haruna - en to he translation catalogue (352 entries)

[ctx: @title]
en: Media player
he: נגן מדיה

[ctx: copyright statement]
en: (c) 2019-2025
he: (c) 2019‏-2025

[ctx: @info:credit]
en: George Florea Bănuș
he: ג׳ורג׳ פלוריאה באנוש

[ctx: @info:credit]
en: Developer
he: מפתח

en: Feature-rich command-line audio/video downloader
he: מוריד שמע/וידאו עתיר תכונות לשורת הפקודה

en: Command line video player
he: נגן וידאו בשורת הפקודה

en: Cross-platform solution to record, convert and stream audio and video
he: פתרון חוצה פלטפורמות להקלטה, המרה והזרמה של וידאו ושמע

[ctx: @info:shell]
en: File to open
he: קובץ לפתיחה

[ctx: @info:shell]
en: Allows to temporarily override the ytdl format selection setting. Will be overwritten if the setting is changed through the GUI
he: מאפשר מעקף זמני של הגדרות בחירת תסדיר ytdl. ישוכתב אם ההגדרה תשתנה דרך ממשק המשתמש

[ctx: @info reason for blocking sleep and screen slocking]
en: Playing media file
he: ניגון קובצי מדיה

[ctx: @action]
en: Open Actions Dialog
he: פתיחת חלונית פעולות

[ctx: @action]
en: About Haruna
he: על Haruna

[ctx: @action]
en: Report bug
he: דיווח על תקלה

[ctx: @action]
en: Sponsor Haruna
he: מימון Haruna

[ctx: @action]
en: Audio Cycle Up
he: מעבר להגדרת השמע הבאה

[ctx: @action]
en: Audio Cycle Down
he: מעבר להגדרת השמע הקודמת

[ctx: @action]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: @action]
en: Configure Keyboard Shortcuts
he: הגדרת קיצורי מקלדת

[ctx: @action]
en: Exit Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

[ctx: @action]
en: Frame Step Forward
he: תמונית קדימה

[ctx: @action]
en: Frame Step Backward
he: תמונית אחורה

[ctx: @action]
en: Load Last Played File
he: טעינת הקובץ האחרון שנטען

[ctx: @action]
en: Mute
he: השתקה

[ctx: @action]
en: Open Context Menu
he: פתיחת תפריט הקשר

[ctx: @action]
en: Opens and closes the context menu at the position of the mouse pointer
he: פתיחה וסגירה של תפריט ההקשר במקום של סמן העכבר

[ctx: @action]
en: Open File
he: פתיחת קובץ

[ctx: @action]
en: Add External Subtitle…
he: הוספת כתוביות חיצוניות…

[ctx: @action]
en: Open URL
he: פתיחת כתובת

[ctx: @action]
en: Playback Speed Increase
he: האצת נגינה

[ctx: @action]
en: Playback Speed Decrease
he: האטת נגינה

[ctx: @action]
en: Playback Speed Reset
he: איפוס מהירות נגינה

[ctx: @action]
en: Play/Pause
he: נגינה/השהיה

[ctx: @action]
en: Play Next
he: לנגן את הבא

[ctx: @action]
en: Play Previous
he: לנגן את הקודם

[ctx: @action]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: @action]
en: Restart Playback
he: השמעה מההתחלה

[ctx: @action]
en: Seek Small Step Forward
he: דילוג צעד קטן קדימה

[ctx: @action]
en: Seek Small Step Backward
he: דילוג צעד קטן אחורה

[ctx: @action]
en: Seek Medium Step Forward
he: דילוג צעד בינוני קדימה

[ctx: @action]
en: Seek Medium Step Backward
he: דילוג צעד בינוני אחורה

[ctx: @action]
en: Seek Big Step Forward
he: דילוג צעד גדול קדימה

[ctx: @action]
en: Seek Big Step Backward
he: דילוג צעד גדול אחורה

[ctx: @action]
en: Seek Next Chapter
he: חתירה לפרק הבא

[ctx: @action]
en: Seek Previous Chapter
he: חתירה לפרק הקודם

[ctx: @action]
en: Seek To Next Subtitle
he: חתירה לכתובית הבאה

[ctx: @action]
en: Seek To Previous Subtitle
he: חתירה לכתובית הקודמת

[ctx: @action]
en: Seek To Watch Later Position
he: חתירה למקום של ‚צפייה בהמשך’

[ctx: @action]
en: Set Loop
he: הגדרת לולאה

[ctx: @action]
en: Screenshot
he: צילום מסך

[ctx: @action]
en: Subtitle Toggle
he: הצגת/הסתרת כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Increase Font Size
he: הגדלת כתב כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Decrease Font Size
he: הקטנת כתב כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Move Up
he: הגבהת כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Move Down
he: הנמכת כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Quicken
he: האצת כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Delay
he: השהיית כתוביות

[ctx: @action]
en: Subtitle Cycle Up
he: מעבר לכתוביות המוגדרות הבאות

[ctx: @action]
en: Subtitle Cycle Down
he: מעבר לכתוביות המוגדרות הקודמות

[ctx: @action]
en: Toggle Deinterlacing
he: החלפת מצב שזירה

[ctx: @action]
en: Toggle Fullscreen
he: החלפת מצב מילוי מסך

[ctx: @action]
en: Toggle Menu Bar
he: הצגת/הסתרת שורת תפריטים

[ctx: @action]
en: Toggle Header
he: הצגת/הסתרת כותרת

[ctx: @action]
en: Playlist
he: רשימת נגינה

[ctx: @action]
en: Video Move Left
he: הזזת סרטון שמאלה

[ctx: @action]
en: Video Move Right
he: הזזת סרטון ימינה

[ctx: @action]
en: Video Move Up
he: הגבהת סרטון

[ctx: @action]
en: Video Move Down
he: הורדת סרטון

[ctx: @action]
en: Rotate clockwise
he: סיבוב עם כיוון השעון

[ctx: @action]
en: Rotate counter clockwise
he: סיבוב עם כיוון השעון

[ctx: @action]
en: Volume Up
he: הגברת עוצמת שמע

[ctx: @action]
en: Volume Down
he: הנמכת עוצמת שמע

[ctx: @action]
en: Zoom In
he: התקרבות

[ctx: @action]
en: Zoom Out
he: התרחקות

[ctx: @action]
en: Zoom Reset
he: איפוס תקריב

[ctx: @action]
en: Contrast Up
he: הגברת ניגודיות

[ctx: @action]
en: Contrast Down
he: הפחתת ניגודיות

[ctx: @action]
en: Contrast Reset
he: איפוס ניגודיות

[ctx: @action]
en: Brightness Up
he: הגברת בהירות

[ctx: @action]
en: Brightness Down
he: הפחתת בהירות

[ctx: @action]
en: Brightness Reset
he: איפוס בהירות

[ctx: @action]
en: Gamma Up
he: הגברת גאמה

[ctx: @action]
en: Gamma Down
he: הפחתת גאמה

[ctx: @action]
en: Gamma Reset
he: איפוס גאמה

[ctx: @action]
en: Saturation Up
he: הגברת רוויה

[ctx: @action]
en: Saturation Down
he: הפחתת רוויה

[ctx: @action]
en: Saturation Reset
he: איפוס רוויה

[ctx: @info]
en: The chosen shortcut conflicts with the shortcut of the <b>%1</b> action.<br><br>Do you want to reassign the shortcut?
he: הקיצור שנבחר סותר את הקיצור לפעולה <b>%1</b>.<br><br> להקצות את הקיצור מחדש?

[ctx: @action:button]
en: Reassign
he: הקצאה מחדש

[ctx: @info:tooltip]
en: Could not play: %1
he: לא ניתן לנגן: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle timing: %1 seconds
he: תזמון כתובית: %1 שניות

[ctx: @action The "None" subtitle track is used to clear/unset selected track]
en: None
he: אין

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot failed
he: צילום המסך נכשל

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot taken
he: המסך צולם

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot: %1
he: צילום מסך: %1

[ctx: Error message when video can't be decoded/played]
en: No video track detected, most likely the video track can't be decoded/played due to missing codecs
he: לא זוהתה רצועת וידאו, כנראה שאי אפשר לפענח/לנגן עקב בעיית מפענחים

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Skipped chapter: %1
he: פרק שנפסח: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Audio: %1 %2
he: שמע: %1 %2

[ctx: osd message when trying to open subtile selection dialog while no file is open]
en: Can't load subtitle when no file is open
he: לא ניתן לטעון כתוביות כשאף קובץ לא פתוח

[ctx: @info:tooltip]
en: Playback speed: %1
he: מהירות נגינה: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop start: %1
he: תחילת לולאה: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop: %1 - %2
he: לולאה: %1 - %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop cleared
he: הלולאה נקטעה

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles off
he: כתוביות כבויות

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles on
he: כתוביות פעילות

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle: None
he: כתוביות: אין

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle: %1 %2
he: כתובית: %1 %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle scale: %1
he: קנה מידה של כתוביות: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Deinterlace: %1
he: ביטול שזירה: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: %1
he: תקריב: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: 0
he: תקריב: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Contrast: %1
he: ניגודיות: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Contrast: 0
he: ניגודיות: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Brightness: %1
he: בהירות: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Brightness: 0
he: בהירות: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Gamma: %1
he: גאמה: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Gamma: 0
he: גאמה: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Saturation: %1
he: רוויה: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Saturation: 0
he: רוויה: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Start Playback
he: התחלת נגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause Playback
he: השהיית נגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: Play previous file
he: ניגון הקובץ הקודם

[ctx: @info:tooltip]
en: Play next file
he: ניגון הקובץ הבא

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining: %1
he: נותרו: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a color
he: בחירת צבע

[ctx: @title:window]
en: Select a color
he: בחירת צבע

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

[ctx: @title:menu]
en: Primary Subtitle
he: כתובית עיקרית

[ctx: @title:menu]
en: Secondary Subtitle
he: כתובית משנית

[ctx: @title:menu]
en: Audio Track
he: רצועת שמע

[ctx: @action:inmenu]
en: &More
he: &עוד

[ctx: @info]
en: Neither <a href="https://github.com/yt-dlp/yt-dlp">yt-dlp</a> nor <a href="https://github.com/ytdl-org/youtube-dl">youtube-dl</a> was found.
he: לא נמצאו <a href="https://github.com/yt-dlp/yt-dlp">yt-dlp</a> או <a href="https://github.com/ytdl-org/youtube-dl">youtube-dl</a>.

[ctx: @title]
en: Load subtitles from
he: טעינת כתוביות מתוך

[ctx: @action:button]
en: Confirm deletion
he: אישור מחיקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete this folder from list
he: מחיקת התיקייה הזאת מהרשימה

[ctx: @info:tooltip]
en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: No folder set
he: לא הוגדרה תיקייה

[ctx: @action:button]
en: Add new folder
he: הוספת תיקייה חדשה

[ctx: @info:tooltip add new sutbtitle folder setting]
en: Add a folder in which to look for subtitles.
he: הוספת תיקייה בה יתבצע חיפוש אחר כתוביות.

[ctx: @label:check]
en: Search subtitles recursively
he: חיפוש כתוביות בנסיגה

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles are searched recursively in the "%1" setting
    Only relative folders are searched
he: מתבצע חיפוש בנסיגה אחר כתוביות בהגדרה „%1”
    יתבצע חיפוש רק בתיקיות יחסיות

[ctx: @action:intoolbar]
en: Subtitles
he: כתוביות

[ctx: @action:intoolbar]
en: Audio
he: שמע

[ctx: @info:tooltip]
en: Open chapters menu
he: פתיחת תפריט פרקים

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip Chapters
he: דילוג על פרקים

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically skips chapters containing certain words/characters.
    Check 'Playback' settings for more details
he: דילוג אוטומטי על פרקים שמכילים מילים/תווים מסוימים.
    אפשר לגשת אל הגדרות ‚נגינה’ לפרטים נוספים

[ctx: @title:window]
en: Select file
he: בחירת קובץ

[ctx: @title:window]
en: Select subtitles file
he: בחירת קובץ כתוביות

[ctx: @action:button]
en: Open
he: פתיחה

[ctx: @title:menu]
en: &Audio
he: &שמע

[ctx: @title:menu]
en: &Track
he: &רצועה

[ctx: @title:menu]
en: &File
he: &קובץ

[ctx: @title:menu]
en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear List
he: פינוי הרשימה

[ctx: @title:menu]
en: &Help
he: ע&זרה

[ctx: @title:menu]
en: &Playback
he: &נגינה

[ctx: @title:menu]
en: Seek
he: חתירה

[ctx: @title:menu]
en: &Settings
he: ה&גדרות

[ctx: @action:inmenu]
en: General
he: כללי

[ctx: @action:inmenu]
en: Playback
he: נגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: Video
he: וידאו

[ctx: @action:inmenu]
en: Audio
he: שמע

[ctx: @action:inmenu]
en: Subtitles
he: כתוביות

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
he: רשימת נגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: Mouse
he: עכבר

[ctx: @action:inmenu]
en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Commands
he: פקודות משלך

[ctx: @action:inmenu]
en: Debug
he: ניפוי שגיאות

[ctx: @action:inmenu]
en: About
he: על אודות

[ctx: @title:menu]
en: &Subtitles
he: &כתוביות

[ctx: @title:menu]
en: &Video
he: &וידאו

[ctx: @title:menu]
en: Adjustments
he: התאמות

[ctx: @title:menu]
en: &View
he: ת&צוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Menubar
he: הסתרת סרגל תפריטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Menubar
he: הצגת סרגל תפריטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Toolbar
he: הסתרת סרגל כלים

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Toolbar
he: הצגת סרגל כלים

[ctx: @title:menu]
en: Playback speed
he: מהירות נגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: Volume: %1
he: עוצמת שמע: %1

[ctx: @action:button]
en: Open playlist
he: פתיחת רשימת נגינה

[ctx: @action:button]
en: Add ...
he: הוספה…

[ctx: @action:button]
en: File
he: קובץ

[ctx: @action:button]
en: Url
he: כתובת

[ctx: @action:button]
en: Sort
he: מיון

[ctx: @action:button]
en: Name ascending
he: עולה לפי שם

[ctx: @action:button]
en: Name descending
he: יורד לפי שם

[ctx: @action:button]
en: Duration ascending
he: עולה לפי משך

[ctx: @action:button]
en: Duration descending
he: יורד לפי משך

[ctx: @action:button]
en: Clear
he: פינוי

[ctx: @action:button]
en: Save as
he: שמירה בשם

[ctx: @action:button]
en: Add
he: הוספה

[ctx: @action:inmenu]
en: Open containing folder
he: פתיחת התיקייה המכילה

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in browser
he: פתיחה בדפדפן

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy name
he: העתקת השם

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy path
he: העתקת הנתיב

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy url
he: העתקת כתובת

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from playlist
he: הסרה מרשימת הנגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename
he: שינוי שם

[ctx: @action:inmenu]
en: Scroll to playing item
he: יש לגלול כדי לנגן פריט

[ctx: @action:inmenu]
en: Trash file
he: השלכת קובץ לאשפה

[ctx: @label:textbox]
en: Preferred language
he: שפה מועדפת

[ctx: placeholder text]
en: eng, ger etc.
he: eng, heb ועוד.

[ctx: @label:spinbox]
en: Preferred track
he: רצועה מועדפת

[ctx: @label:spinbox]
en: Volume step
he: פסיעת עוצמת שמע

[ctx: @label:textbox]
en: No custom commands yet
he: אין עדיין פקודות משלך

[ctx: @action:button]
en: &Add command
he: הו&ספת פקודה

[ctx: @info:tooltip]
en: Checked: property will be set at startup
    Unchecked: property will not be set at startup
he: מסומן: המאפיין יוגדר בהתחלה
    לא מסומן: המאפיין לא יוגדר בהתחלה

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Add
he: הו&ספה

[ctx: @label:textbox]
en: Config folder
he: תיקיית הגדרות

[ctx: @info:tooltip]
en: Open config folder
he: פתיחת תיקיית ההגדרות

[ctx: @label:textbox]
en: Config file
he: קובץ הגדרות

[ctx: @info:tooltip]
en: Open config file
he: פתיחת קובץ הגדרות

[ctx: @label:textbox]
en: Custom commands config file
he: קובץ הגדרות לפקודות משלך

[ctx: @info:tooltip]
en: Open custom commands config file
he: פתיחת קובץ הגדרות לפקודות משלך

[ctx: @info:usagetip]
en: If fields are empty that means there is no config file/folder (e.g when using the default settings).
he: אם השדות ריקים המשמעות היא שאין קובץ/תיקיית הגדרות (למשל, בעת שימוש בהגדרות ברירת המחדל.

[ctx: @option:check]
en: Enable mpv logging
he: הפעלת תיעוד mpv

[ctx: @label:textbox]
en: Command
he: פקודה

[ctx: placeholder text]
en: add volume +10
he: הוספת ‎+10 לעוצמת השמע

[ctx: @info:tooltip]
en: What mpv command to run, see <a href="https://mpv.io/manual/stable/#list-of-input-commands">MPV Commands</a> for a list of available commands.<br>Not all commands will work as some are specific for mpv.<br>Most useful are the commands to manipulate properties, like <strong>set</strong>, <strong>add</strong>, <strong>cycle</strong>.<br><strong>set</strong>: sets the value of a property <strong>set volume-max 150</strong>.<br><strong>add</strong>: increases/decreases the value of a property <strong>add volume 15</strong>, increases volume by 15. To decrease the value use <strong>add volume -15</strong>.<br><strong>cycle</strong>: cycle through the values of a property <strong>cycle aid up</strong>.
he: איזו פקודת mpv להריץ, אפשר לפנות אל <a href="https://mpv.io/manual/stable/#list-of-input-commands">פקודות MPV</a> לצפייה ברשימת הפקודות הזמינות.<br>לא כל הפקודות תעבודנה כיוון שחלק מהן תקפות נקודתית ל־mpv.<br>השימושיות ביותר הן הפקודות לשינוי מאפיינים, למשל <strong>set</strong>,‏ <strong>add</strong>,‏ <strong>cycle</strong>.‏<br><strong>set</strong>: מגדירה את ערך המאפיין <strong>set volume-max 150</strong>.‏<br><strong>add</strong>: מגדילה/מקטינה את ערך המאפיין <strong>add volume 15</strong>, מגבינה את עוצמת השמע ב־15. כדי להקטין את הערך יש להשתמש ב־<strong>add volume -15</strong>.<br><strong>cycle</strong>: לחזור מעגלית על ערכי המאפיין <strong>cycle aid up</strong>.

[ctx: @label:textbox]
en: OSD Message
he: הודעה על המסך

[ctx: placeholder text]
en: Filename: ${filename}
he: שם קובץ: ${filename}

[ctx: @info:tooltip]
en: An OSD message to display when triggering an action type custom command.<br>Use ${property_name} to display the value of a property <strong>Volume: ${volume}</strong>
he: הודעה מרחפת להצגה עקב הזנקת פקודה מותאמת לפי סוג פעולה.<br>יש להשתמש ב־${property_name} כדי להציג את ערך המאפיין <strong>כרך: ${volume}</strong>

[ctx: @label]
en: Type
he: סוג

[ctx: @option:radio]
en: Keyboard shortcut
he: קיצור מקשים במקלדת

[ctx: @info:tooltip]
en: The command will be triggered with a shortcut. The shortcut can be set after saving.
he: הפקודה תוזנק עם מקשי קיצור. אפשר להגדיר את מקשי הקיצור אחרי שמירה.

[ctx: @option:radio]
en: Run at startup
he: הרצה עם העלייה

[ctx: @info:tooltip]
en: The command will be run at application startup.
he: הפקודה תרוץ עם עליית היישום.

[ctx: @action:intoolbar]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: @action:intoolbar]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Save
he: &שמירה

[ctx: @label:spinbox]
en: Osd font size
he: גודל כתב בשכבת על המסך

[ctx: @label:textbox]
en: File dialog location
he: מקום חלונית קובץ

[ctx: @info:tooltip]
en: The default location of the open file dialog. If empty the file dialog will try to open to the last opened location.
he: מקום ברירת המחדל של חלונית פתיחת הקבצים.אם נשאר ריק, חלונית הקבצים תזכור את המקום האחרון בו נפתחה.

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum recent files
he: כמות קבצים אחרונים מרבית

[ctx: @info:tooltip]
en: How many recent files to store. Enter 0 (zero) to disable.
he: כמה קבצים אחרונים לאחסן. 0 (אפס) משבית.

[ctx: @option:check]
en: Allow only one instance
he: לאפשר רק מופע אחד

[ctx: @info:tooltip]
en: Trying to open another Haruna instance will do nothing.
    Trying to open another file with Haruna will open the file in the running instance.
he: ניסיון לפתוח מופע נוסף של Haruna לא יעשה כלום.
    ניסיון לפתוח קובץ אחר עם Haruna יפתח את הקובץ במופע הפעיל.

[ctx: @option:check]
en: Add file to playlist
he: הוספת קובץ לרשימת נגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: File will be added to the end of the playlist
he: הקובץ יתווסף לסוף רשימת הנגינה

[ctx: @title]
en: Interface
he: ממשק

[ctx: @label:spinbox]
en: Footer style
he: סגנון כותרת תחתונה

[ctx: @label:spinbox]
en: Show floating footer on
he: הצגת כותרת תחתונה צפה ב־

[ctx: @info:tooltip]
en: What action shows the footer.<br><strong>Every mouse movement</strong> - every mouse movement over the video area<br><strong>Bottom mouse movement</strong> - mouse movement on the bottom of the video area
he: איזו פעולה מציגה הכותרת התחתונה.<br><strong>עם כל תנועת עכבר</strong> - כל תנועת עכבר על גבי אזור הווידאו<br><strong>תנועת עכבר למטה</strong> - תנועת עכבר בחלק התחתון של אזור הווידאו

[ctx: @label:spinbox]
en: Preview thumbnail
he: תמונה ממוזערת להמחשה

[ctx: @option:check]
en: Show preview thumbnail
he: הצגת תמונה ממוזערת להמחשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows a preview while hovering the seek/progress bar.
he: הצגת תצוגה מקדימה תוך ריחוף על סרגל החתירה/ההתקדמות.

[ctx: @option:check]
en: Use accurate preview
he: להשתמש בהמחשה מדויקת

[ctx: @info:tooltip]
en: Generating an accurate preview is slow
he: יצירת המחשה מדויקת היא איטית

[ctx: @label:spinbox]
en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזערת

[ctx: @label]
en: Window
he: חלון

[ctx: @option:check]
en: Resize to fit video
he: שינוי גודל להתאמה לסרטןו

[ctx: @info:tooltip]
en: Not supported on Wayland.
he: לא נתמך ב־Wayland.

[ctx: @info:tooltip]
en: The window is resized according to the video resolution.
    The maximum size is not constrained, this is left to the operating system.
he: גודל החלון ישתנה בהתאם לרזולוציית הווידאו.
    הגודל המרבי לא נאכף, הוא לשיקול מערכת ההפעלה.

[ctx: @option:check]
en: Start in fullscreen mode
he: התחלה במסך מלא

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter fullscreen mode when the application starts.
    This takes precedence over Resize to fit video, and Remember window size and position settings.
he: להתחיל במסך מלא עם עליית היישום.
    ההגדרה הזאת קודמת לשינוי גודל להתאמה לסרטון ולזכירת גודל ומקום החלון.

[ctx: @option:check]
en: Remember window size and position
he: שמירת גודל ומקום החלון

[ctx: @info:tooltip extra wayland info for the "Remember window size and position" setting]
en: <b>Restoring position is not supported on Wayland.</b><br><br>
he: <b>שחזור המקום לא נתמך ב־Wayland.</b><br><br>

[ctx: @info:tooltip]
en: Changes to the window's size and position are saved and used for newly opened windows.<br><br>%1The "Resize to fit video" setting takes precedence.
he: שינויים לגודל ומקום החלון נשמרים ונעשה בהם שימוש בחלונות חדשים שנפתחים.<br><br>%1ההגדרה „שינוי גודל להתאמה לסרטון” קודמת לזאת.

[ctx: @option:check]
en: Show menubar
he: הצגת סרגל תפריטים

[ctx: @option:check]
en: Show toolbar
he: הצגת סרגל כלים

[ctx: @option:check]
en: Show chapter markers
he: הצגת סמני פרקים

[ctx: @label:listbox]
en: Color scheme
he: ערכת צבעים

[ctx: @label:listbox]
en: GUI style
he: סגנון ממשק משתמש

[ctx: @option:check]
en: Use Breeze icon theme
he: להשתמש בערכת הסמלים בריזה

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the icon theme to breeze.
    Requires restart.
he: הגדרת ערכת הסמלים לבריזה.
    דורשת הפעלה מחדש.

[ctx: @label]
en: No action set
he: לא הוגדרה פעולה

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear action
he: פינוי הפעולה

[ctx: @title]
en: Double click to set action
he: לחיצה כפולה להגדרת פעולה

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek small step
he: חתירה בצעד קטן

[ctx: @info:tooltip seek small step setting]
en: How much to seek when triggering the corresponding action. Seek mode is <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a>
he: כמה לחתור בעת הזנקת הפעולה הנבחרת. מצב החתירה הוא <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a> (מדויק)

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek medium step
he: חתירה בצעד בינוני

[ctx: @info:tooltip seek medium step setting]
en: How much to seek when triggering the corresponding action. Seek mode is <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a>.<br>This is also used for mouse wheel seeking, when mouse is over the progress bar.
he: כמה לחתור בעת הזנקת הפעולה המתאימה. מצב החתימה הוא <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a> (מדויק).<br>משמש לחתירה עם גלגלת העכבר כאשר העכבר מרחף מעל סרגל ההתקדמות.

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek big step
he: חתירה בצעד גדול

[ctx: @info:tooltip seek big step setting]
en: How much to seek when triggering the corresponding action. Seek mode is <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a>
he: כמה לחתור בעת הזנקת הפעולה הנבחרת. מצב החתירה הוא <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a> (מדויק)

[ctx: @label]
en: Hardware decoding
he: פענוח חומרה

[ctx: @info:tooltip hardware decoding setting]
en: Specify the hardware video decoding API that should be used if possible. Whether hardware decoding is actually done depends on the video codec. If hardware decoding is not possible, mpv will fall back on software decoding.<br><br><ul><li><strong>auto</strong> tries to automatically enable hardware decoding using the first available method.</li><li><strong>auto-safe</strong> similar to auto, but allows only whitelisted methods that are considered "safe".</li><li><strong>vaapi</strong> works with Intel and AMD GPUs only. It also requires the opengl EGL backend.</li><li><strong>nvdec</strong> the newest, and recommended method to do hardware decoding on Nvidia GPUs.</li><li><strong>cuda</strong> an older implementation of hardware decoding on Nvidia GPUs.</li><li><strong>videotoolbox</strong></li><li><strong>d3d11va</strong></li></ul><br><br>You can read more about hardware decoding here: <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec'>https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec</a><br><br>You can set another hardware decoder by creating a startup custom command <strong>set hwdec <i>decoder_name</i></strong>.
he: נא לציין את ה־API לפענוח וידאו באמצעות חומרה שבו יש להשתמש אם ניתן. קידוד חומרה בפועל תלוי במפענח הווידאו.אם פענוח חומרתי אינו אפשרי, mpv יסוג בחזרה לקידוד באמצעות תוכנה.<br><br><ul><li><strong>auto</strong> מנסה להפעיל פענוח חומרה אוטומטיתבאמצעות השיטה הראשונה הזמינה.</li><li><strong>auto-safe</strong> דומה ל־auto, אבל מאפשר רק שיטות שאושרו מראש שנחשבות „בטוחות”. </li><li><strong>vaapi</strong> עובד עם מעבדים גרפיים של אינטל ושל AMD בלבד. הוא דורש גם את מנגנון ה־EGL של opengl.</li><li><strong>nvdec</strong> השיטה החדשה והמומלצת ביותר לביצוע פענוח חומרה עם מעבדים גרפיים של Nvidia.</li><li><strong>cuda</strong> מימוש ישן יותר של פענוח חומרה באמצעות מעבדים גרפיים של Nvidia.</li><li><strong>videotoolbox</strong></li><li><strong>d3d11va</strong></li></ul><br><br>אפשר לקרוא עוד על קידוד באמצעות חומרה כאן: <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec'>https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec</a><br><br>אפשר להגדיר מפענח חומרה אחר על ידי יצירת פקודת טעינה מותאמת אישית עם <strong>set hwdec <i>decoder_name</i></strong>.

[ctx: @option:check]
en: Open last played file on startup
he: פתיחת הקובץ האחרון שהתנגנן בעלייה

[ctx: @info:tooltip open last played file setting]
en: On startup it opens the file that was playing when the application was closed.
he: עם העלייה לפתוח את הקובץ שהתנגן בזמן שהיישום נסגר.

[ctx: @option:check]
en: Pause on minimize
he: השהיה עם המזעור

[ctx: @info:tooltip pause on minimize setting]
en: Pauses the player while the window is minimized, playback resumes when restored.
he: משהה את הנגן כשהחלון ממוזער, הנגינה חוזרת עם שחזורו.

[ctx: @title]
en: Playback position
he: נקודת הנגינה

[ctx: @option:check]
en: Restore playback position
he: שחזור נקודת הנגינה האחרון

[ctx: @info:tooltip save playback position]
en: Saves the file position during playback, opening the same file again will seek to the saved position.
    Position is saved every %1 second, except for the last 10 seconds of the video. | Saves the file position during playback, opening the same file again will seek to the saved position.
    Position is saved every %1 seconds, except for the last 10 seconds of the video.
he[0]: נקודת הנגינה בקובץ נשמרת, פתיחת אותו הקובץ שוב תחתור למקום שנשמר.
    המקום נשמר כל שנייה, למעט עשר השניות האחרונות של הסרטון.
he[1]: נקודת הנגינה בקובץ נשמרת, פתיחת אותו הקובץ שוב תחתור למקום שנשמר.
    המקום נשמר כל שתי שניות, למעט עשר השניות האחרונות של הסרטון.
he[2]: נקודת הנגינה בקובץ נשמרת, פתיחת אותו הקובץ שוב תחתור למקום שנשמר.
    המקום נשמר כל %1 שניות, למעט עשר השניות האחרונות של הסרטון.
he[3]: נקודת הנגינה בקובץ נשמרת, פתיחת אותו הקובץ שוב תחתור למקום שנשמר.
    המקום נשמר כל %1 שניות, למעט עשר השניות האחרונות של הסרטון.

[ctx: @option:check]
en: Start playing
he: התחלת נגינה

[ctx: @info:tooltip start playing setting]
en: The file will be playing after restoring the playback position
he: הקובץ יתנגן לאחר שחזור נקודת הנגינה

[ctx: @info]
en: For any duration
he: לכל משך שהוא

[ctx: @info]
en: If duration is longer than %1 minute | If duration is longer than %1 minutes
he[0]: אם האורך הוא יותר מדקה
he[1]: אם האורך הוא יותר משתי דקות
he[2]: אם האורך הוא יותר מ־%1 דקות
he[3]: אם הארוך הוא יותר מ־%1 דקות

[ctx: @info:tooltip restore playback position > duration]
en: Position for remote files is restored regardless of duration.
he: מקום לקבצים מרוחקים נשמר ללא תלות באורכם.

[ctx: @info:tooltip restore playback position > save interval]
en: Save position every %1 second | Save position every %1 seconds
he[0]: לשמור את המקום כל שנייה
he[1]: לשמור את המקום כל שתי שניות
he[2]: לשמור את המקום כל %1 שניות
he[3]: לשמור את המקום כל %1 שניות

[ctx: @title]
en: Chapters
he: פרקים

[ctx: @option:check]
en: Skip chapters
he: דילוג על פרקים

[ctx: @info:tooltip skip chapters setting]
en: When enabled it automatically skips chapters containing certain words/characters.
he: כשהאפשרות פעילה הנגן ידלג אוטומטית על פרקים שמכילים מילים/תווים מסוימים.

[ctx: @option:check]
en: Show osd message on skip
he: הצגת הודעה על גבי המסך עם הדילוג

[ctx: @info:tooltip show osd message on skip setting]
en: When skipping chapters an osd message will show the title of the skipped chapter.
he: בעת דילוג על פרקים תופיע הודעה מרחפת על המסך שתציג את כותרת הפרק שדולג.

[ctx: @label:textbox]
en: Skip words
he: דילוג על מילים

[ctx: placeholder text]
en: op, ed, chapter 1
he: פרק 1, פרסומת, הצגה

[ctx: @info:tooltip skip words setting]
en: Skip chapters containing these words. Comma separated list. The match is not exact, meaning <strong>op</strong> will match words containing it like <strong><u>op</u>ening</strong>.
he: דילוג על פרקים שמכילים את המילים האלו. רשימה מופרדת בפסיקים. ההתאמה לא מדויקת כלומר ש־<strong>פת</strong> יכול לתפוס גם מילים כמו <strong><u>פת</u>יחה</strong>.

en: Format selection
he: בחירת תסדיר

[ctx: @info:tooltip format selection setting]
en: Selects a video source that is closest to the selected format.
he: בוחר את מקור הווידאו שהכי קרוב לתצורה הנבחרת.

[ctx: @label:listbox]
en: Position
he: מקום

[ctx: @label:listbox]
en: Playlist style
he: סגנון רשימת נגינה

[ctx: @option:check]
en: Overlay video
he: ציפה מעל הסרטון

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the playlist goes on top of the video
    When unchecked the video is resized
he: כשהאפשרות מסוימת, רשימת הנגינה תצוף מעל הסרטון
    כשהאפשרות לא מסומנת גודל הווידאו ישתנה

[ctx: @option:check]
en: Show media title instead of file name
he: הצגת כותרת מדיה במקום את שם הקובץ

[ctx: @option:check]
en: Auto load videos from same folder
he: לטעון סרטונים אוטומטית מאותה התיקייה

[ctx: @option:check]
en: Repeat
he: חזרה

[ctx: @option:check]
en: Show row number
he: הצגת מספר שורה

[ctx: @option:check]
en: Toggle with mouse
he: החלפה עם העכבר

[ctx: @option:check]
en: Increase font size when fullscreen
he: הגדלת הכתב במסך מלא

[ctx: @option:check]
en: Remember last playlist state
he: לזכור את המצב האחרון של רשימת הנגינה

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the playlist state (visible/hidden) is remembered across launches
he: כשהאפשרות מסומנת מצב רשימת הנגינה (גלויה/מוסתרת) נשמר בין הפעלות

[ctx: @option:check]
en: Open items with single click
he: פתיחת פריטים בלחיצה בודדת

[ctx: @title:window]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: @action]
en: General
he: כללי

[ctx: @action]
en: Playback
he: נגינה

[ctx: @action]
en: Video
he: וידאו

[ctx: @action]
en: Audio
he: שמע

[ctx: @action]
en: Subtitles
he: כתוביות

[ctx: @action]
en: Mouse
he: עכבר

[ctx: @action]
en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

[ctx: @action]
en: Custom commands
he: פקודות משלך

[ctx: @action]
en: Debug
he: ניפוי שגיאות

[ctx: @action]
en: About
he: על אודות

[ctx: @label:check]
en: Auto select track
he: בחירת רצועה אוטומטית

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked a subtitle track will be automatically selected and displayed
he: כשהאפשרות מסומנת רצועת כתוביות תיבחר ותוצג אוטומטית

[ctx: @option:check]
en: Allow subtitles in black borders
he: לאפשר כתוביות על המסגרות השחורות

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the subtitles can be rendered outside the video, in the black borders. Might not work for all .ass subtitles.
he: כשהאפשרות מסומנת אפשר לעבר כתוביות מחוץ לסרטון, על השוליים השחורים. אולי זה לא יעבוד על כל כתוביות מסוג ‎.ass.

[ctx: @title]
en: Styling
he: סגנון

[ctx: @label:listbox]
en: Font family
he: משפחת גופנים

[ctx: @label:spinbox]
en: Font size
he: גודל כתב

[ctx: @label]
en: Font style
he: סגנון כתב

[ctx: @option:check]
en: Bold
he: מודגש

[ctx: @option:check]
en: Italic
he: נטוי

[ctx: @label:textbox]
en: Font color
he: צבע כתב

[ctx: @info:tooltip]
en: Set default value
he: הגדרת ערך ברירת מחדל

[ctx: @label:textbox]
en: Shadow color
he: צבע צל

[ctx: @label:spinbox]
en: Shadow offset
he: היסט צל

[ctx: @info:tooltip]
en: Set to 0 (zero) to disable.
he: 0 (אפס) להשבתה.

[ctx: @label:textbox]
en: Border color
he: צבע מסגרת

[ctx: @label:spinbox]
en: Border width
he: עובי מסגרת

[ctx: @label:listbox]
en: Default cover
he: כריכת ברירת מחדל

[ctx: placeholder text]
en: path to image
he: נתיב לתמונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Used for music files that don't have a video track, an embedded cover image or a cover/folder image in the same folder as the played file.
he: משמש לקובצי מוזיקה שאין להם רצועת וידאו, תמונת עטיפה מוטמית או תמונת עטיפה/תיקייה באותה התיקייה עם הקובץ שמנוגן.

[ctx: @title]
en: Screenshots
he: צילומי מסך

[ctx: @label:listbox]
en: Format
he: תסדיר

[ctx: @label:textbox]
en: Template
he: תבנית

[ctx: @info:tooltip]
en: Specify the filename template used to save screenshots. The template specifies the filename without file extension, and can contain format specifiers, which will be substituted when taking a screenshot. By default, the template is "%F-%n". <br>The template can start with a relative or absolute path, in order to specify a directory location where screenshots should be saved.<br>If the final screenshot filename points to an already existing file, the file will not be overwritten. The screenshot will either not be saved, or if the template contains %n, saved using different, newly generated filename.<br>For full info checkout <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template'>https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template</a><br><br><strong>Allowed format specifiers:</strong><br><ul><li><strong>%[#][0X]n</strong> A sequence number, padded with zeros to length X.<br><li><strong>%f</strong> Filename of the currently played video.<br><li><strong>%F</strong> Same as %f, but without the file extension.<br><li><strong>%x</strong> Directory path of the currently played video. If the video is not on the filesystem (http:// urls), this expands to an empty string.<br><li><strong>%X{fallback}</strong> Same as %x, but if the video file is not on the filesystem, return the fallback string inside the {...}.<br><li><strong>%p</strong> Current playback time. The result is a string of the form "HH:MM:SS".<br><li><strong>%P</strong> Similar to %p, but extended with the playback time in milliseconds "HH:MM:SS.mmm".<br><li><strong>%wX</strong> Specify the current playback time using the format string X.<br>Valid format specifiers:<br><ul><li><strong>%wH</strong> hour (padded with 0 to two digits)</li><li><strong>%wh</strong> hour (not padded)</li><li><strong>%wM</strong> minutes (00-59)</li><li><strong>%wm</strong> total minutes (includes hours, unlike %wM)</li><li><strong>%wS</strong> seconds (00-59)</li><li><strong>%ws</strong> total seconds (includes hours and minutes)</li><li><strong>%wf</strong> like %ws, but as float</li><li><strong>%wT</strong> milliseconds (000-999)</li><li><strong>%%</strong> Replaced with the % character itself.</li></ul><br>
he: נא לציין את תבנית שם הקובץ שתשמש לשמירת צילומי מסך. התבנית מציינת את שם הקובץ בלי הסיומת, ויכולה לכלול מצייני תבנית, שיוחלפו בעת צילום המסך. כברירת מחדל, התבנית היא „‎%F-%n”. <br>התבנית יכולה להתחיל בנתיבמוחל או יחסי, כדי לציין מקום תיקייה לשמירת צילומי המסך.<br> אם שם קובץ צילום המסך הסופי מצביע לקובץ קיים, הקובץ ישוכתב. או שצילום המסך לא יישמר, או אם התבנית מכילה %n, יישמר בשם קובץ חדש ושונה שנוצר. <br>לפרטים מלאים כדאי לפנות אל <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template'>https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template</a><br><br><strong>מצייני תבנית מורשים:</strong><br><ul><li><strong>%[#][0X]n</strong> מספר רצף, מרופד באפסים באורך X.<br><li><strong>%f</strong> שם קובץ הסרטון שמתנגן כרגע.<br><li><strong>%F</strong> כמו %f, אבל בלי סיומת הקובץ.<br><li><strong>%x</strong> נתיב התיקייה של הסרטון שמתנגן. אם הסרטון לא נמצא במערכת הקבצים, למשל: (כתובות http://‎), זה יתורגם למחרוזת ריקה.<br><li><strong>%X{fallback}</strong> כמו %x, אבל אם קובץ הווידאו לא במערכת הקבצים, להחזיר את מחרוזת הגיבוי/fallback שבתוך ה־{...}.<br><li><strong>%p</strong> זמן הנגינה הנוכחי. התוצאה היא מחרוזת בתבנית „HH:MM:SS”.<br><li><strong>%P</strong> דומה ל־%p, אבל מוסיף לזמן הנגינה מילישניות „HH:MM:SS.mmm”.<br><li><strong>%wX</strong> ציון זמן הנגינה הנוכחי עם מחרוזת התבנית X.<br>מצייני תבנית תקפים:<br><ul><li><strong>%wH</strong> שעה (מרופדת ב־0 עד שתי ספרות)</li><li><strong>%wh</strong> שעה (בלי ריפוד)</li><li><strong>%wM</strong> דקות (00-59)</li><li><strong>%wm</strong> סך כול הדקות (כולל שעות, בניגוד ל־%wM)</li><li><strong>%wS</strong> שניות (00-59)</li><li><strong>%ws</strong> סך כל השניות (כולל שעות ודקות)</li><li><strong>%wf</strong> כמו %ws, אבל כשבר עשרוני</li><li><strong>%wT</strong> מילישניות (000-999)</li><li><strong>%%</strong> מוחלף בתו % בכבודו ובעצמו.</li></ul><br>

[ctx: @title]
en: Image adjustments
he: כוונוני תמונה

[ctx: @label:slider]
en: Contrast
he: ניגודיות

[ctx: @label:slider]
en: Brightness
he: בהירות

[ctx: @label:slider]
en: Gamma
he: גאמה

[ctx: @label:slider]
en: Saturation
he: רוויה

[ctx: @info]
en: Middle click on the sliders to reset them
he: לחיצה אמצעית על המחוונים תאפס אותם
