hamster-time-tracker - en to cs translation catalogue (163 entries)

en: Add Earlier Activity
cs: Přidat starší činnost

en: to
cs: až

en: in progress
cs: probíhá

en: Description:
cs: Popis:

en: Time:
cs: Čas:

en: Activity:
cs: Činnost:

en: Tags:
cs: Štítky:

en: Stop tracking on idle
cs: Zastavit sledování při nečinnosti

en: Stop tracking current activity when computer becomes idle
cs: Zastavit sledování aktuální činnosti při nečinnosti počítače

en: Stop tracking on shutdown
cs: Zastavit sledování při vypnutí počítače

en: Stop tracking current activity on shutdown
cs: Zastavit sledování aktuální činnosti při vypnutí počítače

en: Remind of current task every x minutes
cs: Připomenout aktuální úlohu každých x minut

en: Remind of current task every specified amount of minutes. Set to 0 or greater than 120 to disable reminder.
cs: Připomenout aktuální úlohu vždy po nastaveném času (min). Nastavte na 0 nebo větší než 120 pro zakázání upozorňování.

en: Also remind when no activity is set
cs: Připomenout, i když není nastavena žádná činnost

en: Also remind every notify_interval minutes if no activity has been started.
cs: Připomenout vždy po nastavené době upozorňování (notify_interval v min.), pokud nebyla spuštěna žádná činnost.

en: At what time does the day start (defaults to 5:30AM)
cs: V kolik hodin začíná den (výchozí čas je 5:30)

en: Activities will be counted as to belong to yesterday if the current time is less than the specified day start; and today, if it is over the time. Activities that span two days, will tip over to the side where the largest part of the activity is.
cs: Činnosti budou zahrnuty do včerejška, pokud je aktuální čas před stanoveným začátkem dne, a do dneška v případě, že překročí tento čas. Činnosti, které trvají dva dny, se překlopí do dne, ve kterém se odehrává delší část činnosti.

en: Should workspace switch trigger activity switch
cs: Může přepínač pracovních ploch spustit přepínač činnosti?

en: List of enabled tracking methods. "name" will enable switching activities by name defined in workspace_mapping. "memory" will enable switching to the last activity when returning to a previous workspace.
cs: Seznam povolených metod sledování. Hodnota „name“ povolí přepínání činností podle názvu stanoveného v klíči workspace_mapping. Hodnota „memory“ povolí přepnutí na poslední činnost při návratu na předchozí pracovní plochu.

en: Switch activity on workspace change
cs: Přepnout činnost při změně pracovní plochy

en: If switching by name is enabled, this list sets the activity names that should be switched to, workspaces represented by the index of item.
cs: Pokud je přepínání podle názvu povoleno, tento seznam stanoví názvy činností, které mohou být přepnuty na pracovní plochy reprezentované seznamem položek.

en: Show / hide Time Tracker Window
cs: Zobrazit / skrýt okno Sledování času

en: Keyboard shortcut for showing / hiding the Time Tracker window.
cs: Klávesová zkratka pro zobrazení / skrytí okna Sledování času.

en: Toggle hamster application window action
cs: Přepnout akci okna aplikace hamster

en: Command for toggling visibility of the hamster application window.
cs: Příkaz pro přepínání viditelnosti okna aplikace hamster.

en: Toggle hamster application window
cs: Přepnout okno aplikace hamster

en: Toggle visibility of the hamster application window.
cs: Přepnout viditelnost okna aplikace hamster.

en: Time Tracker
cs: Sledování času

en: Project Hamster - track your time
cs: Projekt Hamster - sledujte svůj čas

en: Time Tracking Overview
cs: Přehled sledování času

en: The overview window of hamster time tracker
cs: Okno s přehledem o sledování času Hamster

en: Show Statistics
cs: Zobrazit statistiky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Activities
cs: Činnosti

en: Tags
cs: Štítky

en: No data for this interval
cs: Žádná data v tomto intervalu

en: Save report...
cs: Uložit zprávu...

en: Day
cs: Den

en: Week
cs: Týden

en: Month
cs: Měsíc

en: Overview — Hamster
cs: Přehled — Hamster

en: _Overview
cs: Pře_hled

en: Activity
cs: Činnost

en: _View
cs: _Zobrazení

en: Totals
cs: Celkem

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Edit
cs: Upravit

en: Time Tracker Preferences
cs: Předvolby Sledování času

en: Stop tracking when computer becomes idle
cs: Zastavit sledování při nečinnosti počítače

en: Remind of current activity every:
cs: Připomenout aktuální činnost každých:

en: New day starts at
cs: Nový den začíná v

en: Use following todo list if available:
cs: Použít následující seznam úkolů, pokud je dostupný:

en: Integration
cs: Začlenění

en: Tracking
cs: Sledování

en: _Categories
cs: _Kategorie

en: Category list
cs: Seznam kategorií

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: Remove category
cs: Odstranit kategorii

en: Edit category
cs: Upravit kategorii

en: _Activities
cs: Č_innosti

en: Activity list
cs: Seznam činností

en: Add activity
cs: Přidat činnost

en: Remove activity
cs: Odstranit činnost

en: Edit activity
cs: Upravit činnost

en: Tags that should appear in autocomplete
cs: Štítky, které se objeví v automatickém doplňování

en: Categories and Tags
cs: Kategorie a štítky

en: Resume the last activity when returning to a workspace
cs: Pokračovat v poslední činnosti při návratu na pracovní plochu

en: Start new activity when switching workspaces:
cs: Spustit novou činnost při přepínání pracovních ploch:

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy

en: Day:
cs: Den:

en: Week:
cs: Týden:

en: Month:
cs: Měsíc:

en: Range:
cs: Časové období:

en: Apply
cs: Použít

en: _Tracking
cs: _Sledování

en: Add earlier activity
cs: Přidat starší činnost

en: Overview
cs: Přehled

en: Statistics
cs: Statistiky

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Contents
cs: Obsah

en: Sto_p tracking
cs: _Zastavit sledování

en: S_witch
cs: Př_epnout

en: Start _Tracking
cs: _Spustit sledování

en: Start new activity
cs: Spustit novou činnost

en: Today
cs: Dnes

en: totals
cs: celkem

en: Show Overview
cs: Zobrazit přehled

en: No activity
cs: Žádná činnost

en: Category
cs: Kategorie

en: Description
cs: Popis

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Duration
cs: Trvání

en: Project Hamster — track your time
cs: Projekt Hamster — sledujte svůj čas

en: Copyright © 2007–2010 Toms Bauģis and others
cs: Copyright © 2007-2010 Toms Bauģis a další

en: Project Hamster Website
cs: Webová stránka projektu Hamster

en: About Time Tracker
cs: O appletu Sledování času

en: Unsorted
cs: Bez kategorie

note: defaults
en: Work
cs: Práce

en: Reading news
cs: Čtení novinek

en: Checking stocks
cs: Kontrolování zásob

en: Super secret project X
cs: Supertajný projekt X

en: World domination
cs: Hra World domination

en: Day-to-day
cs: Každý den

en: Lunch
cs: Oběd

en: Watering flowers
cs: Zalévání květin

en: Doing handstands
cs: Cvičení

en: Update activity
cs: Aktualizace činnosti

note: label of date range if looking on single day date format for overview label when only single day is visible Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %B %d, %Y
cs: %d. %B %Y

note: label of date range if start and end years don't match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
cs: %(start_d)s. %(start_B)s %(start_Y)s – %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s

note: label of date range if start and end month do not match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
cs: %(start_d)s. %(start_B)s – %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s

note: label of date range for interval in same month letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
cs: %(start_d)s. – %(end_d)s. %(start_B)s %(end_Y)s

[ctx: overview list]
en: %A, %b %d
cs: %A, %d. %b

en: %s hours tracked total
cs: %s celkem sledovaných hodin

note: Translators: 'None' refers here to the Todo list choice in Hamster preferences (Tracking tab)
en: None
cs: Žádný

en: Name
cs: Název

en: New category
cs: Nová kategorie

en: New activity
cs: Nová činnost

note: notify interval slider value label
en: %(interval_minutes)d minute | %(interval_minutes)d minutes
cs[0]: %(interval_minutes)d minuta
cs[1]: %(interval_minutes)d minuty
cs[2]: %(interval_minutes)d minut

note: notify interval slider value label
en: Never
cs: Nikdy

note: column title in the TSV export format
en: activity
cs: činnost

note: column title in the TSV export format
en: start time
cs: čas zahájení

note: column title in the TSV export format
en: end time
cs: čas ukončení

note: column title in the TSV export format
en: duration minutes
cs: doba trvání v minutách

note: column title in the TSV export format
en: category
cs: kategorie

note: column title in the TSV export format
en: description
cs: popis

note: column title in the TSV export format
en: tags
cs: štítky

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
cs: Výstupní sestava činností za %(start_d)s. %(start_B)s %(start_Y)s – %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
cs: Výstupní sestava  činností za %(start_d)s. %(start_B)s – %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s
cs: Výstupní sestava  činností za %(start_d)s. %(start_B)s %(start_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
cs: Výstupní sestava činností za %(start_d)s. – %(end_d)s. %(start_B)s %(end_Y)s

[ctx: html report]
note: date column format for each row in HTML report Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
cs: %d. %b %Y

note: grand_total = _("%s hours") % ("%.1f" % (total_duration.seconds / 60.0 / 60 + total_duration.days * 24)),
en: Totals by Day
cs: Souhrny za den

en: Activity Log
cs: Záznam činností

en: activities
cs: činnosti

en: categories
cs: kategorie

en: Distinguish:
cs: Rozlišit:

en: Date
cs: Datum

en: Show template
cs: Zobrazit šablonu

en: You can override it by storing your version in %(home_folder)s
cs: Můžete ji přepsat uložením vaší verze do %(home_folder)s

[ctx: years]
en: All
cs: Vše

en: There is no data to generate statistics yet.
    A week of usage would be nice!
cs: Ještě nejsou žádná data pro vytvoření statistik.
    To je vhodné po týdnu používání!

en: Collecting data — check back after a week has passed!
cs: Ještě se sbírají data — prohlédněte znovu za týden!

[ctx: first record]
note: date format for the first record if the year has not been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
cs: %d. %m. %Y

[ctx: first record]
note: date of first record when year has been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d
cs: %d. %m.

en: First activity was recorded on %s.
cs: První činnost byla zaznamenána %s.

en: %(num)s year | %(num)s years
cs[0]: %(num)s rok
cs[1]: %(num)s roky
cs[2]: %(num)s let

note: FIXME: difficult string to properly pluralize
en: Time tracked so far is %(human_days)s human days (%(human_years)s) or %(working_days)s working days (%(working_years)s).
cs: Dosud sledovaný čas čítá %(human_days)s kalendářních dnů (%(human_years)s) nebo %(working_days)s pracovních dnů (%(working_years)s).

[ctx: date of the longest activity]
note: How the date of the longest activity should be displayed in statistics Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
cs: %d. %b %Y

en: Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hour. | Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hours.
cs[0]: Nejdelší souvislá práce proběhla %(date)s a trvala %(hours)s hodinu.
cs[1]: Nejdelší souvislá práce proběhla %(date)s a trvala %(hours)s hodiny.
cs[2]: Nejdelší souvislá práce proběhla %(date)s a trvala %(hours)s hodin.

note: total records (in selected scope)
en: There is %s record. | There are %s records.
cs[0]: K dispozici je %s záznam.
cs[1]: K dispozici jsou %s záznamy.
cs[2]: K dispozici je %s záznamů.

en: Hamster would like to observe you some more!
cs: Hamster by vás rád sledoval o trochu víc!

en: With %s percent of all activities starting before 9am, you seem to be an early bird.
cs: S %s procenty všech aktivit spuštěných před 9 hodinou se zdá, že jste ranní ptáče.

en: With %s percent of all activities starting after 11pm, you seem to be a night owl.
cs: S %s procenty všech aktivit spuštěných po 23 hodině se zdá, že jste noční sova.

en: With %s percent of all activities being shorter than 15 minutes, you seem to be a busy bee.
cs: S %s procenty všech aktivit kratších než 15 minut se zdá, že jste pilná včela.

en: No records today
cs: Dnes žádné záznamy

en: Just started
cs: Právě spuštěno

en: Save Report — Time Tracker
cs: Uložit zprávu — Sledování času

en: HTML Report
cs: Zpráva ve formátu HTML

en: Tab-Separated Values (TSV)
cs: Hodnoty oddělené tabulátory (TSV)

note: title in the report file name
en: Time track
cs: Sledované období
