gyrus master - en to tr translation catalogue (117 entries)

en: Gyrus IMAP Cyrus Administrator
tr: Gyrus IMAP Cyrus Yöneticisi

en: Administer the mailboxes of your IMAP Cyrus servers
tr: IMAP Cyrus sunucularınızın posta kutularını yönetin

en: Name:
tr: İsim:

en: Quota (MB):
tr: Kota (MB):

en: Assign quota
tr: Kota ata

en: Search for:
tr: Şunu ara:

en: Match _entire word only
tr: Sadece tüm k_elimeyi eşleştir

en: _Wrap around
tr: Etrafını _sar

en: Free space:
tr: Boş alan:

en: Assigned space:
tr: Atanmış alan:

en: Owner:
tr: Sahibi:

en: New quota (MB)
tr: Yeni kota (MB)

en: Modify quota
tr: Kotayı değiştir

en: Access control list
tr: Erişim denetim listesi

en: Host:
tr: Makine:

en: User:
tr: Kullanıcı:

en: Port:
tr: Bağlantı Noktası:

en: Password
tr: Parola

en: Enter your password
tr: Parolanızı girin

en: Report
tr: Rapor

en: Over (%)
tr: Dolu (%)

en: Open session
tr: Oturum aç

en: Session name:
tr: Oturum adı:

en: Password:
tr: Parola:

en: Username:
tr: Kullanıcı adı:

en: Session details
tr: Oturum ayrıntıları

en: Use a secure connection
tr: Güvenli bir bağlantı kullan

en: Mailbox hierarchy separator:
tr: Mailbox sıradüzeni ayırıcı:

en: <b>Options</b>
tr: <b>Seçenekler</b>

en: Mailbox '%s' does not exist.
tr: '%s' posta kutusu mevcut değil.

en: Invalid identifier.
tr: Geçersiz tanımlayıcı.

en: Empty entry name.
tr: Boş girdi adı.

en: Empty mailbox name.
tr: Boş posta kutusu adı.

en: Missing required argument to Setacl
tr: Setacl için gerekli bir argüman eksik

en: Permission denied
tr: İzin verilmedi

en: Empty access control list.
tr: Boş erişim denetim listesi.

en: Quota does not exist
tr: Kota mevcut değil

en: Quota overloaded
tr: Kota aşılmış

en: Quota not valid. Please try again.
tr: Kota geçerli değil. Lütfen yeniden deneyin.

en: Unable to change quota. Are you sure do you have the appropriate permissions?
tr: Kota değiştirilemiyor. Uygun izinlere sahip olduğunuzdan emin misiniz?

en: '%s' is not a valid mailbox name. Please try a different one.
tr: '%s' geçerli bir posta kutusu adı değil. Lütfen farklı bir tane deneyin.

en: Parent mailbox '%s' does not exist. Please refresh the mailboxes list and try again.
tr: Üst posta kutusu '%s' mevcut değil. Lütfen posta kutuları listesini yenileyin ve tekrardan deneyin.

en: Mailbox '%s' already exists. Please try a different name.
tr: '%s' posta kutusu zaten mevcut. Lütfen farklı bir isim deneyin.

en: Unable to create the mailbox. Are you sure do you have the appropriate permissions?
tr: Posta kutusu oluşturulamıyor. Uygun izinlere sahip olduğunuzdan emin misiniz?

en: Mailbox created, but could not set quota.
tr: Posta kutusu oluşturuldu, ancak kotası ayarlanamadı.

en: Unable to delete '%s'. Permission denied.
tr: '%s' silinemiyor. İzin verilmedi.

en: new entry
tr: yeni girdi

en: Users (%d)
tr: Kullanıcılar (%d)

en: Orphaned mailboxes (%d)
tr: Sahipsiz bırakılmış posta kutuları (%d)

en: Orphaned mailboxes
tr: Sahipsiz bırakılmış posta kutuları

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: lookup
tr: ara

en: read
tr: oku

en: seen
tr: okunmuş

en: write
tr: yaz

en: insert
tr: ekle

en: post
tr: gönder

en: create
tr: oluştur

en: delete
tr: sil

en: admin
tr: yönetici

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Couldn't create the client socket.
tr: İstemci yuvası oluşturulamadı.

en: Couldn't parse the server address.
tr: Sunucu adresi ayrıştırılamadı.

en: Could not connect to %s, port %d.
tr: %s adresi, %d bağlantı noktasına bağlanılamadı.

en: Unable to connect with empty passwords. Please introduce your password.
tr: Boş parolalar ile bağlanılamıyor. Lütfen parolanızı belirtin.

en: Incorrect login/password
tr: Yanlış giriş/parola

en: Could not change permission. Server error:
tr: İzin değiştirilemedi. Sunucu hatası:

en: An entry called '%s' already exists. Overwrite it?
tr: '%s' isimli bir girdi zaten mevcut. Üstüne yazılsın mı?

en: The text '%s' was not found in the mailbox list.
tr: '%s' metni, posta kutusu listesinde bulunamadı.

en: Find mailbox
tr: Posta kutusu bul

en: Quota not valid
tr: Kota geçersiz

en: New mailbox
tr: Yeni posta kutusu

en: Really delete mailbox '%s' and all of its submailboxes?
tr: '%s' posta kutusu ve tüm alt posta kutuları gerçekten silinsin mi?

en: Cyrus IMAP Administrator
tr: Cyrus IMAP Yöneticisi

en: %s - Cyrus IMAP Administrator
tr: %s - Cyrus IMAP Yöneticisi

en: _File
tr: _Dosya

en: _Edit
tr: Düz_enle

en: _ACL
tr: _EDL

en: _View
tr: _Görünüm

en: _Help
tr: _Yardım

en: Go to server...
tr: Sunucuya git...

en: Show the list of servers
tr: Sunucuların listesini göster

en: Add mailbox
tr: Posta kutusu ekle

en: Add a mailbox under the one selected
tr: Seçili olanın altına posta kutusu ekle

en: Search for a mailbox in current server
tr: Mevcut sunucuda bir posta kutusunu ara

en: Refresh the mailbox list
tr: Posta kutusu listesini tazele

en: Create report...
tr: Rapor oluştur...

en: Create report of users with quota problems
tr: Kota sorunu olan kullanıcılar için bir rapor oluştur

en: New entry
tr: Yeni girdi

en: Create a new ACL entry in current mailbox
tr: Mevcut posta kutusunda yeni bir EDL oluştur

en: Remove mailbox
tr: Posta kutusunu kaldır

en: Remove current mailbox from the server
tr: Mevcut posta kutusunu sunucudan kaldır

en: Rename entry
tr: Girdiyi yeniden adlandır

en: Rename selected ACL entry
tr: Seçilmiş EDL girdilerini yeniden adlandır

en: Delete entry
tr: Girdiyi sil

en: Delete selected ACL entry
tr: Seçilmiş EDL girdisini sil

en: translators-credits
tr: Kaan Özdinçer <kaanozdincer@gmail.com>

en: GNOME Cyrus Administrator
tr: GNOME Cyrus Yöneticisi

en: (c) 2003-2005 GNOME Foundation
    (c) 2004-2005 Claudio Saavedra
tr: (c) 2003-2005 GNOME Vakfı
    (c) 2004-2005 Claudio Saavedra

en: Administration tool for Cyrus IMAP servers.
tr: Cyrus IMAP sunucuları için yönetim aracı.

note: set title
en: Mailbox space usage report for %s
tr: %s için posta kutusu alan kullanımı raporu

en: Quota (%)
tr: Kota (%)

en: Assigned (KB)
tr: Atanmış (KB)

en: Used (KB)
tr: Kullanılan (KB)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Edit session
tr: Oturumu düzenle

en: New session
tr: Yeni oturum

en: A session name is required.
tr: Oturum adı gerekli.

en: Session named "%s" already exists.
tr: "%s" isimli bir oturum zaten mevcut.

en: Autodetect
tr: Otomatik Algılama

en: Session
tr: Oturum

en: No host specified.
tr: Makine belirtilmemiş.

en: Talk - Echo client
tr: Konuşma - Echo istemcisi

en: _Connect
tr: _Bağlan

en: Connection
tr: Bağlantı

en: Command:
tr: Komut:

en: _Send
tr: _Gönder
