ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: _File
pl: _Plik

en: Set _Destination
pl: Ustaw _cel

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Quit
pl: _Wyjście

en: _Queue
pl: _Kolejka

en: _Add
pl: _Dodaj

en: Add _Multiple
pl: Dodaj _wiele

en: _Start Encoding
pl: _Rozpocznij konwertowanie

en: _Pause Encoding
pl: _Wstrzymaj konwertowanie

en: S_ave Queue
pl: Zapisz _kolejkę

en: _Load Queue File
pl: Wczytaj kolejkę z pliku

en: _View
pl: Widok

en: Presets _List
pl: Lista profilów

en: _Preview
pl: Podgląd

en: _Activity Window
pl: Okno aktywności

en: _Presets
pl: _Profile

en: Set De_fault
pl: Ustaw _domyślny

en: _Save
pl: _Zapisz

en: Save _As
pl: Zapisz _jako

en: _Rename
pl: Zmień _nazwę

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Import
pl: _Importuj

en: _Export
pl: _Eksportuj

en: Reset _Built-in Presets
pl: Resetuj _wbudowane profile

en: _Help
pl: Pomoc

en: _About
pl: O programie

en: _Guide
pl: Przewodnik

en: Start Encoding
pl: Rozpocznij konwertowanie

en: Pause Encoding
pl: Wstrzymaj konwertowanie

en: Pause
pl: Pauza

en: Title:
pl: Tytuł

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: About HandBrake
pl: O programie

en: Choose Video Source
pl: Wybierz źródło wideo

en: Open Source
pl: Otwórz źródło

en: Add to Queue
pl: Dodaj do kolejki

en: Add To Queue
pl: Dodaj do kolejki

en: Show Presets Window
pl: Pokaż listę profilów

en: Presets
pl: Profile

en: Show Preview Window
pl: Pokaż okno podglądu

en: Preview
pl: Podgląd

en: Show Queue
pl: Pokaż kolejkę

en: Queue
pl: Kolejka

en: Show Activity Window
pl: Pokaż okno aktywności

en: Activity
pl: Aktywności

en: <b>Source:</b>
pl: <b>Źródło:</b>

en: None
pl: Brak

en: <b>Title:</b>
pl: <b>Tytuł:</b>

en: <b>Angle:</b>
pl: <b>Kąt:</b>

en: <b>Range:</b>
pl: <b>Zakres:</b>

en: <b>Preset:</b>
pl: <b>Profil:</b>

en: Choose Preset
pl: Wybierz profil

en: Tracks:
pl: Ścieżki:

en: Filters:
pl: Filtry:

en: Size:
pl: Wymiary:

en: Left Crop
pl: Z lewej

en: Top Crop
pl: Od góry

en: Bottom Crop
pl: Od dołu

en: Right Crop
pl: Z prawej

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Filters
pl: Filtry

en: Video
pl: Wideo

en: Subtitles
pl: Napisy

en: Chapters
pl: Rozdziały

en: Actors:
pl: Aktorzy:

en: Tags
pl: Informacje

en: <b>To:</b>
pl: <b>W katalogu:</b>

en: Chapters:
pl: Rozdziały:

en: Stop Encoding
pl: Zatrzymaj konwertowanie

en: S_top Encoding
pl: Zatrzymaj konwertowanie

en: Resume
pl: Wznów

en: Resume Encoding
pl: Wznów konwertowanie

en: _Resume Encoding
pl: Wznów konwertowanie
