ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to sk translation catalogue (207 entries)

en: _File
sk: _Súbor

en: Set _Destination
sk: Nastaviť _cieľ

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Queue
sk: _Fronta

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Start Encoding
sk: _Spustiť dekódovanie

en: _Pause Encoding
sk: _Pozastaviť dekódovanie

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Preview
sk: _Náhľad

en: _Activity Window
sk: O_kno aktivity

en: _Presets
sk: _Predvoľby

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Import
sk: _Importovať

en: _Export
sk: _Exportovať

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About
sk: _O programe

en: _Guide
sk: _Príručka

en: <b>Forced Only</b>
sk: <b>Iba nútené</b>

en: <b>SRT Offset</b>
sk: <b>Posun SRT</b>

en: <b>Track</b>
sk: <b>Stopa</b>

en: Start Encoding
sk: Spustiť dekódovanie

en: Start
sk: Spustiť

en: Pause Encoding
sk: Pozastaviť dekódovanie

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Preset:
sk: Predvoľba:

en: Title:
sk: Titul:

en: Summary
sk: Súhrn

en: About HandBrake
sk: O programe HandBrake

en: Add to Queue
sk: Pridať do fronty

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Show Preview Window
sk: Zobraziť okno s náhľadom

en: Preview
sk: Náhľad

en: Show Queue
sk: Zobraziť frontu

en: Queue
sk: Fronta

en: Show Activity Window
sk: Zobraziť okno aktivity

en: Activity
sk: Aktivita

en: <b>Source:</b>
sk: <b>Zdroj:</b>

en: Scanning...
sk: Prehľadáva sa...

en: Reload
sk: Znovu načítať

en: Format:
sk: Formát:

en: Web Optimized
sk: Optimalizácia pre web

en: iPod 5G Support
sk: Podpora pre iPod 5G

en: Duration:
sk: Dĺžka:

en: Left Crop
sk: Ľavé orezanie

en: Top Crop
sk: Vrchné orezanie

en: Bottom Crop
sk: Spodné orezanie

en: Right Crop
sk: Pravé orezanie

en: Anamorphic:
sk: Anamorfné:

en: Pixel Aspect:
sk: Pomer pixelov:

en: Pixel aspect defines the shape of the pixels.
    
    A 1:1 ratio defines a square pixel.  Other values define rectangular shapes.
    Players will scale the image in order to achieve the specified aspect.
sk: Pomer pixelov určuje tvar pixelov.
    
    Pomer 1:1 určuje štvorcové pixely. Ostatné hodnoty určujú obdĺžnikové tvary.
    Prehrávače zmenia mierku obrazu tak, aby dosiahli určený pomer.

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Grayscale
sk: Odtiene šedej

en: Filters
sk: Filtre

en: Video Encoder:
sk: Dekóder videa:

en: Available video encoders.
sk: Dostupné dekódery videa.

en: Framerate:
sk: Frekvencia snímok:

en: Variable Framerate
sk: Premenlivá frekvencia snímok

en: Constant Quality:
sk: Konštantná kvalita:

en: Bitrate (kbps):
sk: Bitový tok (kbps):

en: Fast Decode
sk: Rýchle dekódovanie

en: Zero Latency
sk: Bez oneskorenia

en: Profile:
sk: Profil:

en: Level:
sk: Úroveň:

en: More Settings:
sk: Viac nastavení:

en: Additional encoder settings.
    
    Colon separated list of encoder options.
sk: Dodatočné nastavenia dekóderu.
    
    Dvojbodkami oddelený zoznam volieb dekódera.

note: Add Button
en: Add
sk: Pridať

en: Add new audio settings to the list
sk: Pridať nové nastavenia zvuku do zoznamu

en: Add All
sk: Pridať všetko

en: Add all audio tracks to the list
sk: Pridať všetky zvukové stopy do zoznamu

en: Reload all audio settings from defaults
sk: Znovu načítať všetky nastavenia zvuku z predvolených

en: Selection Behavior:
sk: Správanie výberu:

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Available Languages
sk: Dostupné jazyky

en: Selected Languages
sk: Vybrané jazyky

en: <b>Audio Encoder Settings:</b>
sk: <b>Nastavenia dekóderu zvuku:</b>

en: Encoder
sk: Dekóder

en: Bitrate/Quality
sk: Bitová rýchlosť/Kvalita

en: Samplerate
sk: Vzorkovacia rýchlosť

en: Audio
sk: Zvuk

en: Preferred Language: None
sk: Prednostný jazyk: žiadny

en: DVD Subtitles
sk: DVD titulky

en: Subtitles
sk: Titulky

en: Index
sk: Číslo

en: Duration
sk: Dĺžka

en: Title
sk: Titul

en: Chapters
sk: Kapitoly

en: Actors:
sk: Herci:

en: Director:
sk: Režisér:

en: Release Date:
sk: Dátum vydania:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Genre:
sk: Žáner:

en: Description:
sk: Popis:

en: Tags
sk: Značky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Mark all titles for adding to the queue
sk: Označiť všetky tituly na pridanie do fronty

en: Clear All
sk: Vymazať všetko

en: Unmark all titles
sk: Odznačiť všetky tituly

en: Destination files OK.  No duplicates detected.
sk: Cieľové súbory sú v poriadku. Neboli zistené žiadne duplikáty.

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Number of previews
sk: Počet náhľadov

en: General
sk: Všeobecné

en: Automatically Scan DVD when loaded
sk: Automaticky prehľadať DVD po načítaní

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: <b>Description</b>
sk: <b>Popis</b>

en: Preset Name:
sk: Názov predvoľby:

en: <b>Duration:</b>
sk: <b>Dĺžka:</b>

en: Import SRT
sk: Importovať SRT

en: Source Track
sk: Zdrojová stopa

en: List of subtitle tracks available from your source.
sk: Zoznam dostupných stôp s titulkami z vášho zdroja.

en: Track Name:
sk: Názov stopy:

en: Language
sk: Jazyk

en: File:
sk: Súbor:

en: Offset (ms)
sk: Posun (ms)

en: Forced Subtitles Only
sk: Iba nútené titulky

en: List of audio tracks available from your source.
sk: Zoznam dostupných zvukových stôp z vášho zdroja.

en: Sample Rate
sk: Vzorkovacia frekvencia

en: Set the audio codec to encode this track with.
sk: Nastaviť zvukový kodek, ktorým sa má dekódovať táto stopa.

en: Bitrate
sk: Bitový tok

en: Enable bitrate setting
sk: Povoliť nastavenie bitového toku

en: Quality
sk: Kvalita

en: Enable quality setting
sk: Povoliť nastavenie kvality

en: Set the bitrate to encode this track with.
sk: Nastaviť bitový tok, ktorým sa má dekódovať táto stopa.

note: Audio DRC Label
en: Off
sk: Vypnuté

en: Quality:
sk: Kvalita:

en: Bitrate: %.4gkbps
sk: Bitový tok: %.4gkbps

en: Add an audio encoder.
    Each selected source track will be encoded with all selected encoders.
sk: Pridať dekóder zvuku.
    Každá vybraná zdrojová stopa bude dekódovaná všetkými vybranými dekódermi.

en: <b>Audio Quality:</b>
    For encoders that support it, adjust the quality of the output.
sk: <b>Kvalita zvuku:</b>
    Upravte kvalitu výstupu, pre podporované dekódery.

en: Remove this audio encoder
sk: Odstrániť tento dekóder zvuku

en: Closing HandBrake will terminate encoding.
sk: Zatvorením programu HandBrake sa preruší dekódovanie.

en: Not Selected
sk: Nevybrané

en: Detected DVD devices:
sk: Zistené zariadenia DVD:

note: This needs to be in scanning and working since scanning happens fast enough that it can be missed
en: Scanning ...
sk: Prehľadáva sa...

en: Stop Scan
sk: Zastaviť prehľadávanie

en: No Title Found
sk: Nenašiel sa žiadny titul

en: %s
    
    %s in %d seconds ...
sk: %s
    
    %s o %d sekúnd...

en: %sYour movie will be lost if you don't continue encoding.
sk: %sAk nebudete pokračovať v dekódovaní, váš film bude stratený.

en: Cancel Current and Stop
sk: Zrušiť aktuálne a zastaviť

en: Cancel Current, Start Next
sk: Zrušiť aktuálne a spustiť ďalšie

en: Finish Current, then Stop
sk: Dokončiť aktuálne a zastaviť

en: Continue Encoding
sk: Pokračovať v dekódovaní

en: job %d of %d,
sk: úloha %d z %d,

en: pass %d of %d,
sk: prechod %d z %d,

en: Encoding: %s%s%.2f %% (%.2f fps, avg %.2f fps, ETA %02dh%02dm%02ds)
sk: Dekóduje sa: %s%s%.2f %% (%.2f sn./s, priemer %.2f sn./s, zostáva %02dh%02dm%02ds)

en: Encoding: %s%s%.2f %% (ETA %02dh%02dm%02ds)
sk: Dekóduje sa: %s%s%.2f %% (Zostáva %02dh%02dm%02ds)

en: Encoding: %s%s%.2f %%
sk: Dekóduje sa: %s%s%.2f %%

en: Scanning title %d of %d...
sk: Prehľadáva sa titul %d z %d...

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Encode Done!
sk: Dekódovanie dokončené!

en: Encode Canceled.
sk: Dekódovanie zrušené.

en: Encode Failed.
sk: Dekódovanie zlyhalo.

en: Encode Complete
sk: Dekódovanie dokončené

en: Your encode is complete.
sk: Vaše dekódovanie je dokončené.

en: Putting computer to sleep
sk: Uspáva sa počítač

en: Shutting down the computer
sk: Vypína sa počítač

en: First Track Matching Selected Languages
sk: Prvá stopa vyhovujúca vybraným jazykom

en: All Tracks Matching Selected Languages
sk: Všetky stopy vyhovujúce vybraným jazykom

en: Chapters:
sk: Kapitoly:

en: Seconds:
sk: Sekundy:

en: Frames:
sk: Snímky:

en: Do Nothing
sk: Nerobiť nič

en: Show Notification
sk: Zobraziť oznámenie

en: Quit Handbrake
sk: Ukončiť program Handbrake

en: Put Computer To Sleep
sk: Uspať počítač

en: Shutdown Computer
sk: Vypnúť počítač

en: Week
sk: Týždeň

en: Month
sk: Mesiac

en: Year
sk: Rok

en: All
sk: Všetko

en: Encode only
sk: Iba dekódovať

en: Always
sk: Vždy

en: (NTSC Film)
sk: (Film NTSC)

en: (PAL Film/Video)
sk: (Film/Video PAL)

en: (NTSC Video)
sk: (Video NTSC)

en: No Titles
sk: Žiadne tituly

note: No audio. set some default
en: No Audio
sk: Žiadny zvuk

en: Continue
sk: Pokračovať

note: No valid title, stop right there
en: No title found.
sk: Nenašiel sa žiadny titul.

en: Track Information
sk: Informácie o stope

en: Preset Name
sk: Názov predvoľby

en: The device or file to encode
sk: Zariadenie alebo súbor na dekódovanie

en: The preset values to use for encoding
sk: Hodnoty predvolieb, ktoré použiť pre dekódovanie

en: Presets (*.json)
sk: Predvoľby (*.json)

en: Export Preset
sk: Export predvoľby

en: Confirm deletion of %s:
    
    %s
sk: Potvrdenie odstránenia %s:
    
    %s

en: folder
sk: priečinku

en: preset
sk: predvoľby

note: Should never happen
en: Error
sk: Chyba

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stop Encoding
sk: Zastaviť dekódovanie

en: S_top Encoding
sk: Zas_taviť dekódovanie

en: Resume
sk: Pokračovať

en: Resume Encoding
sk: Pokračovať v dekódovaní

en: _Resume Encoding
sk: _Pokračovať v dekódovaní

en: You are currently encoding.  What would you like to do?
sk: Momentálne sa dekóduje. Čo by ste chceli vykonať?

en: Preferred Language: %s
sk: Prednostný jazyk: %s

en: Destination: %s
    
    Another queued job has specified the same destination.
    Do you want to overwrite?
sk: Cieľ: %s
    
    Iná úloha vo fronte má určený rovnaký cieľ.
    Chcete ho prepísať?

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: Destination: %s
    
    This is not a valid directory.
sk: Cieľ: %s
    
    Toto nie je platný adresár.

en: Destination: %s
    
    Can not read or write the directory.
sk: Cieľ: %s
    
    Nedá sa čítať alebo zapisovať adresár.

en: Destination: %s
    
    File already exists.
    Do you want to overwrite?
sk: Cieľ: %s
    
    Súbor už existuje.
    Chcete ho prepísať?

en: Select this title for adding to the queue.
sk: Vybrať tento titul na pridanie do fronty.

note: Title label
en: No Title
sk: Žiadny titul

en: %s: %.4g (Warning: lossless)
sk: %s: %.4g (Upozornenie: bezstratové)
