gwenview - en to uk translation catalogue (419 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowResourceUsageMode)
en: Low resource usage mode
uk: Режим обмеженого використання ресурсів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cacheHelpLabel)
en: Enable this option if you do not have a lot of disk space. This will avoid storing thumbnails on disk and will prefer embedded thumbnails of lower quality that are faster to load, if available.
uk: Позначте цей пункт, якщо на вашому диску не дуже багато місця. Якщо пункт буде позначено, програма не зберігатиме мініатюри на диску і використовуватиме, якщо такі буде виявлено, вбудовані мініатюри нижчої якості, які завантажуватимуться швидше.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Thumbnails:
uk: Мініатюри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, relativeHelpLabel)
en: Squash colors that don't fit within the active color profile's color gamut, leaving other colors untouched
uk: Масштабувати кольори, які не потрапляють до гами кольорів активного профілю; інші кольори не змінювати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History:
uk: Журнал:

[ctx: @option:Relative Colorimetric rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, relativeRenderingIntentRadioButton)
en: Relative Colorimetric
uk: Відносне колориметричне

[ctx: @option:Perceptual rendering intent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, perceptualRenderingIntentRadioButton)
en: Perceptual
uk: Придатне для сприйняття

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, perceptualHelpLabel)
en: Scale all colors equally to fit them within the active color profile's color gamut
uk: Масштабувати усі кольори рівномірно так, щоб вони потрапили до гами кольорів активного профілю

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorRenderingLabel)
en: Rendering intent:
uk: Відтворення кольорів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HistoryEnabled)
en: Remember folders and URLs
uk: Запам’ятовувати теки і адреси URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NoMonitorICC)
en: Apply only the profile embedded in the image file
uk: Застосувати лише профіль, який вбудовано до файла зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileHelpLabel)
en: Assume that system-wide color correction already applies monitor profile.
uk: Припускати, що загальносистемне виправлення кольорів вже застосовує профіль монітора.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorProfileLabel)
en: Color profile:
uk: Профіль кольорів:

[ctx: @action:inmenu a spacer that aligns toolbar buttons with the sidebar]
en: Sidebar Alignment Spacer
uk: Роздільник вирівнювання на бічній панелі

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Edit Location
uk: Змінити розташування

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
uk: Впорядкувати за

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Name
uk: Назвою

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Date
uk: Датою

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Size
uk: Розміром

[ctx: @addAction:inmenu]
en: Rating
uk: Оцінкою

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Descending
uk: За спаданням

[ctx: @action:inmenu]
en: Thumbnail Details
uk: Подробиці щодо мініатюри

[ctx: @action:inmenu]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @action:inmenu]
en: Image Size
uk: Розмір зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: File Size
uk: Розмір файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @title actions category]
en: File
uk: Файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Folder to Places
uk: Додати теку до місць

[ctx: @info:status %1 number of selected documents, %2 total number of documents, %3 total filesize of selected documents]
en: Selected %1 of %2 (%3)
uk: Позначено %1 з %2 (%3)

[ctx: @info:status Image files]
en: %1 image | %1 images
uk[0]: %1 зображення
uk[1]: %1 зображення
uk[2]: %1 зображень
uk[3]: %1 зображення

[ctx: @info:status Video files]
en: %1 video | %1 videos
uk[0]: %1 відео
uk[1]: %1 відео
uk[2]: %1 відео
uk[3]: %1 відео

note: i18n: ectx: property (text), widget (Gwenview::StatusBarToolButton, mAddFilterButton)
en: Add Filter
uk: Додати фільтр

en: General
uk: Загальне

en: Image View
uk: Перегляд зображення

en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Copy %1
uk: Копіювати %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Copy %1 image | Copy %1 images
uk[0]: Копіювати %1 зображення
uk[1]: Копіювати %1 зображення
uk[2]: Копіювати %1 зображень
uk[3]: Копіювати %1 зображення

[ctx: @action:button]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Move %1
uk: Пересунути %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Move %1 image | Move %1 images
uk[0]: Пересунути %1 зображення
uk[1]: Пересунути %1 зображення
uk[2]: Пересунути %1 зображень
uk[3]: Пересунути %1 зображення

[ctx: @action:button]
en: Move
uk: Пересунути

[ctx: @title:window %1 file name]
en: Link %1
uk: Створити посилання на %1

[ctx: @title:window %1 number of images]
en: Link %1 image | Link %1 images
uk[0]: Створити посилання на %1 зображення
uk[1]: Створити посилання на %1 зображення
uk[2]: Створити посилання на %1 зображень
uk[3]: Створити посилання на %1 зображення

[ctx: @action:button]
en: Link
uk: Посилання

en: Move Here
uk: Пересунути сюди

en: Copy Here
uk: Скопіювати сюди

en: Link Here
uk: Посилання сюди

en: Cancel
uk: Скасувати

en: File Operations
uk: Дії над файлами

[ctx: @title actions category]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: Verb]
en: Copy To...
uk: Копіювати до...

[ctx: Verb]
en: Move To...
uk: Пересунути до...

[ctx: Verb: create link to the file where user wants]
en: Link To...
uk: Прив'язати до...

[ctx: Verb]
en: Rename...
uk: Перейменувати...

[ctx: Verb]
en: Trash
uk: Викинути

en: Restore
uk: Відновити

en: Properties
uk: Властивості

en: Create Folder...
uk: Створити теку...

en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку об’єкта

en: Other Application...
uk: Інша програма...

en: Name contains
uk: Назва містить

en: Name does not contain
uk: Назва не містить

en: Date >=
uk: Дата >=

en: Date =
uk: Дата

en: Date <=
uk: Дата <=

en: Rating >=
uk: Оцінка >=

en: Rating =
uk: Оцінка =

en: Rating <=
uk: Оцінка <=

en: Tagged
uk: З міткою

en: Not Tagged
uk: Без мітки

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Name
uk: Фільтрувати за назвою

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Date
uk: Фільтрувати за датою

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Rating
uk: Фільтрувати за оцінкою

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter by Tag
uk: Фільтрувати за міткою

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slideshow
uk: Показ слайдів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
uk: Інтервал:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowLoopCheckBox)
en: Loop
uk: Цикл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSlideShowRandomCheckBox)
en: Random
uk: Випадковий

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Information
uk: Дані щодо зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureDisplayedInformationButton)
en: Select Image Information to Display...
uk: Вибрати дані щодо зображення, які слід показувати…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mThumbnailGroupBox)
en: Thumbnails
uk: Мініатюри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowThumbnailsCheckBox)
en: Show thumbnails
uk: Показувати мініатюри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height:
uk: Висота:

[ctx: Slideshow interval in seconds]
en: %1 sec | %1 secs
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд
uk[3]: %1 секунда

en: Configure
uk: Налаштувати

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure full screen mode
uk: Налаштування повноекранного режиму

[ctx: @info:status %1 current document index, %2 total documents]
en: %1 of %2
uk: %1 з %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Videos:
uk: Відео:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ListVideos)
en: Show videos
uk: Показувати відео

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoplayVideos)
en: Automatically play
uk: Відтворювати автоматично

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Notify after reaching the last image:
uk: Сповіщати про завершення списку зображень:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, neverShowWrapNoticeRadioButton)
en: Never
uk: Ніколи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wrapNoticeOnSlideshowRadioButton)
en: Only during slideshows
uk: Лише під час показів слайдів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, alwaysShowWrapNoticeRadioButton)
en: Always
uk: Завжди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Fullscreen background:
uk: Тло у повноекранному режимі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundImageRadioButton)
en: Dark gray texture
uk: Темно-сіра текстура

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullscreenBackgroundBlackRadioButton)
en: Black
uk: Чорне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Lossy image save quality:
uk: Якість зберігання із втратами:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lossyImageFormatHelpLabel)
en: The quality level when saving images using lossy image formats such as JPEG, WEBP, AVIF, HEIF, and HEIC. Higher quality increases the file size.
uk: Рівень якості при збереженні зображень з використанням формату зображень із втратами якості, зокрема JPEG, WEBP, AVIF, HEIF і HEIC. Вищий рівень якості збільшує розмір файла.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Thumbnail actions:
uk: Дії з мініатюрами:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allButtonsThumbnailActionsRadioButton)
en: All buttons
uk: усі кнопки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectionOnlyThumbnailActionsRadioButton)
en: Show selection button only
uk: показати лише кнопку вибору

[ctx: A number of thumbnail actions to show]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noneThumbnailActionsRadioButton)
en: None
uk: не використовувати

en: Image quality:
uk: Якість зображення:

[ctx: @title:window]
en: Save Image
uk: Збереження зображення

en: Save using another format
uk: Зберегти в іншому форматі

en: Gwenview cannot save images in '%1' format.
uk: Gwenview не може зберігати зображення в форматі «%1».

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save images as %1.
uk: Gwenview не може зберігати зображення в форматі %1.

[ctx: @info]
en: <emphasis strong='true'>Saving <filename>%1</filename> failed:</emphasis><nl />%2
uk: <emphasis strong='true'>Не вдалося зберегти <filename>%1</filename>:</emphasis><nl />%2

en: You are now viewing the new document.
uk: Зараз ви переглядаєте новий документ.

en: Go back to the original
uk: Повернутися до оригіналу

note: i18n: ectx: Menu (rating)
en: &Rating
uk: &Оцінка

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

[ctx: @title:window]
en: Image Information
uk: Дані щодо зображення

[ctx: @title actions category - means actions changing image]
en: Edit
uk: Зміни

en: Rotate Left
uk: Обернути ліворуч

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the left
uk: Обернути зображення на 90° проти год. стрілки

en: Rotate Right
uk: Обернути праворуч

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate image to the right
uk: Обернути зображення на 90° за год. стрілкою

en: Mirror
uk: Віддзеркалити

en: Flip
uk: Перевернути

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Crop
uk: Обрізати

[ctx: @action:intoolbar]
en: Adjust Colors
uk: Коригування кольорів

en: Reduce Red Eye
uk: Послабити ефект «червоних» очей

[ctx: @action:intoolbar]
en: Annotate
uk: Анотувати

[ctx: @title:window Annotate [filename]]
en: Annotate %1
uk: Анотувати %1

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot edit this kind of image.
uk: Gwenview не може змінювати зображення у такому форматі.

en: Image Operations
uk: Дії над зображеннями

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Show transparency with:
uk: Показувати прозорість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, surroundingRadioButton)
en: Surrounding background
uk: Навколишнім тлом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkBoardRadioButton)
en: &Checkerboard background
uk: &Тлом-шахівницею

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, solidColorRadioButton)
en: &Solid color background:
uk: Су&цільним кольором тла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse wheel behavior:
uk: Поведінка коліщата мишки:

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelScrollRadioButton)
en: Scroll
uk: Гортання

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelBrowseRadioButton)
en: Browse
uk: Навігація

[ctx: @option:radio action on mouse wheel]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mouseWheelZoomRadioButton)
en: Zoom
uk: Масштабування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Zoom mode:
uk: Режим масштабування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autofitZoomModeRadioButton)
en: Autofit each image
uk: Автомасштаб для кожного зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, keepSameZoomModeRadioButton)
en: Keep same zoom and position
uk: Зберігати однаковий масштаб і розташування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, individualZoomModeRadioButton)
en: Per image zoom and position
uk: Окреме масштабування і розташування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnlargeSmallerImages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
uk: Збільшувати менші зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Animations:
uk: Анімація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, softwareAnimationRadioButton)
en: Software
uk: програмна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAnimationRadioButton)
en: None
uk: не використовувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <b>Thumbnail Bar</b>
uk: <b>Панель мініатюр</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Orientation:
uk: Орієнтація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, horizontalRadioButton)
en: Horizontal
uk: Горизонтальна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, verticalRadioButton)
en: Vertical
uk: Вертикальна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Row count:
uk: Кількість рядків:

[ctx: @action show more image meta info]
en: Show more details...
uk: Показати додаткові параметри…

[ctx: @title:group]
en: Image Information
uk: Дані щодо зображення

[ctx: @label]
en: %1 file selected | %1 files selected
uk[0]: Вибрано %1 файл
uk[1]: Вибрано %1 файли
uk[2]: Вибрано %1 файлів
uk[3]: Вибрано %1 файл

[ctx: @label]
en: %1 folder selected | %1 folders selected
uk[0]: Вибрано %1 теку
uk[1]: Вибрано %1 теки
uk[2]: Вибрано %1 тек
uk[3]: Вибрано %1 теку

[ctx: @label. The two parameters are strings like '2 folders' and '1 file'.]
en: %1 and %2 selected
uk: Вибрано %1 і %2

en: %1 folder | %1 folders
uk[0]: %1 тека
uk[1]: %1 теки
uk[2]: %1 тек
uk[3]: %1 тека

en: %1 file | %1 files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів
uk[3]: %1 файл

en: An Image Viewer
uk: Переглядач зображень

en: Start in fullscreen mode
uk: Запускати в повноекранному режимі

en: Start in slideshow mode
uk: Розпочати у режимі показу слайдів

en: A starting file or folders
uk: Початковий файл або теки

[ctx: @action Open Recent menu]
en: Clear List
uk: Спорожнити список

[ctx: @action reload the currently viewed image]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
uk: Замінити адресу

[ctx: @action:intoolbar Switch to file list]
en: Browse
uk: Навігація

[ctx: @info:tooltip]
en: Browse folders for images
uk: Навігація теками з зображеннями

[ctx: @action:intoolbar Switch to image view]
en: View
uk: Переглянути

[ctx: @info:tooltip]
en: View selected images
uk: Переглянути позначені зображення

[ctx: @action]
en: Exit Full Screen
uk: Вийти з повноекранного режиму

[ctx: @action Go to previous image]
en: Previous
uk: Попереднє

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to previous image
uk: Перейти до попереднього зображення

[ctx: @action Go to next image]
en: Next
uk: Наступне

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to next image
uk: Перейти до наступного зображення

[ctx: @action Go to first image]
en: First
uk: Перше

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to first image
uk: Перейти до першого зображення

[ctx: @action Go to last image]
en: Last
uk: Останнє

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to last image
uk: Перейти до останнього зображення

[ctx: @action]
en: Start Page
uk: Початкова сторінка

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the start page
uk: Відкрити початкову сторінку

[ctx: @action]
en: Sidebar
uk: Бічна панель

[ctx: @action opens crop, rename, etc.]
en: Show Editing Tools
uk: Показати засоби редагування

[ctx: @action Share images]
en: Share
uk: Оприлюднити

en: Error while sharing: %1
uk: Помилка під час спроби оприлюднити: %1

en: The shared image link (<a href="%1">%1</a>) has been copied to the clipboard.
uk: Посилання на зображення (<a href="%1">%1</a>) було скопійовано до буфера обміну даними.

[ctx: @title:menu submenu for actions that open configuration dialogs]
en: Configure
uk: Налаштувати

[ctx: @title actions category - means actions changing smth in interface]
en: Edit
uk: Змінити

en: Redo
uk: Повторити

en: Undo
uk: Вернути

en: Folders
uk: Теки

en: Information
uk: Інформація

en: Operations
uk: Дії

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide sidebar
uk: Сховати бічну панель

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sidebar
uk: Показати бічну панель

[ctx: @title:window]
en: Open Image
uk: Відкривання зображення

en: Pause Slideshow
uk: Призупинити показ слайдів

en: Resume Slideshow
uk: Поновити показ слайдів

en: Start Slideshow
uk: Почати показ слайдів

en: Save All Changes
uk: Зберегти всі зміни

en: Discard Changes
uk: Відкинути зміни

en: One image has been modified. | %1 images have been modified.
uk[0]: Було змінено %1 зображення.
uk[1]: Було змінено %1 зображення.
uk[2]: Було змінено %1 зображень.
uk[3]: Було змінено %1 зображення.

en: If you quit now, your changes will be lost.
uk: Якщо ви вийдете тепер, то всі зміни буде втрачено.

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
uk: У результаті смужку меню буде повністю приховано. Щоб наказати програмі знову її показувати, натисніть %1.

en: Hide menu bar
uk: Сховати смужку меню

en: You reached the first document, what do you want to do?
uk: Ми досягли першого документа у списку. Що робити далі?

en: Stay There
uk: Залишатися тут

en: Go to the Last Document
uk: Перейти до останнього документа

en: Go Back to the Document List
uk: Повернутися до списку документів

en: You reached the last document, what do you want to do?
uk: Ми досягли останнього документа у списку. Що робити далі?

en: Go to the First Document
uk: Перейти до першого документа

[ctx: @action:button]
en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename <filename>%1</filename> to:
uk: Перейменувати <filename>%1</filename> на:

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
uk: Перейменування

[ctx: @info:progress saving all image changes]
en: Saving...
uk: Збереження...

en: &Stop
uk: &Зупинити

[ctx: @info]
en: One document could not be saved: | %1 documents could not be saved:
uk[0]: Не вдалося зберегти %1 документ
uk[1]: Не вдалося зберегти %1 документи
uk[2]: Не вдалося зберегти %1 документів
uk[3]: Не вдалося зберегти %1 документ

en: You have modified many images. To avoid memory problems, you should save your changes.
uk: Ви змінили велику кількість зображень. Щоб уникнути проблем з нестачею пам’яті, вам слід зберегти зміни.

en: Current image modified
uk: Поточне змінене зображення

en: Previous modified image
uk: Попереднє змінене зображення

en: Next modified image
uk: Наступне змінене зображення

en: One image modified | %1 images modified
uk[0]: Змінено %1 зображення
uk[1]: Змінено %1 зображення
uk[2]: Змінено %1 зображень
uk[3]: Змінено %1 зображення

en: Go to first modified image
uk: Перейти до першого зміненого зображення

en: Go to it
uk: Перейти до цього

en: Save All
uk: Зберегти всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Save all modified images
uk: Зберегти усі змінені зображення

en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @action]
en: Edit Tags
uk: Змінити мітки

[ctx: @action Rating value of zero]
en: Zero
uk: Нульовий

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SemanticInfoDialog)
en: Tag Editor
uk: Редактор міток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mPreviousButton)
en: Previous
uk: Попередня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNextButton)
en: Next
uk: Наступна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rating:
uk: Оцінка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tags:
uk: Мітки:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, mDescriptionTextEdit)
en: Description
uk: Опис

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow
uk: Розпочати показ слайдів

[ctx: @action:inmenu Start a slideshow Dolphin context menu]
en: Start a Slideshow with selected images
uk: Почати показ слайдів з позначених зображень

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Add Folder to Places
uk: Додати теку до місць

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget This Folder
uk: Забути про цю теку

[ctx: @action Recent Folders view]
en: Forget All Folders
uk: Забути про усі теки

[ctx: @action Recent Files view]
en: Add Containing Folder to Places
uk: Додати теку до місць

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget This File
uk: Забути про цей файл

[ctx: @action Recent Files view]
en: Forget All Files
uk: Забути про усі файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mHistoryDisabledLabel)
en: History has been disabled.
uk: Журнал було вимкнено.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFoldersTab)
en: Recent Folders
uk: Недавні теки

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mRecentFilesTab)
en: Recent Files
uk: Недавні файли

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, placesTab)
en: Places
uk: Місця

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Tags
uk: Мітки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTagLabel)
en: Browsing by tags is not available. Make sure Nepomuk is properly installed on your computer.
uk: Перегляд за мітками неможливий. Перевірте, чи належним чином встановлено Nepomuk на вашому комп’ютері.

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Show Thumbnails
uk: Показати мініатюри

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: For languages that are read right to left, "right side" refers to the left side in this context.
en: <para>This toggles a small bar showing all the other images in the current folder. Selecting one of them changes the currently viewed image.</para><para>Select multiple images at the same time to see them side by side.</para><para>The bar can optionally be moved to the right side of the screen and contain multiple rows of images; <link url='%1'>configure these options in the settings</link>.</para>
uk: <para>Цей пункт вмикає або вимикає показ невеличкої панелі із усіма іншими зображеннями у поточній теці. Позначення одного з них змінює поточне зображення на панелі перегляду.</para><para>Позначте декілька зображень, щоб переглянути їх одночасно.</para><para>Панель, якщо потрібно, можна пересунути у праву частину вікна програми; на ній може міститися декілька рядків зображень; <link url='%1'>налаштувати параметри панелі можна у вікні параметрів програми</link>.</para>

[ctx: @item:inmenu]
en: Background Color Mode
uk: Режим кольору тла

[ctx: @action:button]
en: Discard Changes and Reload
uk: Відкинути зміни і перезавантажити

[ctx: @info]
en: This image has been modified. Reloading it will discard all your changes.
uk: Це зображення було змінено. Його перезавантаження призведе до втрати всіх змін.

en: Show failed files...
uk: Показати помилкові файли…

en: Show failed subfolders...
uk: Показати помилкові підтеки…

en: Failed to import %1 document. | Failed to import %1 documents.
uk[0]: Не вдалося імпортувати %1 документ.
uk[1]: Не вдалося імпортувати %1 документи.
uk[2]: Не вдалося імпортувати %1 документів.
uk[3]: Не вдалося імпортувати %1 документ.

en: Failed to create %1 destination subfolder. | Failed to create %1 destination subfolders.
uk[0]: Не вдалося створити %1 підтеку призначення.
uk[1]: Не вдалося створити %1 підтеки призначення.
uk[2]: Не вдалося створити %1 підтек призначення.
uk[3]: Не вдалося створити підтеку призначення.

en: Failed to import documents:
uk: Не вдалося імпортувати документи:

en: Failed to create subfolders:
uk: Не вдалося створити підтеки:

en: Shooting date
uk: Дата зйомки

en: Shooting time
uk: Час зйомки

en: Original extension
uk: Початковий суфікс

en: Original extension, in lower case
uk: Початковий суфікс, малими літерами

en: Original filename
uk: Початкова назва файла

en: Original filename, in lower case
uk: Початкова назва файла, малими літерами

en: One document has been imported. | %1 documents have been imported.
uk[0]: Було імпортовано %1 документ.
uk[1]: Було імпортовано %1 документи.
uk[2]: Було імпортовано %1 документів.
uk[3]: Було імпортовано %1 документ.

en: One document has been skipped because it had already been imported. | %1 documents have been skipped because they had already been imported.
uk[0]: Пропущено %1 документ, оскільки його вже було імпортовано.
uk[1]: Пропущено %1 документи, оскільки його вже було імпортовано.
uk[2]: Пропущено %1 документів, оскільки його вже було імпортовано.
uk[3]: Пропущено %1 документ, оскільки його вже було імпортовано.

en: One of them has been renamed because another document with the same name had already been imported. | %1 of them have been renamed because other documents with the same name had already been imported.
uk[0]: %1 з них було перейменовано, оскільки документ з такою назвою вже було імпортовано.
uk[1]: %1 з них було перейменовано, оскільки документ з такою назвою вже було імпортовано.
uk[2]: %1 з них було перейменовано, оскільки документ з такою назвою вже було імпортовано.
uk[3]: Один з них було перейменовано, оскільки документ з такою назвою вже було імпортовано.

en: Delete the imported document from the device? | Delete the %1 imported documents from the device?
uk[0]: Вилучити %1 імпортований документ з пристрою?
uk[1]: Вилучити %1 імпортовані документи з пристрою?
uk[2]: Вилучити %1 імпортованих документів з пристрою?
uk[3]: Вилучити %1 імпортований документ з пристрою?

en: Delete the skipped document from the device? | Delete the %1 skipped documents from the device?
uk[0]: Вилучити %1 пропущений документ з пристрою?
uk[1]: Вилучити %1 пропущені документи з пристрою?
uk[2]: Вилучити %1 пропущених документів з пристрою?
uk[3]: Вилучити %1 пропущений документ з пристрою?

[ctx: Singular sentence is actually never used.]
en: Delete the imported or skipped document from the device? | Delete the %1 imported and skipped documents from the device?
uk[0]: Вилучити %1 імпортований і пропущений документ з пристрою?
uk[1]: Вилучити %1 імпортовані і пропущені документи з пристрою?
uk[2]: Вилучити %1 імпортовані і пропущені документи з пристрою?
uk[3]: Вилучити імпортований і пропущений документ з пристрою?

[ctx: @title:window]
en: Import Finished
uk: Імпорт завершено

en: Keep
uk: Залишити

en: Failed to delete the document:
    %2 | Failed to delete documents:
    %2
uk[0]: Не вдалося вилучити документи:
    %2
uk[1]: Не вдалося вилучити документи:
    %2
uk[2]: Не вдалося вилучити документи:
    %2
uk[3]: Не вдалося вилучити документ:
    %2

en: Retry
uk: Повторити

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: What do you want to do now?
uk: Що ви робити далі?

en: View Imported Documents with Gwenview
uk: Переглянути імпортовані документи у Gwenview

en: Import more Documents
uk: Імпортувати інші документи

en: Quit
uk: Вийти

en: Could not create destination folder.
uk: Не вдалося створити теку призначення.

en: Could not create temporary upload folder.
uk: Не вдалося створити тимчасову теку вивантаження.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRename)
en: Rename documents automatically
uk: Автоматично перейменовувати документи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rename Format:
uk: Формат перейменування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview:
uk: Перегляд:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <i>Type text or click the items below to customize the format</i>
uk: <i>Введіть текст або позначте наведені нижче пункти, щоб змінити формат</i>

en: Gwenview Importer
uk: Інструмент імпортування Gwenview

en: Photo Importer
uk: Інструмент імпортування фотографій

en: The device UDI, used to retrieve information about the device (name, icon...)
uk: UDI пристрою, використовується для отримання даних щодо пристрою (назви, піктограми...)

en: Device UDI
uk: UDI пристрою

en: Source folder
uk: Тека джерела

en: Missing required source folder argument.
uk: Не вказано обов’язкового аргументу теки джерела.

en: Too many arguments.
uk: Забагато аргументів.

en: Invalid source folder.
uk: Некоректна тека джерела.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Importing documents...
uk: Імпортування документів...

[ctx: @info above install button when Kamera is not installed]
en: Support for your camera is not installed.
uk: Засоби підтримки вашої камери не встановлено

[ctx: @info above install button, %1 protocol name %2 error text from KIO]
en: The protocol support library for "%1" is not installed. Error: %2
uk: Бібліотеку підтримки протоколу для «%1» не встановлено. Помилка: %2

[ctx: @info above install button, %1 protocol name]
en: The protocol support library for "%1" is not installed.
uk: Бібліотеку підтримки протоколу для «%1» не встановлено.

[ctx: @info:usagetip above install button]
en: After finishing the installation process, restart this Importer to continue.
uk: Після завершення процедури встановлення перезапустіть цей засіб імпортування для продовження обробки.

[ctx: @info:tooltip for a button, %1 protocol name]
en: Launch Discover to install the protocol support library for "%1"
uk: Запустіть Discover для встановлення бібліотеки підтримки протоколу для «%1»

[ctx: @action:button]
en: Install Support for this Camera…
uk: Встановити підтримку для цієї камери…

[ctx: @info:whatsthis for a button when Kamera is not installed]
en: You need Kamera installed on your system to read from the camera. Click here to launch Discover to install Kamera to enable protocol support for "camera:/" on your system.
uk: Для читання даних з камери вам слід встановити у вашій системі програму Kamera. Натисніть тут, щоб запустити Discover для встановлення Kamera і уможливлення підтримки протоколу «camera:/» у вашій системі.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Install Protocol Support for "%1"…
uk: Встановити підтримку протоколу для «%1»…

[ctx: @info:whatsthis for a button, %1 protocol name]
en: Click here to launch Discover to install the missing protocol support library to enable the protocol support for "%1:/" on your system.
uk: Натисніть тут, щоб запустити Discover для встановлення бібліотеки підтримки протоколу і уможливлення підтримки протоколу «%1:/» у вашій системі.

[ctx: @action:button %1 protocol name]
en: Search the Web for How to Install Protocol Support for "%1"…
uk: Шукати в інтернеті спосіб встановлення підтримки протоколу для «%1»…

[ctx: @info this text will be used as a search term in an online search engine, %1 protocol name]
en: How to install protocol support for "%1" on Linux
uk: Як встановити підтримку протоколу для «%1» у Linux

en: Import Selected
uk: Імпортувати позначене

en: Import All
uk: Імпортувати все

[ctx: @info when failing to open the appstream URL]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install "Kamera" package.
uk: Не вдалося відкрити вікно Discover.<nl/>Будь ласка, перевірте, чи встановлено у вашій системі Discover, або скористайтеся програмою для керування пакунків системи для встановлення пакунка «Kamera».

[ctx: @info when failing to launch plasma-discover, %1 protocol name]
en: Opening Discover failed.<nl/>Please check if Discover is installed on your system, or use your system's package manager to install the protocol support library for "%1".
uk: Не вдалося відкрити вікно Discover.<nl/>Будь ласка, перевірте, чи встановлено у вашій системі Discover, або скористайтеся програмою для керування пакунків системи для встановлення бібліотеки підтримки протоколу для «%1».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select the documents to import
uk: Оберіть документи для імпортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureButton)
en: Settings...
uk: Параметри...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter the import destination
uk: Введіть призначення імпортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Listing content of:
uk: Показ вмісту:

en: Copyright 2000-2022 Gwenview authors
uk: © Автори Gwenview, 2000–2022

en: Current Maintainer
uk: Поточний супровідник

en: Developer
uk: Розробник

en: Adjust Colors
uk: Коригування кольорів

en: Brightness:
uk: Яскравість:

en: Contrast:
uk: Контрастність:

en: Gamma:
uk: Гамма:

en: Current Image
uk: Поточне зображення

en: Square
uk: Квадрат

en: This Screen
uk: Цей екран

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Книжкова

note: i18n("%1:%2") because ':' should not be translated, it is used to parse the ratio string. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width
uk: Ширина

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Height
uk: Висота

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
uk: Додаткові параметри

[ctx: @label:listbox]
en: Aspect ratio:
uk: Співвідношення:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: @label:spinbox]
en: Position:
uk: Розташування:

[ctx: @option:check]
en: Preserve aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення розмірів

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot save this kind of documents.
uk: Gwenview не може зберігати документи цього типу.

[ctx: @info]
en: Gwenview cannot display documents of type %1.
uk: Gwenview не може показувати документи у форматі %1.

[ctx: @info]
en: Could not open file %1
uk: Не вдалося відкрити файл %1

[ctx: @info]
en: Loading meta information failed.
uk: Спроба завантаження метаінформації завершилася невдало.

[ctx: @info]
en: Loading image failed.
uk: Спроба завантаження зображення завершилася невдало.

en: Could not load document %1
uk: Не вдалося завантажити документ %1

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing, check that you have the necessary rights in <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося відкрити файл для запису, перевірте, чи є у вас потрібні права на <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite file, check that you have the necessary rights to write in <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося перезаписати файл, перевірте, чи є у вас потрібні права на запис до <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Trash
uk: Викинути

[ctx: @action:button]
en: Deselect
uk: Скасувати позначення

en: Gwenview does not know how to display this kind of document
uk: Gwenview невідомий спосіб, у який слід показувати цей документ

en: Loading <filename>%1</filename> failed
uk: Спроба завантаження <filename>%1</filename> завершилася невдало

en: Zoom to Fit
uk: Масштабувати, щоб вмістити

[ctx: @action:button Zoom to fit, shown in status bar, keep it short please]
en: Fit
uk: Вмістити

[ctx: @info:tooltip]
en: Fit image into the viewing area
uk: Вмістити зображення в область перегляду

[ctx: @info:whatsthis, %1 the action's text]
note: i18n: "a previous zoom value" is worded in such an unclear way because it can either be the zoom value for the image viewed previously or the zoom value that was used the last time this same image was viewed. Being more clear about this isn't really necessary here so I kept it short but a more elabo
en: <para>This fits the image into the available viewing area:<list><item>Images that are bigger than the viewing area are displayed at a smaller size so they fit.</item><item>Images that are smaller than the viewing area are displayed at their normal size. If smaller images should instead use all of the available viewing area, turn on <emphasis>Enlarge smaller images</emphasis> <link url='%2'>in the settings</link>.</item></list></para><para>If "%1" is already enabled, pressing it again will switch it off and the image will be displayed at its normal size instead.</para><para>"%1" is the default zoom mode for images. This can be changed so images are displayed at a previous zoom value instead <link url='%2'>in the settings</link>.</para>
uk: <para>Підбирає розміри зображення за доступною областю перегляду:<list><item>Зображення, розміри яких є більшими за область перегляду, буде показано меншими так, щоб вони у неї вмістилися.</item><item>Зображення, розміри яких є меншими за область перегляду, буде показано у їхньому звичайному розмірі. Якщо ви хочете, щоб менші зображення було розтягнуто за усією областю перегляду, позначте пункт <emphasis>Збільшувати менші зображення</emphasis> <link url='%2'>у вікні параметрів програми</link>.</item></list></para><para>Якщо «%1» вже увімкнено, повторне його натискання призведе до вимикання і показу зображення з використанням звичайних розмірів.</para><para>«%1» є типовим режимом масштабування для зображень. Це можна змінити так, щоб зображення було показано із попереднім значенням масштабу, <link url='%2'>у вікні параметрів програми</link>.</para>

en: Zoom to fill window by fitting to width or height
uk: Змінити масштаб так, щоб заповнити панель перегляду за шириною і висотою

[ctx: @action:button Zoom to fill (fit width or height), shown in status bar, keep it short please]
en: Fill
uk: Заповнити

en: Show Bird's Eye View When Zoomed In
uk: Показувати панель області перегляду при збільшенні

[ctx: @action]
en: Follow color scheme
uk: Відповідно до схеми кольорів

[ctx: @action]
en: Light Mode
uk: Світлий режим

[ctx: @action]
en: Neutral Mode
uk: Нейтральний режим

[ctx: @action]
en: Dark Mode
uk: Темний режим

en: No document selected
uk: Немає вибраних документів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PercentageOfMemoryUsageWarning), group (General)
en: The percentage of memory used by Gwenview before it
                warns the user and suggest saving changes.
uk: Відсоток пам’яті, який може бути використано Gwenview, перш ніж
    програма попередить користувача і запропонує заходи з економії пам’яті.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BlackListedExtensions), group (General)
en: A list of filename extensions Gwenview should not try to
                load. We exclude *.new as well because this is the extension
                used for temporary files by KSaveFile.
uk: Список суфіксів назв файлів, які Gwenview не слід намагатися завантажити.
    Ми також виключаємо *.new, оскільки цей суфікс використовується для
    тимчасових файлів KSaveFile.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ZoomMode), group (ImageView)
en: Defines what happens when going to image B after
                having zoomed in on an area of image A.  If set to Autofit,
                image B is zoomed out to fit the screen.  If set to KeepSame,
                all images share the same zoom and position: image B is set
                to the same zoom parameters as image A (and if these are
                changed, image A will then be displayed with the updated zoom
                and position).  If set to Individual, all images remember
                their own zoom and position: image B is initially set to the
                same zoom parameters as image A, but will then remember its
                own zoom and position (if these are changed, image A will NOT
                be displayed with the updated zoom and position).
uk: Визначає поведінку програми під час переходу до зображення B після
    масштабування зображення A. Якщо буде вибрано варіант Autofit
    (автомасштабування), масштаб зображення B буде збільшено до
    того значення, яке тільки можна буде вмістити на екрані. Якщо
    буде вибрано варіант KeepSame (те саме), для усіх зображень
    буде використано один масштаб і одне розташування: зображення B
    матиме ті самі параметри масштабування, що і зображення A (а якщо
    їх буде змінено, зображення A буде показано з оновленими параметрами
    масштабу та розташування). Якщо вибрати варіант Individual (окремі),
    програма запам’ятовуватиме параметри масштабування та розташування
    для кожного із зображень окремо: початково для зображення B
    буде вибрати ті самі параметри, що і для зображення A, але надалі
    програма запам’ятовуватиме ці параметри (якщо параметри показу
    B буде змінено, параметри показу зображення A НЕ ЗМІНЮВАТИМУТЬСЯ).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RenderingIntent), group (ImageView)
en: Defines how colors are rendered when your display
                uses an ICC color profile and an image has colors that do not
                fit within the profile's color gamut. "Perceptual" will scale
                the colors of the entire image so that they all fit within the
                display's capabilities. "Relative" will squash only the colors
                that cannot be displayed, and leave the other colors alone.
uk: Визначає, як буде оброблено кольори, якщо на вашому дисплеї використовується профіль кольорів, а на зображенні є кольори, які не потрапляють до гами кольорів цього профілю. Спосіб відтворення «Придатне до сприйняття» масштабує усі кольори на усьому зображенні так, щоб усі кольори можна було показати на дисплеї. Спосіб відтворення «Відносне» масштабує лише ті кольори, які не може бути показано, а інші кольори залишить без змін.

note: i18n: ectx: label, entry (random), group (slide show)
en: Display slide show images in random order
uk: Виконувати показ слайдів у випадковому порядку

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group (slide show)
en: Show slideshow in fullscreen mode
uk: Запускати показ слайдів в повноекранному режимі

note: i18n: ectx: label, entry (loop), group (slide show)
en: Loop on images
uk: Циклічний перегляд

note: i18n: ectx: label, entry (stopAtEnd), group (slide show)
en: Stop at last image of folder
uk: Зупинитися на останньому зображенні теки

note: i18n: ectx: label, entry (interval), group (slide show)
en: Interval between images (in seconds)
uk: Затримка між зображеннями (у секундах)

note: i18n: ectx: label, entry (CropPreserveAspectRatio), group (Crop)
en: Restrict crop to image ratio when Advanced Settings disabled
uk: Обмежити обрізання співвідношенням зображення, якщо вимкнено додаткові параметри

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioIndex), group (Crop)
en: Index representing selected ratio in the Advanced settings combobox
uk: Індекс, що відповідає вибраному співвідношенню у списку додаткових параметрів

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioWidth), group (Crop)
en: Last used crop ratio width when Advanced Settings enabled
uk: Остання використана ширина обрізання, коли було увімкнено додаткові параметри

note: i18n: ectx: label, entry (CropRatioHeight), group (Crop)
en: Last used crop ratio height when Advanced Settings enabled
uk: Остання використана висота обрізання, коли було увімкнено додаткові параметри

en: Last visited: %1
uk: Востаннє відвідано: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @item:intable Image file name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @item:intable]
en: File Size
uk: Розмір файла

[ctx: @item:intable]
en: File Time
uk: Час створення файла

[ctx: @item:intable]
en: Image Size
uk: Розмір зображення

[ctx: @item:intable]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @title:group General info about the image]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title:column]
en: Property
uk: Властивість

[ctx: @title:column]
en: Value
uk: Значення

[ctx: @info]
en: Could not open file for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл для запису.

[ctx: @info]
en: No data to store.
uk: Відсутні дані для збереження.

en: Print Image
uk: Надрукувати зображення

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
uk: Параметри зображення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Image Position
uk: Позиція зображення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scaling
uk: Масштабування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
uk: &Без масштабування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
uk: &Вмістити зображення в сторінку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
uk: &Масштабувати до:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
uk: Міліметрів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
uk: Сантиметрів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
uk: Дюймів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
uk: Зберігати співвідношення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size:
uk: Розмір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpTextLabel)
en: Click on a red eye and choose a size, or double-click to correct instantly.
uk: Натисніть на «червоному» оці і виберіть розмір області або двічі клацніть для швидкого виправлення.

[ctx: @action]
en: Assuming that the image format won't be changed and
    for lossy images using the value set in 'Lossy image save quality'.
uk: Припускаємо, що формат зображення не буде змінено, а для
    форматів із втратою якості використовуємо значення, встановлене у параметрі «Якість зберігання із втратами».

en: error
uk: помилка

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
uk: Зміна розміру

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ResizeImageWidget)
en: Resize Image
uk: Зміна розмірів зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: New size:
uk: Новий розмір:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mHeightSpinBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mWidthSpinBox)
en:  px
uk:  пк

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mKeepAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
uk: Зберігати пропорції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current size:
uk: Поточний розмір:

[ctx: @info:tooltip]
en: Assign this tag to all selected images
uk: Позначити цією міткою всі вибрані зображення

en: Add tag
uk: Додати мітку

[ctx: @item:inmenu toggle loop in slideshow]
en: Loop
uk: Цикл

[ctx: @item:inmenu toggle random order in slideshow]
en: Random
uk: Випадковий

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Right
uk: Обертання праворуч

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate Left
uk: Обертання ліворуч

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror
uk: Віддзеркалення

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flip
uk: Перевертання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Transform
uk: Перетворення

[ctx: @action]
en: Properties
uk: Властивості

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд
