hamster-time-tracker - en to uk translation catalogue (167 entries)

en: Add Earlier Activity
uk: Додати іншу діяльність

en: to
uk: до

en: in progress
uk: у процесі

en: Description:
uk: Опис:

en: Time:
uk: Час:

en: Activity:
uk: Діяльність:

en: Tags:
uk: Ярлики:

en: Stop tracking on idle
uk: Припинити стеження при бездіяльності

en: Stop tracking current activity when computer becomes idle
uk: Припинити стеження за поточною дією при бездіяльності комп'ютера

en: Stop tracking on shutdown
uk: Припиняти стеження при вимиканні комп'ютера

en: Stop tracking current activity on shutdown
uk: Припинити стеження за поточною дією при вимиканні комп'ютера

en: Remind of current task every x minutes
uk: Періодично нагадувати про поточну задачу через вказане число хвилин

en: Remind of current task every specified amount of minutes. Set to 0 or greater than 120 to disable reminder.
uk: Вмикає нагадування про поточну задачу періодично через вказане число хвилин. Значення 0 або більше 120 вимикає нагадування

en: Also remind when no activity is set
uk: Також нагадати коли не встановлено діяльність

en: Also remind every notify_interval minutes if no activity has been started.
uk: Нагадувати з інтервалом notify_interval у хвилинах, якщо дію не було розпочато.

en: At what time does the day start (defaults to 5:30AM)
uk: О котрій починається день (типово 5:30)

en: Activities will be counted as to belong to yesterday if the current time is less than the specified day start; and today, if it is over the time. Activities that span two days, will tip over to the side where the largest part of the activity is.
uk: Дії будуть записані на вчорашній день, якщо поточний час менший за вказаний у полі початок дня, і будуть записані на сьогодні, якщо час більший за початок дня. Дії, що охоплюють два дні, приписуються до дня, у якому зроблено більшу частину дії.

en: Should workspace switch trigger activity switch
uk: Чи потрібно перемикати робочого місця перемикати задачу

en: List of enabled tracking methods. "name" will enable switching activities by name defined in workspace_mapping. "memory" will enable switching to the last activity when returning to a previous workspace.
uk: Список використаних способів звіту. Значення «name» враховує перемикання зайнята за назвами, визначеннями у workspace_mapping. Значення «memory» враховує перемикання на останнє заняття при повернені до попереднього робочого простору.

en: Switch activity on workspace change
uk: Перемикати зайняття при зміні робочого місця

en: If switching by name is enabled, this list sets the activity names that should be switched to, workspaces represented by the index of item.
uk: Якщо увімкнено, перемикання за назвою, цей список встановлює назви занять, які слід перемикати. Робочі місця представлені індексом елементи.

en: Show / hide Time Tracker Window
uk: Показати / сховати вікно обліку за часом

en: Keyboard shortcut for showing / hiding the Time Tracker window.
uk: Клавіатурне скорочення для показу / ховання вікна обліку за часом.

en: Toggle hamster application window action
uk: Перемкнути дії вікна програми

en: Command for toggling visibility of the hamster application window.
uk: Команда для перемикання видимості вікна програми.

en: Toggle hamster application window
uk: Перемкнути вікно програми

en: Toggle visibility of the hamster application window.
uk: Перемкнути видимість вікна програми.

en: Time Tracker
uk: Облік часу

en: Project Hamster - track your time
uk: Проект Hamster — слідкуй за своїм часом

en: Time Tracking Overview
uk: Перегляд обліку часу

en: The overview window of hamster time tracker
uk: Попередній перегляд вікна обліку часу

en: Show Statistics
uk: Показати статистику

en: Categories
uk: Категорії

en: Activities
uk: Дії

en: Tags
uk: Мітки

en: No data for this interval
uk: Дані за цей інтервал недоступні

en: Save report...
uk: Зберегти звіт…

en: Day
uk: День

en: Week
uk: Тиждень

en: Month
uk: Місяць

en: Overview — Hamster
uk: Огляд — Hamster

en: _Overview
uk: _Огляд

en: Activity
uk: Діяльність

en: _View
uk: П_ерегляд

en: Totals
uk: Всього

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add new
uk: Додати нову

en: Edit
uk: Редагування

en: Time Tracker Preferences
uk: Параметри аплету стеження за часом

en: Stop tracking when computer becomes idle
uk: Припиняти стеження при бездіяльності комп'ютера

en: Remind of current activity every:
uk: Нагадувати про кожну дію кожні:

en: New day starts at
uk: Новий день починається о

en: Use following todo list if available:
uk: Використовувати такий список завдань, якщо такий доступний:

en: Integration
uk: Взаємодія

en: Tracking
uk: Облік

en: _Categories
uk: _Категорії

en: Category list
uk: Список категорій

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Remove category
uk: Вилучити категорію

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: _Activities
uk: _Дії

en: Activity list
uk: Список дій

en: Add activity
uk: Додати діяльність

en: Remove activity
uk: Вилучити дію

en: Edit activity
uk: Редагувати діяльність

en: Tags that should appear in autocomplete
uk: Ярлики які з'являються при автодоповненні

en: Categories and Tags
uk: Категорії та ярлики

en: Resume the last activity when returning to a workspace
uk: Відновити попереднє зайняття при поверненні на робочий місце

en: Start new activity when switching workspaces:
uk: Починати нове зайняття при перемиканні робочих місць:

en: Workspaces
uk: Робочі простори

en: Day:
uk: День:

en: Week:
uk: Тиждень:

en: Month:
uk: Місяць:

en: Range:
uk: Діапазон:

en: Apply
uk: Застосувати

en: _Tracking
uk: _Облік

en: Add earlier activity
uk: Додати іншу діяльність

en: Overview
uk: _Огляд

en: Statistics
uk: Статистика

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Help
uk: _Довідка

en: Contents
uk: Зміст

en: Sto_p tracking
uk: _Припинити облік

en: S_witch
uk: _Змінити

en: Start _Tracking
uk: Почати _облік

en: Start new activity
uk: Почати нове зайнятті

en: Today
uk: _Сьогодні

en: totals
uk: усього

en: Show Overview
uk: Показати перегляд

en: No activity
uk: Немає дій

en: Category
uk: Категорія

en: Description
uk: Опис

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Duration
uk: Тривалість

en: Project Hamster — track your time
uk: Проект Hamster - слідкуй за своїм часом

en: Copyright © 2007–2010 Toms Bauģis and others
uk: © 2007–2010 Toms Bauģis та інші

en: Project Hamster Website
uk: Сайт проекту Hamster

en: About Time Tracker
uk: Про програму

en: Unsorted
uk: Без сортування

note: defaults
en: Work
uk: Робота

en: Reading news
uk: Читання новин

en: Checking stocks
uk: Перевірка курсу цінних паперів

en: Super secret project X
uk: Жахливо таємний проект Х

en: World domination
uk: Світове панування

en: Day-to-day
uk: Щоденна рутина

en: Lunch
uk: Обід

en: Watering flowers
uk: Полити квіти

en: Doing handstands
uk: Стояння на голові

en: Update activity
uk: Оновити діяльність

note: duration in round hours
en: %dh
uk: %dг

note: duration less than hour
en: %dmin
uk: %dхв

note: x hours, y minutes
en: %dh %dmin
uk: %dг %dхв

note: label of date range if looking on single day date format for overview label when only single day is visible Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %B %d, %Y
uk: %d %B %Y

note: label of date range if start and end years don't match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
uk: %(start_d)s %(start_B)s %(start_Y)s – %(end_d)s %(end_B)s %(end_Y)s

note: label of date range if start and end month do not match letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
uk: %(start_d)s %(start_B)s – %(end_d)s %(end_B)s %(end_Y)s

note: label of date range for interval in same month letter after prefixes (start_, end_) is the one of standard python date formatting ones- you can use all of them see http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
uk: %(start_d)s – %(end_d)s %(start_B)s %(end_Y)s

[ctx: overview list]
en: %A, %b %d
uk: %A, %d %b

en: %s hours tracked total
uk: Всього враховано годин: %s

note: Translators: 'None' refers here to the Todo list choice in Hamster preferences (Tracking tab)
en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва

en: New category
uk: Створити категорію

en: New activity
uk: Створити дію

note: notify interval slider value label
en: %(interval_minutes)d minute | %(interval_minutes)d minutes
uk[0]: %(interval_minutes)d хвилина
uk[1]: %(interval_minutes)d хвилини
uk[2]: %(interval_minutes)d хвилин

note: notify interval slider value label
en: Never
uk: Ніколи

note: column title in the TSV export format
en: activity
uk: діяльність

note: column title in the TSV export format
en: start time
uk: час початку

note: column title in the TSV export format
en: end time
uk: час завершення

note: column title in the TSV export format
en: duration minutes
uk: тривалість (хв.)

note: column title in the TSV export format
en: category
uk: категорія

note: column title in the TSV export format
en: description
uk: опис

note: column title in the TSV export format
en: tags
uk: позначки

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
uk: Звіт діяльності за %(start_d)s %(start_B)s, %(start_Y)s — %(end_d)s %(end_B)s, %(end_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_B)s %(end_d)s, %(end_Y)s
uk: Звіт про діяльність за %(start_d)s %(start_B)s — %(end_d)s %(end_B)s, %(end_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s, %(start_Y)s
uk: Звіт про діяльність за %(start_d)s %(start_B)s, %(start_Y)s

en: Activity report for %(start_B)s %(start_d)s – %(end_d)s, %(end_Y)s
uk: Звіт про діяльність за %(start_d)s %(start_B)s — %(end_d)s, %(end_Y)s

[ctx: html report]
note: date column format for each row in HTML report Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
uk: %d %b %Y

note: grand_total = _("%s hours") % ("%.1f" % (total_duration.seconds / 60.0 / 60 + total_duration.days * 24)),
en: Totals by Day
uk: Всього за день

en: Activity Log
uk: Журнал діяльності

en: activities
uk: дії

en: categories
uk: Категорії

en: Distinguish:
uk: Розрізняють:

en: Date
uk: Дата

en: Show template
uk: Показати шаблон

en: You can override it by storing your version in %(home_folder)s
uk: Можете змінити це, записавши вашу версію в %(home_folder)s

[ctx: years]
en: All
uk: Всі

en: There is no data to generate statistics yet.
    A week of usage would be nice!
uk: Відсутні дані для генерування статистики.
    Було б добре мати дані хоча б за тиждень!

en: Collecting data — check back after a week has passed!
uk: Триває збір даних - перевірте наступного тижня!

[ctx: first record]
note: date format for the first record if the year has not been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
uk: %d %b %Y

[ctx: first record]
note: date of first record when year has been selected Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d
uk: %d %b

en: First activity was recorded on %s.
uk: Запис про першу діяльність датується %s.

en: %(num)s year | %(num)s years
uk[0]: %(num)s рік
uk[1]: %(num)s рік
uk[2]: %(num)s рік

note: FIXME: difficult string to properly pluralize
en: Time tracked so far is %(human_days)s human days (%(human_years)s) or %(working_days)s working days (%(working_years)s).
uk: Наразі час слідкування складає %(human_days)s календарних днів (%(human_years)s років) або %(working_days)s робочих днів (%(working_years)s років).

[ctx: date of the longest activity]
note: How the date of the longest activity should be displayed in statistics Using python datetime formatting syntax. See: http://docs.python.org/library/time.html#time.strftime
en: %b %d, %Y
uk: %d %b %Y

en: Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hour. | Longest continuous work happened on %(date)s and was %(hours)s hours.
uk[0]: Найдовший безперервний тиждень був %(date)s і тривав %(hours)s годину.
uk[1]: Найдовший безперервний тиждень був %(date)s і тривав %(hours)s години.
uk[2]: Найдовший безперервний тиждень був %(date)s і тривав %(hours)s годин.

note: total records (in selected scope)
en: There is %s record. | There are %s records.
uk[0]: Існує %s запис.
uk[1]: Існує %s записи.
uk[2]: Існує %s записів.

en: Hamster would like to observe you some more!
uk: Hamster хотів би слідкувати за Вами більше!

en: With %s percent of all activities starting before 9am, you seem to be an early bird.
uk: На основі аналізування %s відсотків усіє діяльності, які трапилися до 9 ранку, вас можна назвати жайворонком.

en: With %s percent of all activities starting after 11pm, you seem to be a night owl.
uk: На основі аналізування %s відсотків усієї діяльності, які трапилися після 11 вечора, вас можна назвати совою.

en: With %s percent of all activities being shorter than 15 minutes, you seem to be a busy bee.
uk: На основі аналізування %s відсотків усієї діяльності, яка тривали менше за 15 хвилин, вас можна назвати працьовитою бджілкою.

en: No records today
uk: Немає записів за сьогодні

note: duration in main drop-down per category in hours
en: %sh
uk: %sг

en: Just started
uk: Щойно розпочато

en: Save Report — Time Tracker
uk: Зберегти звіт — облік часу

en: HTML Report
uk: Звіт у форматі HTML

en: Tab-Separated Values (TSV)
uk: Значення розділені табуляцією (TSV)

note: title in the report file name
en: Time track
uk: Облік часу
