evolution-data-server 1.11.x - en to nb translation catalogue (31 entries)

en: Find
nb: Finn

en: Search for:
nb: Søk etter:

en: <b>Enter your password</b>
nb: <b>Oppgi ditt passord</b>

en: <b>Free space:</b>
nb: <b>Ledig plass:</b>

en: <b>Host:</b>
nb: <b>Vert:</b>

en: <b>Owner:</b>
nb: <b>Eier:</b>

en: <b>User:</b>
nb: <b>Bruker:</b>

en: Password
nb: Passord

en: _Connect
nb: _Koble til

en: Preferences
nb: Brukervalg

en: Report
nb: Rapport

en: <b>Options</b>
nb: <b>Alternativer</b>

en: Password:
nb: Passord:

en: Username:
nb: Brukernavn:

en: Invalid identifier.
nb: Ugyldig identifikator.

en: Permission denied
nb: Tilgang nektet

en: Users
nb: Brukere

en: read
nb: les

en: seen
nb: sett

en: write
nb: skriv

en: insert
nb: sett inn

en: delete
nb: slett

en: _File
nb: _Fil

en: _Edit
nb: R_ediger

en: _View
nb: _Vis

en: _Help
nb: _Hjelp

en: User
nb: Bruker

en: Edit session
nb: Rediger sesjon

en: New session
nb: Ny sesjon

en: Session
nb: Sesjon

en: Command:
nb: Kommando:
