hamster-time-tracker HEAD - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Add Earlier Activity
sq: Shto aktivitetin e mëparshëm

en: Stop tracking on idle
sq: Ndalo numërimin kur jo aktiv

en: Stop tracking on shutdown
sq: Ndalon numërimin kur sistemi shuhet

en: Stop tracking current activity on shutdown
sq: Ndalo llogaritjen e kohës së aktivitetit të tanishëm kur sistemi shuhet

en: Time Tracker
sq: Llogaritja e kohës

en: Day
sq: Dita

en: Week
sq: Java

en: Month
sq: Muaji

en: Activity
sq: Aktiviteti

en: Time Tracker Preferences
sq: Preferimet e «Llogaritjes së kohës»

en: Stop tracking when computer becomes idle
sq: Ndalon numërimin kur kompjuteri nuk kryen asnjë aktivitet

en: _Categories
sq: _Kategoritë

en: _Activities
sq: _Aktivitete

en: Add activity
sq: Shto aktivitetin

en: Edit activity
sq: Ndrysho aktivitetin

en: Today
sq: Sot

en: No activity
sq: Asnjë aktivitet

en: Category
sq: Kategoria

en: Start
sq: Fillimi

en: End
sq: Mbarimi

en: Duration
sq: Kohëzgjatja

en: Unsorted
sq: Pa kategorizuar

note: defaults
en: Work
sq: Punë

en: Reading news
sq: Lexim lajmesh

en: Checking stocks
sq: Kontrolli i aksioneve

en: Super secret project X
sq: Projekti super sekret X

en: World domination
sq: Pushtimi i botës

en: Lunch
sq: Dreka

en: Watering flowers
sq: Uitja e luleve

en: Doing handstands
sq: Ulje-ngritje me dy duar

en: Update activity
sq: Përditëso aktivitetin

en: Name
sq: Emri

en: New category
sq: Kategori e re

en: New activity
sq: Aktivitet i ri

en: Date
sq: Data

en: No records today
sq: Asgjë për sot
