ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to he translation catalogue (6 entries)

en: <b>Default</b>
he: <b>ברירת מחדל</b>

en: About HandBrake
he: על אודות HandBrake

en: Copyright © 2008 -  John Stebbins
    Copyright © 2004 - , HandBrake Devs
he: כל הזכויות © 2008 -  John Stebbins
    כל הזכויות שמורות © 2004 - , מפתחי HandBrake

en: Profile:
he: פרופיל:

en: More Settings:
he: הגדרות נוספות:

note: Add Button
en: Add
he: הוספה
