ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to si translation catalogue (5 entries)

en: _Save
si: සුරකින්න (_S)

en: _About
si: පිළිබඳව (_A)

en: <b>Default</b>
si: <b>පෙරනිමි</b>

en: Start
si: අරඹන්න

en: Preview
si: පෙරදසුන
