ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to hr translation catalogue (140 entries)

en: _File
hr: Datoteka

en: _Preferences
hr: Postavke

en: _Quit
hr: Izađi

en: _Queue
hr: Red čekanja

en: _Add
hr: Dodaj

en: _Load Queue File
hr: Učitaj datoteku iz reda čekanja

en: _View
hr: Prikaz

en: _Preview
hr: Pregled

en: Set De_fault
hr: Odaberi Zadano

en: _Save
hr: Spremi

en: Save _As
hr: Spremi kao

en: _Rename
hr: Preimenuj

en: _Delete
hr: Izbriši

en: _Import
hr: Uvezi

en: _Export
hr: Izvezi

en: _Help
hr: Pomoć

en: _About
hr: O programu

en: <b>Burned In</b>
hr: <b>Snimljeno</b>

en: <b>Default</b>
hr: <b>Zadano</b>

en: <b>Forced Only</b>
hr: <b>Samo nametnuto</b>

en: <b>Track</b>
hr: <b>Zapis</b>

en: Start
hr: Započni

en: Pause
hr: Pauza

en: Edit
hr: Uredi

en: Preset:
hr: Prethodno postavljeno:

en: Title:
hr: Naslov:

en: Summary
hr: Sažetak

en: About HandBrake
hr: O programu HandBrake

en: Copyright © 2008 -  John Stebbins
    Copyright © 2004 - , HandBrake Devs
hr: Autorska prava © 2008 -  John Stebbins
    Autorska prava © 2004 - , HandBrake Devs

en: Presets
hr: Prethodne postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Queue
hr: Red čekanja

en: Activity
hr: Aktivnost

en: <b>Source:</b>
hr: <b>Izvor:</b>

en: None
hr: Ništa

en: Scanning...
hr: Pregledavanje...

en: <b>Title:</b>
hr: <b>Naslov:</b>

en: <b>Angle:</b>
hr: <b>Kut:</b>

en: <b>Range:</b>
hr: <b>Raspon:</b>

en: <b>Preset:</b>
hr: <b>Postavka:</b>

en: <u><i>Modified</i></u>
hr: <u><i>Izmijenjeno</i></u>

en: Reload
hr: Ponovno učitaj

en: Web Optimized
hr: Web Optimizirano

en: Align A/V Start
hr: Uskladi A/V pokretanje

en: Duration:
hr: Trajanje:

en: Tracks:
hr: Zapisi:

en: Filters:
hr: Filtri:

en: Size:
hr: Veličina:

en: Automatic
hr: Automatski

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Grayscale
hr: Sivi tonovi

en: Filters
hr: Filtri

en: Zero Latency
hr: Nulta latencija

en: Level:
hr: Razina:

en: More Settings:
hr: Više postavki:

note: Add Button
en: Add
hr: Dodaj

en: Add All
hr: Dodaj sve

en: Add all audio tracks to the list
hr: Dodaj sve zvučne zapise u popis

en: Track List
hr: Popis zapisa

en: Remove
hr: Ukloni

en: <b>Audio Encoder Settings:</b>
hr: <b>Postavke zvučnog Enkodera:</b>

en: Encoder
hr: Koder

en: Gain
hr: Dobitak

en: Audio
hr: Zvuk

en: Add all subtitle tracks to the list
hr: Dodaj sve zapise s podnaslovima u popis

en: Subtitles
hr: Podnaslovi

en: Index
hr: Indeks

en: Duration
hr: Trajanje

en: Title
hr: Naslov

en: Chapters
hr: Poglavlja

en: Director:
hr: Režiser:

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Genre:
hr: Žanr:

en: Description:
hr: Opis:

en: Tags
hr: Oznake

en: <b>Save As:</b>
hr: <b>Spremi kao:</b>

en: <b>To:</b>
hr: <b>Za:</b>

en: Cancel
hr: Odustani

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Clear All
hr: Očisti sve

en: Preferences
hr: Postavke

en: General
hr: Općenito

en: Monitor destination disk free space
hr: Nadziraj slobodan prostor odredišnog diska

en: Allow HandBrake For Dummies
hr: Dopusti HandBrake za neznalice

en: Advanced
hr: Napredno

en: Name:
hr: Naziv:

en: <b>Description</b>
hr: <b>Opis</b>

en: Category:
hr: Kategorija:

en: <b>Duration:</b>
hr: <b>Trajanje:</b>

en: Track Name:
hr: Naziv zapisa:

en: Language
hr: Jezik

en: File:
hr: Datoteka:

en: Sample Rate
hr: Brzina uzorkovanja

en: Quality
hr: Kvaliteta

en: <b>Audio Gain:</b> Adjust the amplification or attenuation of the output audio track.
hr: <b>Dobitak zvuka:</b> Podesi pojačanje ili prigušenje izlaznog audio zapisa.

note: Audio DRC Label
en: Off
hr: Isključeno

en: Quality:
hr: Kvaliteta:

en: %sGain: %s
    DRC: %s
    Track Name: %s
hr: %sDobitak: %s
    DRC: %s
    Naziv zapisa: %s

en: %sGain: %s
    DRC: %s
hr: %sDobitak: %s
    DRC: %s

en: <b>Audio Quality:</b>
    For encoders that support it, adjust the quality of the output.
hr: <b>Kvaliteta zvuka:</b>
    Kod enkodera koji to podržavaju, prilagodite kvalitetu izlaza.

en: Not Selected
hr: Nije odabrano

en: New Video
hr: Novi videozapis

en: %s
    
    %s in %d seconds ...
hr: %s
    
    %s u %d sekundi ...

en: %sYour movie will be lost if you don't continue encoding.
hr: %sFilm će biti izgubljen ako se ne nastavi s kodiranjem.

en: Paused
hr: Pauzirano

en: All Tracks Matching Selected Languages
hr: Svi zapisi koji odgovaraju odabranim jezicima

en: Chapters:
hr: Poglavlja:

en: Do Nothing
hr: Ne čini ništa

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Week
hr: Tjedan

en: Month
hr: Mjesec

en: Year
hr: Godina

en: Spatial
hr: Prostorno

en: Fast
hr: Brzo

en: Optimal
hr: Optimalno

en: Normal
hr: Normalno

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Smart
hr: Pametno

en: Diamond
hr: Dijamant

en: 4: SATD, qpel on all
hr: 4: SATD, qpel za sve

en: 5: SATD, multi-qpel on all
hr: 5: SATD, multi-qpel za sve

en: 10: QPRD in all frames
hr: 10: QPRD u svim okvirima

en: All
hr: Sve

en: Always
hr: Uvijek

en: Same as source
hr: Kao i izvor

en: No Titles
hr: Bez naslova

note: No audio. set some default
en: No Audio
hr: Bez zvuka

en: Continue
hr: Nastavi

en: %s is not supported in the %s container.
    
    You should choose a different audio codec.
    If you continue, one will be chosen for you.
hr: %s nije podržan u spremniku %s.
    
    Trebate odabrati drugi audio kodek.
    Ako nastavite s radnjom, jedan će audio kodek biti nasumično izabran za vas.

en: Get me out of here!
hr: Makni me odavde!

en: folder
hr: mapa

en: OK
hr: U redu

note: Should never happen
en: Error
hr: Greška

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Resume
hr: Nastavi

en: Overwrite
hr: Prepiši

note: Title label
en: No Title
hr: Bez naslova

en: %s
    
    Expanded Options:
    "%s"
hr: %s
    
    Proširene opcije:
    "%s"

en: %s
    
    Expanded Options:
    ""
hr: %s
    
    Proširene opcije:
    ""

en: %s: %.4g (Warning: lossless)
hr: %s: %.4g (Upozorenje: bez gubitka)
