haruna - en to uk translation catalogue (487 entries)

en: Feature-rich command-line audio/video downloader
uk: Багатий на можливості інструмент командного рядка для отримання звукових даних та відеоданих

[ctx: @title]
en: Media player
uk: Мультимедійний програвач

[ctx: copyright statement, use copyright symbol and en dash for the year range]
en: © 2019–2025
uk: © 2019-2025

[ctx: @info:credit]
en: Developer
uk: Розробник

en: Command line video player
uk: Відеопрогравач з керуванням з командного рядка

en: Cross-platform solution to record, convert and stream audio and video
uk: Багатоплатформове рішення для запису, перетворення та трансляції звукових та відеоданих

[ctx: @info:shell]
en: File to open
uk: Файл, який слід відкрити

[ctx: @info:shell]
en: Allows to temporarily override the yt-dlp format selection setting. Will be overwritten if the setting is changed through the GUI
uk: Уможливлює тимчасове перевизначення параметра вибору формату yt-dl. Буде перезаписано, якщо змінити параметр за допомогою графічного інтерфейсу.

[ctx: @info reason for blocking sleep and screen slocking]
en: Playing media file
uk: Відтворення мультимедійного файла

[ctx: @action]
en: Open Actions Dialog
uk: Відкрити вікно дій

[ctx: @action]
en: About Haruna
uk: Про Haruna

[ctx: @action]
en: Report bug
uk: Повідомити про ваду

[ctx: @action]
en: Sponsor Haruna
uk: Спонсорувати Haruna

[ctx: @action]
en: Cycle Up Audio Track
uk: Зациклити звукову доріжку вище

[ctx: @action]
en: Cycle Down Audio Track
uk: Зациклити звукову доріжку нижче

[ctx: @action]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @action]
en: Configure Keyboard Shortcuts
uk: Налаштовування клавіатурних скорочень

[ctx: @action]
en: Exit Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

[ctx: @action]
en: Step Frame Forward
uk: Перейти на кадр вперед

[ctx: @action]
en: Step Frame Backward
uk: Перейти на кадр назад

[ctx: @action]
en: Load Last Played File
uk: Завантажити останній відтворюваний файл

[ctx: @action]
en: Mute
uk: Вимкнути звук

[ctx: @action]
en: Open Context Menu
uk: Відкрити контекстне меню

[ctx: @action]
en: Opens and closes the context menu at the position of the mouse pointer
uk: Відкриває і закриває контекстне меню у позиції вказівника миші

[ctx: @action]
en: Open File
uk: Відкрити файл

[ctx: @action]
en: Add External Subtitle…
uk: Додати зовнішні субтитри…

[ctx: @action]
en: Open URL
uk: Відкрити адресу

[ctx: @action]
en: Increase Playback Speed
uk: Збільшити швидкість відтворення

[ctx: @action]
en: Decrease Playback Speed
uk: Зменшити швидкість відтворення

[ctx: @action]
en: Reset Playback Speed
uk: Скинути швидкість відтворення

[ctx: @action]
en: Play/Pause
uk: Пуск/Пауза

[ctx: @action]
en: Play Next
uk: Відтворити наступний

[ctx: @action]
en: Play Previous
uk: Відтворити попередній

[ctx: @action]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: @action]
en: Restart Playback
uk: Перезапустити відтворення

[ctx: @action]
en: Seek Small Step Forward
uk: Перехід малим кроком вперед

[ctx: @action]
en: Seek Small Step Backward
uk: Перехід малим кроком назад

[ctx: @action]
en: Seek Medium Step Forward
uk: Перехід середнім кроком вперед

[ctx: @action]
en: Seek Medium Step Backward
uk: Перехід середнім кроком назад

[ctx: @action]
en: Seek Big Step Forward
uk: Перехід великим кроком вперед

[ctx: @action]
en: Seek Big Step Backward
uk: Перехід великим кроком назад

[ctx: @action]
en: Seek To Next Chapter
uk: Перехід до наступного розділу

[ctx: @action]
en: Seek To Previous Chapter
uk: Перехід до попереднього розділу

[ctx: @action]
en: Seek To Next Subtitle
uk: Перехід до наступних субтитрів

[ctx: @action]
en: Seek To Previous Subtitle
uk: Перехід до попередніх субтитрів

[ctx: @action]
en: Seek To Watch Later Position
uk: Перейти до позиції перегляду пізніше

[ctx: @action]
en: Set Loop
uk: Встановити циклічне відтворення

[ctx: @action]
en: Screenshot
uk: Знімок вікна

[ctx: @action]
en: Toggle Subtitles
uk: Увімкнути/Вимкнути субтитри

[ctx: @action]
en: Increase Subtitle Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту субтитрів

[ctx: @action]
en: Decrease Subtitle Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту субтитрів

[ctx: @action]
en: Move Subtitle Up
uk: Пересунути субтитри вище

[ctx: @action]
en: Move Subtitle Down
uk: Пересунути субтитри нижче

[ctx: @action]
en: Show Subtitles Earlier
uk: Показати субтитри раніше

[ctx: @action]
en: Show Subtitles Later
uk: Показати субтитри пізніше

[ctx: @action]
en: Cycle Up Subtitle
uk: Зациклити субтитри вище

[ctx: @action]
en: Cycle Down Subtitle
uk: Зациклити субтитри нижче

[ctx: @action]
en: Toggle Deinterlacing
uk: Увімкнути або вимкнути черезрядковість

[ctx: @action]
en: Toggle Fullscreen
uk: Перемкнути повноекранний режим

[ctx: @action]
en: Toggle Menu Bar
uk: Увімкнути або вимкнути смужку меню

[ctx: @action]
en: Toggle Header
uk: Увімкнути або вимкнути заголовок

[ctx: @action]
en: Playlist
uk: Список відтворення

[ctx: @action]
en: Move Video Left
uk: Пересунути відео ліворуч

[ctx: @action]
en: Move Video Right
uk: Пересунути відео праворуч

[ctx: @action]
en: Move Video Up
uk: Пересунути відео вище

[ctx: @action]
en: Move Video Down
uk: Пересунути відео нижче

[ctx: @action]
en: Rotate clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

[ctx: @action]
en: Rotate counter clockwise
uk: Обернути проти годинникової стрілки

[ctx: @action]
en: Volume Up
uk: Збільшити гучність

[ctx: @action]
en: Volume Down
uk: Зменшити гучність

[ctx: @action]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: @action]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: @action]
en: Reset Zoom
uk: Скинути масштаб

[ctx: @action]
en: Increase Contrast
uk: Збільшити контрастність

[ctx: @action]
en: Decrease Contrast
uk: Зменшити контрастність

[ctx: @action]
en: Reset Contrast
uk: Скинути контрастність

[ctx: @action]
en: Increase Brightness
uk: Збільшити яскравість

[ctx: @action]
en: Decrease Brightness
uk: Зменшити яскравість

[ctx: @action]
en: Reset Brightness
uk: Скинути яскравість

[ctx: @action]
en: Increase Gamma
uk: Збільшити гамму

[ctx: @action]
en: Decrease Gamma
uk: Зменшити гамму

[ctx: @action]
en: Reset Gamma
uk: Скинути гамму

[ctx: @action]
en: Increase Saturation
uk: Збільшити насиченість

[ctx: @action]
en: Decrease Saturation
uk: Зменшити насиченість

[ctx: @action]
en: Reset Saturation
uk: Скинути насиченість

[ctx: @info]
en: The chosen shortcut conflicts with the shortcut of the <b>%1</b> action.<br><br>Do you want to reassign the shortcut?
uk: Вибрана комбінація клавіш конфліктує із комбінацією клавіш для дії <b>%1</b>.<br><br>Хочете призначити іншу комбінацію клавіш?

[ctx: @action:button]
en: Reassign
uk: Перепризначити

[ctx: @info:tooltip; %1 is a video title/filename]
en: Could not play: %1
uk: Не вдалося відтворити: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle timing: %1 seconds
uk: Час субтитрів: %1 секунд

[ctx: @info:tooltip; %1 is an absolute path]
en: File doesn't exist: %1
uk: Файла не існує: %1

[ctx: @action The "None" subtitle track is used to clear/unset selected track]
en: None
uk: Немає

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot failed
uk: Не вдалося створити знімок

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Screenshot taken
uk: Знімок отримано

[ctx: @info:tooltip osd; %1 is a filename with path]
en: Screenshot: %1
uk: Знімок вікна: %1

[ctx: Error message when video can't be decoded/played]
en: No video track detected, most likely the video track can't be decoded/played due to missing codecs
uk: Відеоданих не виявлено. Найімовірнішою причиною неможливості декодування або відтворення відеодоріжки є нестача кодеків

[ctx: @info:tooltip osd]
en: Skipped chapter: %1
uk: Пропущений розділ: %1

[ctx: @action:button]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: @action:button]
en: Add…
uk: Додати…

[ctx: @action:button]
en: Files
uk: Файли

[ctx: @action:button]
en: URL
uk: Адреса

[ctx: @action:button]
en: Playlist
uk: Список відтворення

[ctx: @action:button]
en: Sort
uk: Упорядкувати

[ctx: @action:button]
en: Ascending
uk: За зростанням

[ctx: @action:button]
en: Descending
uk: За спаданням

[ctx: @action:button]
en: None
uk: Немає

[ctx: @action:button]
en: File Name
uk: Назва файла

[ctx: @action:button]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @action:button]
en: Duration
uk: Тривалість

[ctx: @action:button]
en: Modified Date
uk: Дата зміни

[ctx: @action:button]
en: File Size
uk: Розмір файла

[ctx: @action:button, as in 'Track no on a Audio CD', not 'subtitle track']
en: Track No
uk: Номер композиції

[ctx: @action:button]
en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

[ctx: @action:button]
en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

[ctx: @action:button]
en: Custom…
uk: Нетиповий…

[ctx: @action:button]
en: Playback
uk: Відтворення

[ctx: @action:button]
en: Repeat playlist
uk: Повторювати список відтворення

[ctx: @action:button]
en: Stop after last item
uk: Зупинитися після останнього пункту

[ctx: @action:button]
en: Repeat item
uk: Повторити пункт

[ctx: @action:button]
en: Stop after item
uk: Зупинитися після пункту

[ctx: @action:button]
en: Random Playback
uk: Відтворити у випадковому порядку

[ctx: @action:button]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: @action:button]
en: Save As
uk: Зберегти як

[ctx: @action:button]
en: Add new playlist
uk: Додати новий список відтворення

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @info]
en: Neither <a href="https://github.com/yt-dlp/yt-dlp">yt-dlp</a> nor <a href="https://github.com/ytdl-org/youtube-dl">youtube-dl</a> was found.
uk: Не знайдено ні <a href="https://github.com/yt-dlp/yt-dlp">yt-dlp</a>, ні <a href="https://github.com/ytdl-org/youtube-dl">youtube-dl</a>.

[ctx: @placeholder]
en: playlist name
uk: назва списку відтворення

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in Browser
uk: Відкрити у переглядачі

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in Thumbnail Generator
uk: Відкрити у засобі створення мініатюр

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Name
uk: Копіювати назву

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Path
uk: Копіювати шлях

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy URL
uk: Копіювати адресу

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: @action:inmenu]
en: Deselect All
uk: Зняти позначення з усього

[ctx: @action:inmenu]
en: Invert Selection
uk: Інвертувати позначення

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from Playlist
uk: Вилучити зі списку

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Selected from Playlist
uk: Вилучити позначене зі списку відтворення

[ctx: @action:inmenu]
en: Scroll to Playing Item
uk: Гортати до запису, що відтворюється

[ctx: @action:inmenu]
en: Move File to Trash
uk: Пересунути файл до смітника

[ctx: @action:inmenu]
en: Move Selected Files to Trash
uk: Пересунути позначені файли до Смітника

[ctx: @title:window]
en: Select file
uk: Виберіть файл

[ctx: @title:configure sort window]
en: Advanced Sort and Group By
uk: Розширене упорядковування та групування

[ctx: @label which playlist is affected, %1 is the playlist name]
en: Playlist: %1
uk: Список відтворення: %1

[ctx: @label sort]
en: Sorting
uk: Впорядкування

[ctx: @action:inmenu]
en: Filter
uk: Фільтр

[ctx: @action:inmenu all]
en: All
uk: Усі

[ctx: @action:inmenu file]
en: File
uk: Файл

[ctx: @action:inmenu audio]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: @action:inmenu video]
en: Video
uk: Відео

[ctx: @action:inmenu]
en: Ascending
uk: За зростанням

[ctx: @action:inmenu]
en: Descending
uk: За спаданням

[ctx: @label group]
en: Grouping
uk: Групування

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Sections
uk: Показувати розділи

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide section labels in the playlist view. <br>If the playlist is not sorted by the included group properties in the same order, then the sections might not be unique.
uk: Показати або приховати мітки розділів на панелі перегляду списку відтворення.<br>Якщо список відтворення не впорядковано за включеними властивостями груп у тому самому порядку, може бути порушено унікальність розділів.

[ctx: @action:inmenu add new line button]
en: Add New Line
uk: Додати новий рядок

[ctx: @info:tooltip show blank]
en: Property is hidden if empty or not unique.
uk: Властивість буде приховано, якщо вона є порожньою або не є унікальною.

[ctx: @info:tooltip hide blank]
en: Property is shown, if empty a placeholder will be shown.
uk: Властивість буде показано; якщо вона є порожньою, буде показано заповнювач.

[ctx: @info:tooltip group order]
en: Sort ascending
uk: Впорядкувати за зростанням

[ctx: @info:tooltip group order]
en: Sort descending
uk: Впорядкувати за спаданням

[ctx: @info:tooltip group order]
en: Same as primary sort order
uk: Те саме впорядкування, що і основне

[ctx: @info:tooltip; %1 playlist with same name]
en: Playlists with same name is not allowed: %1
uk: Не можна використовувати списки відтворення з однаковими назвами: %1

[ctx: @label:button file name]
en: File Name
uk: Назва файла

[ctx: @label:button duration]
en: Duration
uk: Тривалість

[ctx: @label:button date]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @label:button file size]
en: File Size
uk: Розмір файла

[ctx: @label:button title]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @label:button, as in 'Track no on a Audio CD', not 'subtitle track']
en: Track No
uk: Номер композиції

[ctx: @label:button sample rate]
en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

[ctx: @label:button bitrate]
en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

[ctx: @label:button folder]
en: Folder
uk: Тека

[ctx: @label:button file type]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @label:button file extension]
en: Extension
uk: Суфікс

[ctx: @label:button disc no]
en: Disc No
uk: Номер диска

[ctx: @label:button release year]
en: Release Year
uk: Рік випуску

[ctx: @label:button genre]
en: Genre
uk: Жанр

[ctx: @label:button album]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: @label:button artist]
en: Artist
uk: Виконавець

[ctx: @label:button album artist]
en: Album Artist
uk: Виконавець альбому

[ctx: @label:button composer]
en: Composer
uk: Композитор

[ctx: @label:button lyricist]
en: Lyricist
uk: Автор тексту

[ctx: @label:button audio codec]
en: Audio Codec
uk: Аудіокодек

[ctx: @label:button framerate]
en: Framerate
uk: Частота кадрів

[ctx: @label:button video codec]
en: Video Codec
uk: Відеокодек

[ctx: @label:button video orientation]
en: Orientation
uk: Орієнтація

[ctx: @label:button resolution]
en: Resolution
uk: Роздільність

[ctx: @label:button put new line]
en: New Line
uk: Новий рядок

[ctx: @title:group]
en: No Genre
uk: Без жанру

[ctx: @title:group]
en: No Album
uk: Без альбому

[ctx: @title:group]
en: No Artist
uk: Без виконавця

[ctx: @title:group]
en: No Album Artist
uk: Без виконавця альбому

[ctx: @title:group]
en: No Composer
uk: Без композитора

[ctx: @title:group]
en: No Lyricist
uk: Без автора тексту

[ctx: @title:group]
en: No Release Year
uk: Без року випуску

[ctx: @title:group]
en: Not a Video
uk: Не відео

[ctx: @title:group]
en: No Audio Codec
uk: Без аудіокодека

[ctx: @title:group]
en: No Video Codec
uk: Без відеокодека

[ctx: @title:group disc]
en: Disc
uk: Диск

[ctx: @title:group]
en: Video File
uk: Файл відео

[ctx: @title:group]
en: Audio File
uk: Звуковий файл

[ctx: @title:group]
en: Landscape
uk: Альбомна

[ctx: @title:group]
en: Portrait
uk: Книжкова

[ctx: @title:group]
en: Square
uk: Квадрат

[ctx: @label:title name of default playlist tab]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @info:tooltip; %1 is an ID, %2 is a language code (e.g. eng)]
en: Audio: %1 %2
uk: Звук: %1 %2

[ctx: osd message when trying to open subtitle selection dialog while no file is open]
en: Can’t load subtitle when no file is open
uk: Неможливо завантажити субтитри, якщо не відкрито жодного файла

[ctx: @info:tooltip]
en: Playback speed: %1
uk: Швидкість відтворення: %1

[ctx: @info:tooltip; %1 is the timestamp where the loop starts]
en: Loop start: %1
uk: Початок циклу: %1

[ctx: @info:tooltip, use en dash for the range]
en: Loop: %1–%2
uk: Цикл: %1–%2

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop cleared
uk: Циклічне відтворення знято

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles off
uk: Субтитри вимкнено

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles on
uk: Субтитри увімкнено

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle: None
uk: Субтитри: немає

[ctx: @info:tooltip; %1 is an ID, %2 is a language code (e.g. eng)]
en: Subtitle: %1 %2
uk: Субтитри: %1 %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitle scale: %1
uk: Масштаб субтитрів: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Deinterlace: %1
uk: Усування черезрядковості: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: %1
uk: Масштаб: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: 0
uk: Масштаб: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Contrast: %1
uk: Контрастність: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Contrast: 0
uk: Контрастність: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Brightness: %1
uk: Яскравість: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Brightness: 0
uk: Яскравість: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Gamma: %1
uk: Гамма: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Gamma: 0
uk: Гамма: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Saturation: %1
uk: Насиченість: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Saturation: 0
uk: Насиченість: 0

[ctx: @info:tooltip]
en: Start playback
uk: Почати відтворення

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

[ctx: @info:tooltip]
en: Play previous file
uk: Відтворити попередній файл

[ctx: @info:tooltip]
en: Play next file
uk: Відтворити наступний файл

[ctx: @info:tooltip]
en: Open chapters menu
uk: Відкрити меню розділів

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining: %1
uk: Залишилось: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a color
uk: Вибір кольору

[ctx: @title:window]
en: Select Color
uk: Вибір кольору

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

[ctx: @title:menu]
en: Primary Subtitle
uk: Основні субтитри

[ctx: @title:menu]
en: Secondary Subtitle
uk: Вторинні субтитри

[ctx: @title:menu]
en: Audio Track
uk: Звукова доріжка

[ctx: @action:inmenu]
en: &More
uk: &Більше

[ctx: @info:placeholder]
en: No action found.
uk: Не знайдено жодної дії.

[ctx: @label; Below is a list of folders containing subtitles]
en: Load subtitles from
uk: Завантажити субтитри з

[ctx: @info:tooltip;]
en: When a relative folder name starts with * (asterisk) and recursive search is enabled, all folders containing that name will be searched.
    Relative folders are relative to the playing file's folder.
uk: Якщо відносна назва теки починається з * (зірочки), і увімкнено рекурсивний пошук, пошук відбуватиметься в усіх теках, які містять відповідну назву.
    Відносні теки буде визначено відносно теки файла, що відтворюється.

[ctx: @action:button]
en: Confirm Deletion
uk: Підтвердження вилучення

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete this folder from list
uk: Вилучити цю теку зі списку

[ctx: @info:tooltip]
en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: No folder set
uk: Теку не встановлено

[ctx: @action:button]
en: Add New Folder
uk: Додати нову теку

[ctx: @info:tooltip add new subtitle folder setting]
en: Add a folder in which to look for subtitles.
uk: Додати теку, у якій слід шукати субтитри.

[ctx: @label:check]
en: Search subtitles recursively
uk: Шукати субтитри рекурсивно

[ctx: @info:tooltip]
en: Subtitles are searched recursively in the folders defined by the “%1” setting.
    Only relative folders are searched.
uk: Пошук субтитрів буде виконано рекурсивно у теках, які визначено параметром «%1».
    Пошук відбуватиметься лише у відносних теках

[ctx: @action:intoolbar]
en: Subtitles
uk: Субтитри

[ctx: @action:intoolbar]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip Chapters
uk: Пропустити розділи

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically skips chapters containing certain words/characters.
    Check “Playback” settings for more details.
uk: Автоматично пропускає глави, що містять певні слова або символи.
    Ознайомтеся з параметрами відтворення, щоб дізнатися більше

[ctx: @title:window]
en: Select File
uk: Виберіть файл

[ctx: @title:window]
en: Select Subtitles File
uk: Виберіть файл субтитрів

[ctx: @action:button]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: @title:menu]
en: &Audio
uk: Зв&ук

[ctx: @title:menu]
en: &Track
uk: &Доріжка

[ctx: @title:menu]
en: &File
uk: &Файл

[ctx: @title:menu]
en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear List
uk: Спорожнити список

[ctx: @title:menu]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: @title:menu]
en: &Playback
uk: Від&творення

[ctx: @title:menu]
en: Seek
uk: Позиціювання

[ctx: @title:menu]
en: &Settings
uk: П&араметри

[ctx: @action:inmenu]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @action:inmenu]
en: Playback
uk: Відтворення

[ctx: @action:inmenu]
en: Video
uk: Відео

[ctx: @action:inmenu]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: @action:inmenu]
en: Subtitles
uk: Субтитри

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
uk: Список відтворення

[ctx: @action:inmenu]
en: Mouse
uk: Миша

[ctx: @action:inmenu]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Commands
uk: Нетипові команди

[ctx: @action:inmenu]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: @action:inmenu]
en: About
uk: Про програму

[ctx: @title:menu]
en: &Subtitles
uk: &Субтитри

[ctx: @title:menu]
en: &Video
uk: &Відео

[ctx: @title:menu]
en: Adjustments
uk: Коригування

[ctx: @title:menu]
en: &View
uk: П&ерегляд

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Menubar
uk: Приховати смужку меню

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Menubar
uk: Показати смужку меню

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Toolbar
uk: Приховати панель інструментів

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Toolbar
uk: Показати панель інструментів

[ctx: @title:menu]
en: Playback Speed
uk: Швидкість програвання

[ctx: @info:tooltip]
en: Volume: %1
uk: Гучність: %1

[ctx: @info:drag&drop append items]
en: Add to Playlist
uk: Додати файл до списку відтворення

[ctx: @info:drag&drop play now]
en: Play Now
uk: Відтворити

[ctx: @label:textbox]
en: Preferred language
uk: Бажана мова

[ctx: @label:spinbox]
en: Preferred track
uk: Бажана доріжка

[ctx: @label:spinbox]
en: Volume step
uk: Крок гучності

[ctx: @title]
en: Replay gain
uk: Вирівнювання гучності

[ctx: @label:listbox]
en: Mode
uk: Режим

[ctx: @item:listbox replay gain]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: @item:listbox replay gain]
en: Track
uk: Композиція

[ctx: @item:listbox replay gain]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: @info:tooltip]
en: Adjust volume gain according to <i>replaygain</i> values stored in the file metadata. If set to album gain, apply album gain if present and fallback to track gain otherwise.
uk: Скоригувати підсилення гучності відповідно до значень <i>replaygain</i>, які зберігаються у метаданих файла. Якщо встановлено підсилення на рівні альбому, буде застосовано підсилення для альбому, якщо таке є, і резервне підсилення на рівні композиції, якщо такого немає.

[ctx: @label:spinbox]
en: Prevent clipping
uk: Запобігати обрізанню

[ctx: @info:tooltip]
en: Prevent clipping by lowering the gain
uk: Запобігати обрізанню зниженням гучності

[ctx: @label:spinbox]
en: Preamp (dB)
uk: Попереднє підсилення (дБ)

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset to default value
uk: Відновити типове значення

[ctx: @label:spinbox]
en: Fallback (dB)
uk: Резерв (дБ)

[ctx: @info:tooltip]
en: Gain in dB to apply if the file has no replay gain tags.<br><br>This setting is in effect only when:<br>- the replaygain setting is disabled<br>- the replaygain setting is enabled and the file has no replaygain metadata<br>If this is in effect, other replaygain settings are ignored.
uk: Підсилення у дБ, яке слід застосувати, якщо у файла немає міток підсилення гучності.<br><br>Цей параметр буде задіяно, лише якщо:<br>- параметр підсилення гучності вимкнено<br>- параметр підсилення гучності увімкнено і у файлі немає метаданих щодо підсилення гучності<br>Якщо задіяно, інші параметр підсилення гучності буде проігноровано.

[ctx: @label:textbox]
en: No custom commands yet
uk: Нетипових команд ще немає

[ctx: @action:button]
en: &Add Command
uk: &Додати команду

[ctx: @info:tooltip]
en: Checked: property will be set at startup
    Unchecked: property will not be set at startup
uk: Позначено: значення властивості буде встановлено під час запуску
    Не позначено: значення властивості не буде встановлено під час запуску

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: @label:textbox]
en: Config file
uk: Файл налаштувань

[ctx: @label:textbox]
en: Custom commands config file
uk: Файл налаштувань нетипових команд

[ctx: @label:textbox]
en: Shortcuts config file
uk: Файл налаштувань скорочень

[ctx: @label:textbox]
en: Playlists config file
uk: Файл налаштувань списків відтворення

[ctx: @info:usagetip]
en: If fields are empty that means there is no config file/folder (e.g when using the default settings).
uk: Якщо поля не буде заповнено, програма вважатиме, що немає файла або теки налаштувань (тобто використовуватиме типові значення параметрів).

[ctx: @option:check]
en: Enable mpv logging
uk: Увімкнути журналювання mpv

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file
uk: Відкрити файл

[ctx: @info:tooltip]
en: Open containing folder
uk: Відкрити теку файла

[ctx: @label:textbox]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @info:tooltip]
en: What mpv command to run, see <a href="https://mpv.io/manual/stable/#list-of-input-commands">MPV Commands</a> for a list of available commands.<br>Not all commands will work as some are specific for mpv.<br>Most useful are the commands to manipulate properties, like <strong>set</strong>, <strong>add</strong>, <strong>cycle</strong>.<br><strong>set</strong>: sets the value of a property <strong>set volume-max 150</strong>.<br><strong>add</strong>: increases/decreases the value of a property <strong>add volume 15</strong>, increases volume by 15. To decrease the value use <strong>add volume -15</strong>.<br><strong>cycle</strong>: cycle through the values of a property <strong>cycle aid up</strong>.
uk: Команда mpv, яку слід виконати, див. <a href="https://mpv.io/manual/stable/#list-of-input-commands">Команди MPV</a>, щоб дізнатися більше про доступні команди.<br>Працюватимуть не усі команди, оскільки деякі з них є специфічними для mpv.<br>Найкориснішими є команди для роботи з властивостями, зокрема <strong>set</strong>, <strong>add</strong>, <strong>cycle</strong>.<br><strong>set</strong>: встановлює значення властивості <strong>set volume-max 150</strong>.<br><strong>add</strong>: збільшує або зменшує значення властивості <strong>add volume 15</strong>, збільшує гучність на 15. Для зменшення гучності скористайтеся командою <strong>add volume -15</strong>.<br><strong>cycle</strong>: циклічний перехід значеннями властивості <strong>cycle aid up</strong>.

[ctx: @label:textbox]
en: OSD Message
uk: Повідомлення екранної панелі

[ctx: placeholder text; %1 is an example of how to display an mpv property]
en: Filename: %1
uk: Назва файла: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: An OSD message to display when triggering an action type custom command.<br>Use ${property_name} to display the value of a property <strong>Volume: ${volume}</strong>
uk: Повідомлення контекстної накладки, яке слід показати при вмиканні нетипової команди дії.<br>Скористайтеся ${property_name} для показу значення властивості, <strong>Гучність: ${volume}</strong>

[ctx: @label]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @option:radio]
en: Keyboard shortcut
uk: Клавіатурне скорочення

[ctx: @info:tooltip]
en: The command will be triggered with a shortcut. The shortcut can be set after saving.
uk: Команда, яку буде виконано у відповідь на натискання скорочення. Скорочення можна встановити після збереження.

[ctx: @option:radio]
en: Run at startup
uk: Запускати при запуску програми

[ctx: @info:tooltip]
en: The command will be run at application startup.
uk: Команду буде виконано під час запуску програми.

[ctx: @action:intoolbar]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:intoolbar]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Save
uk: З&берегти

[ctx: @label:spinbox]
en: OSD font size
uk: Розмір шрифту екранної панелі

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum recent files
uk: Максимальна кількість нещодавніх файлів

[ctx: @action:button clear (delete from database) recent files]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes recent files from the database
uk: Вилучає записи нещодавніх файлів з бази даних

[ctx: @info:tooltip]
en: The number of recent files to display. Enter 0 (zero) to disable.<br>Every opened file is stored.<br>Bold entries are files opened from the open file/url actions and from external apps (command line, file manager, drag and drop etc.).
uk: Кількість записів нещодавніх файлів у показаному списку. Введіть 0 (нуль), щоб вимкнути.<br>Буде збережено записи для усіх відкритих файлів.<br>Позначені напівжирним шрифтом записи є записами файлів, які відкрито за допомогою дій з відкриття файла або адреси і з зовнішніх програм (командний рядок, програма для керування файлами, перетягування зі скиданням тощо).

[ctx: @option:check]
en: Allow only one instance
uk: Дозволяти лише один екземпляр

[ctx: @info:tooltip]
en: Trying to open another Haruna instance will do nothing.<br>Trying to open another file with Haruna will open the file in the running instance.
uk: Спроба відкриття ще одного екземпляра Haruna не призведе до ніяких наслідків.<br>Спроба відкриття ще одного файла за допомогою Haruna призведе до відкриття файла у вже запущеному екземплярі.

[ctx: @option:check]
en: Add file to playlist
uk: Додати файл до списку відтворення

[ctx: @info:tooltip]
en: File will be added to the end of the playlist.
uk: Файл буде додано наприкінці списку відтворення.

[ctx: @option:check]
en: Play new file
uk: Відтворювати новий файл

[ctx: @title]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: @label:spinbox]
en: Footer style
uk: Стиль нижнього колонтитула

[ctx: @item:listbox the footer style]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @item:listbox the footer style]
en: Floating
uk: Рухомий

[ctx: @label:listbox]
en: Show floating footer on
uk: Показувати рухомий нижній колонтитул при

[ctx: @item:listbox how to trigger the floating footer]
en: Every mouse movement
uk: Будь-якому руху мишею

[ctx: @item:listbox how to trigger the floating footer]
en: Bottom mouse movement
uk: Руху мишею внизу

[ctx: @info:tooltip]
en: What action shows the footer.<br><strong>Every mouse movement</strong> — every mouse movement over the video area<br><strong>Bottom mouse movement</strong> — mouse movement on the bottom of the video area
uk: Дія, у відповідь на яку буде показано нижній колонтитул.<br><strong>Будь-який рух мишею</strong> — будь-який рух миші в області відео<br><strong>Рух мишею внизу</strong> — рух мишею у нижній частині області відео

[ctx: @label:spinbox]
en: Preview thumbnail
uk: Попередній перегляд мініатюр

[ctx: @option:check]
en: Show preview thumbnail
uk: Показувати попередній перегляд мініатюр

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows a preview while hovering the seek/progress bar.
uk: Показує попередній перегляд у відповідь на наведення вказівника на певну позицію на смужці позиціювання або поступу відтворення.

[ctx: @option:check]
en: Use accurate preview
uk: Точний попередній перегляд

[ctx: @info:tooltip]
en: Generating an accurate preview is slow
uk: Створення зображень точного попереднього перегляду є повільним

[ctx: @label:spinbox]
en: Thumbnail width
uk: Ширина мініатюри

[ctx: @label]
en: Window
uk: Вікно

[ctx: @option:check]
en: Resize to fit video
uk: Змінити розмір відповідно до відео

[ctx: @info:tooltip]
en: Not supported on Wayland.
uk: Немає підтримки у Wayland.

[ctx: @info:tooltip]
en: The window is resized according to the video resolution.<br>The maximum size is not constrained, this is left to the operating system.
uk: %1 Розмір вікна буде змінено відповідно до роздільної здатності відео.<br>Максимальний розмір не обмежено, його встановлює операційна система.

[ctx: @option:check]
en: Start in fullscreen mode
uk: Запускати в повноекранному режимі

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter fullscreen mode when the application starts.<br>This takes precedence over Resize to fit video, and Remember window size and position settings.
uk: Увійти до повноекранного режиму після запуску програми.<br>Має вищий пріоритет за «Змінити розмір відповідно до відео» і «Запам'ятати останній розмір вікна і його позицію».

[ctx: @option:check]
en: Remember window size and position
uk: Запам'ятати останній розмір вікна і його позицію

[ctx: @info:tooltip extra wayland info for the “Remember window size and position” setting]
en: <b>Restoring position is not supported on Wayland.</b><br><br>
uk: <b>У Wayland підтримки відновлення позиції не передбачено.</b><br><br>

[ctx: @info:tooltip]
en: Changes to the window’s size and position are saved and used for newly opened windows.<br><br>%1The “Resize to fit video” setting takes precedence.
uk: Зміни у розмірах і розташуванні вікна буде збережено і використано для нових відкритих вікон.<br><br>%1Параметр «Змінити розмір відповідно до відео» має вищий пріоритет.

[ctx: @option:check]
en: Show menubar
uk: Показати смужку меню

[ctx: @option:check]
en: Show toolbar
uk: Показати панель інструментів

[ctx: @option:check]
en: Show chapter markers
uk: Показати позначки розділів

[ctx: @label:listbox]
en: Color scheme
uk: Схема кольорів

[ctx: @label:listbox]
en: GUI style
uk: Стиль графічного інтерфейсу

[ctx: @item:listbox default GUI style]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @label:action change action associated with mouse event]
en: Change action
uk: Змінити дію

[ctx: @label:action delete mouse event]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:intoolbar add a mouse button action]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: @title:window]
en: Add mouse button action
uk: Додати дію у відповідь на керування мишею

[ctx: @label:listbox]
en: Mouse button
uk: Кнопка миші

[ctx: @item:listbox left mouse button]
en: Left
uk: Ліва

[ctx: @item:listbox middle mouse button]
en: Middle
uk: Середня

[ctx: @item:listbox right mouse button]
en: Right
uk: Права

[ctx: @item:listbox forward mouse button]
en: Forward
uk: Вперед

[ctx: @item:listbox back mouse button]
en: Back
uk: Назад

[ctx: @item:listbox mouse scroll up]
en: Scroll up
uk: Гортання вгору

[ctx: @item:listbox mouse scroll down]
en: Scroll down
uk: Гортання вниз

[ctx: @label:listbox]
en: Modifier key
uk: Клавіша-модифікатор

[ctx: @item:listbox no modifier key]
en: No modifier
uk: Немає модифікатора

[ctx: @item:listbox control modifier key]
en: Control
uk: Ctrl

[ctx: @label:check whether mouse button action should trigger on double click]
en: Trigger on double click
uk: У відповідь на подвійне клацання

[ctx: @label]
en: Action
uk: Дія

[ctx: @action:button select mouse button action]
en: Select action
uk: Вибрати дію

[ctx: @action:button]
en: Change action
uk: Змінити дію

[ctx: @info]
en: No action selected
uk: Не вибрано жодної дії

[ctx: @info]
en: Mouse button combination is already assigned to “%1”
uk: Комбінацію кнопок миші вже пов'язано із «%1»

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek small step
uk: Малий крок позиціювання.

[ctx: @info:tooltip seek small step setting]
en: How much to seek when triggering the corresponding action. Seek mode is <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a>
uk: Наскільки слід змінити позицію при використанні відповідної дії. Режим позиціювання є <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>точним</a>

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek medium step
uk: Середній крок позиціювання

[ctx: @info:tooltip seek medium step setting]
en: How much to seek when triggering the corresponding action. Seek mode is <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a>.<br>This is also used for mouse wheel seeking, when mouse is over the progress bar.
uk: Наскільки слід змінити позицію при вмиканні відповідної дії. Режим позиціювання є <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>точним</a>.<br>Це значення буде також використано при позиціюванні за допомогою коліщатка миші, коли вказівник миші перебуває над смужкою поступу відтворення.

[ctx: @label:spinbox]
en: Seek big step
uk: Великий крок позиціювання

[ctx: @info:tooltip seek big step setting]
en: How much to seek when triggering the corresponding action. Seek mode is <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>exact</a>
uk: Наскільки слід змінити позицію при використанні відповідної дії. Режим позиціювання є <a href='https://mpv.io/manual/stable/#command-interface-seek-<target>-[<flags>]'>точним</a>

[ctx: @label]
en: Hardware decoding
uk: Апаратне декодування

[ctx: @info:tooltip hardware decoding setting]
en: Specify the hardware video decoding API that should be used if possible. Whether hardware decoding is actually done depends on the video codec. If hardware decoding is not possible, mpv will fall back on software decoding.<br><br><ul><li><strong>auto</strong> tries to automatically enable hardware decoding using the first available method.</li><li><strong>auto-safe</strong> similar to auto, but allows only whitelisted methods that are considered “safe”.</li><li><strong>vaapi</strong> works with Intel and AMD GPUs only. It also requires the opengl EGL backend.</li><li><strong>nvdec</strong> the newest, and recommended method to do hardware decoding on Nvidia GPUs.</li><li><strong>cuda</strong> an older implementation of hardware decoding on Nvidia GPUs.</li><li><strong>videotoolbox</strong></li><li><strong>d3d11va</strong></li></ul><br><br>You can read more about hardware decoding here: <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec'>https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec</a><br><br>You can set another hardware decoder by creating a startup custom command <strong>set hwdec <i>decoder_name</i></strong>.
uk: Визначає програмний інтерфейс апаратного декодування відео, який, якщо можливо, буде використано. Те, чи буде відбуватися апаратне декодування насправді, залежить від відеокодека. Якщо апаратне декодування неможливе, mpv повернеться до програмного декодування.<br><br><ul><li><strong>auto</strong> — намагатися автоматично увімкнути апаратне декодування за допомогою першого ж доступного способу.</li><li><strong>auto-safe</strong> — подібно до auto, але із використанням лише способів із «білого» списку, які вважаються «безпечними».</li><li><strong>vaapi</strong> працює лише з графічними процесорами Intel та AMD. Також потребує модуля обробки EGL opengl.</li><li><strong>nvdec</strong> — найновіший і рекомендований спосіб для апаратного декодування на графічних процесорах Nvidia.</li><li><strong>cuda</strong> — старіша реалізація апаратного декодування на графічних процесорах Nvidia.</li><li><strong>videotoolbox</strong></li><li><strong>d3d11va</strong></li></ul><br><br>Докладніше про апаратне декодування тут: <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec'>https://mpv.io/manual/stable/#options-hwdec</a><br><br>Ви можете встановити інший апаратний декодер створенням нетипової команди запуску: <strong>set hwdec <i>назва_декодера</i></strong>.

[ctx: @option:check]
en: Open last played file on startup
uk: Відкривати попередній відтворюваний файл під час запуску

[ctx: @info:tooltip open last played file setting]
en: On startup it opens the file that was playing when the application was closed.
uk: Під час запуску відкриває файл, який відтворювався, коли вікно програми було закрито.

[ctx: @option:check]
en: Pause on minimize
uk: Призупиняти при мінімізації

[ctx: @info:tooltip pause on minimize setting]
en: Pauses the player while the window is minimized, playback resumes when restored.
uk: Призупиняє відтворення, якщо вікно мінімізовано. Відтворення відновиться, щойно вікно буде знову розгорнуто.

[ctx: @title]
en: Playback position
uk: Позиція відтворення

[ctx: @option:check]
en: Restore playback position
uk: Відновлювати позицію відтворення

[ctx: @info:tooltip save playback position]
en: Saves the file position during playback, opening the same file again will seek to the saved position.
    Position is saved every %1 second, except for the last 10 seconds of the video. | Saves the file position during playback, opening the same file again will seek to the saved position.
    Position is saved every %1 seconds, except for the last 10 seconds of the video.
uk[0]: Зберігає місце у файлі під час відтворення. Повторне відкриття цього файла призведе до позиціювання у збереженій позиції.
    Місце зберігатиметься кожну %1 секунду, окрім останніх 10 секунд відео.
uk[1]: Зберігає місце у файлі під час відтворення. Повторне відкриття цього файла призведе до позиціювання у збереженій позиції.
    Місце зберігатиметься кожні %1 секунди, окрім останніх 10 секунд відео.
uk[2]: Зберігає місце у файлі під час відтворення. Повторне відкриття цього файла призведе до позиціювання у збереженій позиції.
    Місце зберігатиметься кожні %1 секунд, окрім останніх 10 секунд відео.
uk[3]: Зберігає місце у файлі під час відтворення. Повторне відкриття цього файла призведе до позиціювання у збереженій позиції.
    Місце зберігатиметься кожну секунду, окрім останніх 10 секунд відео.

[ctx: @option:check]
en: Start playing
uk: Почати відтворення

[ctx: @info:tooltip start playing setting]
en: The file will be playing after restoring the playback position
uk: Файл буде відтворено після відновлення позиції відтворення

[ctx: @info]
en: For any duration
uk: Для будь-якої тривалості

[ctx: @info]
en: If duration is longer than %1 minute | If duration is longer than %1 minutes
uk[0]: Якщо тривалість перевищує %1 хвилину
uk[1]: Якщо тривалість перевищує %1 хвилини
uk[2]: Якщо тривалість перевищує %1 хвилин
uk[3]: Якщо тривалість перевищує %1 хвилину

[ctx: @info:tooltip restore playback position > duration]
en: Position for remote files is restored regardless of duration.
uk: Місце для віддалених файлів для відновлення, незалежно від тривалості.

[ctx: @info:tooltip restore playback position > save interval]
en: Save position every %1 second | Save position every %1 seconds
uk[0]: Зберігати позицію кожну %1 секунду
uk[1]: Зберігати позицію кожні %1 секунди
uk[2]: Зберігати позицію кожну %1 секунд
uk[3]: Зберігати позицію кожну %1 секунду

[ctx: @title]
en: Chapters
uk: Розділи

[ctx: @option:check]
en: Skip chapters
uk: Пропустити розділи

[ctx: @info:tooltip skip chapters setting]
en: When enabled it automatically skips chapters containing certain words/characters.
uk: Автоматично пропускає глави, що містять певні слова або символи.

[ctx: @option:check]
en: Show OSD message on skip
uk: Показати екранне повідомлення при пропусканні

[ctx: @info:tooltip show OSD message on skip setting]
en: When skipping chapters an osd message will show the title of the skipped chapter.
uk: При пропусканні глав контекстне повідомлення показуватиме заголовок пропущеної глави.

[ctx: @label:textbox]
en: Keywords
uk: Ключові слова

[ctx: @info:tooltip skip words setting]
en: Skip chapters containing these words. Comma separated list. The match is not exact, meaning <strong>op</strong> will match words containing it like <strong><u>op</u>ening</strong>.
uk: Пропустити глави, назви яких містять ці слова. Список слів, які відокремлено комами. Відповідність не є повною, тобто <strong>від</strong> відповідатиме усім словам, що містять цю комбінацію літер, зокрема слову <strong><u>від</u>криття</strong>.

en: Format selection
uk: Вибір формату

[ctx: @item:listbox the custom youtube-dl format selection]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @item:listbox the default youtube-dl format selection]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @info:tooltip format selection setting]
en: Selects a video source that is closest to the selected format.
uk: Вибирає джерело відео, яке є найближчим до вибраного формату.

[ctx: @label:listbox]
en: Position
uk: Позиція

[ctx: @item:listbox playlist position]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: @item:listbox playlist position]
en: Right
uk: Праворуч

[ctx: @label:listbox]
en: Playlist style
uk: Стиль списку відтворення

[ctx: @item:listbox the style of the playlist]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @item:listbox the style of the playlist]
en: With thumbnails
uk: З мініатюрами

[ctx: @item:listbox the style of the playlist]
en: Compact
uk: Компактний

[ctx: @label:listbox]
en: Playback behavior
uk: Поведінка при відтворенні

[ctx: @item:listbox the playback behavior of the playlist]
en: Repeat playlist
uk: Повторювати список відтворення

[ctx: @item:listbox the playback behavior of the playlist]
en: Stop after last item
uk: Зупинитися після останнього пункту

[ctx: @item:listbox the playback behavior of the playlist]
en: Repeat item
uk: Повторити пункт

[ctx: @item:listbox the playback behavior of the playlist]
en: Stop after item
uk: Зупинитися після пункту

[ctx: @info:tooltip playback description]
en: <strong>Repeat playlist</strong>: playlist is repeated indefinitely<br><strong>Stop after last item</strong>: playback stops after the last item in the playlist<br><strong>Repeat item</strong>: current playing item is repeated indefinitely<br><strong>Stop after item</strong>: playback stops after the current playing item
uk: <strong>Повторювати список відтворення</strong>: список відтворення буде повторюватися до нескінченності<br><strong>Зупинитися після останнього пункту</strong>: відтворення буде зупинено після останнього пункту у списку відтворення<br><strong>Повторити пункт</strong>: поточний пункт у списку відтворення повторюватиметься нескінченно<br><strong>Зупинитися після пункту</strong>: відтворення буде зупинено після поточного пункту у списку відтворення

[ctx: @item:listbox the playback behavior of the playlist]
en: Random playback
uk: Відтворення у випадковому порядку

[ctx: @option:check]
en: Overlay video
uk: Накладка на відео

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the playlist goes on top of the video
    When unchecked the video is resized
uk: Якщо позначено, список відтворення буде показано поверх відео
    Якщо не позначено, буде змінено розміри відео

[ctx: @option:check]
en: Show media title instead of file name
uk: Показувати заголовок мультимедіа, а не назву файла

[ctx: @option:check]
en: Auto load videos from same folder
uk: Автоматично завантажувати відео із тієї самої теки

[ctx: @option:check]
en: Show row number
uk: Показати номер рядка

[ctx: @option:check]
en: Toggle with mouse
uk: Перемикання за допомогою миші

[ctx: @option:check]
en: Increase font size when fullscreen
uk: Збільшити розмір шрифту у повноекранному режимі

[ctx: @option:check]
en: Remember last playlist state
uk: Запам'ятовувати останній стан списку відтворення

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the playlist state (visible/hidden) is remembered across launches
uk: Якщо позначено, стан списку відтворення (видимий/прихований) буде зберігатися між запусками програми

[ctx: @option:check]
en: Open items with single click
uk: Відкривати записи одинарним клацанням

[ctx: @title:window]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @action]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @action]
en: Playback
uk: Відтворення

[ctx: @action]
en: Video
uk: Відео

[ctx: @action]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: @action]
en: Subtitles
uk: Субтитри

[ctx: @action]
en: Mouse
uk: Миша

[ctx: @action]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

[ctx: @action]
en: Custom Commands
uk: Нетипові команди

[ctx: @action]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: @action]
en: About
uk: Про програму

[ctx: @label:check]
en: Auto select track
uk: Вибирати доріжку автоматично

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked a subtitle track will be automatically selected and displayed
uk: Якщо позначено, доріжку субтитрів буде вибрано і показано автоматично

[ctx: @option:check]
en: Allow subtitles in black borders
uk: Дозволити субтитри у чорних рамках

[ctx: @info:tooltip]
en: When checked the subtitles can be rendered outside the video, in the black borders. Might not work for all .ass subtitles.
uk: Якщо позначено, субтитри може бути показано поза відео у чорних рамках. Може працювати не для усіх субтитрів .ass.

[ctx: @title]
en: Styling
uk: Стилізація

[ctx: @label:listbox]
en: Font family
uk: Гарнітура шрифту

[ctx: @label:spinbox]
en: Font size
uk: Розмір шрифту

[ctx: @label]
en: Font style
uk: Стиль шрифту

[ctx: @option:check]
en: Bold
uk: Напівжирний

[ctx: @option:check]
en: Italic
uk: Курсив

[ctx: @label:textbox]
en: Font color
uk: Колір шрифту

[ctx: @label:textbox]
en: Shadow color
uk: Колір тіні

[ctx: @label:spinbox]
en: Shadow offset
uk: Зсув тіні

[ctx: @info:tooltip]
en: Set to 0 (zero) to disable.
uk: Встановіть 0 (нуль), щоб вимкнути.

[ctx: @label:textbox]
en: Border color
uk: Колір рамки

[ctx: @label:spinbox]
en: Border width
uk: Ширина рамки

[ctx: @label:listbox]
en: Default cover
uk: Типова обкладинка

[ctx: placeholder text]
en: path to image
uk: шлях до зображення

[ctx: @info:tooltip]
en: Used for music files that don’t have a video track, an embedded cover image or a cover/folder image in the same folder as the played file.
uk: Буде використано для музичних файлів, у яких немає відеодоріжки, вбудованого зображення обкладинки або зображення обкладинки у тій самій теці, що і відтворюваний файл.

[ctx: @title]
en: Screenshots
uk: Знімки екрана

[ctx: @label:listbox]
en: Format
uk: Формат

[ctx: @label:textbox]
en: Template
uk: Шаблон

[ctx: @info:tooltip]
en: Specify the filename template used to save screenshots. The template specifies the filename without file extension, and can contain format specifiers, which will be substituted when taking a screenshot. By default, the template is “%F-%n”. <br>The template can start with a relative or absolute path, in order to specify a directory location where screenshots should be saved.<br>If the final screenshot filename points to an already existing file, the file will not be overwritten. The screenshot will either not be saved, or if the template contains %n, saved using different, newly generated filename.<br>For full info checkout <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template'>https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template</a><br><br><strong>Allowed format specifiers:</strong><br><ul><li><strong>%[#][0X]n</strong> A sequence number, padded with zeros to length X.<br><li><strong>%f</strong> Filename of the currently played video.<br><li><strong>%F</strong> Same as %f, but without the file extension.<br><li><strong>%x</strong> Directory path of the currently played video. If the video is not on the filesystem (http:// urls), this expands to an empty string.<br><li><strong>%X{fallback}</strong> Same as %x, but if the video file is not on the filesystem, return the fallback string inside the {…}.<br><li><strong>%p</strong> Current playback time. The result is a string of the form “HH:MM:SS”.<br><li><strong>%P</strong> Similar to %p, but extended with the playback time in milliseconds “HH:MM:SS.mmm”.<br><li><strong>%wX</strong> Specify the current playback time using the format string X.<br>Valid format specifiers:<br><ul><li><strong>%wH</strong> hour (padded with 0 to two digits)</li><li><strong>%wh</strong> hour (not padded)</li><li><strong>%wM</strong> minutes (00–59)</li><li><strong>%wm</strong> total minutes (includes hours, unlike %wM)</li><li><strong>%wS</strong> seconds (00–59)</li><li><strong>%ws</strong> total seconds (includes hours and minutes)</li><li><strong>%wf</strong> like %ws, but as float</li><li><strong>%wT</strong> milliseconds (000–999)</li><li><strong>%%</strong> Replaced with the % character itself.</li></ul><br>
uk: Визначає шаблон назв файлів для зберігання знімків екрана. Шаблон визначає назву файла без суфікса і може містити специфікатори формату, підставляння даних для яких відбуватиметься під час збереження. Типовим форматом є «%F-%n». <br>Шаблон може розпочинатися з відносного або абсолютного шляхів, щоб можна було вказати розташування каталогу, у якому мають зберігатися знімки екрана.<br>Якщо отримана назва файла збігатиметься із назвою наявного файла, вміст файла не буде перезаписано. Знімок екрана або не буде збережено, або, якщо у шаблоні міститься %n, буде збережено із іншою, наново створеною назвою файла.<br>Повний опис можна знайти тут: <a href='https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template'>https://mpv.io/manual/stable/#options-screenshot-template</a><br><br><strong>Дозволені специфікатори формату:</strong><br><ul><li><strong>%[#][0X]n</strong> — номер у послідовності із доповненням нулями до довжини X.<br><li><strong>%f</strong> — назва файла поточного відтворюваного відео.<br><li><strong>%F</strong> — те саме, що і %f, але без суфікса назви.<br><li><strong>%x</strong> — шлях до каталогу поточного відтворюваного відео. Якщо відео не перебуває у файловій системі (адреси http://), буде розгорнуто у порожній рядок.<br><li><strong>%X{резерв}</strong> — те саме, що і %x, але якщо відео не перебуває у файловій системі, повертає резервний рядок у дужках {...}.<br><li><strong>%p</strong> — поточний час відтворення. Результатом є рядок у формі «ГГ:ХХ:СС».<br><li><strong>%P</strong> — те саме, що і %p, але із розширенням запису часу шляхом додавання мілісекунд, «ГГ:ХХ:СС.ммм».<br><li><strong>%wX</strong> — визначити поточний час відтворення за допомогою рядка форматування X.<br>Чинні специфікатори формату:<br><ul><li><strong>%wH</strong> — години (із доповненням 0 до двох цифр)</li><li><strong>%wh</strong> — години (без доповнення)</li><li><strong>%wM</strong> — хвилини (00-59)</li><li><strong>%wm</strong> — загалом хвилин (із годинами, на відміну від %wM)</li><li><strong>%wS</strong> — секунди (00-59)</li><li><strong>%ws</strong> — загалом секунд (разом із годинами і хвилинами)</li><li><strong>%wf</strong> — подібно до %ws, але у форматі дійсного числа</li><li><strong>%wT</strong> — мілісекунди (000-999)</li><li><strong>%%</strong> — буде замінено самим символом %.</li></ul><br>

[ctx: @title]
en: Image adjustments
uk: Коригування зображення

[ctx: @label:slider]
en: Contrast
uk: Контрастність

[ctx: @label:slider]
en: Brightness
uk: Яскравість

[ctx: @label:slider]
en: Gamma
uk: Гамма

[ctx: @label:slider]
en: Saturation
uk: Насиченість

[ctx: @info]
en: Middle click on the sliders to reset them
uk: Клацніть середньою кнопкою миші на повзунках, щоб відновити типові значення

[ctx: @info:tooltip; error when yt-dlp fails to get playlist]
en: Could not retrieve playlist with id: %1
    
    %2
uk: Не вдалося отримати список відтворення з таким ідентифікатором: %1
    
    %2
