ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to cs translation catalogue (505 entries)

en: _File
cs: _Soubor

en: Set _Destination
cs: Nastavit _cíl

en: _Preferences
cs: _Nastavení

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: _Queue
cs: Ř_ada

en: _Add
cs: _Přidat

en: Add _Multiple
cs: Přidat _více

en: _Start Encoding
cs: _Spustit kódování

en: _Pause Encoding
cs: _Pozastavit kódování

en: S_ave Queue
cs: _Uložit řadu

en: _Load Queue File
cs: _Nahrát soubor řady

en: _View
cs: _Pohled

en: Presets _List
cs: _Seznam přednastavení

en: _Preview
cs: _Náhled

en: _Activity Window
cs: Č_innost

en: _Presets
cs: _Přednastavení

en: Set De_fault
cs: Nastavit _výchozí

en: _Save
cs: _Uložit

en: Save _As
cs: Uložit _jako

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Import
cs: _Importovat

en: _Export
cs: _Exportovat

en: Reset _Built-in Presets
cs: _Vrátit vestavěná přednastavení na výchozí nastavení

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: O _programu

en: _Guide
cs: Pří_ručka

en: Render the subtitle over the video.
    
    The subtitle will be part of the video and can not be disabled.
cs: Vložit titulky do obrazu.
    
    Titulky budou součástí obrazového záznamu a nepůjde je zakázat.

en: <b>Burned In</b>
cs: <b>Vloženo</b>

en: Set the default output subtitle track.
    
    Most players will automatically display this
    subtitle track whenever the video is played.
    
    This is useful for creating a "forced" track
    in your output.
cs: Nastavit výchozí výstupní stopu titulků.
    
    Většina přehrávačů automaticky zobrazí tuto
    stopu titulků vždycky, když je obraz přehráván.
    
    Toto je užitečné při vytváření "vynucené" stopy
    ve vašem výstupu.

en: <b>Default</b>
cs: <b>Výchozí</b>

en: Use only subtitles that have been flagged
    as forced in the source subtitle track
    
    "Forced" subtitles are usually used to show
    subtitles during scenes where someone is speaking
    a foreign language.
cs: Použít pouze titulky označené příznakem
    jako vynucené ve zdrojové stopě titulků
    
    "Vynucené" titulky se obvykle používají na zobrazení
    titulků během scén, kde někdo mluví cizím
    jazykem.

en: <b>Forced Only</b>
cs: <b>Vynuceno pouze</b>

en: Add (or subtract) an offset (in milliseconds)
    to the start of the SRT subtitle track.
    
    Often, the start of an external SRT file
    does not coincide with the start of the video.
    This setting allows you to synchronize the files.
cs: Přidat (nebo odečíst) posun (v milisekundách)
    na začátek stopy titulku SRT.
    
    Často se začátek vnějšího souboru SRT
    časově neshoduje se začátkem obrazu.
    Toto nastavení umožňuje soubory srovnat.

en: <b>SRT Offset</b>
cs: <b>Posun SRT</b>

en: The source subtitle track
    
    You can choose any of the subtitles
    recognized in your source file.
    
    In addition, there is a special track option
    "Foreign Audio Scan".  This option will add
    an extra pass to the encode that searches for
    subtitles that may correspond to a foreign
    language scene.  This option is best used in
    conjunction with the "Forced" option.
cs: Stopa titulků zdroje
    
    Můžete vybrat kterékoli z titulků
    rozpoznaných ve vašem zdrojovém souboru.
    
    Navíc je tu ještě zvláštní volba pro stopu, kterou
    je hledání zvuku v cizím jazyce. Tato volba přidá
    do zakódování další průchod, jenž vyhledá
    titulky, jež odpovídají výstupu v cizím
    jazyce. Tuto volbu je nejlepší použít
    ve spojení s volbou "Vynuceno".

en: <b>Track</b>
cs: <b>Stopa</b>

en: Reset Failed Jobs
cs: Resetovat neúspěšné úkoly

en: Reset All Jobs
cs: Resetovat všechny úkoly

en: Clear Completed Jobs
cs: Vymazat dokončené úkoly

en: Clear All Jobs
cs: Vymazat všechny úkoly

en: Import Queue
cs: Importovat řadu

en: Export Queue
cs: Exportovat řadu

en: HandBrake Presets
cs: Přednastavení HandBrake

en: Actions
cs: Akce

en: HandBrake Queue
cs: Řada HandBrake

en: <span size="x-large">Queue</span>
cs: <span size="x-large">Řada</span>

en: 0 jobs pending
cs: 0 čekajících úkolů

en: Start Encoding
cs: Spustit kódování

en: Start
cs: Spustit

en: Pause Encoding
cs: Pozastavit kódování

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Options
cs: Možnosti

en: When Done:
cs: Při dokončení:

en: Reset
cs: Resetovat

en: Mark selected queue entry as pending.
    Resets the queue job to pending and ready to run again.
cs: Označit vybraný záznam řady jako čekající na vyřízení.
    Nastaví znovu zařazený úkol jako čekající na vyřízení a připravený k opětovnému spuštění.

en: Edit
cs: Upravit

en: Preset:
cs: Přednastavení:

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Title:
cs: Název:

en: Destination:
cs: Cíl:

en: Dimensions:
cs: Rozměry:

en: Subtitles:
cs: Titulky:

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Start Time:
cs: Počáteční čas:

en: End Time:
cs: Koncový čas:

en: Paused Duration:
cs: Doba pozastavení:

en: Encode Time:
cs: Doba kódování:

en: File Size:
cs: Velikost souboru:

en: Status:
cs: Stav:

en: Statistics
cs: Statistika

en: About HandBrake
cs: O programu HandBrake

en: Copyright © 2008 -  John Stebbins
    Copyright © 2004 - , HandBrake Devs
cs: Autorské právo © 2008 -  John Stebbins
    Autorské právo © 2004 - , vývojáři HandBrake

en: HandBrake is a GPL-licensed, multiplatform, multithreaded video transcoder.
cs: HandBrake je GPL licencovaný, multiplatformní, vícevláknový převaděč obrazu.

en: Choose Video Source
cs: Vybrat zdroj obrazu

en: Open Source
cs: Otevřít zdroj

en: Add to Queue
cs: Přidat do řady

en: Add To Queue
cs: Přidat do řady

en: Show Presets Window
cs: Ukázat okno s přednastaveními

en: Presets
cs: Přednastavení

en: Show Preview Window
cs: Ukázat náhledové okno

en: Preview
cs: Náhled

en: Show Queue
cs: Ukázat řadu

en: Queue
cs: Řada

en: Show Activity Window
cs: Zobrazit okno činností

en: Activity
cs: Činnost

en: <b>Source:</b>
cs: <b>Zdroj:</b>

en: None
cs: Žádný

en: Scanning...
cs: Prohledává se...

en: <b>Title:</b>
cs: <b>Název:</b>

en: Set the title to encode.
    By default the longest title is chosen.
    This is often the feature title of a DVD.
cs: Nastavit titul k zakódování.
    Ve výchozím nastavení je vybrán nejdelší titul.
    To je často hlavní titul DVD.

en: <b>Angle:</b>
cs: <b>Úhel:</b>

en: For multi-angle DVD's, select the desired angle to encode.
cs: Pro víceúhlová DVD, vyberte požadovaný úhel k zakódování.

en: <b>Range:</b>
cs: <b>Rozsah:</b>

en: Range of title to encode. Can be chapters, seconds, or frames.
cs: Rozsah titulu k zakódování. Můžou to být kapitoly, sekundy nebo snímky.

en: Set the first chapter to encode.
cs: Nastavit první kapitolu k zakódování.

en: Set the last chapter to encode.
cs: Nastavit poslední kapitolu k zakódování.

en: <b>Preset:</b>
cs: <b>Přednastavení:</b>

en: Choose Preset
cs: Vybra přednastavení

en: <u><i>Modified</i></u>
cs: <u><i>Změněno</i></u>

en: Reload
cs: Nahrát znovu

en: Reload the settings for the currently selected preset.
    Modifications will be discarded.
cs: Nahrát znovu nastavení pro nyní vybrané přednastavení.
    Změny budou zahozeny.

en: Save New Preset
cs: Uložit nové přednastavení

en: Save the current settings to a new Preset.
cs: Uložit nynější nastavení do nového přednastavení

en: Format:
cs: Formát:

en: Format to mux encoded tracks to.
cs: Formátovat do mux zakódovaných stop.

en: Web Optimized
cs: Vyladěno pro internet

en: Optimize the layout of the MP4 file for progressive download.
    This allows a player to initiate playback before downloading the entire file.
cs: Přizpůsobit uspořádání souboru MP4 pro postupné stahování.
    To přehrávači umožní začít přehrávat před dokončením stahování celého souboru.

en: Align A/V Start
cs: Zarovnat začátek zvuku/obrazu

en: iPod 5G Support
cs: Podpora pro iPod 5G

en: Add iPod Atom needed by some older iPods.
cs: Přidat iPod Atom, jenž je potřeba některými staršími zařízeními iPod.

en: Duration:
cs: Doba trvání:

en: Tracks:
cs: Stopy:

en: Filters:
cs: Filtry:

en: Size:
cs: Velikost:

en: Aspect Ratio:
cs: Poměr stran:

en: <b>Source Dimensions</b>
cs: <b>Rozměry zdroje</b>

en: Flipping:
cs: Překlopení:

en: Horizontal ⇌
cs: Vodorovné

en: Flip video horizontally.
cs: Překlopit video vodorovně.

en: Rotation:
cs: Otočení:

en: Rotate the video clockwise in 90 degree increments.
cs: Otáčet obraz po směru hodinových ručiček v 90° krocích.

en: Cropping:
cs: Oříznutí:

en: How to apply crop settings.
cs: Jak použít oříznutí.

en: Left Crop
cs: Oříznutí vlevo

en: Top Crop
cs: Oříznutí nahoře

en: Bottom Crop
cs: Oříznutí dole

en: Right Crop
cs: Oříznutí vpravo

en: <b>Orientation &amp; Cropping</b>
cs: <b>Orientace a oříznutí</b>

en: Resolution Limit:
cs: Limit rozlišení:

en: Resolution limits for common video formats.
cs: Limity rozlišení pro běžné formáty videa.

en: Maximum Size:
cs: Maximální velikost:

en: This is the maximum width that the video will be stored at.
cs: Jedná se o maximální šířku, s níž bude video uloženo.

en: This is the maximum height that the video will be stored at.
cs: Jedná se o maximální výšku, s níž bude video uloženo.

en: Anamorphic:
cs: Pokřivené:

en: Pixel Aspect:
cs: Strana obrazového bodu:

en: Pixel aspect defines the shape of the pixels.
    
    A 1:1 ratio defines a square pixel.  Other values define rectangular shapes.
    Players will scale the image in order to achieve the specified aspect.
cs: Strana obrazového bodu určuje tvar obrazových bodů.
    
    Poměr 1:1 stanovuje čtvercový pixel. Jiné hodnoty stanovují obdélníkové tvary.
    Přehrávače změní velikost obrázku tak, aby dosáhly stanovené stránky.

en: Pixel aspect defines the shape of the pixels.
    A 1:1 ratio defines a square pixel.  Other values define rectangular shapes.
    Players will scale the image in order to achieve the specified aspect.
cs: Strana obrazového bodu určuje tvar obrazových bodů.
    Poměr 1:1 stanovuje čtvercový obrazový bod. Jiné hodnoty stanovují obdélníkové tvary.
    Přehrávače změní velikost obrázku tak, aby dosáhly stanovené stránky.

en: Scaled Size:
cs: Škálovaná velikost:

en: This is the width that the video will be stored at.
    The actual display dimensions will differ if the pixel aspect ratio is not 1:1.
cs: Toto je šířka, se kterou bude obraz uložen.
    Skutečné rozměry zobrazení se budou lišit, pokud poměr strany
    obrazového bodu není 1:1.

en: This is the height that the video will be stored at.
    The actual display dimensions will differ if the pixel aspect ratio is not 1:1.
cs: Toto je výška, se kterou bude obraz uložen.
    Skutečné rozměry zobrazení se budou lišit, pokud poměr strany
    obrazového bodu není 1:1.

en: Optimal Size
cs: Optimální velikost

en: Use highest resolution permitted by above settings.
cs: Použít nejvyšší rozlišení povolené ve výše uvedeném nastavení.

en: If not enabled, scaled dimensions will be limited to source dimensions.
cs: Není-li povoleno, škálované rozměry budou omezeny rozměry zdroje.

en: <b>Resolution &amp; Scaling</b>
cs: <b>Rozlišení a škálování</b>

en: Fill:
cs: Výplň:

en: Add a border around the video.
cs: Přidat ohraničení okolo videa.

en: Left Pad
cs: Levý okraj

en: Top Pad
cs: Horní okraj

en: Bottom Pad
cs: Dolní okraj

en: Right Pad
cs: Pravý okraj

en: Color:
cs: Barva:

en: Color of border added around video.
cs: Barva ohraničení okolo videa.

en: <b>Borders</b>
cs: <b>Ohraničení</b>

en: Automatic
cs: Automaticky

en: <b>Final Dimensions</b>
cs: <b>Výsledné rozměry</b>

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Detelecine:
cs: Odstranit filmové snímání:

en: This filter removes 'combing' artifacts that are the result of telecining.
    
    Telecining is a process that adjusts film framerates that are 24fps to NTSC video frame rates which are 30fps.
cs: Filtr odstraňuje 'česací' artefakty, které jsou výsledkem filmového snímání.
    
    Filmové snímání je proces, který upravuje rychlosti snímkování filmu, které jsou 24 snímků za sekundu (SZS) na rychlosti snímkování obrazu NTSC, které jsou 30 SZS.

en: Custom detelecine filter string format
    
    JunkLeft:JunkRight:JunkTop:JunkBottom:StrictBreaks:MetricPlane:Parity
cs: Vlastní formát řetězce filtru na odstranění filmového snímače
        
    JunkLeft:JunkRight:JunkTop:JunkBottom:StrictBreaks:MetricPlane:Parity

en: Interlace Detection:
cs: Zjištění prokládání:

en: This filter detects interlaced frames.
    
    If a deinterlace filter is enabled, only frames that this filter finds
    to be interlaced will be deinterlaced.
cs: Tento filtr zjišťuje prokládané snímky.
    
    Pokud je povolen filtr na odstranění prokládání,
    je prokládání odstraněno jen u snímků k proložení
    nalezených tímto filtrem.

en: Custom interlace detection filter string format
    
    Mode:Spatial Metric:Motion Thresh:Spatial Thresh:Mask Filter Mode:
    Block Thresh: Block Width: Block Height
cs: Vlastní formát řetězce filtru na zjištění prokládání
    
    Mode:Spatial Metric:Motion Thresh:Spatial Thresh:Mask Filter Mode:
    Block Thresh: Block Width: Block Height

en: Deinterlace:
cs: Odstranění prokládání:

en: Choose decomb or deinterlace filter.
    
    The decomb filter supports a variety of interpolation algorithms.
    The deinterlace filter is a classic YADIF deinterlacer.
cs: Vyberte filtr na odstranění hřebenu nebo filtr na odstranění prokládání.
    
    Filtr na odstranění hřebenu podporuje celou řadu interpolačních algoritmů.
    Filtr na odstranění prokládání je klasický odstraňovač prokládání YADIF.

en: The deblocking filter removes a common type of compression artifact.
    If your source exhibits 'blockiness', this filter may help clean it up.
cs: Filtr na odstranění bloků odstraňuje běžný typ kompresního artefaktu.
    Pokud se u vašeho zdroje projevuje blokovitost, tento filtr může pomoci s jejím odstraněním.

en: Tune:
cs: Naladění:

en: Denoise Filter:
cs: Filtr pro odstranění šumu:

en: Denoise filtering reduces or removes the appearance of noise and grain.
    Film grain and other types of high frequency noise are difficult to compress.
    Using this filter on such sources can result in smaller file sizes.
cs: Filtr na odstranění šumu je nízkopásmový filtr, který zmenšuje nebo odstraňuje šum a zrnitost.
    Zrnitost filmu a jiné typy vysokokmitočtového šumu je obtížné zkomprimovat.
    Použití tohoto filtru na tyto zdroje může vést k menším velikostem souborů.

en: Sharpen Filter:
cs: Filtr přiostření:

en: Sharpen filtering enhances edges and other
    high frequency components in the video.
cs: Ostřící filtrování vylepšuje okraje a další vysokokmitočtové složky v obrazu.

en: Grayscale
cs: Odstíny šedi

en: If enabled, filter colour components out of video.
cs: Je-li povoleno, filtrovat složky barvy mimo obraz.

en: Filters
cs: Filtry

en: Video Encoder:
cs: Kodér obrazu:

en: Available video encoders.
cs: Dostupné kodéry obrazu.

en: Framerate:
cs: Rychlost snímkování:

en: Output framerate.
    
    'Same as source' is recommended. If your source video has
    a variable framerate, 'Same as source' will preserve it.
cs: Výstupní rychlost snímkování.
    
    Doporučena je stejná, jakou má zdroj. Pokud má zdroj obrazu
    proměnlivou rychlost snímkování, volba Stejné jako zdroj ji zachová.

en: Constant Framerate
cs: Stálá rychlost snímkování

en: Enables constant framerate output.
cs: Povolí výstup se stálou rychlostí snímkování.

en: Peak Framerate (VFR)
cs: Nejvyšší rychlost snímkování (PromRS)

en: Enables variable framerate output with a peak
    rate determined by the framerate setting.
    
    VFR is not compatible with some players.
cs: Povolí výstup s proměnlivou rychlostí snímkování s nejvyšší
    rychlostí určenou nastavením rychlosti snímkování.
    Proměnlivá rychlost snímkování (PromRS) se neslučuje s některými přehrávači.

en: Variable Framerate
cs: Proměnlivá rychlost snímkování

en: Enables variable framerate output.
    
    VFR is not compatible with some players.
cs: Povolí výstup s proměnlivou rychlostí snímkování.
    Proměnlivá rychlost snímkování (PromRS) se neslučuje s některými přehrávači.

en: Set the desired quality factor.
    The encoder targets a certain quality.
    The scale used by each video encoder is different.
    
    x264's scale is logarithmic and lower values correspond to higher quality.
    So small decreases in value will result in progressively larger increases
    in the resulting file size.  A value of 0 means lossless and will result
    in a file size that is larger than the original source, unless the source
    was also lossless.
    
    FFMpeg's and Theora's scale is more linear.
    These encoders do not have a lossless mode.
cs: Nastavit požadovaný koeficient kvality.
    Kodér cílí na určitou jakost.
    Měřítko používané každým kodérem obrazu je jiné. 
    
    Měřítko x264 je logaritmické a nižší hodnoty odpovídají vyšší kvalitě.
    Malý pokles hodnoty tedy povede k progresivně většímu růstu velikosti
    výsledného souboru. Hodnota 0 znamená, že kvalita je bezztrátová,
    a výsledkem je velikost souboru větší, než jakou měl původní soubor,
    ledaže by byl zdroj rovněž bezztrátový.
    
    Měřítko u FFMpeg a Theory je více lineární.
    Tyto kodéry nemají bezztrátový režim.

en: Constant Quality:
cs: Stálá jakost:

en: Bitrate (kbps):
cs: Datový tok (kb/s):

en: Set the average bitrate.
    
    The instantaneous bitrate can be much higher or lower at any point in time.
    But the average over a long duration will be the value set here.  If you need
    to limit instantaneous bitrate, look into x264's vbv-bufsize and vbv-maxrate settings.
cs: Nastavit průměrný datový tok.
    
    Okamžitý datový tok může být vyšší nebo nižší v kterémkoli časovém bodě.
    Ale průměr pro dlouhou dobu trvání bude hodnota nastavená zde.
    Pokud okamžitý datový tok  potřebujete omezit, podívejte se na nastavení x264 vbv-bufsize a vbv-maxrate.

en: Tune settings to optimize for common scenarios.
    
    This can improve efficiency for particular source characteristics or set
    characteristics of the output file.  Changes will be applied after the
    preset but before all other parameters.
cs: Dolaďte nastavení pro vyladění běžných scénářů.
    
    Toto může zlepšit účinnost pro určité příznačné znaky zdroje nebo stanovit
    znaky výstupního souboru. Změny se použijí po přednastavení,
    ale přede všemi ostatními parametry.

en: Fast Decode
cs: Rychlé dekódování

en: Reduce decoder CPU usage.
    
    Set this if your device is struggling to play the output (dropped frames).
cs: Omezit využití procesoru (CPU) dekodérem.
    
    Nastavte, pokud se vaše zařízení potýká s přehráváním výstupu (zahozené snímky).

en: Zero Latency
cs: Nulová prodleva

en: Minimize latency between input to encoder and output of decoder.
    
    This is useful for broadcast of live streams.
    
    Since HandBrake is not suitable for live stream broadcast purposes,
    this setting is of little value here.
cs: Zmenšit prodlevu mezi vstupem do kodéru a výstupem dekodéru.
    
    Toto je užitečné pro přenos živých proudů.
    
    Protože HandBrake není vhodný pro přenos živých proudů,
    má toto nastavení zde malý význam.

en: Profile:
cs: Profil:

en: Sets and ensures compliance with the specified profile.
    
    Overrides all other settings.
cs: Nastaví a zajistí shodu se zadaným profilem.
    
    Potlačí všechna ostatní nastavení.

en: Level:
cs: Úroveň:

en: Sets and ensures compliance with the specified level.
    
    Overrides all other settings.
cs: Nastaví a zajistí shodu se zadanou úrovní .
    
    Potlačí všechna ostatní nastavení.

en: More Settings:
cs: Další nastavení:

en: Additional encoder settings.
    
    Colon separated list of encoder options.
cs: Dodatečné nastavení kodéru.
    
    Dvojtečkou oddělený seznam voleb pro kodér.

en: Video
cs: Obraz

note: Add Button
en: Add
cs: Přidat

en: Add new audio settings to the list
cs: Přidat nové nastavení zvuku do seznamu

en: Add All
cs: Přidat vše

en: Add all audio tracks to the list
cs: Přidat všechny zvukové stopy do seznamu

en: Reload all audio settings from defaults
cs: Nahrát znovu všechna nastavení zvuku z výchozích hodnot

en: Track List
cs: Seznam stop:

en: Selection Behavior:
cs: Chování při výběru:

en: Choose which audio tracks of the source media are used.
cs: Vyberte, které zvukové stopy ze zdrojového nosiče záznamu se použijí.

en: Remove
cs: Odstranit

en: Available Languages
cs: Dostupné jazyky

en: Selected Languages
cs: Vybrané jazyky

en: Use only first encoder for secondary audio
cs: Použít pouze první kodér pro doplňkový zvuk

en: Auto Passthru:
cs: Automatický průchod:

en: Passthru Fallback:
cs: Nouzový passthru:

en: Set the audio codec to encode with when a suitable track can not be found for audio passthru.
cs: Nastavit zvukový kodek, který se má použít při kódování, když nelze najít vhodnou stopu pro "audio passthru".

en: <b>Audio Encoder Settings:</b>
cs: <b>Nastavení kódování zvuku:</b>

en: Each selected source track will be encoded with all selected encoders
cs: Každá vybraná zdrojová stopa bude zakódována pomocí všech vybraných kodérů.

en: Encoder
cs: Kodér

en: Bitrate/Quality
cs: Datový tok/Jakost

en: Mixdown
cs: Závěrečné smíchání

en: Samplerate
cs: Vzorkovací kmitočet

en: Gain
cs: Zesílení

en: Track Selection
cs: Výběr stopy

en: Audio
cs: Zvuk

en: Add new subtitle settings to the list
cs: Přidat nastavení pro nové titulky do seznamu

en: Add all subtitle tracks to the list
cs: Přidat všechny titulkové stopy do seznamu

en: Foreign Audio Scan
cs: Prohlédnutí zvuku v cizím jazyce

en: Reload all subtitle settings from defaults
cs: Nahrát znovu všechna nastavení titulků z výchozích hodnot

en: Choose which subtitle tracks of the source media are used.
cs: Vyberte, které titulkové stopy ze zdrojového nosiče záznamu se použijí.

en: Create a list of languages you would like to select subtitles for.
    Tracks matching these languages will be selected using the chosen Selection Behavior.
    
    The first language in this list is your "preferred" language and will be used
    for determining subtitle selection settings when there is foreign audio.
cs: Vytvořit seznam jazyků, pro něž chcete vybrat titulky.
    Stopy odpovídající těmto jazykům budou vybrány za použití vybraného chování pro výběr.
    
    První jazyk v tomto seznamu je vámi upřednostňovaný jazyk a použije se
    pro určení nastavení výběru titulků, když je dostupný cizí jazyk.

en: Preferred Language: None
cs: Upřednostňovaný jazyk: Žádný

en: Add subtitle track if default audio is foreign
cs: Přidat stopu titulků, pokud je výchozí zvuk v cizím jazyce

en: Add Closed Captions when available
cs: Přidat skryté titulky, když jsou dostupné

en: Closed captions are text subtitles that can be added to any container as a soft subtitle track
cs: Skryté titulky jsou textové titulky, které lze přidat do kteréhokoli kontejneru jako měkkou titulkovou stopu

en: Burn-In Behavior*:
cs: Chování zahořování*:

en: Burn-In for deficient players*:
cs: Zahořování pro nedostatečné přehrávače*:

en: DVD Subtitles
cs: Titulky DVD

en: Blu-ray Subtitles
cs: Titulky Blu-ray

en: <small>* Only one of the above subtitle burn options will be applied, starting with the top.</small>
cs: <small>* Pouze jedna z voleb pro vypálení titulků výše se použije, počínaje tou, co je nahoře.</small>

en: Only one subtitle track can be burned! Since conflicts can occur, the first chosen wins.
cs: Do obrazu může být vypálena jen jedna titulková stopa! Aby nedošlo ke konfliktu, nejdříve vybraná stopa vyhrává.

en: Subtitles
cs: Titulky

en: Chapter Markers
cs: Značky kapitol

en: Add chapter markers to output file.
cs: Přidat značky kapitol do výstupního souboru.

en: Index
cs: Číslo

en: Duration
cs: Doba trvání

en: Title
cs: Název

en: Chapters
cs: Kapitoly

en: Actors:
cs: Herci:

en: Director:
cs: Režisér:

en: Release Date:
cs: Datum vydání:

en: Comment:
cs: Poznámka:

en: Genre:
cs: Žánr:

en: Description:
cs: Popis:

en: Plot:
cs: Zápletka:

en: Tags
cs: Značky

en: <b>Save As:</b>
cs: <b>Uložit jako:</b>

en: Destination filename for your encode.
cs: Cílový souborový název pro zakódovaný soubor.

en: <b>To:</b>
cs: <b>Do:</b>

en: Destination directory for your encode.
cs: Cílový adresář pro zakódovaný soubor.

en: Destination Directory
cs: Cílový adresář

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Mark all titles for adding to the queue
cs: Označit všechny názvy pro přidání do řady

en: Clear All
cs: Vyprázdnit vše

en: Unmark all titles
cs: Odznačit všechny názvy

en: Destination files OK.  No duplicates detected.
cs: Cílové soubory jsou v pořádku. Nebylo zjištěno, že by byly některé soubory dvakrát.

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Use automatic naming (uses modified source name)
cs: Použít automatické pojmenovávání (používá změněný název zdroje)

en: Auto-Name Template
cs: Pojmenovat předlohu automaticky

en: Use iPod/iTunes friendly (.m4v) file extension for MP4
cs: Použít souborovou příponu iPod/iTunes friendly (.m4v) pro MP4

en: Number of previews
cs: Počet náhledů

en: By default, completed jobs remain in the queue and are marked as complete.
    Check this if you want the queue to clean itself up by deleting completed jobs.
cs: Ve výchozím nastavení zůstávají dokončené úkoly v řadě a jsou označeny jako hotové.
    Zaškrtněte, pokud chcete řadu uklidit sami, tím že smažete hotové úkoly.

en: General
cs: Obecné

en: Constant Quality fractional granularity
cs: Nepatrná zrnitost při stálé kvalitě

en: Use dvdnav (instead of libdvdread)
cs: Použít dvdnav (namísto libdvdread)

en: Monitor destination disk free space
cs: Sledovat volné místo na cílovém disku

en: Pause encoding if free disk space drops below limit
cs: Pozastavit kódování, pokud volné místo na disku klesne pod mez

en: MB Limit
cs: Omezení MB

en: Put individual encode logs in same location as movie
cs: Dát jednotlivé záznamy o kódování do stejného umístění, kde je film

en: Activity Log Verbosity Level
cs: Úroveň podrobnosti zápisu o činnosti

en: Activity Log Longevity
cs: Délka života zápisu o činnosti

en: Scale down High Definition previews
cs: Zmenšit rozlišení náhledů ve vysokém rozlišení

en: Automatically Scan DVD when loaded
cs: Automaticky prohledat DVD při nahrání

en: Scans the DVD whenever a new disc is loaded
cs: Při nahrání disku prohlédne DVD

en: Activity Window Font Size
cs: Velikost písma okna činností

en: Use the same settings for all titles in a batch
cs: Použít stejná nastavení pro všechny názvy v dávkovém zpracování

en: Allow Tweaks
cs: Povolit vyladění

en: Allow HandBrake For Dummies
cs: Povolit HandBrake pro natvrdlé

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: <span size="x-large">Rename Preset</span>
cs: <span size="x-large">Přejmenovat přednastavení</span>

en: Name:
cs: Název:

en: <b>Description</b>
cs: <b>Popis</b>

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Set the category that this preset will be shown under.
cs: Nastavit kategorii, pod níž se bude ukazovat toto přednastavení.

en: Category Name:
cs: Název kategorie:

en: Preset Name:
cs: Název přednastavení:

en: Default Preset
cs: Výchozí přednastavení

en: Make this the default Preset when HandBrake starts
cs: Učinit výchozím přednastavením při spuštění HandBrake

en: HandBrake Preview
cs: Náhled HandBrake

en: Select preview frames.
cs: Vybrat náhledové snímky.

en: Encode and play a short sequence of video starting from the current preview position.
cs: Zakódovat a přehrát krátký úryvek obrazu počínaje nynějším místem náhledu.

en: <b>Duration:</b>
cs: <b>Doba trvání</b>

en: Set the duration of the live preview in seconds.
cs: Nastavit dobu trvání živého náhledu v sekundách.

en: Show Crop
cs: Ukázat oříznutí

en: Show Cropped area of the preview
cs: Ukázat oříznutou oblast v náhledu

en: Source Resolution
cs: Rozlišení zdroje

en: Reset preview window to the source video's resolution
cs: Nastavit náhledové okno znovu na rozlišení zdrojového záznamu

en: Import SRT
cs: Zavést SRT

en: Enable settings to import an SRT subtitle file
cs: Povolit nastavení pro zavedení souboru s titulky SRT

en: Embedded Subtitle List
cs: Vložený seznam titulků

en: Enable settings to select embedded subtitles
cs: Povolit nastavení pro vybrání vložených titulků

en: Source Track
cs: Zdrojová stopa

en: List of subtitle tracks available from your source.
cs: Seznam stop s titulky dostupných ze zdroje.

en: Track Name:
cs: Název stopy:

en: Language
cs: Jazyk

en: Character Code
cs: Kód znaku

en: File:
cs: Soubor:

en: Offset (ms)
cs: Posun (ms)

en: Set the language of this subtitle.
    This value will be used by players in subtitle menus.
cs: Nastavit jazyk těchto titulků.
    Tato hodnota bude používána přehrávači v nabídkách s titulky.

en: Set the character code used by the SRT file you are importing.
    
    SRTs come in all flavours of character sets.
    We translate the character set to UTF-8.
    The source's character code is needed in order to perform this translation.
cs: Nastavit znakový kód používaný souborem SRT, který zavádíte.
    
    Soubory SRTs přichází ve všech druzích znakových sad.
    Znakovou sadu překládáme do UTF-8.
    Znakový kód zdroje je potřeba za účelem provedení tohoto překódování znaků.

en: Select the SRT file to import.
cs: Vybrat soubor titulků SRT k zavedení.

en: Adjust the offset in milliseconds between video and SRT timestamps
cs: Upravit posun v milisekundách mezi časovými razítky obrazu a souborem titulků SRT

en: Forced Subtitles Only
cs: Pouze vynuceno titulky

en: Burn into video
cs: Vypálit do obrazu

en: Render the subtitle over the video.
    The subtitle will be part of the video and can not be disabled.
cs: Vložit titulky do obrazu.
    Titulky budou součástí obrazu a nepůjde je zakázat.

en: Set Default Track
cs: Nastavit výchozí stopu

en: List of audio tracks available from your source.
cs: Seznam zvukových stop dostupných ze zdroje.

en: Set the audio track name.
    
    Players may use this in the audio selection list.
cs: Nastavit název zvukové stopy.
    
    Tento mohou použít přehrávače v seznamu pro výběr zvuku.

en: Mix
cs: Smíchání

en: Sample Rate
cs: Vzorkovací kmitočet

en: <b>Dynamic Range Compression:</b> Adjust the dynamic range of the output audio track.
    
    For source audio that has a wide dynamic range (very loud and very soft sequences),
    DRC allows you to 'compress' the range by making loud sounds softer and soft sounds louder.
cs: <b>Komprese dynamického rozsahu:</b>
    Upravit dynamický rozsah výstupní zvukové stopy.
    
    U zdrojového zvuku, který má široký dynamický rozsah
    (velmi hlasité a velmi slabé sekvence), vám komprese
    dynamického rozsahu (DRC - Dynamic Range Compression)
    'stlačit' rozsah tím, že udělá hlasité oblasti slabšími a slabé
    oblasti hlasitějšími.

en: Set the audio codec to encode this track with.
cs: Nastavit zvukový kodek, kterým se má tato stopa zakódovat.

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Enable bitrate setting
cs: Povolit nastavení datového toku

en: Quality
cs: Jakost

en: Enable quality setting
cs: Povolit nastavení jakosti

en: Set the bitrate to encode this track with.
cs: Nastavit datový tok, ve kterém se má tato stopa zakódovat.

en: <b>Quality:</b> For output codec's that support it, adjust the quality of the output.
cs: <b>Kvalita:</b> Upravit jakost výstupu u výstupních kodeků, jež to podporují.

en: Set the mixdown of the output audio track.
cs: Nastavit finální mixáž výstupní zvukové stopy.

en: Set the sample rate of the output audio track.
cs: Nastavit vzorkovací kmitočet výstupní zvukové stopy.

en: <b>Audio Gain:</b> Adjust the amplification or attenuation of the output audio track.
cs: <b>Zesílení zvuku:</b>
    Upravit zesílení nebo zeslabení výstupní zvukové stopy.

note: Audio Gain Label
en: 0dB
cs: 0 dB

note: Audio DRC Label
en: Off
cs: Vypnuto

en: %ddB
cs: %d dB

en: Quality:
cs: Jakost:

en: Bitrate: %dkbps
cs: Datový tok: %d kb/s

en: %.4gkHz
cs: %.4g kHz

en: <small>%d - %s (%.4gkHz)</small>
cs: <small>%d - %s (%.4g kHz)</small>

en: Bitrate: %.4gkbps
cs: Datový tok: %.4g kb/s

en: <small>Passthrough</small>
cs: <small>Průchod</small>

en: %sGain: %s
    DRC: %s
    Track Name: %s
cs: %s Zesílení: %s
    DRC: %s
    Název stopy: %s

en: %sGain: %s
    DRC: %s
cs: %s Zesílení: %s
    DRC: %s

en: Add an audio encoder.
    Each selected source track will be encoded with all selected encoders.
cs: Přidat kodér zvuku.
    Každá vybraná zdrojová stopa bude zakódována pomocí všech vybraných kodérů.

en: <b>Audio Quality:</b>
    For encoders that support it, adjust the quality of the output.
cs: <b>Jakost zvuku:</b>
    Upravit jakost výstupu u kodérů, jež to podporují.

en: Remove this audio encoder
cs: Odstranit tento kodér zvuku

en: Closing HandBrake will terminate encoding.
cs: Zavření HandBrake skončí kódování.

en: Not Selected
cs: Nevybráno

en: Detected DVD devices:
cs: Zjištěná zařízení DVD:

note: This needs to be in scanning and working since scanning happens fast enough that it can be missed
en: Scanning ...
cs: Prohledává se...

en: Stop Scan
cs: Zastavit prohledávání

en: No Title Found
cs: Nenalezen žádný název

en: New Video
cs: Nový obraz

en: %s
    
    %s in %d seconds ...
cs: %s
    
    %s za %d sekund...

en: %sYour movie will be lost if you don't continue encoding.
cs: %s Film bude ztracen, pokud nebudete pokračovat v kódování.

en: Cancel Current and Stop
cs: Zrušit nynější a zastavit

en: Cancel Current, Start Next
cs: Zrušit nynější, začít další

en: Finish Current, then Stop
cs: Dokončit nynější, pak zastavit

en: Continue Encoding
cs: Pokračovat v kódování

en: job %d of %d,
cs: úkol %d z %d,

en: pass %d (subtitle scan) of %d,
cs: projití %d (jemné prohledání) z %d,

en: pass %d of %d,
cs: projití %d z %d,

en: Encoding: %s%s%.2f %% (%.2f fps, avg %.2f fps, ETA %02dh%02dm%02ds)
cs: Kódování: %s%s%.2f %% (%.2f snímků za sekundu (SZS), avg %.2f SZS, ETA %02d h%02d m%02d s)

en: Encoding: %s%s%.2f %% (ETA %02dh%02dm%02ds)
cs: Kódování: %s%s%.2f %% (ETA %02d h%02d m%02d s)

en: Encoding: %s%s%.2f %%
cs: Kódování: %s%s%.2f %%

en: Searching for start time,
cs: Hledá se čas začátku,

en: Scanning title %d of %d...
cs: Prohledává se %d z %d...

en: Scanning title %d of %d preview %d...
cs: Prohledává se název %d z %d náhledu %d...

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Encode Done!
cs: Zakódování dokončeno!

en: Encode Canceled.
cs: Zakódování zrušeno!

en: Encode Failed.
cs: Zakódování selhalo.

en: Muxing: This may take a while...
cs: Mux: To může chvíli trvat...

en: Encode Complete
cs: Zakódování hotovo

en: Put down that cocktail, Your HandBrake queue is done!
cs: Položte si tu šťávu. Řada v HandBrake je hotova!

en: Your encode is complete.
cs: Zakódování je hotovo.

en: Quitting Handbrake
cs: Ukončuje se Handbrake

en: Putting computer to sleep
cs: Uspává se počítač

en: Shutting down the computer
cs: Vypíná se počítač

en: First Track Matching Selected Languages
cs: První stopa odpovídá vybraným jazykům

en: All Tracks Matching Selected Languages
cs: Všechny stopy odpovídají vybraným jazykům

en: Foreign Audio Subtitle Track
cs: Stopa titulků k cizímu zvuku

en: First Selected Track
cs: První vybraná stopa

en: Foreign Audio, then First Selected Track
cs: Cizí zvuk, potom první vybraná stopa

en: Chapters:
cs: Kapitoly:

en: Seconds:
cs: Sekundy:

en: Frames:
cs: Snímky:

en: Do Nothing
cs: Nedělat nic

en: Show Notification
cs: Ukázat oznámení

en: Quit Handbrake
cs: Ukončit Handbrake

en: Put Computer To Sleep
cs: Uspat počítač

en: Shutdown Computer
cs: Vypnout počítač

en: Custom
cs: Vlastní

en: Week
cs: Týden

en: Month
cs: Měsíc

en: Year
cs: Rok

en: Immortal
cs: Už nikdy

en: Decomb
cs: Odstranění hřebenu

en: Unsharp
cs: Neostrý

en: Spatial
cs: Prostorový

en: Temporal
cs: Časový

en: Fast
cs: Rychlý

en: Optimal
cs: Nejlepší

en: Strict
cs: Přísný

en: Normal
cs: Normální

en: Simple
cs: Jednoduchý

en: Smart
cs: Chytrý

en: Diamond
cs: Kosočtverec

en: Hexagon
cs: Šestiúhelník

en: Uneven Multi-Hexagon
cs: Nestejnoměrný více-šestiúhelník

en: Exhaustive
cs: Důkladný

en: Hadamard Exhaustive
cs: Důkladný Hadamard

en: 0: SAD, no subpel
cs: 0: SAD, žádný subpel

en: 3: SATD: multi-qpel
cs: 3: SATD: více-qpel

en: 4: SATD, qpel on all
cs: 4: SATD, qpel na vše

en: 5: SATD, multi-qpel on all
cs: 5: SATD, více-qpel  na vše

en: 6: RD in I/P-frames
cs: 6: RD v I/P-snímcích

en: 7: RD in all frames
cs: 7: RD ve všech snímcích

en: 8: RD refine in I/P-frames
cs: 8: RD vylepšit I/P-snímcích

en: 9: RD refine in all frames
cs: 9: RD vylepšit ve všech snímcích

en: 10: QPRD in all frames
cs: 10: QPRD ve všech snímcích

en: 11: No early terminations in analysis
cs: 11: Žádná brzká ukončení rozborů

en: Most
cs: Nejvíce

en: Some
cs: Některý

en: All
cs: Vše

en: Encode only
cs: Pouze zakódovat

en: Always
cs: Vždy

en: Same as source
cs: Stejné jako zdroj

en: (NTSC Film)
cs: (Film NTSC)

en: (PAL Film/Video)
cs: (Film/Video PAL)

en: (NTSC Video)
cs: (Video NTSC)

en: No Titles
cs: Žádné názvy

note: No audio. set some default
en: No Audio
cs: Žádný zvuk

en: Invalid Detelecine Settings:
    
    Preset:	%s
    Custom:	%s
cs: Neplatné nastavení odstranění filmového snímání:
    
    Přednastavení:	%s
    Vlastní:	%s

en: Invalid Detelecine Settings:
    
    Preset:	%s
cs: Neplatné nastavení odstranění filmového snímání:
    
    Přednastavení:	%s

en: Invalid Comb Detect Settings:
    
    Preset:	%s
    Custom:	%s
cs: Neplatné nastavení zjištění hřebenu:
    
    Přednastavení:	%s
    Vlastní:	%s

en: Invalid Comb Detect Settings:
    
    Preset:	%s
cs: Neplatné nastavení zjištění hřebenu:
    
    Přednastavení:	%s

en: Invalid Deinterlace Settings:
    
    Filter:	%s
    Preset:	%s
    Custom:	%s
cs: Neplatné nastavení odstranění prokládání:
    
    Filtr:	%s
    Přednastavení:	%s
    Vlastní:	%s

en: Invalid Deinterlace Settings:
    
    Filter:	%s
    Preset:	%s
cs: Neplatné nastavení odstranění prokládání:
    
    Filtr:	%s
    Přednastavení:	%s

en: Invalid Denoise Settings:
    
    Filter:	%s
    Preset:	%s
    Tune:	%s
    Custom:	%s
cs: Neplatné nastavení odstranění šumu:
    
    Filtr:	%s
    Přednastavení:	%s
    Vyladění:	%s
    Vlastní:	%s

en: Invalid Sharpen Settings:
    
    Filter:	%s
    Preset:	%s
    Tune:	%s
    Custom:	%s
cs: Neplatné nastavení přiostření:
    
    Filtr:	%s
    Přednastavení:	%s
    Vyladění:	%s
    Vlastní:	%s

en: Theora is not supported in the MP4 container.
    
    You should choose a different video codec or container.
    If you continue, FFMPEG will be chosen for you.
cs: Theora není v kontejneru MP4 podporována.
    
    Měl byste zvolit jiný obrazový kodek nebo kontejner.
    Pokud budete pokračovat, bude vybrán FFMPEG.

en: Continue
cs: Pokračovat

note: No valid title, stop right there
en: No title found.
cs: Nenalezen žádný název.

en: Only one subtitle may be burned into the video.
    
    You should change your subtitle selections.
    If you continue, some subtitles will be lost.
cs: Do obrazu můžou být vypáleny pouze jedny titulky.
    
    Měl byste změnit výběr titulků.
    Pokud budete pokračovat, budou některé titulky ztraceny.

en: SRT file does not exist or not a regular file.
    
    You should choose a valid file.
    If you continue, this subtitle will be ignored.
cs: Soubor SRT neexistuje nebo to není běžný soubor.
    
    Měl byste zvolit platný soubor.
    Pokud budete pokračovat, budou tyto titulky přehlíženy.

en: The source does not support Pass-Thru.
    
    You should choose a different audio codec.
    If you continue, one will be chosen for you.
cs: Zdroj nepodporuje průchod (Pass-Thru).
    
    Měl byste zvolit jiný zvukový kodek.
    Pokud budete pokračovat, bude pro vás jeden vybrán.

en: %s is not supported in the %s container.
    
    You should choose a different audio codec.
    If you continue, one will be chosen for you.
cs: %s není podporován v kontejneru %s.
    
    Měl byste zvolit jiný zvukový kodek.
    Pokud budete pokračovat, bude pro vás jeden vybrán.

en: <b><big>Unable to create %s.</big></b>
    
    Internal error. Could not parse UI description.
    %s
cs: <b><big>Nelze vytvořit %s.</big></b>
    
    Vnitřní chyba. Nelze zpracovat popis uživatelského rozhraní.
    %s

en: Track Information
cs: Informace o stopě

en: Preset Name
cs: Název přednastavení

en: The device or file to encode
cs: Zařízení nebo soubor k zakódování

en: The preset values to use for encoding
cs: Hodnoty přednastavení k použití při kódování

en: Spam a lot
cs: Rozesílat nežádoucí dopisy

en: The path to override user config dir
cs: Cesta k přepsání adresáře s uživatelským nastavením

en: Open a console for debug output
cs: Otevřít konzoli pro výstup ladění

en: ghb_presets_menu_init: Failed to find presets folder.
cs: ghb_presets_menu_init: Nepodařilo se najít složku s přednastaveními.

en: Failed to find parent folder when adding child.
cs: Při přidávání potomka se nepodařilo najít rodičovskou složku.

en: Presets found are newer than what is supported by this version of HandBrake!
    
    Would you like to continue?
cs: Nalezená přednastavení jsou novější než ta, jež jsou podporována v této verzi HandBrake!
    
    Chcete pokračovat?

en: Get me out of here!
cs: Dostaň mě odtud!

en: Load backup presets
cs: Nahrát přednastavení zálohování

en: Presets (*.json)
cs: Přednastavení (*.json)

en: Legacy Presets (*.plist)
cs: Zastaralá přednastavení (*.plist)

en: Export Preset
cs: Vyvést přednastavení

en: Confirm deletion of %s:
    
    %s
cs: Potvrdit smazání %s:
    
    %s

en: folder
cs: složka

en: preset
cs: přednastavení

en: Missing GStreamer plugin
    Audio or Video may not play as expected
    
    %s
cs: Chybí přídavný modul GStreamer
    Zvuk nebo obraz se nemusí přehrávat dle očekávání
    
    %s

en: Pending
cs: Čekající

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Failed
cs: Neúspěšné

note: Should never happen
en: Error
cs: Chyba

en: Resume, I've fixed the problem
cs: Pokračovat. Problém byl opraven

en: Resume, Don't tell me again
cs: Pokračovat. Znovu se neptat

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stop Encoding
cs: Zastavit kódování

en: S_top Encoding
cs: _Zastavit kódování

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Resume Encoding
cs: Pokračovat v kódování

en: _Resume Encoding
cs: _Pokračovat v kódování

en: You are currently encoding.  What would you like to do?
cs: Nyní kódujete. Co chcete udělat?

en: Preferred Language: %s
cs: Upřednostňovaný jazyk: %s

en: Add %s subtitle track if default audio is not %s
cs: Přidat %s stopu titulků, pokud výchozí zvuk není %s

en: Add subtitle track if default audio is not your preferred language
cs: Přidat stopu titulků, pokud výchozí zvuk není ve vámi upřednostňovaném jazyce

en: Destination: %s
    
    Another queued job has specified the same destination.
    Do you want to overwrite?
cs: Cíl: %s
    
    Jiný zařazený úkol předepsal stejný cíl.
    Chcete jej přepsat?

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Destination: %s
    
    This is not a valid directory.
cs: Cíl: %s
    
    Toto není platný adresář.

en: Destination: %s
    
    Can not read or write the directory.
cs: Cíl: %s
    
    Nelze číst z nebo zapisovat do adresáře.

en: Destination: %s
    
    File already exists.
    Do you want to overwrite?
cs: Cíl: %s
    
    Soubor již existuje.
    Chcete jej přepsat?

en: Select this title for adding to the queue.
cs: Vybrat tento název pro přidání do řady.

note: Title label
en: No Title
cs: Žádný název

en: There is another title with the same destination file name.
    This title will not be added to the queue unless you change
    the output file name.
cs: Je tu další název, který má stejný název cílového souboru.
    Tento název nebude přidán do řadu, dokud nezměníte
    název výstupního souboru.

en: %s
    
    Expanded Options:
    "%s"
cs: %s
    
    Rozšířené volby:
    "%s"

en: %s
    
    Expanded Options:
    ""
cs: %s
    
    Rozšířené volby:
    ""

en: %s: %.4g (Warning: lossless)
cs: %s: %.4g (varování: bezztrátové)
