haruna - en to nl translation catalogue (296 entries)

[ctx: application title/display name]
en: Haruna Media Player
nl: Haruna mediaspeler

[ctx: @title]
en: A configurable media player.
nl: Een te configureren mediaspeler.

[ctx: @info:credit]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

[ctx: @info:shell]
en: File to open
nl: Te openen bestand

[ctx: @info:shell]
en: Allows to temporarily override the ytdl format selection setting. Will be overwritten if the setting is changed through the GUI
nl: Staat toe de instelling van het ytdl-formaat te overschrijven. Zal overschreven worden als de instelling gewijzigd is via de GUI

[ctx: @info reason for blocking sleep and screen slocking]
en: Playing media file
nl: Mediabestand afspelen

[ctx: @action]
en: Open Actions Dialog
nl: Actiedialoog openen

[ctx: @action]
en: About Haruna
nl: Info over Haruna

[ctx: @action]
en: Audio Cycle Up
nl: Audio opdraaien

[ctx: @action]
en: Audio Cycle Down
nl: Audio omlaag draaien

[ctx: @action]
en: Configure
nl: Configureren

[ctx: @action]
en: Configure Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen configureren

[ctx: @action]
en: Exit Fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

[ctx: @action]
en: Frame Step Forward
nl: Frame stap voorwaarts

[ctx: @action]
en: Frame Step Backward
nl: Frame stap terug

[ctx: @action]
en: Load Last Played File
nl: Laatste afgespeeld bestand laden

[ctx: @action]
en: Mute
nl: Dempen

[ctx: @action]
en: Open Context Menu
nl: Contextmenu openen

[ctx: @action]
en: Opens and closes the context menu at the position of the mouse pointer
nl: Opent en sluit het contextmenu op de positie van de muisaanwijzer

[ctx: @action]
en: Open File
nl: Bestand openen

[ctx: @action]
en: Add External Subtitle…
nl: Externe ondertitel toevoegen…

[ctx: @action]
en: Open Url
nl: URL openen

[ctx: @action]
en: Playback Speed Increase
nl: Afspeelsnelheid verhogen

[ctx: @action]
en: Playback Speed Decrease
nl: Afspeelsnelheid verkleinen

[ctx: @action]
en: Playback Speed Reset
nl: Afspeelsnelheid reset

[ctx: @action]
en: Play/Pause
nl: Afspelen/pauzeren

[ctx: @action]
en: Play Next
nl: Volgende afspelen

[ctx: @action]
en: Play Previous
nl: Vorige afspelen

[ctx: @action]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: @action]
en: Restart Playback
nl: Afspelen herstarten

[ctx: @action]
en: Seek Small Step Forward
nl: Ga een kleine stap voorwaarts

[ctx: @action]
en: Seek Small Step Backward
nl: Ga een kleine stap achterwaarts

[ctx: @action]
en: Seek Medium Step Forward
nl: Ga een stap voorwaarts

[ctx: @action]
en: Seek Medium Step Backward
nl: Ga een stap achterwaarts

[ctx: @action]
en: Seek Big Step Forward
nl: Ga een grote stap voorwaarts

[ctx: @action]
en: Seek Big Step Backward
nl: Ga een grote stap achterwaarts

[ctx: @action]
en: Seek Next Chapter
nl: Ga naar volgende hoofdstuk

[ctx: @action]
en: Seek Previous Chapter
nl: Ga naar vorige hoofdstuk

[ctx: @action]
en: Seek To Next Subtitle
nl: Ga naar volgende ondertitel

[ctx: @action]
en: Seek To Previous Subtitle
nl: Ga naar de vorige ondertitel

[ctx: @action]
en: Seek To Watch Later Position
nl: Spoelen om latere positie te bekijken

[ctx: @action]
en: Set Loop
nl: Herhalen instellen

[ctx: @action]
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

[ctx: @action]
en: Subtitle Toggle
nl: Ondertitel omschakelen

[ctx: @action]
en: Subtitle Increase Font Size
nl: Tekengrootte van ondertiteling vergroten

[ctx: @action]
en: Subtitle Decrease Font Size
nl: Tekengrootte van ondertiteling verkleinen

[ctx: @action]
en: Subtitle Move Up
nl: Ondertiteling omhoog verplaatsen

[ctx: @action]
en: Subtitle Move Down
nl: Ondertiteling omlaag verplaatsen

[ctx: @action]
en: Subtitle Quicken
nl: Ondertitel Quicken

[ctx: @action]
en: Subtitle Delay
nl: Ondertitel vertraging

[ctx: @action]
en: Subtitle Cycle Up
nl: Ondertiteling opdraaien

[ctx: @action]
en: Subtitle Cycle Down
nl: Ondertiteling omlaag draaien

[ctx: @action]
en: Toggle Deinterlacing
nl: De-interlacing omschakelen

[ctx: @action]
en: Toggle Fullscreen
nl: Veranderen naar volledig scherm

[ctx: @action]
en: Toggle Menu Bar
nl: Menubalk omschakelen

[ctx: @action]
en: Toggle Header
nl: Koptekst omschakelen

[ctx: @action]
en: Playlist
nl: Afspeellijst

[ctx: @action]
en: Video Move Left
nl: Video verplaats naar links

[ctx: @action]
en: Video Move Right
nl: Video verplaats naar rechts

[ctx: @action]
en: Video Move Up
nl: Video omhoog verplaatsen

[ctx: @action]
en: Video Move Down
nl: Video omlaag verplaatsen

[ctx: @action]
en: Volume Up
nl: Volume omhoog

[ctx: @action]
en: Volume Down
nl: Volume omlaag

[ctx: @action]
en: Zoom In
nl: Inzoomen

[ctx: @action]
en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

[ctx: @action]
en: Zoom Reset
nl: Zoomen reset

[ctx: @action]
en: Contrast Up
nl: Contrast omhoog

[ctx: @action]
en: Contrast Down
nl: Contrast omlaag

[ctx: @action]
en: Contrast Reset
nl: Contrast reset

[ctx: @action]
en: Brightness Up
nl: Helderheid omhoog

[ctx: @action]
en: Brightness Down
nl: Helderheid omlaag

[ctx: @action]
en: Brightness Reset
nl: Helderheid reset

[ctx: @action]
en: Gamma Up
nl: Gamma omhoog

[ctx: @action]
en: Gamma Down
nl: Gamma omlaag

[ctx: @action]
en: Gamma Reset
nl: Gamma reset

[ctx: @action]
en: Saturation Up
nl: Verzadiging omhoog

[ctx: @action]
en: Saturation Down
nl: Verzadiging omlaag

[ctx: @action]
en: Saturation Reset
nl: Verzadiging reset

[ctx: @info]
en: The chosen shortcut conflicts with the shortcut of the <b>%1</b> action.<br><br>Do you want to reassign the shortcut?
nl: De gekozen sneltoets is in conflicts met de sneltoets van de actie <b>%1</b>.<br><br>Wilt u de sneltoets opnieuw toekennen?

[ctx: @action:button]
en: Reassign
nl: Opnieuw toewijzen

[ctx: @action The "None" subtitle track is used to clear/unset selected track]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot failed
nl: Schermafdruk maken is mislukt

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot taken
nl: Schermafdruk maken

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot: %1
nl: Schermafdruk: %1

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Skipped chapter: %1
nl: Overgeslagen hoofdstuk: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Playback speed: %1
nl: Afspeelsnelheid: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop start: %1
nl: Begin van herhalen: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop: %1 - %2
nl: Herhalen: %1 - %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop cleared
nl: Herhalen gewist

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle timing: %1
nl: Timing van ondertiteling: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles off
nl: Ondertiteling uit

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles on
nl: Ondertiteling aan

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle: None
nl: Ondertiteling: geen

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle: %1 %2
nl: Ondertitel: %1 %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle scale: %1
nl: Schaal ondertiteling: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Deinterlace: %1
nl: De-interlace: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: %1
nl: Zoomen: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: 0
nl: Zoomen: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Brightness: %1
nl: Helderheid: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Brightness: 0
nl: Helderheid: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Saturation: %1
nl: Verzadiging: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Saturation: 0
nl: Verzadiging: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Start Playback
nl: Afspelen starten

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause Playback
nl: Afspelen pauzeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Play previous file
nl: Vorige bestand afspelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Play next file
nl: Volgende bestand afspelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining: %1
nl: Resterend: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a color
nl: Selecteer een kleur

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Files
nl: Recente bestanden

[ctx: @title:menu]
en: Secondary Subtitle
nl: Secondaire ondertitel

[ctx: @action:inmenu]
en: &More
nl: &Meer

[ctx: @title:menu]
en: Primary Subtitle
nl: Primaire ondertitel

[ctx: @title:menu]
en: &Audio Track
nl: &Audiotrack

[ctx: @info]
en: Neither <a href="https://github.com/yt-dlp/yt-dlp">yt-dlp</a> nor <a href="https://github.com/ytdl-org/youtube-dl">youtube-dl</a> was found.
nl: Zowel <a href="https://github.com/yt-dlp/yt-dlp">yt-dlp</a> als <a href="https://github.com/ytdl-org/youtube-dl">youtube-dl</a> zijn niet gevonden.

[ctx: @action:inmenu]
en: Haruna help window (english only)
nl: Hulpvenster van Haruna (alleen Engels)

[ctx: @action:inmenu]
en: Haruna handbook
nl: Handboek van Haruna

[ctx: @title]
en: Load subtitles from
nl: Ondertiteling laden uit

[ctx: @action:button]
en: Confirm deletion
nl: Verwijderen bevestigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete this folder from list
nl: Deze map uit de lijst verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

[ctx: @action:button]
en: Add new folder
nl: Nieuwe map toevoegen

[ctx: @action:intoolbar]
en: Subtitles
nl: Ondertiteling

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip Chapters
nl: Hoofdstukken overslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically skips chapters containing certain words/characters.
    Check 'Playback' settings for more details
nl: Automatisch hoofdstukken over die bepaalde woorden/tekens bevatten.
    Controleer instellingen 'Afspelen' voor meer details

[ctx: @title:window]
en: Select file
nl: Bestand selecteren

[ctx: @title:window]
en: Select subtitles file
nl: Bestand met ondertitels selecteren

[ctx: @action:button]
en: Open
nl: Openen

[ctx: @title:menu]
en: &Primary Track
nl: &Primaire track

[ctx: @title:menu]
en: Playback speed
nl: Afspeelsnelheid

[ctx: @title:menu]
en: &File
nl: &Bestand

[ctx: @title:menu]
en: Recent Files
nl: Recente bestanden

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear List
nl: Lijst wissen

[ctx: @title:menu]
en: &Playback
nl: &Afspelen

[ctx: @title:menu]
en: Seek
nl: Zoeken

[ctx: @title:menu]
en: &Settings
nl: In&stellingen

[ctx: @action:inmenu]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @action:inmenu]
en: Playback
nl: Afspelen

[ctx: @action:inmenu]
en: Subtitles
nl: Ondertiteling

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
nl: Afspeellijst

[ctx: @action:inmenu]
en: Mouse
nl: Muis

[ctx: @action:inmenu]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Commands
nl: Aangepaste commando's

[ctx: @action:inmenu]
en: Debug
nl: Debuggen

[ctx: @action:inmenu]
en: About
nl: Info over

[ctx: @title:menu]
en: &Subtitles
nl: Ondertitel&s

[ctx: @title:menu]
en: Adjustments
nl: Aanpassingen

[ctx: @title:menu]
en: &View
nl: &Beeld

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Menubar
nl: Menubalk verbergen

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Menubar
nl: Menubalk tonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Toolbar
nl: Werkbalk verbergen

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Toolbar
nl: Werkbalk tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Could not play: %1
nl: Kon niet afgespeeld worden: %1

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Open playlist
nl: Afspeellijst openen

[ctx: @action:button]
en: Add ...
nl: Toevoegen ...

[ctx: @action:button]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @action:button]
en: Sort
nl: Sorteren

[ctx: @action:button]
en: Name ascending
nl: Oplopende naam

[ctx: @action:button]
en: Name descending
nl: Aflopende naam

[ctx: @action:button]
en: Duration ascending
nl: Oplopende duur

[ctx: @action:button]
en: Duration descending
nl: Aflopende duur

[ctx: @action:button]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @action:button]
en: Save as
nl: Opslaan als

[ctx: @action:inmenu]
en: Open containing folder
nl: Map openen waarin het zich bevindt

[ctx: @action:inmenu]
en: Open url
nl: URL openen

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy file name
nl: Bestandsnaam kopiëren

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy file path
nl: Pad van bestand kopiëren

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from playlist
nl: Uit afspeellijst verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename file
nl: Bestand hernoemen

[ctx: @action:inmenu]
en: Trash file
nl: Bestand naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @action:inmenu]
en: Scroll to playing item
nl: Schuif naar het item dat momenteel wordt afgespeeld

[ctx: @label:textbox]
en: Preferred language
nl: Voorkeurtaal

[ctx: @label:spinbox]
en: Preferred track
nl: Track met voorkeur

[ctx: @label:spinbox]
en: Volume step
nl: Volumestap

[ctx: @label:textbox]
en: No custom commands yet
nl: Nog geen aangepaste commando's

[ctx: @action:button]
en: &Add command
nl: Commando &toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Don't set on next startup
nl: Niet instellen bij volgende start

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: @label:textbox]
en: Config folder
nl: Configuratiemap

[ctx: @info:tooltip]
en: Open config folder
nl: Configuratiemap openen

[ctx: @label:textbox]
en: Config file
nl: Configuratiebestand

[ctx: @info:tooltip]
en: Open config file
nl: Configuratiebestand openen

[ctx: @label:textbox]
en: Custom commands config file
nl: Configuratiebestand met aangepaste commando's

[ctx: @info:tooltip]
en: Open custom commands config file
nl: Configuratiebestand met aangepaste commando's openen

[ctx: @info:usagetip]
en: If fields are empty that means there is no config file/folder (e.g when using the default settings).
nl: Als velden leeg zijn dan betekent dat dat er geen configuratiebestand/map is (bijv. bij gebruik van de standaard instellingen).

[ctx: @option:check]
en: Enable mpv logging
nl: Mpv-loggen inschakelen

[ctx: @label:textbox]
en: Command
nl: Commando

[ctx: placeholder text]
en: add volume +10
nl: volume +10 toevoegen

[ctx: @label:textbox]
en: OSD Message
nl: OSD-bericht

[ctx: placeholder text]
en: Filename: ${filename}
nl: Bestandsnaam: ${filename}

[ctx: @option:radio]
en: Keyboard shortcut
nl: Sneltoets

[ctx: @option:radio]
en: Run at startup
nl: Bij opstarten uitvoeren

[ctx: @action:intoolbar]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:intoolbar]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Save
nl: Op&slaan

[ctx: @label:spinbox]
en: Osd font size
nl: Tekengrootte van OSD

[ctx: @label:textbox]
en: File dialog location
nl: Locatie in bestandsdialoog

[ctx: @info:tooltip]
en: If empty the file dialog will remember the last opened location.
nl: Indien leeg zal de bestandsdialoog de laatst geopende locatie onthouden.

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum recent files
nl: Maximale recente bestanden

[ctx: @info:tooltip]
en: How many recent files to store. Enter 0 (zero) to disable.
nl: Hoeveel recente bestanden opslaan. Voer 0 (zero) in om uit te schakelen.

[ctx: @option:check]
en: Allow only one instance
nl: Slecht één exemplaar toestaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Trying to open another Haruna instance will do nothing.
    Trying to open another file with Haruna will open the file in the running instance.
nl: Een ander exemplaar van Haruna openen zal niets doen.
    Proberen een ander bestand met Haruna te openen zal het bestand openen in het actieve exemplaar.

[ctx: @option:check]
en: Add file to playlist
nl: Bestand aan afspeellijst toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: File will be added to the end of the playlist
nl: Bestand zal aan het einde van de afspeellijst worden toegevoegd

[ctx: @label:spinbox]
en: Preview thumbnail
nl: Voorbeeldminiatuur

[ctx: @option:check]
en: Show preview thumbnail
nl: Voorbeeldminiatuur tonen

[ctx: @option:check]
en: Use accurate preview
nl: Accuraat voorbeeld gebruiken

[ctx: @info:tooltip]
en: Generating an accurate preview is slow
nl: Een accuraat voorbeeld genereren is langzaam

[ctx: @label:spinbox]
en: Window
nl: Venster

[ctx: @option:check]
en: Resize to fit video
nl: Grootte wijzigen zodat de video past

[ctx: @info:tooltip]
en: The window is resized according to the video resolution.
    The maximum size is not constrained, this is left to the operating system.
nl: Het venster is van grootte gewijzigd volgens de resolutie van de video.
    De maximum grootte is niet beperkt, dit wordt overgelaten aan het besturingssysteem.

[ctx: @option:check]
en: Remember window size and position
nl: Vensterafmetingen en positie onthouden

[ctx: @info:tooltip]
en: When window size and position are changed the new values are saved and used to restore the application to the same size and position when a new instance is opened.
    
    The "Resize to fit video" setting takes precedence.
nl: Wanneer venstergrootte en positie zijn gewijzigd dan worden de nieuwe waarden opgeslagen en gebruikt om de toepassing te herstellen op dezelfde grootte en positie wanneer een nieuw exemplaar wordt geopend.
    
    De instelling "Grootte wijzigen om video te laten passen" heeft voorrang.

[ctx: @option:check]
en: Show menubar
nl: Menubalk tonen

[ctx: @option:check]
en: Show toolbar
nl: Werkbalk tonen

[ctx: @option:check]
en: Show chapter markers
nl: Hoofdstukmerktekens tonen

[ctx: @label:listbox]
en: Color scheme
nl: Kleurenschema

[ctx: @label:listbox]
en: GUI style
nl: GUI-stijl

[ctx: @option:check]
en: Use Breeze icon theme
nl: Thema Breeze-pictogrammen gebruiken

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the icon theme to breeze.
    Requires restart.
nl: Stelt het pictogramthema in op breeze.
    Vereist een opnieuw starten.

[ctx: @label]
en: No action set
nl: Geen actie ingesteld

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear action
nl: Actie wissen

[ctx: @title]
en: Double click to set action
nl: Dubbelklikken om actie in te stellen

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek small step
nl: Kleine stap verplaatsen

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek medium step
nl: Middelmatige stap verplaatsen

[ctx: @info:tooltip]
en: This is also used for mouse wheel seeking, when mouse is over the progress bar
nl: Dit wordt ook gebruikt voor verplaatsen met het muiswiel, wanneer de muis boven de voortgangsbalk zich bevindt

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek big step
nl: Grote stap verplaatsen

[ctx: @option:check]
en: Pause on minimize
nl: Pauzeren bij minimaliseren

[ctx: @info:tooltip]
en: Pauses the player while the window is minimized, playback resumes when restored.
nl: Pauzeert de speler terwijl het venster is geminimaliseerd, afspelen gaat verder bij herstel.

[ctx: @label:spinbox]
en: Resume playback
nl: Afspelen hervatten

[ctx: @option:check]
en: Open last played file on startup
nl: Laatste afgespeelde bestand openen bij opstarten

[ctx: @option:check]
en: Seek to last playback position
nl: Naar de laatst afspeelpositie spoelen

[ctx: @info:tooltip]
en: When opening a file that was played before, seek at the position it was last time.
nl: Bij openen van een bestand dat eerder is afgespeeld, spoel naar de positie waar het het laatst was.

[ctx: @option:check]
en: Start playing
nl: Afspelen starten

[ctx: @info:tooltip]
en: When opening a file that was played before, start playing it automatically.
nl: Bij openen van een bestand dat eerder is afgespeeld, automatisch beginnen met afspelen.

[ctx: @label]
en: Hardware decoding
nl: Decoderen met hardware

[ctx: @option:check]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: @option:check]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: @label:spinbox]
en: Remember time position
nl: Tijdpositie onthouden

[ctx: @info]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: @info]
en: For all files
nl: Voor alle bestanden

[ctx: @info]
en: For files longer than %1 minute | For files longer than %1 minutes
nl[0]: Voor bestanden langer dan %1 minuten
nl[1]: Voor bestanden langer dan %1 minuten

[ctx: @info]
en: Save position every %1 second | Save position every %1 seconds
nl[0]: Positie elke %1 seconde opslaan
nl[1]: Positie elke %1 seconden opslaan

[ctx: @label]
en: Skip chapters
nl: Hoofdstukken overslaan

[ctx: @option:check]
en: Show osd message on skip
nl: OSD-bericht tonen bij overslaan

[ctx: @label:textbox]
en: Skip words
nl: Woorden overslaan

[ctx: placeholder text]
en: op, ed, chapter 1
nl: op, ed, hoofdstuk 1

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip chapters containing these words. Comma separated list.
nl: Hoofdstukken met deze woorden overslaan. Komma-gescheiden lijst.

en: Format selection
nl: Selectie van formaat

[ctx: @info:tooltip]
en: Selects the best video with a height lower than or equal to the selected value.
nl: Selecteert de beste video met een hoogte lager dan of gelijk aan de geselecteerde waarde.

[ctx: @label:listbox]
en: Position
nl: Positie

[ctx: @label:listbox]
en: Playlist style
nl: Stijl van afspeellijst

[ctx: @option:check]
en: Overlay video
nl: Video over elkaar

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the playlist goes on top of the video
    When unchecked the video is resized
nl: Indien geactiveerd gaat de afspeellijst bovenop de video
    Indien niet geactiveerd wordt de video van grootte gewijzigd

[ctx: @option:check]
en: Show media title instead of file name
nl: Titel van medium tonen in plaats van bestandsnaam

[ctx: @option:check]
en: Auto load videos from same folder
nl: Video's automatisch uit dezelfde map laden

[ctx: @option:check]
en: Repeat
nl: Herhalen

[ctx: @option:check]
en: Show row number
nl: Rijnummer tonen

[ctx: @option:check]
en: Toggle with mouse
nl: Omschakelen met muis

[ctx: @option:check]
en: Increase font size when fullscreen
nl: Tekengrootte vergroten bij volledig scherm

[ctx: @option:check]
en: Remember last playlist state
nl: Status van laatste afspeellijst onthouden

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the playlist state (visible/hidden) is remembered across launches
nl: Indien geactiveerd wordt de status (zichtbaar/verborgen) van de afspeellijst onthouden bij elke keer starten

[ctx: @title:window]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @action]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @action]
en: Playback
nl: Afspelen

[ctx: @action]
en: Subtitles
nl: Ondertiteling

[ctx: @action]
en: Mouse
nl: Muis

[ctx: @action]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: @action]
en: Custom commands
nl: Aangepaste commando's

[ctx: @action]
en: Debug
nl: Debuggen

[ctx: @action]
en: About
nl: Info over

[ctx: @option:check]
en: Allow subtitles in black borders
nl: Ondertitels in zwarte randen toestaan

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the subtitles can be rendered outside the video, in the black borders. Might not work for all .ass subtitles.
nl: Indien geactiveerd kunnen de ondertitels weergegeven worden buiten de video, in de zwarte randen. Kan niet werken voor alle .ass ondertitels.

[ctx: @title]
en: Styling
nl: De stijl

[ctx: @label:listbox]
en: Font family
nl: Lettertypefamilie

[ctx: @label:spinbox]
en: Font size
nl: Tekengrootte

[ctx: @label]
en: Font style
nl: Tekenstijl

[ctx: @option:check]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: @option:check]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: @label:textbox]
en: Font color
nl: Tekstkleur

[ctx: @info:tooltip]
en: Set default value
nl: Standaard waarde instellen

[ctx: @label:textbox]
en: Shadow color
nl: Schaduwkleur

[ctx: @label:spinbox]
en: Shadow offset
nl: Schaduwoffset

[ctx: @info:tooltip]
en: Set to 0 (zero) to disable.
nl: Op 0 (nul) instellen om uit te schakelen.

[ctx: @label:textbox]
en: Border color
nl: Randkleur

[ctx: @label:spinbox]
en: Border width
nl: Breedte omlijning

[ctx: @label:listbox]
en: Default cover
nl: Standaard omslag

[ctx: placeholder text]
en: path to image
nl: pad naar afbeelding

[ctx: @info:tooltip]
en: Used for music files that don't have a video track, an embedded cover image or a cover/folder image in the same folder as the played file.
nl: Gebruikt voor muziekbestanden die geen videotrack, geen ingebedde omslagafbeelding of een omslag/mapafbeelding in dezelfde map hebben als het afgespeelde bestand.

[ctx: @title]
en: Screenshots
nl: Schermafdrukken

[ctx: @label:listbox]
en: Format
nl: Formaat

[ctx: @label:textbox]
en: Template
nl: Sjabloon

[ctx: @title]
en: Image adjustments
nl: Aanpassingen van afbeelding

[ctx: @label:slider]
en: Brightness
nl: Helderheid

[ctx: @label:slider]
en: Saturation
nl: Verzadiging

[ctx: @info]
en: Middle click on the sliders to reset them
nl: Midden-klik op de schuifregelaars om ze te resetten
