ghb 1.6.0-git-a6a111e86 - en to uk_UA translation catalogue (86 entries)

en: _File
uk_UA: _Файл

en: Set _Destination
uk_UA: Встановити _призначення

en: _Preferences
uk_UA: _Налаштування

en: _Quit
uk_UA: _Вихід

en: _Queue
uk_UA: _Черга

en: _Add
uk_UA: _Додати

en: Add _Multiple
uk_UA: Додати _кілька

en: _Start Encoding
uk_UA: _Почати кодування

en: _Pause Encoding
uk_UA: П_ризупинити кодування

en: S_ave Queue
uk_UA: З_берегти чергу

en: _Load Queue File
uk_UA: _Завантажити файл черги

en: _View
uk_UA: _Вигляд

en: Presets _List
uk_UA: Список _шаблонів

en: _Preview
uk_UA: _Перегляд

en: _Activity Window
uk_UA: Вікно _активності

en: _Presets
uk_UA: _Шаблони

en: Set De_fault
uk_UA: Встановити _типовим

en: _Save
uk_UA: _Зберегти

en: Save _As
uk_UA: Зберегти _як

en: _Rename
uk_UA: _Прейменувати

en: _Delete
uk_UA: _Видалити

en: _Import
uk_UA: _Імпорт

en: _Export
uk_UA: _Експорт

en: Reset _Built-in Presets
uk_UA: Скинути _вбудовані шаблони

en: _Help
uk_UA: _Допомога

en: _About
uk_UA: _Про програму

en: _Guide
uk_UA: _Керівництво

en: Render the subtitle over the video.
    
    The subtitle will be part of the video and can not be disabled.
uk_UA: Візуалізуйте підзаголовки на відео. 
    
    Підзаголовок буде частиною відео, і його неможливо відключити.

en: <b>Burned In</b>
uk_UA: <b>Пропалено в</b>

en: Set the default output subtitle track.
    
    Most players will automatically display this
    subtitle track whenever the video is played.
    
    This is useful for creating a "forced" track
    in your output.
uk_UA: Встановити за замовчуванням вихідний трек субтитрів.
    
    Більшість гравців автоматично відображатиме це
    трек субтитрів під час відтворення відео.
    
    Це корисно для створення "вимушеної" доріжки
    у вашому виході.

en: <b>Default</b>
uk_UA: <b>За замовчуванням</b>

en: Use only subtitles that have been flagged
    as forced in the source subtitle track
    
    "Forced" subtitles are usually used to show
    subtitles during scenes where someone is speaking
    a foreign language.
uk_UA: Використовуйте лише субтитри, які були позначені прапором
    як змушений у вихідному треку субтитрів
    
    "Примусові" субтитри зазвичай використовуються для показу
    субтитри під час сцен, де хтось виступає
    іноземна мова.

en: <b>Forced Only</b>
uk_UA: <b>Тільки примусово</b>

en: Add (or subtract) an offset (in milliseconds)
    to the start of the SRT subtitle track.
    
    Often, the start of an external SRT file
    does not coincide with the start of the video.
    This setting allows you to synchronize the files.
uk_UA: Додавання (або віднімання) зміщення (у мілісекундах)
    до початку треку субтитрів SRT.
    
    Часто запуск зовнішнього файлу SRT
    не збігається з початком відео.
    Цей параметр дозволяє синхронізувати файли.

en: <b>SRT Offset</b>
uk_UA: <b>Зсув SRT</b>

en: The source subtitle track
    
    You can choose any of the subtitles
    recognized in your source file.
    
    In addition, there is a special track option
    "Foreign Audio Scan".  This option will add
    an extra pass to the encode that searches for
    subtitles that may correspond to a foreign
    language scene.  This option is best used in
    conjunction with the "Forced" option.
uk_UA: Доріжка субтитрів джерела
    
    Ви можете вибрати будь-який із субтитрів
    розпізнається у вашому вихідному файлі.
    
    Крім того, є спеціальний варіант треку
    "Сканування іноземного аудіо". Ця опція додасть
    додатковий перехід до коду, який шукає
    субтитри, які можуть відповідати іноземному
    мовна сцена. Цей варіант найкраще використовувати в
    сполучення з опцією "Примусово".

en: <b>Track</b>
uk_UA: <b>Доріжка</b>

en: Start Encoding
uk_UA: Почати кодування

en: Start
uk_UA: Розпочати

en: Pause Encoding
uk_UA: Призупинити кодування

en: Pause
uk_UA: Призупинити

en: About HandBrake
uk_UA: Про HandBrake

en: Copyright © 2008 -  John Stebbins
    Copyright © 2004 - , HandBrake Devs
uk_UA: Авторство © 2008 -  John Stebbins
    Авторство © 2004 - , розробники HandBrake

en: HandBrake is a GPL-licensed, multiplatform, multithreaded video transcoder.
uk_UA: HandBrake, що розповсюджується відповідно до ліцензії GPL, це багатоплатформовий, багатопотоковий відеотранскодер.

en: Choose Video Source
uk_UA: Вибрати початкове відео

en: Open Source
uk_UA: Відкрити джерело

en: Add to Queue
uk_UA: Додати до черги

en: Add To Queue
uk_UA: Додати до черги

en: Show Presets Window
uk_UA: Показати вікно шаблонів

en: Presets
uk_UA: Шаблони

en: Show Preview Window
uk_UA: Показати вікно перегляду

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Show Queue
uk_UA: Показати чергу

en: Automatic
uk_UA: Автоматично

en: <b>Audio Encoder Settings:</b>
uk_UA: <b>Налаштування перетворення аудіо:</b>

en: Each selected source track will be encoded with all selected encoders
uk_UA: Кожна обрана початкова доріжка буде перетворена з усіма обраними кодеками

en: DVD Subtitles
uk_UA: Субтитри DVD

en: Blu-ray Subtitles
uk_UA: Субтитри Blu-ray

en: Subtitles
uk_UA: Субтитри

en: <b>Duration:</b>
uk_UA: <b>Тривалість:</b>

en: Language
uk_UA: Мова

en: Quality
uk_UA: Якість

en: Quality:
uk_UA: Якість:

en: Not Selected
uk_UA: Не обрано

en: Paused
uk_UA: Призупинено

en: Quit Handbrake
uk_UA: Вийти з Handbrake

en: Shutdown Computer
uk_UA: Вимкнути комп’ютер

en: Week
uk_UA: Тиждень

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Year
uk_UA: Рік

note: Should never happen
en: Error
uk_UA: Помилка

en: Stop
uk_UA: Зупинити

en: Stop Encoding
uk_UA: Зупинити кодування

en: S_top Encoding
uk_UA: З_упинити кодування

en: Resume
uk_UA: Відновити

en: Resume Encoding
uk_UA: Відновити кодування

en: _Resume Encoding
uk_UA: _Відновити кодування

en: You are currently encoding.  What would you like to do?
uk_UA: Виконується кодування. Що б Ви хотіли зробити?

en: Preferred Language: %s
uk_UA: Привілейовані мови: %s

en: Add %s subtitle track if default audio is not %s
uk_UA: Додати %s доріжку субтитрів, якщо типове аудіо не %s

en: Add subtitle track if default audio is not your preferred language
uk_UA: Додати доріжку субтитрів, якщо типове аудіо не привілейованою мовою

en: Overwrite
uk_UA: Перезаписати

en: Destination: %s
    
    This is not a valid directory.
uk_UA: Призначення: %s
    
    Це непридатна тека.

note: Title label
en: No Title
uk_UA: Без назви

en: %s
    
    Expanded Options:
    "%s"
uk_UA: %s
    
    Розширені опції:
    „%s“

en: %s
    
    Expanded Options:
    ""
uk_UA: %s
    
    Розширені опції:
    „“
