gyrus master - en to hu translation catalogue (114 entries)

en: Gyrus IMAP Cyrus Administrator
hu: Gyrus IMAP Cyrus adminisztrátor

en: Administer the mailboxes of your IMAP Cyrus servers
hu: Az IMAP Cyrus kiszolgálók levélmappáinak adminisztrációja

en: Name:
hu: Név:

en: Quota (MB):
hu: Kvóta (MB):

en: Assign quota
hu: Kvóta meghatározása

en: Search for:
hu: Keresés erre:

en: Match _entire word only
hu: _Csak teljes szóra

en: _Wrap around
hu: _Körbe

en: Free space:
hu: Szabad hely:

en: Assigned space:
hu: Kiosztott hely:

en: Owner:
hu: Tulajdonos:

en: New quota (MB)
hu: Új kvóta (MB)

en: Modify quota
hu: Kvóta módosítása

en: Access control list
hu: Hozzáférés-felügyeleti lista

en: Host:
hu: Kiszolgáló:

en: User:
hu: Felhasználó:

en: Password
hu: Jelszó

en: Enter your password
hu: Adja meg a jelszavát

en: Report
hu: Jelentés

en: Over (%)
hu: Felett (%)

en: Open session
hu: Munkafolyamat megnyitása

en: Session name:
hu: Munkamenet neve:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Session details
hu: Munkafolyamat részletei

en: Use a secure connection
hu: Biztonságos kapcsolat használata

en: Mailbox hierarchy separator:
hu: Levélmappa hierarchia-elválasztó

en: <b>Options</b>
hu: <b>Beállítások</b>

en: Mailbox '%s' does not exist.
hu: A levélmappa (%s) nem létezik.

en: Invalid identifier.
hu: Érvénytelen azonosító.

en: Empty entry name.
hu: Üres bejegyzésnév.

en: Empty mailbox name.
hu: Üres postafióknév.

en: Missing required argument to Setacl
hu: Hiányzó kötelező paraméter a Setacl-hez

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Empty access control list.
hu: Üres hozzáférés-felügyeleti lista.

en: Quota does not exist
hu: A kvóta nem létezik

en: Quota overloaded
hu: Kvóta túllépve

en: Quota not valid. Please try again.
hu: A kvóta nem érvényes. Próbálja meg újra.

en: Unable to change quota. Are you sure do you have the appropriate permissions?
hu: A kvótaváltoztatás meghiúsult. Biztosan rendelkezik a megfelelő jogosultsággal?

en: '%s' is not a valid mailbox name. Please try a different one.
hu: A(z) „%s” nem érvényes postafióknév. Próbáljon egy másikat.

en: Parent mailbox '%s' does not exist. Please refresh the mailboxes list and try again.
hu: A szülőlevélmappa (%s) nem létezik. Frissítse a levélmappalistát és próbálja újra.

en: Mailbox '%s' already exists. Please try a different name.
hu: Már létezik postafiók „%s” néven. Adjon másik nevet.

en: Unable to create the mailbox. Are you sure do you have the appropriate permissions?
hu: Nem lehet a postafiókot létrehozni. Biztosan rendelkezik a megfelelő jogosultsággal?

en: Mailbox created, but could not set quota.
hu: Postafiók létrehozva, de a kvóta nem lett beállítva.

en: Unable to delete '%s'. Permission denied.
hu: A(z) „%s” nem törölhető. Engedély megtagadva.

en: new entry
hu: új bejegyzés

en: Users (%d)
hu: Felhasználók (%d)

en: Orphaned mailboxes (%d)
hu: Árva postafiókok (%d)

en: Orphaned mailboxes
hu: Árva postafiókok

en: Users
hu: Felhasználók

en: lookup
hu: keresés

en: read
hu: olvasás

en: seen
hu: olvasott

en: write
hu: írás

en: insert
hu: beszúrás

en: post
hu: küldés

en: create
hu: létrehozás

en: delete
hu: törlés

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Couldn't create the client socket.
hu: Nem hozható létre a kliens foglalat.

en: Couldn't parse the server address.
hu: Nem dolgozható fel a kiszolgáló cím.

en: Could not connect to %s, port %d.
hu: Nem sikerült a csatlakozás, kiszolgáló: %s, port: %d.

en: Unable to connect with empty passwords. Please introduce your password.
hu: Jelszó nélkül nem lehet csatlakozni. Adja meg a jelszavát.

en: Incorrect login/password
hu: Helytelen felhasználónév/jelszó

en: Could not change permission. Server error:
hu: A jogosultság nem változtatható. Kiszolgálóhiba:

en: An entry called '%s' already exists. Overwrite it?
hu: A bejegyzés (%s) már létezik. Felülírja?

en: The text '%s' was not found in the mailbox list.
hu: A szöveg (%s) nem található a levélmappa listában.

en: Find mailbox
hu: Levélmappa keresése

en: Quota not valid
hu: A kvóta nem érvényes

en: New mailbox
hu: Új levélmappa

en: Really delete mailbox '%s' and all of its submailboxes?
hu: Biztosan törli a(z) „%s” levélmappát az összes almappájával?

en: Cyrus IMAP Administrator
hu: Cyrus IMAP adminisztrátor

en: %s - Cyrus IMAP Administrator
hu: %s - Cyrus IMAP adminisztrátor

en: _File
hu: _Fájl

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Help
hu: _Súgó

en: Go to server...
hu: Csatlakozás a kiszolgálóhoz...

en: Show the list of servers
hu: Kiszolgálólista megjelenítése

en: Add mailbox
hu: Levélmappa hozzáadása

en: Add a mailbox under the one selected
hu: Levélmappa hozzáadása a kijelölt alá

en: Search for a mailbox in current server
hu: Levélmappa keresése a jelenlegi kiszolgálón

en: Refresh the mailbox list
hu: A levélmappalista frissítése

en: Create report...
hu: Jelentés létrehozása…

en: Create report of users with quota problems
hu: Jelentés létrehozása a kvótaproblémás felhasználókról.

en: New entry
hu: Új bejegyzés

en: Create a new ACL entry in current mailbox
hu: Egy új ACL bejegyzés létrehozása a jelenlegi levélmappában

en: Remove mailbox
hu: Levélmappa eltávolítása

en: Remove current mailbox from the server
hu: Jelenlegi levélmappa eltávolítása a kiszolgálóról

en: Rename entry
hu: Bejegyzés átnevezése

en: Rename selected ACL entry
hu: Kiválasztott ACL bejegyzés átnevezése

en: Delete entry
hu: Bejegyzés törlése

en: Delete selected ACL entry
hu: Kiválasztott ACL bejegyzés törlése

en: translators-credits
hu: Albitz Nóra <albitz.nora@gmail.com>
    Kelemen Gábor <kelemeng@gnome.hu>

en: GNOME Cyrus Administrator
hu: GNOME Cyrus adminisztrátor

en: (c) 2003-2005 GNOME Foundation
    (c) 2004-2005 Claudio Saavedra
hu: (c) 2003-2005 GNOME Alapítvány
    (c) 2004-2005 Claudio Saavedra

en: Administration tool for Cyrus IMAP servers.
hu: Adminisztrációs eszköz Cyrus IMAP kiszolgálókhoz.

note: set title
en: Mailbox space usage report for %s
hu: Postafiók-használati jelentés a következőhöz: %s

en: Quota (%)
hu: Kvóta (%)

en: Assigned (KB)
hu: Kijelölt (KB)

en: Used (KB)
hu: Felhasznált (KB)

en: User
hu: Felhasználó

en: Edit session
hu: Munkafolyamat szerkesztése

en: New session
hu: Új munkafolyamat

en: A session name is required.
hu: Adjon nevet a munkafolyamatnak.

en: Session named "%s" already exists.
hu: Már létezik munkafolyamat „%s” néven.

en: Autodetect
hu: Automatikus felismerés

en: Session
hu: Munkafolyamat

en: No host specified.
hu: Nincs megadva kiszolgáló.

en: Talk - Echo client
hu: Talk - Echo kliens

en: _Connect
hu: _Csatlakozás

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Command:
hu: Parancs:

en: _Send
hu: _Küldés
