gyrus master - en to sr translation catalogue (117 entries)

en: Gyrus IMAP Cyrus Administrator
sr: Girus IMAP Cirus administrator

en: Administer the mailboxes of your IMAP Cyrus servers
sr: Administrirajte sandučiće vašeg IMAP Cirus servera

en: Name:
sr: Ime:

en: Quota (MB):
sr: Kvota (MB):

en: Assign quota
sr: Dodelite kvotu

en: Search for:
sr: Potraži:

en: Match _entire word only
sr: Uporedi samo _cele reči

en: _Wrap around
sr: _Prelamaj okolo

en: Free space:
sr: Slobodan prostor:

en: Assigned space:
sr: Dodeljeni prostor:

en: Owner:
sr: Vlasnik:

en: New quota (MB)
sr: Nova kvota (MB)

en: Modify quota
sr: Izmenite kvotu

en: Access control list
sr: Spisak upravljanja pristupom

en: Host:
sr: Domaćin:

en: User:
sr: Korisnik:

en: Port:
sr: Priključnik:

en: Password
sr: Lozinka

en: Enter your password
sr: Unesite vašu lozinku

en: Report
sr: Izveštaj

en: Over (%)
sr: Preko (%)

en: Open session
sr: Otvorite sesiju

en: Session name:
sr: Naziv sesije:

en: Password:
sr: Lozinka:

en: Username:
sr: Korisničko ime:

en: Session details
sr: Pojedinosti sesije

en: Use a secure connection
sr: Koristi bezbednu vezu

en: Mailbox hierarchy separator:
sr: Razdvojnik redosleda sandučića:

en: <b>Options</b>
sr: <b>Mogućnosti</b>

en: Mailbox '%s' does not exist.
sr: Sanduče „%s“ ne postoji.

en: Invalid identifier.
sr: Neispravan odrednik.

en: Empty entry name.
sr: Naziv unosa je prazan.

en: Empty mailbox name.
sr: Naziv sandučeta je prazan.

en: Missing required argument to Setacl
sr: Nedostaje potreban argument za podešavanje spiska upravljanja pristupom

en: Permission denied
sr: Pristup je odbijen

en: Empty access control list.
sr: Prazan spisak upravljanja pristupom.

en: Quota does not exist
sr: Kvota ne postoji

en: Quota overloaded
sr: Kvota je premašena

en: Quota not valid. Please try again.
sr: Kvota nije ispravna. Molim pokušajte ponovo.

en: Unable to change quota. Are you sure do you have the appropriate permissions?
sr: Ne mogu da izmenim kvotu. Da li ste sigurni da imate odgovarajuća ovlašćenja?

en: '%s' is not a valid mailbox name. Please try a different one.
sr: „%s“ nije ispravan naziv sandučeta. Molim pokušajte neko drugo.

en: Parent mailbox '%s' does not exist. Please refresh the mailboxes list and try again.
sr: Polazno sanduče „%s“ ne postoji. Molim osvežite spisak sandučića i pokušajte opet.

en: Mailbox '%s' already exists. Please try a different name.
sr: Sanduče „%s“ već postoji. Molim pokušajte drugi naziv.

en: Unable to create the mailbox. Are you sure do you have the appropriate permissions?
sr: Ne mogu da napravim sanduče. Da li ste sigurni da imate odgovarajuća ovlašćenja?

en: Mailbox created, but could not set quota.
sr: Napravio sam sanduče, ali ne mogu da podesim kvotu.

en: Unable to delete '%s'. Permission denied.
sr: Ne mogu da obrišem „%s“. Ovlašćenje je odbijeno.

en: new entry
sr: novi unos

en: Users (%d)
sr: Korisnici (%d)

en: Orphaned mailboxes (%d)
sr: Napušteni sandučići (%d)

en: Orphaned mailboxes
sr: Napušteni sandučići

en: Users
sr: Korisnici

en: lookup
sr: pretražuje

en: read
sr: čita

en: seen
sr: gleda

en: write
sr: piše

en: insert
sr: umeće

en: post
sr: upisuje

en: create
sr: stvara

en: delete
sr: briše

en: admin
sr: administrira

en: Identifier
sr: Odrednik

en: Couldn't create the client socket.
sr: Ne mogu da napravim utičnicu klijenta.

en: Couldn't parse the server address.
sr: Ne mogu da obradim adresu servera.

en: Could not connect to %s, port %d.
sr: Ne mogu da se povežem na „%s“, priključnik %d.

en: Unable to connect with empty passwords. Please introduce your password.
sr: Ne mogu da se povežem sa praznom lozinkom. Molim upišite vašu lozinku.

en: Incorrect login/password
sr: Neispravna prijava/lozinka

en: Could not change permission. Server error:
sr: Ne mogu da izmenim ovlašćenja. Greška servera:

en: An entry called '%s' already exists. Overwrite it?
sr: Unos pod nazivom „%s“ već postoji. Da ga prepišem?

en: The text '%s' was not found in the mailbox list.
sr: Nisam pronašao tekst „%s“ na spisku sandučića.

en: Find mailbox
sr: Nađi sanduče

en: Quota not valid
sr: Kvota nije ispravna

en: New mailbox
sr: Novo sanduče

en: Really delete mailbox '%s' and all of its submailboxes?
sr: Da obrišem sanduče „%s“ i sve njegove sadržane sandučiće?

en: Cyrus IMAP Administrator
sr: Cirus IMAP administrator

en: %s - Cyrus IMAP Administrator
sr: %s — Cirus IMAP administrator

en: _File
sr: _Datoteka

en: _Edit
sr: _Uređivanje

en: _ACL
sr: _SUP

en: _View
sr: _Pregled

en: _Help
sr: Po_moć

en: Go to server...
sr: Idi na server...

en: Show the list of servers
sr: Prikažite spisak servera

en: Add mailbox
sr: Dodaj sanduče

en: Add a mailbox under the one selected
sr: Dodaj sanduče pod jednim izabranim

en: Search for a mailbox in current server
sr: Potraži sanduče na tekućem serveru

en: Refresh the mailbox list
sr: Osveži spisak sandučića

en: Create report...
sr: Napravi izveštaj...

en: Create report of users with quota problems
sr: Napravite izveštaj o korisnicima sa problemima sa kvotom

en: New entry
sr: Novi unos

en: Create a new ACL entry in current mailbox
sr: Napravite novi SUP unos u tekućem sandučetu

en: Remove mailbox
sr: Ukloni sanduče

en: Remove current mailbox from the server
sr: Uklonite tekuće sanduče sa servera

en: Rename entry
sr: Preimenuj unos

en: Rename selected ACL entry
sr: Preimenujte izabrani SUP unos

en: Delete entry
sr: Obriši unos

en: Delete selected ACL entry
sr: Obrišite izabrani SUP unos

en: translators-credits
sr:   Miroslav Nikolić
    
      http://prevod.org — prevod na srpski jezik

en: GNOME Cyrus Administrator
sr: Gnomov Cirus administrator

en: (c) 2003-2005 GNOME Foundation
    (c) 2004-2005 Claudio Saavedra
sr: (c) 2003-2005 Gnomova zadužbina
    (c) 2004-2005 Klaudio Savedra

en: Administration tool for Cyrus IMAP servers.
sr: Alat za administraciju Cirus IMAP servera.

note: set title
en: Mailbox space usage report for %s
sr: Izveštaj o korišćenju prostora sandučeta za %s

en: Quota (%)
sr: Kvota (%)

en: Assigned (KB)
sr: Dodeljeno (KB)

en: Used (KB)
sr: Iskorišćeno (KB)

en: User
sr: Korisnik

en: Edit session
sr: Uredi sesiju

en: New session
sr: Nova sesija

en: A session name is required.
sr: Potreban je naziv sesije.

en: Session named "%s" already exists.
sr: Već postoji sesija „%s“.

en: Autodetect
sr: Sam prepoznaj

en: Session
sr: Sesija

en: No host specified.
sr: Nije naveden domaćin.

en: Talk - Echo client
sr: Tok — Klijent odjeka

en: _Connect
sr: _Poveži se

en: Connection
sr: Veza

en: Command:
sr: Naredba:

en: _Send
sr: _Pošalji
