gwenview - en to lv translation catalogue (435 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowResourceUsageMode)
en: Low resource usage mode
lv: Zema resursu lietojuma režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cacheHelpLabel)
en: Enable this option if you do not have a lot of disk space. This will avoid storing thumbnails on disk and will prefer embedded thumbnails of lower quality that are faster to load, if available.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja jums ir maz vietas uz diska. Šis režīms novērsīs sīktēlu saglabāšanu diskā un, kad iespējams, priekšroku dos ātrāk ielādējamiem zemākas kvalitātes iegultiem sīktēliem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Thumbnails:
lv: Sīktēli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, relativeHelpLabel)
en: Squash colors that don't fit within the active color profile's color gamut, leaving other colors untouched
lv: Saspiest krāsas, kas neietilpst aktīvajā krāsu profila krāsu gammā, pārējās krāsas atstājot bez izmaiņām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History:
lv: Vēsture:

[ctx: @option:Relative Colorimetric rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, relativeRenderingIntentRadioButton)
en: Relative Colorimetric
lv: Relatīvā kolorimetrija

[ctx: @option:Perceptual rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, perceptualRenderingIntentRadioButton)
en: Perceptual
lv: Uztveres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, perceptualHelpLabel)
en: Scale all colors equally to fit them within the active color profile's color gamut
lv: Mērogot visas krāsas vienādi, lai tās ietilpinātu aktīvajā krāsu profila krāsu gammā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorRenderingLabel)
en: Rendering intent:
lv: Atveidošanas mērķis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HistoryEnabled)
en: Remember folders and URLs
lv: Atcerēties mapes un URL adreses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableColorManagement)
en: Enable color management
lv: Ieslēgt krāsu pārvaldību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileHelpLabel)
en: When color management is disabled, Gwenview will convert images to the sRGB color space rather than to the color space it detects for the display. This is only appropriate for displays that are calibrated to the sRGB color space or are known to provide an incorrect color profile.
lv: Kad krāsu pārvaldība ir izslēgta, „Gwenview“ attēlus konvertē uz sRGB krāsu telpu, bet ne uz to krāsu telpu, ko programma konstatē displejam. Tas ir noderīgi tikai displejiem, kas ir kalibrēti sRGB krāsu telpai vai ir zināms, ka sniedz nepareizu krāsu profilu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileLabel)
en: Color management:
lv: Krāsu pārvaldība:

[ctx: @action:inmenu a spacer that aligns toolbar buttons with the sidebar]
en: Sidebar Alignment Spacer
lv: Sānu joslas novietojuma atstarpe

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
lv: Skats

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
lv: Rediģēt atrašanās vietu

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
lv: Kārtot pēc

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Descending
lv: Dilstoši

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
lv: Sīktēlu informācija

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
lv: Datnes nosaukums

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
lv: Attēla izmērs

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
lv: Datnes izmērs

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @title actions category]
en: File
lv: Datne

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
lv: Pievienot mapi vietām

[ctx: @info:status %1 number of selected documents, %2 total number of documents, %3 total filesize of selected documents]
en: Selected %1 of %2 (%3)
lv: Izvēlēts %1 no %2 (%3)

[ctx: @info:status Image files]
en: %1 image | %1 images
lv[0]: %1 attēls
lv[1]: %1 attēli
lv[2]: %1 attēlu

[ctx: @info:status Video files]
en: %1 video | %1 videos
lv[0]: %1 videoklips
lv[1]: %1 videoklipi
lv[2]: %1 videoklipu

note: i18n: ectx: property (text), widget (Gwenview::StatusBarToolButton, mAddFilterButton)
en: Add Filter
lv: Pievienot filtru

en: General
lv: Pamata

en: Image View
lv: Attēlu parādīšana

en: Advanced
lv: Paplašināti

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Copy %1
lv: Kopēt %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Copy %1 image | Copy %1 images
lv[0]: Kopēt %1 attēlu
lv[1]: Kopēt %1 attēlus
lv[2]: Kopēt %1 attēlu

[ctx: @action:button]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Move %1
lv: Pārvietot %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Move %1 image | Move %1 images
lv[0]: Pārvietot %1 attēlu
lv[1]: Pārvietot %1 attēlus
lv[2]: Pārvietot %1 attēlu

[ctx: @action:button]
en: Move
lv: Pārvietot

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Link %1
lv: Saitēt %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Link %1 image | Link %1 images
lv[0]: Saitēt %1 attēlu
lv[1]: Saitēt %1 attēlus
lv[2]: Saitēt %1 attēlu

[ctx: @action:button]
en: Link
lv: Saitēt

en: Move Here
lv: Pārvietot šeit

en: Copy Here
lv: Kopēt šeit

en: Link Here
lv: Saitēt šeit

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File Operations
lv: Datnes darbības

[ctx: @title actions category]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: Verb]
en: Copy To...
lv: Kopēt uz...

[ctx: Verb]
en: Move To...
lv: Pārvietot uz...

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
lv: Saitēt uz...

[ctx: Verb]
en: Rename...
lv: Pārdēvēt...

[ctx: Verb]
en: Trash
lv: Izmest

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Properties
lv: Īpašības

en: Create Folder...
lv: Izveidot mapi...

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Other Application...
lv: Citu lietotni...

en: Name contains
lv: Nosaukums satur

en: Name does not contain
lv: Nosaukums nesatur

en: Date >=
lv: Datums >=

en: Date =
lv: Datums =

en: Date <=
lv: Datums <=

en: Rating >=
lv: Vērtējums >=

en: Rating =
lv: Vērtējums =

en: Rating <=
lv: Vērtējums <=

en: Tagged
lv: Satur birkas

en: Not Tagged
lv: Nesatur birkas

en: Dimensions >=
lv: Izmērs >=

en: Dimensions =
lv: Izmērs =

en: Dimensions <=
lv: Izmērs <=

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height
lv: Augstums

note: i18n("%1:%2") because ':' should not be translated, it is used to parse the ratio string. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width
lv: Platums

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
lv: Filtrēt pēc nosaukuma

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
lv: Filtrēt pēc datuma

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
lv: Filtrēt pēc vērtējuma

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
lv: Filtrēt pēc birkas

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Dimensions
lv: Filtrēt pēc izmēra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slideshow
lv: Slīdrāde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
lv: Intervāls:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowLoopCheckBox)
en: Loop
lv: Beigās sākt no jauna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowRandomCheckBox)
en: Random
lv: Nejauša secība

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Information
lv: Attēla informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureDisplayedInformationButton)
en: Select Image Information to Display...
lv: Izvēlieties parādāmo attēla informāciju...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mThumbnailGroupBox)
en: Thumbnails
lv: Sīktēli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowThumbnailsCheckBox)
en: Show thumbnails
lv: Rādīt sīktēlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height:
lv: Augstums:

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

en: Configure
lv: Konfigurēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
lv: Konfigurēt pilnekrāna režīmu

[ctx: @info:status %1 current document index, %2 total documents]
en: %1 of %2
lv: %1. no %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Videos:
lv: Video:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ListVideos)
en: Show videos
lv: Rādīt videoklipus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoplayVideos)
en: Automatically play
lv: Atskaņot automātiski

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Notify after reaching the last image:
lv: Paziņot, sasniedzot pēdējo attēlu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, neverShowWrapNoticeRadioButton)
en: Never
lv: Nekad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wrapNoticeOnSlideshowRadioButton)
en: Only during slideshows
lv: Tikai slīdrādes laikā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, alwaysShowWrapNoticeRadioButton)
en: Always
lv: Vienmēr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: After the last image:
lv: Pēc pēdējā attēla:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WrapAfterLast)
en: Start over
lv: Sākt no sākuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Fullscreen background:
lv: Pilnekrāna režīma fons:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundImageRadioButton)
en: Dark gray texture
lv: Tumši pelēka tekstūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundBlackRadioButton)
en: Black
lv: Melns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Lossy image save quality:
lv: Zudumradoša attēla saglabāšanas kvalitāte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lossyImageFormatHelpLabel)
en: The quality level when saving images using lossy image formats such as JPEG, WEBP, AVIF, HEIF, and HEIC. Higher quality increases the file size.
lv: Kvalitātes līmenis, saglabājot zudumradošus attēlu formātus, piemēram, JPEG, WEBP, AVIF, HEIF un HEIC. Augstāka kvalitāte nozīmē lielāku datnes izmēru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Thumbnail actions:
lv: Sīktēlu darbības:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allButtonsThumbnailActionsRadioButton)
en: All buttons
lv: Visas pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectionOnlyThumbnailActionsRadioButton)
en: Show selection button only
lv: Parādīt tikai atlases pogu

[ctx: A number of thumbnail actions to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noneThumbnailActionsRadioButton)
en: None
lv: Nekādas

en: Image quality:
lv: Attēla kvalitāte:

[ctx: @title:window]
en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

en: Save using another format
lv: Saglabāt citā formātā

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
lv: „Gwenview“ nevar saglabāt attēlus „%1“ formātā.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
lv: „Gwenview“ nevar saglabāt attēlus kā „%1“.

[ctx: @info]
en: <emphasis strong='true'>Saving <filename>%1</filename> failed:</emphasis><nl />%2
lv: <emphasis strong='true'><filename>%1</filename> saglabāšana neizdevās:</emphasis><nl />%2

en: You are now viewing the new document.
lv: Šobrīd redzat jauno dokumentu.

en: Go back to the original
lv: Atgriezties pie oriģināla

note: i18n: ectx: Menu (rating)
en: &Rating
lv: &Vērtējums

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

[ctx: @title:window]
en: Image Information
lv: Attēla informācija

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
lv: Rediģēt

en: Rotate Left
lv: Pagriezt pa kreisi

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
lv: Pagriezt attēlu pa kreisi

en: Rotate Right
lv: Pagriezt pa labi

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
lv: Pagriezt attēlu pa labi

en: Mirror
lv: Parādīt spoguļskatā

en: Flip
lv: Apmest

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Crop
lv: Apcirst

[ctx: @action:intoolbar]
en: Adjust Colors
lv: Koriģēt krāsas

en: Reduce Red Eye
lv: Novērst sarkanas acis

[ctx: @action:intoolbar]
en: Annotate
lv: Anotēt

[ctx: @title:window Annotate [filename]]
en: Annotate %1
lv: Anotēt „%1“

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
lv: „Gwenview“ nespēj rediģēt šī tipa attēlus.

en: Image Operations
lv: Attēla darbības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Show transparency with:
lv: Parādīt caurspīdību ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, surroundingRadioButton)
en: Surrounding background
lv: Apkārtējo fonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkBoardRadioButton)
en: &Checkerboard background
lv: Š&aha dēlīša fonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, solidColorRadioButton)
en: &Solid color background:
lv: &Vienlaidu krāsas fonu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse wheel behavior:
lv: Peles rullīša uzvedība:

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelScrollRadioButton)
en: Scroll
lv: Ritināt

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelBrowseRadioButton)
en: Browse
lv: Pārlūkot

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelZoomRadioButton)
en: Zoom
lv: Tālummaiņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Zoom mode:
lv: Tālummaiņas režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autofitZoomModeRadioButton)
en: Autofit each image
lv: Automātiski ietilpināt katru attēlu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, keepSameZoomModeRadioButton)
en: Keep same zoom and position
lv: Paturēt vienu un to pašu tālummaiņu un pozīciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, individualZoomModeRadioButton)
en: Per image zoom and position
lv: Katram attēlam sava tālummaiņa un pozīcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnlargeSmallerImages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
lv: Palielināt mazākus attēlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Animations:
lv: Animācijas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, softwareAnimationRadioButton)
en: Software
lv: Programmatūras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAnimationRadioButton)
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <b>Thumbnail Bar</b>
lv: <b>Sīktēlu josla</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Orientation:
lv: Orientācija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, horizontalRadioButton)
en: Horizontal
lv: Horizontāli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, verticalRadioButton)
en: Vertical
lv: Vertikāli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Row count:
lv: Rindu skaits:

[ctx: @action show more image meta info]
en: Show more details...
lv: Parādīt vairāk informācijas...

[ctx: @title:group]
en: Image Information
lv: Attēla informācija

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
lv[0]: Izvēlēta %1 datne
lv[1]: Izvēlētas %1 datnes
lv[2]: Izvēlētas %1 datnes

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
lv[0]: Izvēlēta %1 mape
lv[1]: Izvēlētas %1 mapes
lv[2]: Izvēlētas %1 mapes

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
lv: Izvēlēts: %1 un %2

en: %1 folder | %1 folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

en: %1 file | %1 files
lv[0]: %1 datne
lv[1]: %1 datnes
lv[2]: %1 datņu

en: An Image Viewer
lv: Attēlu pārlūks

en: Start in fullscreen mode
lv: Sākt pilnekrāna režīmā

en: Start in slideshow mode
lv: Sākt slīdrādes režīmā

en: Start in spotlight mode
lv: Sākt fokusa režīmā

en: A starting file or folders
lv: Sākuma datne vai mapes

[ctx: @action Open Recent menu]
en: Clear List
lv: Attīrīt sarakstu

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
lv: Nomainīt vietu

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
lv: Pārlūkot

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
lv: Pārlūkot attēlus mapēs

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
lv: Skats

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
lv: Skatīt izvēlētos attēlus

[ctx: @action]
en: Exit Full Screen
lv: Iziet no pilnekrāna režīma

[ctx: @action]
en: Spotlight Mode
lv: Fokusa režīms

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
lv: Iet uz iepriekšējo attēlu

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
lv: Iet uz nākamo attēlu

[ctx: @action Go to first image]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
lv: Iet uz pirmo attēlu

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
lv: Iet uz pēdējo attēlu

[ctx: @action]
en: Start Page
lv: Sākuma lapa

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
lv: Atvērt sākuma lapu

[ctx: @action]
en: Sidebar
lv: Sānjosla

[ctx: @action opens crop, rename, etc.]
en: Show Editing Tools
lv: Parādīt rediģēšanas rīku

[ctx: @action Share images]
en: Share
lv: Kopīgot

en: Error while sharing: %1
lv: Kļūda kopīgojot: %1

en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
lv: Saite uz attēlu (<a href="%1">%1</a>) ir nokopēta starpliktuvē

[ctx: @title:menu submenu for actions that open configuration dialogs]
en: Configure
lv: Konfigurēt

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
lv: Rediģēt

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Folders
lv: Mapes

en: Information
lv: Informācija

en: Operations
lv: Darbības

en: Viewing media
lv: Skatīšanās vide

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
lv: Slēpt sānjoslu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
lv: Rādīt sānjoslu

[ctx: @title:window]
en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

en: Pause Slideshow
lv: Pauzēt slīdrādi

en: Resume Slideshow
lv: Turpināt slīdrādi

en: Start Slideshow
lv: Sākt slīdrādi

en: Save All Changes
lv: Saglabāt visas izmaiņas

en: Discard Changes
lv: Izmest izmaiņas

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
lv[0]: Izmainīts %1 attēls.
lv[1]: Izmainīti %1 attēli.
lv[2]: Izmainīti %1 attēli.

en: If you quit now, your changes will be lost.
lv: Ja tagad aizvērsiet, pazaudēsiet veiktās izmaiņas.

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
lv: Izvēlne tiks pilnībā paslēpta. Lai to atkal redzētu, spiediet %1.

en: Hide menu bar
lv: Paslēpt izvēļņu joslu

en: You reached the first document, what do you want to do?
lv: Sasniedzāt pirmo dokumentu, ko vēlaties darīt?

en: Stay There
lv: Palikt te

en: Go to the Last Document
lv: Iet uz pēdējo dokumentu

en: Go Back to the Document List
lv: Atgriezties dokumentu sarakstā

en: You reached the last document, what do you want to do?
lv: Sasniedzāt pēdējo dokumentu, ko vēlaties darīt?

en: Go to the First Document
lv: Iet uz pirmo dokumentu

[ctx: @action:button]
en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Rename <filename>%1</filename> to:
lv: Pārdēvēt <filename>%1</filename> par:

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
lv: Pārdēvēt

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
lv: Saglabā...

en: &Stop
lv: &Apturēt

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
lv[0]: Neizdevās saglabāt %1 dokumentu:
lv[1]: Neizdevās saglabāt %1 dokumentus:
lv[2]: Neizdevās saglabāt %1 dokumentu:

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
lv: Veicāt izmaiņas daudzos attēlos. Lai izvairītos no atmiņas problēmām, jums vajadzētu saglabāt izmaiņas.

en: Current image modified
lv: Pašreizējais attēls ir mainīts

en: Previous modified image
lv: Iepriekšējais mainītais attēls

en: Next modified image
lv: Nākamais mainītais attēls

en: One image modified | %1 images modified
lv[0]: Mainīts %1 attēls
lv[1]: Mainīti %1 attēli
lv[2]: Mainīti %1 attēli

en: Go to first modified image
lv: Pāriet uz pirmo mainīto attēlu

en: Go to it
lv: Iet uz to

en: Save All
lv: Saglabāt visus

[ctx: @info:tooltip]
en: Save all modified images
lv: Saglabāt mainītos attēlus

en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action]
en: Edit Tags
lv: Rediģēt birkas

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
lv: Nulle

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SemanticInfoDialog)
en: Tag Editor
lv: Birku redaktors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mPreviousButton)
en: Previous
lv: Iepriekšējais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNextButton)
en: Next
lv: Nākamais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rating:
lv: Vērtējums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tags:
lv: Birkas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, mDescriptionTextEdit)
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow
lv: Sākt slīdrādi

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow with selected images
lv: Sākt slīdrādi ar izvēlētajiem attēliem

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Add Folder to Places
lv: Pievienot mapi vietām

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget This Folder
lv: Aizmirst šo mapi

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget All Folders
lv: Aizmirst visas mapes

[ctx: @action Recent Files view]
en: Add Containing Folder to Places
lv: Pievienot saturošo mapi vietām

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget This File
lv: Aizmirst šo datni

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget All Files
lv: Aizmirst visas datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mHistoryDisabledLabel)
en: History has been disabled.
lv: Vēsture ir izslēgta.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFoldersTab)
en: Recent Folders
lv: Nesenās mapes

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFilesTab)
en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (KFilePlacesView, mBookmarksView)
en: Places
lv: Vietas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Tags
lv: Birkas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTagLabel)
en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
lv: Pārlūkošana pēc birkām nav pieejama. Pārbaudiet vai „Nepomuk“ datorā ir instalēts korekti.

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Show Thumbnails
lv: Rādīt sīktēlus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: For languages that are read right to left, "right side" refers to the left side in this context.
en: <para>This toggles a small bar showing all the other images in the current folder. Selecting one of them changes the currently viewed image.</para><para>Select multiple images at the same time to see them side by side.</para><para>The bar can optionally be moved to the right side of the screen and contain multiple rows of images; <link url='%1'>configure these options in the settings</link>.</para>
lv: <para>Ieslēdz vai izslēdz nelielu joslu, kurā redzami pārējie attēli šajā mapē. Kāda no tām atlasīšana maina pašreiz apskatāmo attēlu.</para><para>Atlasiet vienlaicīgi vairākus attēlus, lai apskatītu tos vienu otram blakus.</para><para>Parasti šo joslu ir iespējams pārvietot uz ekrāna labo pusi un tā var saturēt vairākas attēlu rindas, bet <link url='%1'>šo uzvedību varat konfigurēt iestatījumos</link>.</para>

[ctx: @item:inmenu]
en: Background Color Mode
lv: Fona krāsas režīms:

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
lv: Izmest izmaiņas un pārlādēt

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
lv: Šis attēls ir mainīts. Tā pārlādēšana atcels visas nesaglabātās izmaiņas.

en: Show failed files...
lv: Parādīt kļūdainās datnes...

en: Show failed subfolders...
lv: Parādīt kļūdainās apakšmapes...

en: Failed to import %1 document. | Failed to import %1 documents.
lv[0]: Neizdevās importēt %1 dokumentu.
lv[1]: Neizdevās importēt %1 dokumentus.
lv[2]: Neizdevās importēt %1 dokumentu.

en: Failed to create %1 destination subfolder. | Failed to create %1 destination subfolders.
lv[0]: Neizdevās izveidot %1 mērķa apakšmapi.
lv[1]: Neizdevās izveidot %1 mērķa apakšmapes.
lv[2]: Neizdevās izveidot %1 mērķa apakšmapju.

en: Failed to import documents:
lv: Neizdevās importēt dokumentus:

en: Failed to create subfolders:
lv: Neizdevās izveidot apakšmapes:

en: Shooting date
lv: Uzņemšanas datums

en: Shooting time
lv: Uzņemšanas laiks

en: Original extension
lv: Oriģinālais paplašinājums

en: Original extension, in lower case
lv: Oriģinālais paplašinājums, mazie burti

en: Original filename
lv: Oriģinālais datnes nosaukums

en: Original filename, in lower case
lv: Oriģinālais datnes nosaukums, mazie burti

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
lv[0]: Importēts %1 dokumenti.
lv[1]: Importēti %1 dokumenti.
lv[2]: Importēti %1 dokumenti.

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
lv[0]: %1 dokuments ir izlaists, jo tas jau iepriekš ir importēts.
lv[1]: %1 dokumenti ir izlaisti, jo tie jau iepriekš bija importēti.
lv[2]: %1 dokumentu ir izlaists, jo tie jau iepriekš bija importēti.

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
lv[0]: %1 no tiem ir pārdēvēts, jo cits dokuments ar to pašu nosaukumu jau ir importēts.
lv[1]: %1 no tiem ir pārdēvēti, jo citi dokumenti ar to pašu nosaukumu jau ir importēti.
lv[2]: %1 no tiem ir pārdēvēts, jo citi dokumenti ar to pašu nosaukumu jau ir importēti.

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
lv[0]: Vai dzēst %1 importēto dokumentu no ierīces?
lv[1]: Vai dzēst %1 importētos dokumentus no ierīces?
lv[2]: Vai dzēst %1 importēto dokumentu no ierīces?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
lv[0]: Vai dzēst %1 izlaisto dokumentu no ierīces?
lv[1]: Vai dzēst %1 izlaistos dokumentus no ierīces?
lv[2]: Vai dzēst %1 izlaisto dokumentu no ierīces?

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
lv[0]: Dzēst %1 importēto vai izlaisto dokumentu no ierīces?
lv[1]: Dzēst %1 importētos vai izlaistos dokumentu no ierīces?
lv[2]: Dzēst %1 importēto vai izlaisto dokumentu no ierīces?

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
lv: Importēšana pabeigta

en: Keep
lv: Paturēt

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
lv[0]: Neizdevās izdzēst dokumentu:
    %2
lv[1]: Neizdevās izdzēst dokumentus:
    %2
lv[2]: Neizdevās izdzēst dokumentus:
    %2

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: What do you want to do now?
lv: Ko vēlaties darīt tālāk?

en: View Imported Documents with Gwenview
lv: Apskatīt importētos dokumentus ar „Gwenview“

en: Import more Documents
lv: Importēt vēl dokumentus

en: Quit
lv: Iziet

en: Could not create destination folder.
lv: Neizdevās izveidot mērķa mapi.

en: Could not create temporary upload folder.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu augšupielādes mapi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRename)
en: Rename documents automatically
lv: Automātiski pārdēvēt dokumentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rename Format:
lv: Pārdēvēšanas formāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
lv: <i>Rakstiet tekstu vai nospiediet uz vienībām, lai pielāgotu formātu</i>

en: Gwenview Importer
lv: „Gwenview“ importētājs

en: Photo Importer
lv: Fotogrāfiju importētājs

en: The device UDI, used to retrieve information about the device (name, icon...)
lv: Ierīces UDI informācijas iegūšanai par ierīci (nosaukums, ikona...)

en: Device UDI
lv: Ierīces UDI

en: Source folder
lv: Avota mape

en: Missing required source folder argument.
lv: Trūkst nepieciešamā avota mapes argumenta.

en: Too many arguments.
lv: Par daudz argumentu.

en: Invalid source folder.
lv: Nederīga avota mape.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Importing documents...
lv: Importē dokumentus...

[ctx: @info above install button when Kamera is not installed]
en: Support for your camera is not installed.
lv: Atbalsts jūsu kamerai nav instalēts.

[ctx: @info above install button, %1 protocol name %2 error text from KIO]
en: The protocol support library for "%1" is not installed. Error: %2
lv: Atbalsta bibliotēka protokolam „%1“ nav instalēta. Kļūda: %2

[ctx: @info above install button, %1 protocol name]
en: The protocol support library for "%1" is not installed.
lv: Atbalsta bibliotēka protokolam „%1“ nav instalēta.

[ctx: @info:usagetip above install button]
en: After finishing the installation process, restart this Importer to continue.
lv: Pēc instalācijas procesa beigām, lai turpinātu, pārstartējiet šo importētāju.

[ctx: @info:tooltip for a button, %1 protocol name]
en: Launch Discover to install the protocol support library for "%1"
lv: Palaidiet „Discover“ programmu, lai instalētu atbalsta bibliotēku „%1“ protokolam

[ctx: @action:button]
en: Install Support for this Camera…
lv: Instalēt atbalstu šai kamerai...

[ctx: @info:whatsthis for a button when Kamera is not installed]
en: You need Kamera installed on your system to read from the camera. Click here to launch Discover to install Kamera to enable protocol support for "camera:/" on your system.
lv: Sistēmā ir jābūt instalētai „Kamera“ programmai, lai nolasītu no šīs kameras. Spiediet te, lai palaistu „Discover“ un instalētu „Kamera“, kas sistēmai nodrošinās atbalstu „camera:/“ protokolam.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Install Protocol Support for "%1"…
lv: Instalējiet protokola atbalstu priekš „%1“...

[ctx: @info:whatsthis for a button, %1 protocol name]
en: Click here to launch Discover to install the missing protocol support library to enable the protocol support for "%1:/" on your system.
lv: Spiediet te, lai palaistu „Discover“ un ieinstalētu trūkstošo protokola atbalsta bibliotēku, kas sistēmā nodrošinās „%1:/“ protokola atbalstu.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Search the Web for How to Install Protocol Support for "%1"…
lv: Meklējiet tīmeklī, kā ieinstalēt „%1“ protokola atbalstu...

[ctx: @info this text will be used as a search term in an online search engine, %1 protocol name]
en: How to install protocol support for "%1" on Linux
lv: Kā „Linux“ operētājsistēmā ieinstalēt „%1“ protokola atbalstu.

en: Import Selected
lv: Importēt izvēlēto

en: Import All
lv: Importēt visu

[ctx: @info when failing to open the appstream URL]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install "Kamera" package.
lv: Neizdevās atvērt „Discover“.<nl/>Pārbaudiet, vai ierīcē ir instalēts „Discover“ vai izmantojiet sistēmas pakotņu pārvaldnieku un instalējiet „Kamera“ pakotni.

[ctx: @info when failing to launch plasma-discover, %1 protocol name]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install the protocol support library for "%1".
lv: Neizdevās atvērt „Discover“.<nl/>Pārbaudiet, vai ierīcē ir instalēts „Discover“ vai izmantojiet sistēmas pakotņu pārvaldnieku un instalējiet „%1“ protokola atbalsta bibliotēku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select the documents to import
lv: Izvēlieties importējamos dokumentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureButton)
en: Settings...
lv: Iestatījumi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter the import destination
lv: Norādiet importa mērķi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Listing content of:
lv: Parāda saturu no:

en: Copyright 2000-2022 Gwenview authors
lv: Autortiesības 2000–2022 „Gwenview“ autori

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Adjust Colors
lv: Koriģēt krāsas

en: Brightness:
lv: Gaišums:

en: Contrast:
lv: Kontrasts:

en: Current Image
lv: Pašreizējais attēls

en: Square
lv: Kvadrāts

en: This Screen
lv: Šis ekrāns

en: Landscape
lv: Ainava

en: US Letter
lv: ASV vēstule

en: Portrait
lv: Portrets

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

[ctx: @label:listbox]
en: Aspect ratio:
lv: Malu attiecība:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: @label:spinbox]
en: Position:
lv: Novietojums:

[ctx: @option:check]
en: Preserve aspect ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
lv: „Gwenview“ nespēj saglabāt šī tipa dokumentus.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1.
lv: „Gwenview“ nevar parādīt „%1“ tipa dokumentus.

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
lv: Neizdevās ielādēt metainformāciju.

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
lv: Neizdevās ielādēt attēlu.

en: Could not load document %1
lv: Neizdevās ielādēt dokumentu „%1“

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās atvērt datni rakstīšanai, pārbaudiet vai jums ir nepieciešamās tiesības datnei <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās pārrakstīt datni, pārbaudiet vai jums ir nepieciešamās rakstīšanas tiesības datnei <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
lv: Atkritne

[ctx: @action:button]
en: Deselect
lv: Noņemt iezīmējumu

[ctx: @item:intable %1 is image width, %2 is image height]
en: %1x%2
lv: %1×%2

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
lv: „Gwenview“ nevar attēlot šī tipa dokumentu

en: Loading <filename>%1</filename> failed
lv: Neizdevās ielādēt <filename>%1</filename>.

en: Zoom to Fit
lv: Mērogot, lai ietilptu

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
lv: Ietilpināt

[ctx: @info:tooltip]
en: Fit image into the viewing area
lv: Ietilpināt attēlu skata zonā

[ctx: @info:whatsthis %1 is the action's text]
note: i18n: "a previous zoom value" is worded in such an unclear way because it can either be the zoom value for the image viewed previously or the zoom value that was used the last time this same image was viewed. Being more clear about this isn't really necessary here so I kept it short but a more elabo
en: <para>This fits the image into the available viewing area:<list><item>Images that are bigger than the viewing area are displayed at a smaller size so they fit.</item><item>Images that are smaller than the viewing area are displayed at their normal size. If smaller images should instead use all of the available viewing area, turn on <emphasis>Enlarge smaller images</emphasis> <link url='%2'>in the settings</link>.</item></list></para><para>If "%1" is already enabled, pressing it again will switch it off and the image will be displayed at its normal size instead.</para><para>"%1" is the default zoom mode for images. This can be changed so images are displayed at a previous zoom value instead <link url='%2'>in the settings</link>.</para>
lv: <para>Šī iespēja attēlu ietilpina skata zonā:<list><item>„Gwenview“ attēlus, kas ir lielāki par skata zonu atveidos mazākā izmērā, lai tie ietilptu ekrānā.</item><item>Attēlus, kas ir mazāki par skata zonu, programma parādīs normālā izmērā. Ja vēlaties, lai mazākus attēlus programma palielinātu līdz skata zonai, <link url='%2'>iestatījumos</link> ieslēdziet iespēju <emphasis>Palielināt mazākus attēlus</emphasis>. </item></list></para><para>Ja iespēja „%1“ ir jau ieslēgta, nospiediet vēlreiz, lai to izslēgtu, un programma attēlu parādīs tā normālajā izmērā.</para><para>„%1“ ir noklusējuma tālummaiņas iestatījums attēliem. To iespējams mainīt <link url='%2'>iestatījumos</link>, lai attēlus parādītu iepriekš noteiktā tuvinājumā vai tālinājumā .</para>

en: Zoom to fill window by fitting to width or height
lv: Pietuviniet, lai piepildītu logu, samērojot platumu vai augstumu.

[ctx: @action:button Zoom to fill (fit width or height), shown in status bar, keep it short please]
en: Fill
lv: Ietilpināt

en: Show Bird's Eye View When Zoomed In
lv: Pietuvinot attēlu, parādīt kopskata lauciņu

[ctx: @action]
en: Follow color scheme
lv: Ievērot krāsu shēmu

[ctx: @action]
en: Light Mode
lv: Gaišais režīms

[ctx: @action]
en: Neutral Mode
lv: Neitrālais režīms

[ctx: @action]
en: Dark Mode
lv: Tumšais režīms

en: No document selected
lv: Nav izvēlēts neviens dokuments

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PercentageOfMemoryUsageWarning), group (General)
en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
lv: Atmiņas daļa procentos, ko „Gwenview“ izmantos pirms
                lietotāja brīdināšana un ieteikšanas saglabāt izmaiņas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BlackListedExtensions), group (General)
en: A list of filename extensions Gwenview should not try to
                load. We exclude *.new as well because this is the extension
                used for temporary files by KSaveFile.
lv: Datņu paplašinājumu saraksts, ko „Gwenview“ nav jāmēģina
                ielādēt. Ignorējams ir arī *.new, jo šo paplašinājumu
                „KSaveFile“ izmanto pagaidu datnēm.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ZoomMode), group (ImageView)
en: Defines what happens when going to image B after
                having zoomed in on an area of image A.  If set to Autofit,
                image B is zoomed out to fit the screen.  If set to KeepSame,
                all images share the same zoom and position: image B is set
                to the same zoom parameters as image A (and if these are
                changed, image A will then be displayed with the updated zoom
                and position).  If set to Individual, all images remember
                their own zoom and position: image B is initially set to the
                same zoom parameters as image A, but will then remember its
                own zoom and position (if these are changed, image A will NOT
                be displayed with the updated zoom and position).
lv: Definē, kas notiek, ejot uz „B“ attēlu pēc kādas vietas pietuvināšanas „A“ attēlā.
                Ja ir ieslēgts iestatījums „Automātiski ietilpināt“, „B“ attēla skats tiek
                samazināts, lai attēls ietilptu ekrānā. Ja ir ieslēgts iestatījums „Paturēt
                to pašu“, tad visiem attēliem būs viens un tas pats tuvinājums un
                pozīcija: proti, „B“ attēls tiks atvērts ar tādiem pašiem tuvinājuma
                parametriem, kādi bija „A“ attēlam (ja šie iestatījumi mainās, „A“ attēls
                tiek parādīts ar atjauninātu tuvinājumu un pozīciju). Iestatot to uz „Individuāls“,
                katrs attēls „atceras“ savu tuvinājumu un pozīciju: „B“ attēls sākotnēji tiek
                parādīts ar tiem pašiem tuvinājuma parametriem, kas bija „A“ attēlam, tomēr tas
                „atcerēsies“ savu tuvinājumu un pozīciju (ja tā „B“ attēla tuvinājums mainās,
                „A“ attēls, NETIKS parādīts ar atjauninātu tuvinājumu un pozīciju).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RenderingIntent), group (ImageView)
en: Defines how colors are rendered when your display
                uses an ICC color profile and an image has colors that do not
                fit within the profile's color gamut. "Perceptual" will scale
                the colors of the entire image so that they all fit within the
                display's capabilities. "Relative" will squash only the colors
                that cannot be displayed, and leave the other colors alone.
lv: Nosaka krāsu atveidošanu, kad displejs
                izmanto ICC krāsu profilu, bet attēlam ir krāsas, kas
                neietilpst profila krāsu gammā. „Uztveres“ iestatījums mērogos
                visa attēla krāsas, lai tās ietilptu displejā attēlojamo
                krāsu diapazonā. Iestatījums „Relatīvi“ saspiedīs tikai tās krāsas,
                ko nav iespējams parādīt, bet pārējās atstās bez izmaiņām.

note: i18n: ectx: label, entry (random), group (slide show)
en: Display slide show images in random order
lv: Rādīt attēlu slīdrādi nejaušā secībā.

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group (slide show)
en: Show slideshow in fullscreen mode
lv: Rādīt slīdrādi pilnekrāna režīmā

note: i18n: ectx: label, entry (loop), group (slide show)
en: Loop on images
lv: Pēc pēdējā attēla sākt no sākuma

note: i18n: ectx: label, entry (stopAtEnd), group (slide show)
en: Stop at last image of folder
lv: Apturēt pēc pēdējā attēla mapē

note: i18n: ectx: label, entry (interval), group (slide show)
en: Interval between images (in seconds)
lv: Attēlu nomaiņas ātrums (sekundēs)

note: i18n: ectx: label, entry (CropPreserveAspectRatio), group (Crop)
en: Restrict crop to image ratio when Advanced Settings disabled
lv: Ierobežot apgriešanu līdz attēla malu attiecībai, kad ir izslēgti papildu iestatījumi

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioIndex), group (Crop)
en: Index representing selected ratio in the Advanced settings combobox
lv: Indekss, kas parāda atlasīto malu attiecību papildu iestatījumu lodziņā

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioWidth), group (Crop)
en: Last used crop ratio width when Advanced Settings enabled
lv: Pēdējā izmantotā apgriešana līdz malu attiecībai, kad ir ieslēgti papildu iestatījumi

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioHeight), group (Crop)
en: Last used crop ratio height when Advanced Settings enabled
lv: Pēdējās izmantotās apgriešanas malu attiecības augstums, kas ir ieslēgti papildu iestatījumi

en: Last visited: %1
lv: Pēdējoreiz apmeklēts: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @item:intable]
en: File Size
lv: Datnes izmērs

[ctx: @item:intable]
en: Date Created
lv: Izveidošanas datums

[ctx: @item:intable]
en: Date Modified
lv: Izmaiņu datums

[ctx: @item:intable]
en: Date Accessed
lv: Piekļūšanas datums

[ctx: @item:intable]
en: Path
lv: Ceļš

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
lv: Attēla izmērs

[ctx: @item:intable]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @item:intable]
en: File Type
lv: Datnes tips

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:column]
en: Property
lv: Īpašība

[ctx: @title:column]
en: Value
lv: Vērtība

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
lv: Datni neizdevās atvērt rakstīšanai.

[ctx: @info]
en: No data to store.
lv: Nav datu, ko saglabāt.

en: Print Image
lv: Drukāt attēlu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
lv: Attēla iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
lv: Attēla pozīcija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
lv: Mērogošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
lv: &Bez mērogošanas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
lv: &Ietilpināt attēlu lapā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
lv: &Mērogot uz:

[ctx: Dimension separator, as in: '15 x 10 centimeters']
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: x
lv: ×

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
lv: Milimetri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
lv: Centimetri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
lv: Collas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size:
lv: Izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpTextLabel)
en: Click on a red eye and choose a size, or double-click to correct instantly.
lv: Klikšķiniet uz sarkanās acs un izvēlaties izmēru vai veiciet dubultklikšķi, lai to koriģētu uzreiz.

[ctx: @action]
en: Assuming that the image format won't be changed and
    for lossy images using the value set in 'Lossy image save quality'.
lv: Pieņemot, ka attēla formāts netiks mainīts un
    zudumradošiem attēliem tiks izmantota vērtība, kas ir noteikta „Zudumradošu attēlu saglabāšanas kvalitāte“.

en: error
lv: kļūda

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
lv: Mainīt izmēru

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ResizeImageWidget)
en: Resize Image
lv: Mainīt attēla izmēru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEstimatedSizeLabel)
en: Estimated new file size:
lv: Jaunā datnes izmēra aplēse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: New size:
lv: Jaunais izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCurrentSizeLabel)
en: Current file size:
lv: Pašreizējais datnes izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mKeepAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current size:
lv: Pašreizējais izmērs:

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
lv: Piešķirt šo birku visiem izvēlētajiem attēliem

en: Add tag
lv: Pievienot birku

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
lv: Beigās sākt no sākuma

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
lv: Nejauša secība

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
lv: Pagriezt pa labi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
lv: Pagriezt pa kreisi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
lv: Parādīt spoguļskatā

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
lv: Apmest

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
lv: Transformēt

[ctx: @action]
en: Properties
lv: Īpašības

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats
