hamster-time-tracker MASTER - en to et translation catalogue (167 entries)

en: Add Earlier Activity
et: Varasema tegevuse lisamine

en: to
et: kuni

en: in progress
et: kestab edasi

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Time:
et: Aeg:

en: Activity:
et: Tegevus:

en: Tags:
et: Sildid:

en: Stop tracking on idle
et: Jõudeolekul lõpetatakse jälgimine

en: Stop tracking current activity when computer becomes idle
et: Jooksva tegevuse jälgimine lõpetatakse arvuti jõudeolekul

en: Stop tracking on shutdown
et: Väljalülitamisel lõpetatakse jälgimine

en: Stop tracking current activity on shutdown
et: Jooksva tegevuse jälgimine lõpetatakse arvuti väljalülitamisel

en: Remind of current task every x minutes
et: Jooksvast tegevusest antakse teada iga x minuti järel

en: Remind of current task every specified amount of minutes. Set to 0 or greater than 120 to disable reminder.
et: Jooksva tegevuse kohta antakse teada kindlaksmääratud hulga minutite järel. Väärtuse 0 või 120-st suurema väärtuse korral on meeldetuletaja keelatud.

en: Also remind when no activity is set
et: Meeldetuletused ka tegevuse puudumise korral

en: Also remind every notify_interval minutes if no activity has been started.
et: Meeldetuletuste kuvamine ka võtmega notify_interval määratud minutite järel isegi juhul, kui tegevust pole alustatud.

en: At what time does the day start (defaults to 5:30AM)
et: Mis kell algab päev (vaikimisi 5:30)

en: Activities will be counted as to belong to yesterday if the current time is less than the specified day start; and today, if it is over the time. Activities that span two days, will tip over to the side where the largest part of the activity is.
et: Kui praegune hetk on enne päeva algusajaks määratud aega, siis kuvatakse tegevused eelmisesse päeva kuuluvatena. Kui päeva alguseks määratud aeg on möödunud, siis aga tänasesse päeva kuuluvatena. Kahte päeva kuuluvad tegevused ulatuvad üle selle serva, kuhu tegevuse suurim osa jääb.

en: Should workspace switch trigger activity switch
et: Kas tööala vahetus peaks valla päästma tegevuse vahetuse

en: List of enabled tracking methods. "name" will enable switching activities by name defined in workspace_mapping. "memory" will enable switching to the last activity when returning to a previous workspace.
et: Lubatud jälitusmeetodite loend. "nimi" põhjustab tegevuste vahetamise workspace_mapping väärtuses antud nime järgi. "memory" puhul lülitatakse eelmisele tööalale naasmisel seal toimunud tegevusele.

en: Switch activity on workspace change
et: Tööala vahetamisel vahetatakse tegevust

en: If switching by name is enabled, this list sets the activity names that should be switched to, workspaces represented by the index of item.
et: Kui nime järgi lülitumine on lubatud, siis see loend määrab tegevuste nimed, millele tuleks tööala vahetamisel lülituda.

en: Show / hide Time Tracker Window
et: Ajakasutuse jälgija akna näitamine või peitmine

en: Keyboard shortcut for showing / hiding the Time Tracker window.
et: Kiirklahv ajakasutuse jälgija akna näitamiseks või peitmiseks.

en: Toggle hamster application window action
et: Hamstri rakendusakna tegevuse sisse- ja väljalülitamine

en: Command for toggling visibility of the hamster application window.
et: Hamstri rakendusakna nähtavuse sisse- ja väljalülitamise käsk.

en: Toggle hamster application window
et: Hamstri rakendusakna sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle visibility of the hamster application window.
et: Hamstri rakendusakna nähtavuse sisse- ja väljalülitamine

en: Time Tracker
et: Ajajälgija

en: Project Hamster - track your time
et: Projektihamster - ajajälgija

en: Time Tracking Overview
et: Ajajälgija ülevaade

en: The overview window of hamster time tracker
et: Hamstri ajajälgija ülevaateaken

en: Show Statistics
et: Näita statistikat

en: Categories
et: Kategooriad

en: Activities
et: Tegevused

en: Tags
et: Sildid

en: No data for this interval
et: Selle vahemiku kohta andmed puuduvad

en: Save report...
et: Salvesta aruanne...

en: Day
et: Päev

en: Week
et: Nädal

en: Month
et: Kuu

en: Overview — Hamster
et: Ülevaade — Hamster

en: _Overview
et: Üle_vaade

en: Activity
et: Tegevus

en: _View
et: _Vaade

en: Totals
et: Kokku

en: Remove
et: Eemalda

en: Add new
et: Lisa uus

en: Edit
et: Muuda

en: Time Tracker Preferences
et: Ajajälgija eelistused

en: Stop tracking when computer becomes idle
et: Arvuti jõudeoleku korral tegevuste jälgimine peatatakse

en: Remind of current activity every:
et: Jooksvast tegevusest antakse teada iga:

en: New day starts at
et: Uus päev algab

en: Use following todo list if available:
et: Võimalusel kasuta järgmist tegevuste nimekirja:

en: Integration
et: Integratsioon

en: Tracking
et: Jälgimine

en: _Categories
et: _Kategooriad

en: Category list
et: Kategooriate nimekiri

en: Add category
et: Kategooria lisamine

en: Remove category
et: Kategooria kustutamine

en: Edit category
et: Kategooria muutmine

en: _Activities
et: _Tegevused

en: Activity list
et: Tegevuste nimekiri

en: Add activity
et: Tegevuse lisamine

en: Remove activity
et: Tegevuse kustutamine

en: Edit activity
et: Tegevuse muutmine

en: Tags that should appear in autocomplete
et: Automaatlõpetuses kasutatavad sildid

en: Categories and Tags
et: Kategooriad ja sildid

en: Resume the last activity when returning to a workspace
et: Tööalale naasmisel jätkatakse viimase tegevusega

en: Start new activity when switching workspaces:
et: Tööalade vahetamisel alustatakse uut tegevust:

en: Workspaces
et: Tööalad

en: Day:
et: Päev:

en: Week:
et: Nädal:

en: Month:
et: Kuu:

en: Range:
et: Kuupäevade vahemik:

en: Apply
et: Rakenda

en: _Tracking
et: _Jälgimine

en: Add earlier activity
et: Varasema tegevuse lisamine

en: Overview
et: Ülevaade

en: Statistics
et: Statistika

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Help
et: A_bi

en: Contents
et: Sisukord

en: Sto_p tracking
et: _Lõpeta jälgimine

en: S_witch
et: _Vaheta

en: Start _Tracking
et: _Alusta jälgimist

en: Start new activity
et: Uue tegevuse käivitamine

en: Today
et: Täna

en: totals
et: kokku

en: Show Overview
et: Ülevaate kuvamine

en: No activity
et: Tegevusetu

en: Category
et: Kategooria

en: Description
et: Kirjeldus

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Duration
et: Kestus

en: Project Hamster — track your time
et: Projektihamster — ajajälgija

en: Copyright © 2007–2010 Toms Bauģis and others
et: Autoriõigused © 2007–2010 Toms Bauģis ja teised

en: Project Hamster Website
et: Projektihamstri veebisait

en: About Time Tracker
et: Ajajälgijast lähemalt

en: Unsorted
et: Sortimata

note: defaults
en: Work
et: Töö

en: Reading news
et: Uudistelugemine

en: Checking stocks
et: Aktsiakursside jälgimine

en: Super secret project X
et: Eriti salajane projekt X

en: World domination
et: Võimuhaaramine

en: Day-to-day
et: Igapäevane

en: Lunch
et: Lõunatamine

en: Watering flowers
et: Lillede kastmine

en: Doing handstands
et: Kätekõverduste tegemine

en: Update activity
et: Tegevuse andmete uuendamine

note: duration in round hours
en: %dh
et: %dt

note: duration less than hour
en: %dmin
et: %dm

note: x hours, y minutes
en: %dh %dmin
et: %dt %dm

note: label of date range if looking on single day date format for overview label when only single day is visible Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %B %d, %Y
et: %d. %B, %Y

note: label of date range if start and end years don't match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
et: %(start_d)s. %(start_B)s %(start_Y)s - %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s

note: label of date range if start and end month do not match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
et: %(start_d)s. %(start_B)s - %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s

note: label of date range for interval in same month letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
et: %(start_d)s-%(end_d)s %(start_B)s %(end_Y)s

[ctx: overview list]
en: %A, %b %d
et: %A, %d. %b

en: %s hours tracked total
et: Kokku on jälgitud %s tundi

note: Translators: 'None' refers here to the Todo list choice in Hamster preferences (Tracking tab)
en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: New category
et: Uus kategooria

en: New activity
et: Uus tegevus

note: notify interval slider value label
en: %(interval_minutes)d minute | %(interval_minutes)d minutes
et[0]: %(interval_minutes)d minuti järel
et[1]: %(interval_minutes)d minuti järel

note: notify interval slider value label
en: Never
et: Mitte kunagi

note: column title in the TSV export format
en: activity
et: tegevus

note: column title in the TSV export format
en: start time
et: alustamise aeg

note: column title in the TSV export format
en: end time
et: lõpetamise aeg

note: column title in the TSV export format
en: duration minutes
et: kestus minutites

note: column title in the TSV export format
en: category
et: kategooria

note: column title in the TSV export format
en: description
et: kirjeldus

note: column title in the TSV export format
en: tags
et: sildid

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
et: Tegevuste aruanne perioodi %(start_d)s. %(start_B)s %(start_Y)s - %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s kohta

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
et: Tegevuste aruanne perioodi %(start_d)s. %(start_B)s - %(end_d)s. %(end_B)s %(end_Y)s kohta

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s
et: Tegevuste aruanne %(start_d)s. %(start_B)s %(start_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
et: Tegevuste aruanne perioodi %(start_d)s-%(end_d)s %(start_B)s %(end_Y)s kohta

[ctx: html report]
note: date column format for each row in HTML report Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
et: %d. %b.%Y

note: grand_total = _("%s hours") % ("%.1f" % (total_duration.seconds / 60.0 / 60 + total_duration.days * 24)),
en: Totals by Day
et: Kokkuvõte päevade kaupa

en: Activity Log
et: Tegevuste logi

en: activities
et: tegevused

en: categories
et: kategooriad

en: Distinguish:
et: Eristus:

en: Date
et: Kuupäev

en: Show template
et: Näita malli

en: You can override it by storing your version in %(home_folder)s
et: Seda on võimalik asendada, kui salvestada oma versioon kataloogi %(home_folder)s

[ctx: years]
en: All
et: Kõik

en: There is no data to generate statistics yet.
    A week of usage would be nice!
et: Statistika genereerimiseks pole veel piisavalt andmeid.
    Nädalapikkune kasutamine võib aga juba midagi anda!

en: Collecting data — check back after a week has passed!
et: Andmete kogumine — vaata järgmisel nädalal uuesti!

[ctx: first record]
note: date format for the first record if the year has not been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
et: %d.%b.%Y

[ctx: first record]
note: date of first record when year has been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d
et: %d. %b

en: First activity was recorded on %s.
et: Esimene tegevus registreeriti: %s.

en: %(num)s year | %(num)s years
et[0]: %(num)s aasta
et[1]: %(num)s aastat

note: FIXME: difficult string to properly pluralize
en: Time tracked so far is %(human_days)s human days (%(human_years)s) or %(working_days)s working days (%(working_years)s).
et: Praeguseks on registreeritud %(human_days)s inimpäeva (%(human_years)s) ehk %(working_days)s tööpäeva (%(working_years)s).

[ctx: date of the longest activity]
note: How the date of the longest activity should be displayed in statistics Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
et: %d.%b.%Y

en: Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hour. | Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hours.
et[0]: Pikim katkematu töö kestis %(hours)s tundi ja selle toimumise aeg oli %(date)s.
et[1]: Pikim katkematu töö kestis %(hours)s tundi ja selle toimumise aeg oli %(date)s.

note: total records (in selected scope)
en: There is %s record. | There are %s records.
et[0]: Siin on %s kirje.
et[1]: Siin on %s kirjet.

en: Hamster would like to observe you some more!
et: Hamster võib enamatki öelda!

en: With %s percent of all activities starting before 9am, you seem to be an early bird.
et: %s protsenti kõigist tegevustest algavad enne kella üheksat hommikul. Tundub, et Sa oled hommikuinimene.

en: With %s percent of all activities starting after 11pm, you seem to be a night owl.
et: %s protsenti kõigist tegevustest algavad õhtul pärast kella 23:00. Tundub, et Sa oled rohkem öökulli tüüpi.

en: With %s percent of all activities being shorter than 15 minutes, you seem to be a busy bee.
et: %s protsenti kõigist tegevustest on lühemad kui 15 minutit. Tundub, et Sa oled väga hõivatud töömesilane.

en: No records today
et: Tänase kohta pole ühtegi kirjet

note: duration in main drop-down per category in hours
en: %sh
et: %st

en: Just started
et: Värskelt alustatud

en: Save Report — Time Tracker
et: Ajajälgija - aruande salvestamine

en: HTML Report
et: HTML-aruanne

en: Tab-Separated Values (TSV)
et: Tabulaatoriga eraldatud väärtused (TSV)

note: title in the report file name
en: Time track
et: Ajajälgimine
