gyrus master - en to sr translation catalogue (117 entries)

en: Gyrus IMAP Cyrus Administrator
sr: Гирус ИМАП Цирус администратор

en: Administer the mailboxes of your IMAP Cyrus servers
sr: Администрирајте сандучиће вашег ИМАП Цирус сервера

en: Name:
sr: Име:

en: Quota (MB):
sr: Квота (MB):

en: Assign quota
sr: Доделите квоту

en: Search for:
sr: Потражи:

en: Match _entire word only
sr: Упореди само _целе речи

en: _Wrap around
sr: _Преламај около

en: Free space:
sr: Слободан простор:

en: Assigned space:
sr: Додељени простор:

en: Owner:
sr: Власник:

en: New quota (MB)
sr: Нова квота (MB)

en: Modify quota
sr: Измените квоту

en: Access control list
sr: Списак управљања приступом

en: Host:
sr: Домаћин:

en: User:
sr: Корисник:

en: Port:
sr: Прикључник:

en: Password
sr: Лозинка

en: Enter your password
sr: Унесите вашу лозинку

en: Report
sr: Извештај

en: Over (%)
sr: Преко (%)

en: Open session
sr: Отворите сесију

en: Session name:
sr: Назив сесије:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Username:
sr: Корисничко име:

en: Session details
sr: Појединости сесије

en: Use a secure connection
sr: Користи безбедну везу

en: Mailbox hierarchy separator:
sr: Раздвојник редоследа сандучића:

en: <b>Options</b>
sr: <b>Могућности</b>

en: Mailbox '%s' does not exist.
sr: Сандуче „%s“ не постоји.

en: Invalid identifier.
sr: Неисправан одредник.

en: Empty entry name.
sr: Назив уноса је празан.

en: Empty mailbox name.
sr: Назив сандучета је празан.

en: Missing required argument to Setacl
sr: Недостаје потребан аргумент за подешавање списка управљања приступом

en: Permission denied
sr: Приступ је одбијен

en: Empty access control list.
sr: Празан списак управљања приступом.

en: Quota does not exist
sr: Квота не постоји

en: Quota overloaded
sr: Квота је премашена

en: Quota not valid. Please try again.
sr: Квота није исправна. Молим покушајте поново.

en: Unable to change quota. Are you sure do you have the appropriate permissions?
sr: Не могу да изменим квоту. Да ли сте сигурни да имате одговарајућа овлашћења?

en: '%s' is not a valid mailbox name. Please try a different one.
sr: „%s“ није исправан назив сандучета. Молим покушајте неко друго.

en: Parent mailbox '%s' does not exist. Please refresh the mailboxes list and try again.
sr: Полазно сандуче „%s“ не постоји. Молим освежите списак сандучића и покушајте опет.

en: Mailbox '%s' already exists. Please try a different name.
sr: Сандуче „%s“ већ постоји. Молим покушајте други назив.

en: Unable to create the mailbox. Are you sure do you have the appropriate permissions?
sr: Не могу да направим сандуче. Да ли сте сигурни да имате одговарајућа овлашћења?

en: Mailbox created, but could not set quota.
sr: Направио сам сандуче, али не могу да подесим квоту.

en: Unable to delete '%s'. Permission denied.
sr: Не могу да обришем „%s“. Овлашћење је одбијено.

en: new entry
sr: нови унос

en: Users (%d)
sr: Корисници (%d)

en: Orphaned mailboxes (%d)
sr: Напуштени сандучићи (%d)

en: Orphaned mailboxes
sr: Напуштени сандучићи

en: Users
sr: Корисници

en: lookup
sr: претражује

en: read
sr: чита

en: seen
sr: гледа

en: write
sr: пише

en: insert
sr: умеће

en: post
sr: уписује

en: create
sr: ствара

en: delete
sr: брише

en: admin
sr: администрира

en: Identifier
sr: Одредник

en: Couldn't create the client socket.
sr: Не могу да направим утичницу клијента.

en: Couldn't parse the server address.
sr: Не могу да обрадим адресу сервера.

en: Could not connect to %s, port %d.
sr: Не могу да се повежем на „%s“, прикључник %d.

en: Unable to connect with empty passwords. Please introduce your password.
sr: Не могу да се повежем са празном лозинком. Молим упишите вашу лозинку.

en: Incorrect login/password
sr: Неисправна пријава/лозинка

en: Could not change permission. Server error:
sr: Не могу да изменим овлашћења. Грешка сервера:

en: An entry called '%s' already exists. Overwrite it?
sr: Унос под називом „%s“ већ постоји. Да га препишем?

en: The text '%s' was not found in the mailbox list.
sr: Нисам пронашао текст „%s“ на списку сандучића.

en: Find mailbox
sr: Нађи сандуче

en: Quota not valid
sr: Квота није исправна

en: New mailbox
sr: Ново сандуче

en: Really delete mailbox '%s' and all of its submailboxes?
sr: Да обришем сандуче „%s“ и све његове садржане сандучиће?

en: Cyrus IMAP Administrator
sr: Цирус ИМАП администратор

en: %s - Cyrus IMAP Administrator
sr: %s — Цирус ИМАП администратор

en: _File
sr: _Датотека

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: _ACL
sr: _СУП

en: _View
sr: _Преглед

en: _Help
sr: По_моћ

en: Go to server...
sr: Иди на сервер...

en: Show the list of servers
sr: Прикажите списак сервера

en: Add mailbox
sr: Додај сандуче

en: Add a mailbox under the one selected
sr: Додај сандуче под једним изабраним

en: Search for a mailbox in current server
sr: Потражи сандуче на текућем серверу

en: Refresh the mailbox list
sr: Освежи списак сандучића

en: Create report...
sr: Направи извештај...

en: Create report of users with quota problems
sr: Направите извештај о корисницима са проблемима са квотом

en: New entry
sr: Нови унос

en: Create a new ACL entry in current mailbox
sr: Направите нови СУП унос у текућем сандучету

en: Remove mailbox
sr: Уклони сандуче

en: Remove current mailbox from the server
sr: Уклоните текуће сандуче са сервера

en: Rename entry
sr: Преименуј унос

en: Rename selected ACL entry
sr: Преименујте изабрани СУП унос

en: Delete entry
sr: Обриши унос

en: Delete selected ACL entry
sr: Обришите изабрани СУП унос

en: translators-credits
sr:   Мирослав Николић
    
      http://prevod.org — превод на српски језик

en: GNOME Cyrus Administrator
sr: Гномов Цирус администратор

en: (c) 2003-2005 GNOME Foundation
    (c) 2004-2005 Claudio Saavedra
sr: (c) 2003-2005 Гномова задужбина
    (c) 2004-2005 Клаудио Саведра

en: Administration tool for Cyrus IMAP servers.
sr: Алат за администрацију Цирус ИМАП сервера.

note: set title
en: Mailbox space usage report for %s
sr: Извештај о коришћењу простора сандучета за %s

en: Quota (%)
sr: Квота (%)

en: Assigned (KB)
sr: Додељено (KB)

en: Used (KB)
sr: Искоришћено (KB)

en: User
sr: Корисник

en: Edit session
sr: Уреди сесију

en: New session
sr: Нова сесија

en: A session name is required.
sr: Потребан је назив сесије.

en: Session named "%s" already exists.
sr: Већ постоји сесија „%s“.

en: Autodetect
sr: Сам препознај

en: Session
sr: Сесија

en: No host specified.
sr: Није наведен домаћин.

en: Talk - Echo client
sr: Ток — Клијент одјека

en: _Connect
sr: _Повежи се

en: Connection
sr: Веза

en: Command:
sr: Наредба:

en: _Send
sr: _Пошаљи
