hamster-time-tracker - en to pl translation catalogue (163 entries)

en: Add Earlier Activity
pl: Dodaj wcześniejszą czynność

en: to
pl: do

en: in progress
pl: w trakcie

en: Description:
pl: Opis:

en: Time:
pl: Czas:

en: Activity:
pl: Czynność:

en: Tags:
pl: Etykiety:

en: Stop tracking on idle
pl: Zatrzymanie czasu podczas bezczynności

en: Stop tracking current activity when computer becomes idle
pl: Zatrzymanie śledzenia bieżącej czynności podczas bezczynności komputera

en: Stop tracking on shutdown
pl: Zatrzymanie śledzenia przy wyłączeniu komputera

en: Stop tracking current activity on shutdown
pl: Zatrzymanie śledzenia bieżącej czynności przy wyłączeniu komputera

en: Remind of current task every x minutes
pl: Przypominanie o bieżącej czynności co x minut

en: Remind of current task every specified amount of minutes. Set to 0 or greater than 120 to disable reminder.
pl: Przypominanie o bieżącej czynności co określoną liczbę minut. Ustawienie wartości na 0 lub więcej niż 120, wyłącza przypominanie.

en: Also remind when no activity is set
pl: Przypominanie również, gdy nie ustawiono żadnej czynności

en: Also remind every notify_interval minutes if no activity has been started.
pl: Przypominanie co notify_interval minut nawet, jeśli nie uruchomiono żadnej czynności.

en: At what time does the day start (defaults to 5:30AM)
pl: Kiedy powinien rozpoczynać się dzień (domyślnie o 5:30)

en: Activities will be counted as to belong to yesterday if the current time is less than the specified day start; and today, if it is over the time. Activities that span two days, will tip over to the side where the largest part of the activity is.
pl: Czynności będą liczone jako należące do dnia poprzedniego, jeśli bieżący czas jest wcześniejszy niż określony czas rozpoczęcia danego dnia, a jako należące do dnia dzisiejszego, jeśli ten czas minął. Czynności rozdzielone na dwa dni będą przesuwane na ten dzień, w którym odbyło się większość czasu czynności.

en: Should workspace switch trigger activity switch
pl: Określa, czy przełączenie obszaru roboczego wywołuje przełączenie czynności

en: List of enabled tracking methods. "name" will enable switching activities by name defined in workspace_mapping. "memory" will enable switching to the last activity when returning to a previous workspace.
pl: Lista włączonych metod śledzenia. Wartość "name" włączy przełączanie czynności według nazwy określonej w kluczu "workspace_mapping". Wartość "memory" włączy przełączanie na ostatnią czynność podczas powracania na poprzedni obszar roboczy.

en: Switch activity on workspace change
pl: Przełączenie czynności po zmianie obszaru roboczego

en: If switching by name is enabled, this list sets the activity names that should be switched to, workspaces represented by the index of item.
pl: Jeśli włączone jest przełączanie według nazwy, to ta lista ustawia nazwy czynności, na które można się przełączyć, z obszarem roboczym prezentowanym przez indeks elementów.

en: Show / hide Time Tracker Window
pl: Wyświetlanie/ukrywanie okna zarządzania czasem

en: Keyboard shortcut for showing / hiding the Time Tracker window.
pl: Skrót klawiszowy do wyświetlenia/ukrywania okna zarządzania czasem.

en: Toggle hamster application window action
pl: Przełączenie czynności okna programu Hamster

en: Command for toggling visibility of the hamster application window.
pl: Polecenie do przełącznika widoczności okna programu Hamster.

en: Toggle hamster application window
pl: Przełączenie okna programu Hamster

en: Toggle visibility of the hamster application window.
pl: Przełączenie widoczności okna programu Hamster.

en: Time Tracker
pl: Zarządzanie czasem

en: Project Hamster - track your time
pl: Projekt Hamster - zarządzanie czasem

en: Time Tracking Overview
pl: Okno podglądu zarządzania czasem

en: The overview window of hamster time tracker
pl: Okno podglądu programu do zarządzania czasem Hamster

en: Show Statistics
pl: Wyświetl statystyki

en: Categories
pl: Kategorie

en: Activities
pl: Czynności

en: Tags
pl: Etykiety

en: No data for this interval
pl: Brak danych dla tego przedziału czasowego

en: Save report...
pl: Zapisz sprawozdanie...

en: Day
pl: Dzień

en: Week
pl: Tydzień

en: Month
pl: Miesiąc

en: Overview — Hamster
pl: Przegląd — Hamster

en: _Overview
pl: _Przegląd

en: Activity
pl: Czynność

en: _View
pl: _Widok

en: Totals
pl: Ogółem

en: Remove
pl: Usuń

en: Add new
pl: Dodaj nową

en: Edit
pl: Zmodyfikuj

en: Time Tracker Preferences
pl: Preferencje programu zarządzania czasem

en: Stop tracking when computer becomes idle
pl: Zatrzymanie śledzenia podczas bezczynności komputera

en: Remind of current activity every:
pl: Przypominanie o bieżącej czynności co:

en: New day starts at
pl: Nowy dzień rozpoczyna się o

en: Use following todo list if available:
pl: Użycie następującej listy czynności do wykonania, jeśli jest dostępna:

en: Integration
pl: Integracja

en: Tracking
pl: Śledzenie

en: _Categories
pl: _Kategorie

en: Category list
pl: Lista kategorii

en: Add category
pl: Dodaje kategorię

en: Remove category
pl: Usuwa kategorię

en: Edit category
pl: Modyfikuje kategorię

en: _Activities
pl: _Czynności

en: Activity list
pl: Lista czynności

en: Add activity
pl: Dodaje czynność

en: Remove activity
pl: Usuwa czynność

en: Edit activity
pl: Modyfikuje czynność

en: Tags that should appear in autocomplete
pl: Etykiety, które powinny pojawiać się podczas automatycznego uzupełniania

en: Categories and Tags
pl: Kategorie i etykiety

en: Resume the last activity when returning to a workspace
pl: Wznawia ostatnią czynność po powrocie do obszaru roboczego

en: Start new activity when switching workspaces:
pl: Rozpoczyna nową czynność podczas przełączania obszarów roboczych:

en: Workspaces
pl: Obszary robocze

en: Day:
pl: Dzień:

en: Week:
pl: Tydzień:

en: Month:
pl: Miesiąc:

en: Range:
pl: Zakres:

en: Apply
pl: Zastosuj

en: _Tracking
pl: Śl_edzenie

en: Add earlier activity
pl: Dodaj wcześniejszą czynność

en: Overview
pl: Przegląd

en: Statistics
pl: Statystyki

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Contents
pl: Spis treści

en: Sto_p tracking
pl: _Zatrzymaj śledzenie

en: S_witch
pl: _Przełącz

en: Start _Tracking
pl: _Rozpocznij śledzenie

en: Start new activity
pl: Rozpocznij nową czynność

en: Today
pl: Dzisiaj

en: totals
pl: ogółem

en: Show Overview
pl: Wyświetl podgląd

en: No activity
pl: Brak czynności

en: Category
pl: Kategoria

en: Description
pl: Opis

en: Start
pl: Rozpoczęcie

en: End
pl: Zakończenie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Project Hamster — track your time
pl: Projekt Hamster — zarządzanie czasem

en: Copyright © 2007–2010 Toms Bauģis and others
pl: Copyright © 2007–2010 Toms Bauģis i inni

en: Project Hamster Website
pl: Witryna programu Hamster

en: About Time Tracker
pl: O programie do zarządzania czasem

en: Unsorted
pl: Bez sortowania

note: defaults
en: Work
pl: Praca

en: Reading news
pl: Czytanie wiadomości

en: Checking stocks
pl: Sprawdzanie notowań giełdowych

en: Super secret project X
pl: Supertajny projekt X

en: World domination
pl: Dominacja nad światem

en: Day-to-day
pl: Dzień za dniem

en: Lunch
pl: Obiad

en: Watering flowers
pl: Podlewanie kwiatów

en: Doing handstands
pl: Stanie na rękach

en: Update activity
pl: Aktualizowanie czynności

note: label of date range if looking on single day date format for overview label when only single day is visible Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %B %d, %Y
pl: %d %B %Y

note: label of date range if start and end years don't match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
pl: %(start_d)s %(start_B)s, %(start_Y)s – %(end_d)s %(end_B)s, %(end_Y)s

note: label of date range if start and end month do not match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
pl: %(start_d)s %(start_B)s – %(end_d)s %(end_B)s, %(end_Y)s

note: label of date range for interval in same month letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
pl: %(start_d)s %(start_B)s – %(end_d)s, %(end_Y)s

[ctx: overview list]
en: %A, %b %d
pl: %A, %d %b

en: %s hours tracked total
pl: Ogółem prześledzono %s godzin

note: Translators: 'None' refers here to the Todo list choice in Hamster preferences (Tracking tab)
en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: New category
pl: Nowa kategoria

en: New activity
pl: Nowa czynność

note: notify interval slider value label
en: %(interval_minutes)d minute | %(interval_minutes)d minutes
pl[0]: %(interval_minutes)d minuta
pl[1]: %(interval_minutes)d minuty
pl[2]: %(interval_minutes)d minut

note: notify interval slider value label
en: Never
pl: Nigdy

note: column title in the TSV export format
en: activity
pl: czynność

note: column title in the TSV export format
en: start time
pl: początek

note: column title in the TSV export format
en: end time
pl: koniec

note: column title in the TSV export format
en: duration minutes
pl: czas trwania w minutach

note: column title in the TSV export format
en: category
pl: kategoria

note: column title in the TSV export format
en: description
pl: opis

note: column title in the TSV export format
en: tags
pl: etykiety

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
pl: Raport czynności dla %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
pl: Raport czynności dla %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s
pl: Raport czynności dla %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
pl: Raport czynności dla %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s

[ctx: html report]
note: date column format for each row in HTML report Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
pl: %d %b %Y

note: grand_total = _("%s hours") % ("%.1f" % (total_duration.seconds / 60.0 / 60 + total_duration.days * 24)),
en: Totals by Day
pl: Ogółem według dni

en: Activity Log
pl: Dziennik czynności

en: activities
pl: czynności

en: categories
pl: kategorie

en: Distinguish:
pl: Rozróżnienie:

en: Date
pl: Data

en: Show template
pl: Wyświetlanie szablonu

en: You can override it by storing your version in %(home_folder)s
pl: Można go zastąpić przez umieszczenie swojej wersji w %(home_folder)s

[ctx: years]
en: All
pl: Wszystkie

en: There is no data to generate statistics yet.
    A week of usage would be nice!
pl: Brak wystarczającej ilości danych do wygenerowania statystyk.
    Potrzeba przynajmniej tygodnia danych.

en: Collecting data — check back after a week has passed!
pl: Zbieranie danych — proszę zajrzeć tutaj ponownie po upływie jednego tygodnia.

[ctx: first record]
note: date format for the first record if the year has not been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
pl: %d %b %Y

[ctx: first record]
note: date of first record when year has been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d
pl: %d %b

en: First activity was recorded on %s.
pl: Data zarejestrowania pierwszej czynności: %s.

en: %(num)s year | %(num)s years
pl[0]: %(num)s rok
pl[1]: %(num)s lata
pl[2]: %(num)s lat

note: FIXME: difficult string to properly pluralize
en: Time tracked so far is %(human_days)s human days (%(human_years)s) or %(working_days)s working days (%(working_years)s).
pl: Do chwili obecnej prześledzono czynności o łącznym czasie trwania %(human_days)s dni (%(human_years)s) lub %(working_days)s dni roboczych (%(working_years)s).

[ctx: date of the longest activity]
note: How the date of the longest activity should be displayed in statistics Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
pl: %d %b %Y

en: Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hour. | Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hours.
pl[0]: Najdłuższa czynność została odnotowana dnia %(date)s i trwała %(hours)s godzinę.
pl[1]: Najdłuższa czynność została odnotowana dnia %(date)s i trwała %(hours)s godziny.
pl[2]: Najdłuższa czynność została odnotowana dnia %(date)s i trwała %(hours)s godzin.

note: total records (in selected scope)
en: There is %s record. | There are %s records.
pl[0]: Odnaleziono %s zapis.
pl[1]: Odnaleziono %s zapisy.
pl[2]: Odnaleziono %s zapisów.

en: Hamster would like to observe you some more!
pl: Program Hamster musi zebrać więcej danych.

en: With %s percent of all activities starting before 9am, you seem to be an early bird.
pl: Jako że %s procent wszystkich czynności rozpoczyna się przed 9 rano, więc użytkownik wydaje się być rannym ptaszkiem.

en: With %s percent of all activities starting after 11pm, you seem to be a night owl.
pl: Jako że %s procent wszystkich czynności zaczyna się po 11 popołudniu, więc użytkownik wydaje się być nocnym markiem.

en: With %s percent of all activities being shorter than 15 minutes, you seem to be a busy bee.
pl: Jako że %s procent wszystkich czynności jest krótsza niż 15 minut, więc użytkownik wydaje się być pracowitą pszczółką.

en: No records today
pl: Brak zapisów na dzisiaj

en: Just started
pl: Dopiero rozpoczęto

en: Save Report — Time Tracker
pl: Zapisywanie sprawozdania — zarządzanie czasem

en: HTML Report
pl: Raport w formacie HTML

en: Tab-Separated Values (TSV)
pl: Wartości oddzielone znakami tabulatora (TSV)

note: title in the report file name
en: Time track
pl: Zarządzanie czasem
