avoid storing thumbnails on disk and will prefer embedded thumbnails of lower quality that are faster to load, if available.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei turite nedaug vietos diske. Tai vengs saugoti miniatiūras diske ir, jei įmanoma, teiks pirmenybę įterptoms žemesnės kokybės miniatiūroms, kurias yra greičiau įkelti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Thumbnails:
lt: Miniatiūros:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, relativeHelpLabel)
en: Squash colors that don't fit within the active color profile's color gamut, leaving other colors untouched
lt: Sugrūsti spalvas, kurios netinka aktyvaus spalvos profilio spalvų gamoje, neliečiant kitų spalvų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History:
lt: Istorija:

[ctx: @option:Relative Colorimetric rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, relativeRenderingIntentRadioButton)
en: Relative Colorimetric
lt: Santykinės kolorimetrijos

[ctx: @option:Perceptual rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, perceptualRenderingIntentRadioButton)
en: Perceptual
lt: Suvokimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, perceptualHelpLabel)
en: Scale all colors equally to fit them within the active color profile's color gamut
lt: Paskirstyti visas spalvas vienodai, kad jos tilptų aktyvaus spalvos profilio spalvų gamoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorRenderingLabel)
en: Rendering intent:
lt: Atvaizdavimo tikslas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HistoryEnabled)
en: Remember folders and URLs
lt: Įsiminti aplankus ir URL adresus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableColorManagement)
en: Enable color management
lt: Įjungti spalvų tvarkymą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileHelpLabel)
en: When color management is disabled, Gwenview will convert images to the sRGB color space rather than to the color space it detects for the display. This is only appropriate for displays that are calibrated to the sRGB color space or are known to provide an incorrect color profile.
lt: Kai spalvų tvarkymas yra išjungtas, programa Gwenview konvertuos paveikslus į sRGB spalvų erdvę, o ne į spalvų erdvę, kurią ji aptiks ekranui. Tai taikoma tik ekranams, kurie yra kalibruoti į sRGB spalvų erdvę arba, kurie, kaip yra žinoma, pateikia neteisingą spalvų profilį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileLabel)
en: Color management:
lt: Spalvų tvarkymas:

[ctx: @action:inmenu a spacer that aligns toolbar buttons with the sidebar]
en: Sidebar Alignment Spacer
lt: Šoninės juosto lygiavimo skirtukas

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
lt: Taisyti vietą

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
lt: Rikiuoti pagal

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
lt: Data

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Descending
lt: Mažėjančiai

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
lt: Išsamesnė miniatiūrų informacija

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
lt: Data

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
lt: Paveikslo dydis

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
lt: Failo dydis

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

[ctx: @title actions category]
en: File
lt: Failas

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
lt: Pridėti aplanką prie Vietų

[ctx: @info:status %1 number of selected documents, %2 total number of documents, %3 total filesize of selected documents]
en: Selected %1 of %2 (%3)
lt: Pažymėta %1 iš %2 (%3)

[ctx: @info:status Image files]
en: %1 image | %1 images
lt[0]: %1 paveikslas
lt[1]: %1 paveikslas
lt[2]: %1 paveikslas
lt[3]: %1 paveikslas

[ctx: @info:status Video files]
en: %1 video | %1 videos
lt[0]: %1 vaizdo įrašas
lt[1]: %1 vaizdo įrašai
lt[2]: %1 vaizdo įrašų
lt[3]: %1 vaizdo įrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (Gwenview::StatusBarToolButton, mAddFilterButton)
en: Add Filter
lt: Pridėti filtrą

en: General
lt: Bendra

en: Image View
lt: Paveikslo rodinys

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Copy %1
lt: Kopijuoti %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Copy %1 image | Copy %1 images
lt[0]: Kopijuoti %1 paveikslą
lt[1]: Kopijuoti %1 paveikslus
lt[2]: Kopijuoti %1 paveikslų
lt[3]: Kopijuoti %1 paveikslą

[ctx: @action:button]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Move %1
lt: Perkelti %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Move %1 image | Move %1 images
lt[0]: Perkelti %1 paveikslą
lt[1]: Perkelti %1 paveikslus
lt[2]: Perkelti %1 paveikslų
lt[3]: Perkelti %1 paveikslą

[ctx: @action:button]
en: Move
lt: Perkelti

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Link %1
lt: Kurti %1 nuorodą

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Link %1 image | Link %1 images
lt[0]: Kurti %1 paveikslo nuorodą
lt[1]: Kurti %1 paveikslų nuorodas
lt[2]: Kurti %1 paveikslų nuorodas
lt[3]: Kurti %1 paveikslo nuorodą

[ctx: @action:button]
en: Link
lt: Kurti nuorodą

en: Move Here
lt: Perkelti čia

en: Copy Here
lt: Kopijuoti čia

en: Link Here
lt: Kurti nuorodą čia

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: File Operations
lt: Operacijos su failais

[ctx: @title actions category]
en: Edit
lt: Taisa

[ctx: Verb]
en: Copy To...
lt: Kopijuoti į...

[ctx: Verb]
en: Move To...
lt: Perkelti į...

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
lt: Kurti nuorodą į...

[ctx: Verb]
en: Rename...
lt: Pervadinti...

[ctx: Verb]
en: Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Restore
lt: Atkurti

en: Properties
lt: Savybės

en: Create Folder...
lt: Sukurti aplanką...

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Other Application...
lt: Kita programa...

en: Name contains
lt: Pavadinime yra

en: Name does not contain
lt: Pavadinime nėra

en: Date >=
lt: Data >=

en: Date =
lt: Data =

en: Date <=
lt: Data <=

en: Rating >=
lt: Įvertinimas >=

en: Rating =
lt: Įvertinimas =

en: Rating <=
lt: Įvertinimas <=

en: Tagged
lt: Su žyme

en: Not Tagged
lt: Be žymių

en: Dimensions >=
lt: Matmenys >=

en: Dimensions =
lt: Matmenys =

en: Dimensions <=
lt: Matmenys <=

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height
lt: Aukštis

note: i18n("%1:%2") because ':' should not be translated, it is used to parse the ratio string. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width
lt: Plotis

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
lt: Filtruoti pagal pavadinimą

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
lt: Filtruoti pagal datą

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
lt: Filtruoti pagal įvertinimą

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
lt: Filtruoti pagal žymę

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Dimensions
lt: Filtruoti pagal matmenis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slideshow
lt: Skaidrių rodymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
lt: Intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowLoopCheckBox)
en: Loop
lt: Kartoti iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowRandomCheckBox)
en: Random
lt: Atsitiktinai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Information
lt: Paveikslo informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureDisplayedInformationButton)
en: Select Image Information to Display...
lt: Pasirinkti rodomą paveikslo informaciją...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mThumbnailGroupBox)
en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowThumbnailsCheckBox)
en: Show thumbnails
lt: Rodyti miniatiūras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height:
lt: Aukštis:

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
lt[0]: %1 sek.
lt[1]: %1 sek.
lt[2]: %1 sek.
lt[3]: %1 sek.

en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
lt: Konfigūruoti viso ekrano veikseną

[ctx: @info:status %1 current document index, %2 total documents]
en: %1 of %2
lt: %1 iš %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Videos:
lt: Vaizdo įrašai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ListVideos)
en: Show videos
lt: Rodyti vaizdo įrašus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoplayVideos)
en: Automatically play
lt: Automatiškai atkurti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Notify after reaching the last image:
lt: Pranešti pasiekus paskutinį paveikslą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, neverShowWrapNoticeRadioButton)
en: Never
lt: Niekada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wrapNoticeOnSlideshowRadioButton)
en: Only during slideshows
lt: Tik skaidrių rodymo metu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, alwaysShowWrapNoticeRadioButton)
en: Always
lt: Visada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: After the last image:
lt: Po paskutinio paveikslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WrapAfterLast)
en: Start over
lt: Pradėti iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Fullscreen background:
lt: Viso ekrano fonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundImageRadioButton)
en: Dark gray texture
lt: Tamsiai pilka tekstūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundBlackRadioButton)
en: Black
lt: Juoda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Lossy image save quality:
lt: Nuostolingojo paveikslų įrašymo kokybė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lossyImageFormatHelpLabel)
en: The quality level when saving images using lossy image formats such as JPEG, WEBP, AVIF, HEIF, and HEIC. Higher quality increases the file size.
lt: Kokybės lygis, kai paveikslai įrašomi naudojant nuostolinguosius formatus, tokius kaip JPEG, WEBP, AVIF, HEIF ir HEIC. Aukštesnė kokybė padidina failo dydį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Thumbnail actions:
lt: Miniatiūrų veiksmai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allButtonsThumbnailActionsRadioButton)
en: All buttons
lt: Visi mygtukai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectionOnlyThumbnailActionsRadioButton)
en: Show selection button only
lt: Rodyti tik žymėjimo mygtukus

[ctx: A number of thumbnail actions to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noneThumbnailActionsRadioButton)
en: None
lt: Nėra

en: Image &quality:
lt: Paveikslų &kokybė:

[ctx: @title:window]
en: Save Image
lt: Įrašyti paveikslą

en: Save using another format
lt: Įrašyti kitu formatu

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
lt: Gwenview negali įrašyti paveikslų „%1“ formatu.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
lt: Gwenview negali įrašyti paveikslų kaip %1.

[ctx: @info]
en: <emphasis strong='true'>Saving <filename>%1</filename> failed:</emphasis><nl />%2
lt: <emphasis strong='true'>Nepavyko įrašyti <filename>%1</filename>:</emphasis><nl />%2

en: You are now viewing the new document.
lt: Dabar peržiūrite naują dokumentą.

en: Go back to the original
lt: Grįžti prie originalo

note: i18n: ectx: Menu (rating)
en: &Rating
lt: Į&vertinimas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

[ctx: @title:window]
en: Image Information
lt: Paveikslo informacija

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
lt: Taisa

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
lt: Pasukti paveikslą į kairę

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
lt: Pasukti paveikslą į dešinę

en: Mirror
lt: Veidrodinis atspindys

en: Flip
lt: Apversti

en: Resize
lt: Keisti dydį

en: Crop
lt: Apkirpti

[ctx: @action:intoolbar]
en: Adjust Colors
lt: Derinti spalvas

en: Reduce Red Eye
lt: Sumažinti raudonas akis

[ctx: @action:intoolbar]
en: Annotate
lt: Kurti anotacijas

[ctx: @title:window Annotate [filename]]
en: Annotate %1
lt: Kurti anotacijas %1

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
lt: Gwenview negali redaguoti šio tipo paveikslo.

en: Image Operations
lt: Operacijos su paveikslais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Show transparency with:
lt: Rodyti permatomumą naudojant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, surroundingRadioButton)
en: Surrounding background
lt: Aplinkinis fonas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkBoardRadioButton)
en: &Checkerboard background
lt: Ša&chmatų lentos fonas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, solidColorRadioButton)
en: &Solid color background:
lt: &Vientisos spalvos fonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse wheel behavior:
lt: Pelės ratuko elgsena:

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelScrollRadioButton)
en: Scroll
lt: Slinkti

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelBrowseRadioButton)
en: Browse
lt: Naršyti

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelZoomRadioButton)
en: Zoom
lt: Keisti mastelį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Zoom mode:
lt: Mastelio veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autofitZoomModeRadioButton)
en: Autofit each image
lt: Automatiškai talpinti kiekvieną paveikslėlį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, keepSameZoomModeRadioButton)
en: Keep same zoom and position
lt: Išlaikyti tą patį mastelį ir poziciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, individualZoomModeRadioButton)
en: Per image zoom and position
lt: Kiekvienam paveikslui atskiras mastelis ir pozicija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnlargeSmallerImages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
lt: Padidinti mažesnius paveikslus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Animations:
lt: Animacijos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, softwareAnimationRadioButton)
en: Software
lt: Programinė įranga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAnimationRadioButton)
en: None
lt: Nėra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <b>Thumbnail Bar</b>
lt: <b>Miniatiūrų juosta</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Orientation:
lt: Orientacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, horizontalRadioButton)
en: Horizontal
lt: Horizontaliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, verticalRadioButton)
en: Vertical
lt: Vertikaliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Row count:
lt: Eilučių skaičius:

[ctx: @action show more image meta info]
en: Show more details...
lt: Rodyti išsamiau...

[ctx: @title:group]
en: Image Information
lt: Paveikslo informacija

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
lt[0]: Pažymėtas %1 failas
lt[1]: Pažymėti %1 failai
lt[2]: Pažymėta %1 failų
lt[3]: Pažymėtas %1 failas

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
lt[0]: Pažymėtas %1 aplankas
lt[1]: Pažymėti %1 aplankai
lt[2]: Pažymėta %1 aplankų
lt[3]: Pažymėtas %1 aplankas

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
lt: Pažymėti %1 ir %2

en: %1 folder | %1 folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: %1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: An Image Viewer
lt: Paveikslų žiūryklė

en: Start in fullscreen mode
lt: Paleisti viso ekrano veiksenoje

en: Start in slideshow mode
lt: Paleisti skaidrių rodymo veiksenoje

en: Start in spotlight mode
lt: Paleisti dėmesio centro veiksenoje

en: A starting file or folders
lt: Failas ar aplankas, atveriamas paleidus programą

[ctx: @action Open Recent menu]
en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
lt: Pakeisti vietą

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
lt: Naršyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
lt: Naršyti aplankuose per paveikslus

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
lt: Rodyti pažymėtus paveikslus

[ctx: @action]
en: Exit Full Screen
lt: Išeiti iš viso ekrano

[ctx: @action]
en: Spotlight Mode
lt: Dėmesio centro veiksena

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
lt: Rodyti ankstesnį paveikslą

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
lt: Rodyti kitą paveikslą

[ctx: @action Go to first image]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
lt: Pereiti į pirmą paveikslą

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
lt: Paskutinis

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
lt: Pereiti į paskutinį paveikslą

[ctx: @action]
en: Start Page
lt: Pradžios puslapis

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
lt: Atverti pradžios puslapį

[ctx: @action]
en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

[ctx: @action opens crop, rename, etc.]
en: Show Editing Tools
lt: Rodyti taisymo įrankius

[ctx: @action Share images]
en: Share
lt: Bendrinti

en: Error while sharing: %1
lt: Klaida bendrinant: %1

en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
lt: Bendrinamo paveikslo nuoroda (<a href="%1">%1</a>) nukopijuota į iškarpinę.

[ctx: @title:menu submenu for actions that open configuration dialogs]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
lt: Taisa

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Folders
lt: Aplankai

en: Information
lt: Informacija

en: Operations
lt: Operacijos

en: Viewing media
lt: Medijos peržiūra

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
lt: Slėpti šoninę juostą

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
lt: Rodyti šoninę juostą

[ctx: @title:window]
en: Open Image
lt: Atverti paveikslą

en: Pause Slideshow
lt: Pristabdyti skaidrių rodymą

en: Resume Slideshow
lt: Pratęsti skaidrių rodymą

en: Start Slideshow
lt: Pradėti skaidrių rodymą

en: Save All Changes
lt: Įrašyti visus pakeitimus

en: Discard Changes
lt: Atmesti pakeitimus

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
lt[0]: Pakeistas vienas paveikslas.
lt[1]: Pakeisti %1 paveikslai.
lt[2]: Pakeista %1 paveikslų.
lt[3]: Pakeistas %1 paveikslas.

en: If you quit now, your changes will be lost.
lt: Jei išjungsite programą dabar, jūsų atlikti pakeitimai bus prarasti.

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
lt: Tai visiškai paslėps meniu juostą. Galite vėl ją rodyti, paspaudę %1.

en: Hide menu bar
lt: Slėpti meniu juostą

en: You reached the first document, what do you want to do?
lt: Pasiekėte pirmąjį dokumentą. Ką norėtumėte daryti?

en: Stay There
lt: Pasilikti ten

en: Go to the Last Document
lt: Pereiti į paskutinį dokumentą

en: Go Back to the Document List
lt: Grįžti į dokumentų sąrašą

en: You reached the last document, what do you want to do?
lt: Pasiekėte paskutinįjį dokumentą. Ką norėtumėte daryti?

en: Go to the First Document
lt: Pereiti į pirmą dokumentą

[ctx: @action:button]
en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename <filename>%1</filename> to:
lt: Pervadinti <filename>%1</filename> į:

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
lt: Įrašoma...

en: &Stop
lt: &Stabdyti

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
lt[0]: Nepavyko įrašyti vieno dokumento:
lt[1]: Nepavyko įrašyti %1 dokumentų:
lt[2]: Nepavyko įrašyti %1 dokumentų:
lt[3]: Nepavyko įrašyti %1 dokumento:

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
lt: Daugelyje paveikslų atlikti pakeitimai. Norėdami išvengti atminties trūkumo problemų, turėtumėte įrašyti pakeitimus.

en: Current image modified
lt: Šis paveikslas pakeistas

en: Previous modified image
lt: Ankstesnis pakeistas paveikslas

en: Next modified image
lt: Kitas pakeistas paveikslas

en: One image modified | %1 images modified
lt[0]: Pakeistas vienas paveikslas
lt[1]: Pakeisti %1 paveikslai
lt[2]: Pakeista %1 paveikslų
lt[3]: Pakeistas %1 paveikslas

en: Go to first modified image
lt: Pereiti prie pirmo pakeisto paveikslo

en: Go to it
lt: Pereiti prie jo

en: Save All
lt: Įrašyti visus

[ctx: @info:tooltip]
en: Save all modified images
lt: Įrašyti visus pakeistus paveikslus

en: Edit
lt: Taisyti

[ctx: @action]
en: Edit Tags
lt: Taisyti žymes

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
lt: Nulis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SemanticInfoDialog)
en: Tag Editor
lt: Žymių redaktorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mPreviousButton)
en: Previous
lt: Ankstesnė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNextButton)
en: Next
lt: Kita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rating:
lt: Įvertinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tags:
lt: Žymės:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, mDescriptionTextEdit)
en: Description
lt: Aprašas

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow
lt: Pradėti skaidrių rodymą

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow with selected images
lt: Pradėti skaidrių rodymą naudojant pažymėtus paveikslus

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Add Folder to Places
lt: Pridėti aplanką prie Vietų

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget This Folder
lt: Pamiršti šį aplanką

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget All Folders
lt: Pamiršti visus aplankus

[ctx: @action Recent Files view]
en: Add Containing Folder to Places
lt: Pridėti vidinį aplanką prie Vietų

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget This File
lt: Pamiršti šį failą

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget All Files
lt: Pamiršti visus failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mHistoryDisabledLabel)
en: History has been disabled.
lt: Istorijos funkcija išjungta.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFoldersTab)
en: Recent Folders
lt: Paskiausiai naudoti aplankai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFilesTab)
en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (KFilePlacesView, mBookmarksView)
en: Places
lt: Vietos

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Tags
lt: Žymės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTagLabel)
en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
lt: Naršymas pagal žymes yra neprieinamas. Įsitikinkite, kad Nepomuk yra tinkamai įdiegtas jūsų kompiuteryje.

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Show Thumbnails
lt: Rodyti miniatiūras

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: For languages that are read right to left, "right side" refers to the left side in this context.
en: <para>This toggles a small bar showing all the other images in the current folder. Selecting one of them changes the currently viewed image.</para><para>Select multiple images at the same time to see them side by side.</para><para>The bar can optionally be moved to the right side of the screen and contain multiple rows of images; <link url='%1'>configure these options in the settings</link>.</para>
lt: <para>Tai perjungia mažą juostą, atvaizduojančią visus kitus dabartiniame aplanke esančius paveikslus. Pasirinkus vieną iš tų paveikslų, pasikeis šiuo metu atvaizduojamas paveikslas.</para><para>Pasirinkite vienu metu kelis paveikslus, kad matytumėte juos vienas šalia kito.</para><para>Juosta pasirinktinai gali būti perkelta į dešinę ekrano pusę ir atvaizduoti kelias paveikslų eilutes; <link url='%1'>konfigūruokite šias parinktis nuostatose</link>.</para>

[ctx: @item:inmenu]
en: Background Color Mode
lt: Foninės spalvos veiksena

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
lt: Atmesti pakeitimus ir įkelti iš naujo

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
lt: Šis paveikslas buvo pakeistas. Įkėlus jį iš naujo, visi pakeitimai bus prarasti.

en: Show failed files...
lt: Rodyti nesėkmę patyrusius failus...

en: Show failed subfolders...
lt: Rodyti nesėkmę patyrusius poaplankius...

en: Failed to import %1 document. | Failed to import %1 documents.
lt[0]: Nepavyko importuoti %1 dokumento.
lt[1]: Nepavyko importuoti %1 dokumentų.
lt[2]: Nepavyko importuoti %1 dokumentų.
lt[3]: Nepavyko importuoti %1 dokumento.

en: Failed to create %1 destination subfolder. | Failed to create %1 destination subfolders.
lt[0]: Nepavyko sukurti %1 paskirties poaplankio.
lt[1]: Nepavyko sukurti %1 paskirties poaplankių.
lt[2]: Nepavyko sukurti %1 paskirties poaplankių.
lt[3]: Nepavyko sukurti %1 paskirties poaplankio.

en: Failed to import documents:
lt: Nepavyko importuoti dokumentų:

en: Failed to create subfolders:
lt: Nepavyko sukurti poaplankių:

en: Shooting date
lt: Fotografavimo data

en: Shooting time
lt: Fotografavimo laikas

en: Original extension
lt: Pradinis plėtinys

en: Original extension, in lower case
lt: Pradinis plėtinys, mažosiomis

en: Original filename
lt: Pradinis failo pavadinimas

en: Original filename, in lower case
lt: Pradinis failo pavadinimas, mažosiomis

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
lt[0]: Importuotas vienas dokumentas.
lt[1]: Importuoti %1 dokumentai.
lt[2]: Importuota %1 dokumentų.
lt[3]: Importuotas %1 dokumentas.

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
lt[0]: Vienas dokumentas praleistas, nes jis jau buvo importuotas.
lt[1]: %1 dokumentai praleisti, nes jie jau buvo importuoti.
lt[2]: %1 dokumentų praleista, nes jie jau buvo importuoti.
lt[3]: %1 dokumentas praleistas, nes jie jau buvo importuoti.

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
lt[0]: Vienas iš jų buvo pervadintas, nes jau buvo importuotas kitas dokumentas tokiu pačiu pavadinimu.
lt[1]: %1 iš jų buvo pervadinti, nes jau buvo importuoti kiti dokumentai tokiais pačiais pavadinimais.
lt[2]: %1 iš jų buvo pervadinta, nes jau buvo importuoti kiti dokumentai tokiais pačiais pavadinimais.
lt[3]: %1 iš jų buvo pervadintas, nes jau buvo importuoti kiti dokumentai tokiais pačiais pavadinimais.

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
lt[0]: Ištrinti importuotą dokumentą iš įrenginio?
lt[1]: Ištrinti %1 importuotus dokumentus iš įrenginio?
lt[2]: Ištrinti %1 importuotų dokumentų iš įrenginio?
lt[3]: Ištrinti %1 importuotą dokumentą iš įrenginio?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
lt[0]: Ištrinti praleistą dokumentą iš įrenginio?
lt[1]: Ištrinti %1 praleistus dokumentus iš įrenginio?
lt[2]: Ištrinti %1 praleistų dokumentų iš įrenginio?
lt[3]: Ištrinti %1 praleistą dokumentą iš įrenginio?

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
lt[0]: Ištrinti importuotą arba praleistą dokumentą iš įrenginio?
lt[1]: Ištrinti %1 importuotus bei praleistus dokumentus iš įrenginio?
lt[2]: Ištrinti %1 importuotų bei praleistus dokumentus iš įrenginio?
lt[3]: Ištrinti %1 importuotą bei praleistus dokumentus iš įrenginio?

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
lt: Importavimas baigtas

en: Keep
lt: Palikti

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
lt[0]: Nepavyko ištrinti dokumento:
    %2
lt[1]: Nepavyko ištrinti dokumentų:
    %2
lt[2]: Nepavyko ištrinti dokumentų:
    %2
lt[3]: Nepavyko ištrinti dokumentų:
    %2

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: What do you want to do now?
lt: Ką dabar norėtumėte daryti?

en: View Imported Documents with Gwenview
lt: Rodyti importuotus dokumentus naudojant Gwenview

en: Import more Documents
lt: Importuoti daugiau dokumentų

en: Quit
lt: Baigti

en: Could not create destination folder.
lt: Nepavyko sukurti paskirties aplanko.

en: Could not create temporary upload folder.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo išsiuntimo aplanko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRename)
en: Rename documents automatically
lt: Automatiškai pervadinti dokumentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rename Format:
lt: Pervadinimo formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview:
lt: Peržiūra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
lt: <i>Norėdami tinkinti formatą įrašykite tekstą arba spustelėkite ant žemiau esančių elementų</i>

en: Gwenview Importer
lt: Gwenview importuotojas

en: Photo Importer
lt: Nuotraukų importuotojas

en: The device UDI, used to retrieve information about the device (name, icon...)
lt: Įrenginio UDI, naudojamas gauti informaciją apie įrenginį (pavadinimą, piktogramą...)

en: Device UDI
lt: Įrenginio UDI

en: Source folder
lt: Šaltinio aplankas

en: Missing required source folder argument.
lt: Trūksta reikiamo šaltinio aplanko argumento.

en: Too many arguments.
lt: Per daug argumentų.

en: Invalid source folder.
lt: Neteisingas šaltinio aplankas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Importing documents...
lt: Importuojami dokumentai...

[ctx: @info above install button when Kamera is not installed]
en: Support for your camera is not installed.
lt: Palaikymas jūsų fotoaparatui nėra įdiegtas.

[ctx: @info above install button, %1 protocol name %2 error text from KIO]
en: The protocol support library for "%1" is not installed. Error: %2
lt: Nėra įdiegta „%1“ protokolo palaikymo biblioteka. Klaida: %2

[ctx: @info above install button, %1 protocol name]
en: The protocol support library for "%1" is not installed.
lt: Nėra įdiegta „%1“ protokolo palaikymo biblioteka.

[ctx: @info:usagetip above install button]
en: After finishing the installation process, restart this Importer to continue.
lt: Pasibaigus diegimo procesui, norėdami tęsti, paleiskite šį importavimo įrankį iš naujo.

[ctx: @info:tooltip for a button, %1 protocol name]
en: Launch Discover to install the protocol support library for "%1"
lt: Paleisti Discover, kad būtų įdiegta „%1“ protokolo palaikymo biblioteka.

[ctx: @action:button]
en: Install Support for this Camera…
lt: Įdiegti palaikymą šiam fotoaparatui…

[ctx: @info:whatsthis for a button when Kamera is not installed]
en: You need Kamera installed on your system to read from the camera. Click here to launch Discover to install Kamera to enable protocol support for "camera:/" on your system.
lt: Norint skaityti iš to fotoaparato, jūsų sistemoje turi būti įdiegtas papildinys Kamera. Spustelėkite čia, norėdami paleisti Discover ir įdiegti Kamera, kad įgalintumėte „camera:/“ protokolo palaikymą savo sistemoje.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Install Protocol Support for "%1"…
lt: Įdiegti „%1“ protokolo palaikymą…

[ctx: @info:whatsthis for a button, %1 protocol name]
en: Click here to launch Discover to install the missing protocol support library to enable the protocol support for "%1:/" on your system.
lt: Spustelėkite čia, norėdami paleisti Discover ir įdiegti trūkstamą protokolo palaikymo biblioteką, kad įgalintumėte „%1:/“ protokolo palaikymą savo sistemoje.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Search the Web for How to Install Protocol Support for "%1"…
lt: Ieškoti internete, kaip įsidiegti „%1“ protokolo palaikymą…

[ctx: @info this text will be used as a search term in an online search engine, %1 protocol name]
en: How to install protocol support for "%1" on Linux
lt: Linux diegti %1 protokolą

en: Import Selected
lt: Importuoti pažymėtus

en: Import All
lt: Importuoti visus

[ctx: @info when failing to open the appstream URL]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install "Kamera" package.
lt: Nepavyko atverti Discover.<nl/>Patikrinkite, ar jūsų sistemoje yra įdiegta Discover, arba naudokite sistemos paketų tvarkytuvę, kad įdiegtumėte „Kamera“ paketą.

[ctx: @info when failing to launch plasma-discover, %1 protocol name]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install the protocol support library for "%1".
lt: Nepavyko atverti Discover.<nl/>Patikrinkite, ar jūsų sistemoje yra įdiegta Discover, arba naudokite sistemos paketų tvarkytuvę, kad įdiegtumėte „%1“ protokolo palaikymo biblioteką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select the documents to import
lt: Pažymėkite dokumentus, kuriuos importuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureButton)
en: Settings...
lt: Nuostatos...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter the import destination
lt: Įveskite importavimo paskirties vietą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Listing content of:
lt: Išvardijamas turinys:

en: Copyright 2000-2022 Gwenview authors
lt: Autorių teisės 2000-2022 Gwenview autoriai

en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Adjust Colors
lt: Derinti spalvas

en: Brightness:
lt: Ryškumas:

en: Contrast:
lt: Kontrastas:

en: Gamma:
lt: Gama:

en: Current Image
lt: Dabartinis paveikslas

en: Square
lt: Kvadratas

en: This Screen
lt: Šis ekranas

en: Landscape
lt: Gulsčias

en: Portrait
lt: Stačias

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
lt: Išplėstinės nuostatos

[ctx: @label:listbox]
en: Aspect ratio:
lt: Proporcijos:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Position:
lt: Pozicija:

[ctx: @option:check]
en: Preserve aspect ratio
lt: Išlaikyti proporcijas

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
lt: Gwenview negali įrašyti šio tipo dokumento.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1. Install the kimageformats package to gain support for a wider range of media types.
lt: Gwenview negali atvaizduoti %1 tipo dokumentus. Įsidiekite kimageformats paketą, kad gautumėte platesnį medijos tipų palaikymą.

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
lt: Nepavyko atverti failo %1

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
lt: Metainformacijos įkėlimas nepavyko.

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
lt: Paveikslo įkėlimas nepavyko.

en: Could not load document %1
lt: Nepavyko įkelti dokumento %1

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko atverti failo rašymui, patikrinkite, ar turite reikiamas teises ties <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko perrašyti failo, patikrinkite, ar turite reikiamas teises, kad rašytumėte į <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

[ctx: @action:button]
en: Deselect
lt: Nuimti žymėjimą

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
lt: Gwenview nežino, kaip rodyti šio tipo dokumentą

en: Loading <filename>%1</filename> failed
lt: Nepavyko įkelti <filename>%1</filename>

en: Zoom to Fit
lt: Mastelis toks, kad tilptų

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
lt: Įtalpinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Fit image into the viewing area
lt: Įtalpinti paveikslą į rodymo sritį

[ctx: @info:whatsthis %1 is the action's text]
note: i18n: "a previous zoom value" is worded in such an unclear way because it can either be the zoom value for the image viewed previously or the zoom value that was used the last time this same image was viewed. Being more clear about this isn't really necessary here so I kept it short but a more elabo
en: <para>This fits the image into the available viewing area:<list><item>Images that are bigger than the viewing area are displayed at a smaller size so they fit.</item><item>Images that are smaller than the viewing area are displayed at their normal size. If smaller images should instead use all of the available viewing area, turn on <emphasis>Enlarge smaller images</emphasis> <link url='%2'>in the settings</link>.</item></list></para><para>If "%1" is already enabled, pressing it again will switch it off and the image will be displayed at its normal size instead.</para><para>"%1" is the default zoom mode for images. This can be changed so images are displayed at a previous zoom value instead <link url='%2'>in the settings</link>.</para>
lt: <para>Tai patalpina paveikslą į prieinamą atvaizdavimo sritį:<list><item>Paveikslai, kurie yra didesni nei atvaizdavimo sritis, yra rodomi mažesnio dydžio taip, kad tilptų.</item><item>Paveikslai, kurie yra mažesni nei atvaizdavimo sritis yra rodomi jiems įprasto dydžio. Jei vietoj to, norėtumėte, kad mažesni paveikslai naudotų visą prieinamą atvaizdavimo sritį, įjunkite <link url='%2'>nuostatose</link> <emphasis>Padidinti mažesnius paveikslus</emphasis>.</item></list></para><para>Jei „%1“ jau įjungta, paspaudus dar kartą, parinktis bus išjungta ir vietoj to, paveikslas bus rodomas jam įprasto dydžio.</para><para>„%1“ yra numatytoji paveikslų mastelio veiksena. Ji gali būti pakeista <link url='%2'>nuostatose</link>, kad vietoj to, paveikslai būtų rodomi naudojant ankstesnę mastelio reikšmę.</para>

en: Zoom to fill window by fitting to width or height
lt: Mastelis toks, kad langas būtų užpildytas įtalpinant į aukštį ar plotį

[ctx: @action:button Zoom to fill (fit width or height), shown in status bar, keep it short please]
en: Fill
lt: Užpildyti

en: Show Bird's Eye View When Zoomed In
lt: Padidinus, rodyti paukščio skrydžio rodinį

[ctx: @action]
en: Follow color scheme
lt: Laikytis spalvų rinkinio

[ctx: @action]
en: Light Mode
lt: Šviesi veiksena

[ctx: @action]
en: Neutral Mode
lt: Neutrali veiksena

[ctx: @action]
en: Dark Mode
lt: Tamsi veiksena

en: No document selected
lt: Nepažymėtas joks dokumentas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PercentageOfMemoryUsageWarning), group (General)
en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
lt: Kiek Gwenview gali sunaudoti atminties (procentais)
                prieš tai, kai įspės naudotoją ir siūlys įrašyti pakeitimus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BlackListedExtensions), group (General)
en: A list of filename extensions Gwenview should not try to
                load. We exclude *.new as well because this is the extension
                used for temporary files by KSaveFile.
lt: Sąrašas failų pavadinimų plėtinių, kurių Gwenview neturėtų bandyti
                įkelti. Mes taip pat neįkeliame *.new, nes
                tokius plėtinius KSaveFile naudoja laikiniems failams.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ZoomMode), group (ImageView)
en: Defines what happens when going to image B after
                having zoomed in on an area of image A.  If set to Autofit,
                image B is zoomed out to fit the screen.  If set to KeepSame,
                all images share the same zoom and position: image B is set
                to the same zoom parameters as image A (and if these are
                changed, image A will then be displayed with the updated zoom
                and position).  If set to Individual, all images remember
                their own zoom and position: image B is initially set to the
                same zoom parameters as image A, but will then remember its
                own zoom and position (if these are changed, image A will NOT
                be displayed with the updated zoom and position).
lt: Apibrėžia kas nutiks, kai bus pereita prie B paveikslo po to,
                kai buvo padidinta A paveikslo sritis.  Jei yra nustatyta Automatiškai talpinti,
                paveikslas B bus sumažintas taip, kad tilptų ekrane.  Jei yra nustatyta Išlaikyti tą patį,
                tuomet visi paveikslai bus rodomi tokiu pačiu masteliu ir tokioje pačioje pozicijoje:
                paveikslas B bus nustatytas į tokius pačius mastelio parametrus kaip ir paveikslas A
                (o jei parametrai bus pakeisti, tuomet paveikslas A bus rodomas atnaujintu masteliu
                ir atnaujintoje pozicijoje).  Jei yra nustatyta Atskirai, tuomet visi paveikslai įsimins savo
                mastelį ir poziciją: iš pradžių paveikslas B bus nustatytas į tokius pačius
                mastelio parametrus kaip ir paveikslas A, tačiau po to, įsimins savo mastelį
                ir poziciją (jeigu jie pasikeis, paveikslas A NEBUS rodomas
                atnaujintu masteliu ir atnaujintoje pozicijoje).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RenderingIntent), group (ImageView)
en: Defines how colors are rendered when your display
                uses an ICC color profile and an image has colors that do not
                fit within the profile's color gamut. "Perceptual" will scale
                the colors of the entire image so that they all fit within the
                display's capabilities. "Relative" will squash only the colors
                that cannot be displayed, and leave the other colors alone.
lt: Apibrėžia kaip bus atvaizduojamos spalvos, kai jūsų ekranas naudoja
                ICC spalvų profilį, o paveiksle yra spalvų, kurios netelpa į profilio
                spalvų gamą. "Suvokimo" paskirstys viso paveikslo spalvas taip,
                kad jos atitiktų ekrano galimybes. "Santykinė" sugrūs tik tas
                spalvas, kurios negali būti parodytos, o kitų spalvų nelies.

note: i18n: ectx: label, entry (random), group (slide show)
en: Display slide show images in random order
lt: Rodyti skaidrių rodymo paveikslus atsitiktine tvarka

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group (slide show)
en: Show slideshow in fullscreen mode
lt: Rodyti skaidrių rodymą viso ekrano veiksenoje

note: i18n: ectx: label, entry (loop), group (slide show)
en: Loop on images
lt: Pasiekus pabaigą rodyti paveikslus iš naujo

note: i18n: ectx: label, entry (stopAtEnd), group (slide show)
en: Stop at last image of folder
lt: Sustoti pasiekus paskutinį aplanką ar paveikslą

note: i18n: ectx: label, entry (interval), group (slide show)
en: Interval between images (in seconds)
lt: Intervalas tarp paveikslų (sekundėmis)

note: i18n: ectx: label, entry (CropPreserveAspectRatio), group (Crop)
en: Restrict crop to image ratio when Advanced Settings disabled
lt: Apriboti apkirpimą iki paveikslo proporcijų, kai išplėstinės nuostatos yra išjungtos

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioIndex), group (Crop)
en: Index representing selected ratio in the Advanced settings combobox
lt: Indeksas, atvaizduojantis pasirinktas proporcijas išplėstinių nuostatų jungtiniame langelyje

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioWidth), group (Crop)
en: Last used crop ratio width when Advanced Settings enabled
lt: Paskutinis naudotas apkirpimo proporcijų plotis, kai išplėstinės nuostatos yra įjungtos

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioHeight), group (Crop)
en: Last used crop ratio height when Advanced Settings enabled
lt: Paskutinis naudotas apkirpimo proporcijų aukštis, kai išplėstinės nuostatos yra įjungtos

en: Last visited: %1
lt: Paskutinį kartą lankyta: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @item:intable]
en: File Size
lt: Failo dydis

[ctx: @item:intable]
en: Date Created
lt: Sukūrimo data

[ctx: @item:intable]
en: Date Modified
lt: Modifikavimo data

[ctx: @item:intable]
en: Date Accessed
lt: Prieigos data

[ctx: @item:intable]
en: Path
lt: Kelias

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
lt: Paveikslo dydis

[ctx: @item:intable]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @item:intable]
en: File Type
lt: Failo tipas

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @title:column]
en: Property
lt: Savybė

[ctx: @title:column]
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
lt: Nepavyko atverti failo rašymui.

[ctx: @info]
en: No data to store.
lt: Nėra duomenų, kuriuos saugoti.

en: Print Image
lt: Spausdinti paveikslą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
lt: Paveikslo nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
lt: Paveikslo pozicija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
lt: Mastelio keitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
lt: &Nekeisti mastelio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
lt: Į&talpinti paveikslą į puslapį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
lt: &Keisti mastelį į:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
lt: milimetrų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
lt: centimetrų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
lt: colių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
lt: Išlaikyti proporcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpTextLabel)
en: Click on a red eye and choose a size, or double-click to correct instantly.
lt: Spustelėkite ant raudonos akies ir pasirinkite dydį arba spustelėkite du kartus norėdami nedelsiant ištaisyti.

[ctx: @action]
en: Assuming that the image format won't be changed and
    for lossy images using the value set in 'Lossy image save quality'.
lt: Numanant, kad paveikslo formatas nebus pakeistas ir
    nuostolingiesiems paveikslams naudojant reikšmę,
    kuri yra nustatyta „Nuostolingojo paveikslų įrašymo kokybė“ parinktyje.

en: error
lt: klaida

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
lt: Keisti dydį

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ResizeImageWidget)
en: Resize Image
lt: Keisti paveikslo dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEstimatedSizeLabel)
en: Estimated new file size:
lt: Apskaičiuotas naujas failo dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: New size:
lt: Naujas dydis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mHeightSpinBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mWidthSpinBox)
en:  px
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCurrentSizeLabel)
en: Current file size:
lt: Dabartinis failo dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mKeepAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
lt: Išlaikyti proporcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current size:
lt: Dabartinis dydis:

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
lt: Priskirti šią žymę visiems pažymėtiems paveikslams

en: Add tag
lt: Pridėti žymę

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
lt: Kartoti iš naujo

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
lt: Atsitiktinai

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
lt: Veidrodinis atspindys

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
lt: Apversti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
lt: Transformuoti

[ctx: @action]
en: Properties
lt: Savybės

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas
