heaptrack - en to uk translation catalogue (203 entries)

en: Location
uk: Місце

en: Allocations (Self)
uk: Розміщення (власне)

en: Temporary (Self)
uk: Тимчасове (власне)

en: Peak (Self)
uk: Пік (власне)

en: Leaked (Self)
uk: Втрачено (власне)

en: Allocations (Incl.)
uk: Розміщення (включене)

en: Temporary (Incl.)
uk: Тимчасове (включене)

en: Peak (Incl.)
uk: Пік (включене)

en: Leaked (Incl.)
uk: Втрачено (включене)

en: <qt>The parent symbol that called an allocation function. The function name may be unresolved when debug information is missing.</qt>
uk: <qt>Батьківський символ, яким було викликано функцію розподілу. Назва функції може бути невідомою, якщо немає достатніх діагностичних даних.</qt>

en: <qt>The number of times an allocation function was directly called from this location.</qt>
uk: <qt>Кількість викликів функції розподілу безпосередньо з цього місця.</qt>

en: <qt>The number of direct temporary allocations. These allocations are directly followed by a free without any other allocations in-between.</qt>
uk: <qt>Кількість безпосередніх тимчасових розміщень у пам'яті. За цими розміщеннями безпосередньо слідують вивільнення без інших проміжних розміщень.</qt>

en: <qt>The maximum heap memory in bytes consumed from allocations originating directly at this location. This takes deallocations into account.</qt>
uk: <qt>Максимальний об'єм резервної пам'яті, спожитої за викликами щодо розміщення, що надходили безпосередньо з цього місця. Тут беруться до уваги і скасування розподілу.</qt>

en: <qt>The bytes allocated directly at this location that have not been deallocated.</qt>
uk: <qt>Байти розміщені безпосередньо за цією адресою, які не було вилучено із розподіленої пам'яті.</qt>

en: <qt>The inclusive number of times an allocation function was called from this location or any functions called from here.</qt>
uk: <qt>Кількість включених викликів функції розподілу з цього місця або будь-яких функцій, викликаних звідси.</qt>

en: <qt>The number of inclusive temporary allocations. These allocations are directly followed by a free without any other allocations in-between.</qt>
uk: <qt>Кількість включених тимчасових розміщень у пам'яті. За цими розміщеннями безпосередньо слідують вивільнення без інших проміжних розміщень.</qt>

en: <qt>The inclusive maximum heap memory in bytes consumed from allocations originating at this location or from functions called from here. This takes deallocations into account.</qt>
uk: <qt>Включений максимальний об'єм резервної пам'яті, спожитої за викликами щодо розміщення, що надходили з цього місця або від функцій, викликаних звідси. Тут беруться до уваги і скасування розподілу.</qt>

en: <qt>The bytes allocated at this location that have not been deallocated.</qt>
uk: <qt>Байти розміщені за цією адресою, які не було вилучено із розподіленої пам'яті.</qt>

en: Caller
uk: Зовнішній виклик

en: Callee
uk: Внутрішній виклик

en: Peak
uk: Пік

en: Leaked
uk: Втрачено

en: Allocations
uk: Розміщення

en: Temporary
uk: Тимчасове

en: The location of the %1. The function name may be unresolved when debug information is missing.
uk: Розташування %1. Назва функції може бути невідомою, якщо немає достатніх діагностичних даних.

en: <qt>The source code location that called an allocation function. May be unknown when debug information is missing.</qt>
uk: <qt>Місце у коді, з якого було викликано функцію розподілу. Може бути невідомою, якщо немає достатніх діагностичних даних.</qt>

en: Memory Allocations
uk: Розміщення у пам'яті

en: Memory Consumed
uk: Спожита пам'ять

en: Temporary Allocations
uk: Тимчасові розміщення у пам'яті

en: Elapsed Time
uk: Витрачений час

en: Total Memory Allocations
uk: Загальне розміщення у пам'яті

en: Total Memory Consumption
uk: Загальне споживання пам’яті

en: Total Temporary Allocations
uk: Загальні тимчасові розміщення у пам'яті

[ctx: %1: the formatted byte size, e.g. "1.2KB", %2: the raw byte size, e.g. "1300"]
en: %1 (%2 bytes)
uk: %1 (%2 байтів)

en: <qt>%1 allocations in total after %2</qt>
uk: <qt>Загалом %1 розміщень за %2</qt>

en: <qt>%1 temporary allocations in total after %2</qt>
uk: <qt>Загалом %1 тимчасових розміщень за %2</qt>

en: <qt>%1 consumed in total after %2</qt>
uk: <qt>Загалом спожито %1 за %2</qt>

en: <qt>%2 allocations after %3 from:<p style='margin-left:10px;'>%1</p></qt>
uk: <qt>%2 розміщення після %3 від:<p style='margin-left:10px;'>%1</p></qt>

en: <qt>%2 temporary allocations after %3 from:<p style='margin-left:10px'>%1</p></qt>
uk: <qt>%2 тимчасових розміщення після %3 від:<p style='margin-left:10px;'>%1</p></qt>

en: <qt>%2 consumed after %3 from:<p style='margin-left:10px'>%1</p></qt>
uk: <qt>%2 вжито після %3 від:<p style='margin-left:10px'>%1</p></qt>

en: Export As...
uk: Експортувати як…

en: Show legend
uk: Показ умовних позначень

en: Show total cost graph
uk: Показати графік загальної вартості

en: Show detailed cost graph
uk: Показати графік розподілу вартостей

en: Stacked diagrams:
uk: Діаграми-стоси:

en: Filter In On Selection
uk: Фільтрувати за позначеним

note: i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuFilter)
en: Reset Filter
uk: Скинути фільтрування

en: Save %1
uk: Зберегти %1

en: Raster Image (*.png *.jpg *.tiff);;Vector Image (*.svg)
uk: растрове зображення (*.png *.jpg *.tiff);;векторне зображення (*.svg)

en: Failed to save the image to %1
uk: Не вдалося зберегти зображення до %1

en: <tr><th></th><th>Start</th><th>End</th><th>Delta</th></tr>
uk: <tr><th></th><th>Початок</th><th>Кінець</th><th>Різниця</th></tr>

en: <tr><th>Time</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>
uk: <tr><th>Час</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>

en: <tr><th>Consumed</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>
uk: <tr><th>Спожито</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>

en: <tr><th>Allocations</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>
uk: <tr><th>Розміщення</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>

en: <tr><th>Temporary Allocations</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>
uk: <tr><th>Тимчасові розміщення</th><td>%1</td><td>%2</td><td>%3</td></tr>

en: <qt>Shows the heap memory consumption over time.<br>Click and drag to select a time range for filtering.</qt>
uk: <qt>Показує зміну споживання пам'яті з купи з часом.<br>Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.</qt>

en: <qt>Shows number of memory allocations over time.<br>Click and drag to select a time range for filtering.</qt>
uk: <qt>Показує зміну кількості операцій із отримання пам'яті з часом.<br>Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.</qt>

en: <qt>Shows number of temporary memory allocations over time. A temporary allocation is one that is followed immediately by its corresponding deallocation, without other allocations happening in-between.<br>Click and drag to select a time range for filtering.</qt>
uk: <qt>Показує зміну кількості операцій тимчасових розміщень у пам'яті з часом. Тимчасовими вважаються розміщення, за якими безпосередньо слідують вивільнення без інших проміжних розміщень.<br>Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.</qt>

en: %1 (filtered from %2 to %3, Δ%4)
uk: %1 (фільтровано з %2 до %3, Δ%4)

en: %1 (filtered delta)
uk: %1 (фільтрована різниця)

en: Click and drag to select time range for filtering.
uk: Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.

en: T = %1, Consumed: %2. Click and drag to select time range for filtering.
uk: T= %1, спожито %2. Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.

en: T = %1, Allocations: %2. Click and drag to select time range for filtering.
uk: T= %1, розподілів %2. Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.

en: T = %1, Temporary Allocations: %2. Click and drag to select time range for filtering.
uk: T= %1, тимчасових розподілів %2. Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити діапазон часу для фільтрування.

en: %1 allocations in total
uk: %1 розміщень у пам'яті загалом

en: %1 temporary allocations in total
uk: Загалом тимчасових розміщень — %1

en: %1 peak memory consumption
uk: Пікове споживання пам'яті %1

en: %1 leaked in total
uk: Загалом витоки — %1

[ctx: %1: number of allocations, %2: relative number, %3: function label]
en: %1 (%2%) allocations in %3 and below.
uk: %1 (%2%) розміщень у пам'яті у %3 і нижче.

[ctx: %1: number of temporary allocations, %2: relative number, %3 function label]
en: %1 (%2%) temporary allocations in %3 and below.
uk: %1 (%2%) тимчасових розміщено у %3 і нижче.

[ctx: %1: peak consumption in bytes, %2: relative number, %3: function label]
en: %1 (%2%) contribution to peak consumption in %3 and below.
uk: %1 (%2%) внесок до пікового споживання у %3 і нижче.

[ctx: %1: leaked bytes, %2: relative number, %3: function label]
en: %1 (%2%) leaked in %3 and below.
uk: %1 (%2%) витоків у %3 і нижче.

en: Memory Peak
uk: Пік пам'яті

en: Show a flame graph over the contributions to the peak heap memory consumption of your application.
uk: Показати графік внесків до пікового споживання пам'яті з купи у вашій програмі.

en: Show a flame graph over the leaked heap memory of your application. Memory is considered to be leaked when it never got deallocated.
uk: Показати графік витоків пам'яті з купи у вашій програмі. Витоком вважається таке отримання пам'яті, яке не завершується її поверненням до купи розподілу.

en: Show a flame graph over the number of allocations triggered by functions in your code.
uk: Показати графік кількості операцій із отримання областей пам'яті, які здійснюються функціями з вашого коду.

en: Show a flame graph over the number of temporary allocations triggered by functions in your code. Allocations are marked as temporary when they are immediately followed by their deallocation.
uk: Показати графік кількості операцій із тимчасового отримання областей пам'яті, які здійснюються функціями з вашого коду. Отримання областей пам'яті вважаються тимчасовими, якщо за отриманням негайно слідує скасовування такого отримання.

en: Select the data source that should be visualized in the flame graph.
uk: Виберіть джерело даних, які має бути показано на графіку.

en: Bottom-Up View
uk: Перегляд внизу вгору

en: Enable the bottom-up flame graph view. When this is unchecked, the top-down view is enabled by default.
uk: Увімкнути показ графіка у режимі «внизу-вгору». Якщо пункт не буде позначено, графік буде намальовано у режимі «згори-вниз».

en: Collapse Recursion
uk: Згортати рекурсію

en: Collapse stack frames for functions calling themselves. When this is unchecked, recursive frames will be visualized separately.
uk: Згортати кадри стека для рекурсивних викликів функцій. Якщо цей пункт не буде позначено, рекурсивні кадри візуалізуватимуться окремо.

en: Cost Threshold:
uk: Поріг вартості:

en: <qt>The cost threshold defines a fractional cut-off value. Items with a relative cost below this value will not be shown in the flame graph. This is done as an optimization to quickly generate graphs for large data sets with low memory overhead. If you need more details, decrease the threshold value, or set it to zero.</qt>
uk: <qt>Порогове значення вартості визначає максимальне відносне значення, яке слід враховувати. Записи із відносною вартістю, що є нижчою за вказану, не буде показано на графіку. Існування такого порогового значення передбачено для оптимізації швидкості побудови графіків для великих наборів даних із багатьма незначними записами. Якщо вам потрібна детальніша картина, зменшіть значення цього параметра або встановіть для нього нульове значення.</qt>

en: Search...
uk: Шукати…

en: <qt>Search the flame graph for a symbol.</qt>
uk: <qt>Шукати на графіку символ.</qt>

en: Reset View
uk: Оновити перегляд

en: View Caller/Callee
uk: Переглянути зовнішні/внутрішні виклики

en: generating flame graph...
uk: створюємо графік-полум'я…

en: %1 (%2% of total of %3) allocations matched by search.
uk: %1 (%2% із загальної кількості у %3) отримань пам'яті відповідають критеріям пошуку.

en: %1 (%2% of total of %3) matched by search.
uk: %1 (%2% із загальної кількості у %3) відповідають критеріям пошуку.

en: Heaptrack GUI
uk: Графічний інтерфейс Heaptrack

en: A visualizer for heaptrack data files.
uk: Засіб візуалізації даних із файлів heaptrack.

en: Copyright 2015, Milian Wolff <mail@milianw.de>
uk: © Milian Wolff <mail@milianw.de>, 2015

en: Original author, maintainer
uk: Автор початкової версії, супровідник

en: Base profile data to compare other files to.
uk: Базові дані профілювання, з якими слід порівнювати інші файли.

en: Load list of leak suppressions from the specified file. Specify one suppression per line, and start each line with 'leak:', i.e. use the LSAN suppression file format.
uk: Список придушень витоків із вказаного файла. Придушення слід вказувати по одному на рядок і починати кожен з рядків зі слова «leak:», тобто використовувати формат файлів придушень LSAN.

en: Ignore suppression definitions that are embedded into the heaptrack data file. By default, heaptrack will copy the suppressions optionally defined via a `const char *__lsan_default_suppressions()` symbol in the debuggee application.  These are then always applied when analyzing the data, unless this feature is explicitly disabled using this command line option.
uk: Ігнорувати визначення придушень, які вбудовано до файла даних heaptrack. Типово, heaptrack скопіює придушення, які додатково визначено за допомогою символу «const char *__lsan_default_suppressions()» у програмі, яку діагностують.  Ці символи далі завжди буде застосовано при аналізі даних, якщо відповідну можливість не буде явним чином вимкнено за допомогою цього параметра командного рядка.

en: Ignore suppression definitions that are built into heaptrack. By default, heaptrack will suppress certain known leaks in common system libraries.
uk: Ігнорувати визначення придушень, які вбудовано до heaptrack. Типово, heaptrack придушуватиме певні відомі витоки у загальних бібліотеках системи.

en: Files to load
uk: Файли для завантаження

en: [FILE...]
uk: [ФАЙЛ...]

en: %1 allocations from %2, totalling %3 allocated with an average of %4 per allocation
uk: %1 розміщень з %2, загалом розміщено %3 із середнім значенням %4 на одне розміщення

en: Requested Allocation Size
uk: Запитаний об'єм пам'яті

en: Number of Allocations
uk: Кількість розміщень

en: Open file in editor
uk: Відкрити файл у редакторі

en: <dt><b>debuggee</b>:</dt><dd style='font-family:monospace;'>%1 <i>(attached)</i></dd>
uk: <dt><b>об'єкт діагностики</b>:</dt><dd style='font-family:monospace;'>%1 <i>(долучено)</i></dd>

en: <dt><b>debuggee</b>:</dt><dd style='font-family:monospace;'>%1</dd>
uk: <dt><b>об'єкт діагностики</b>:</dt><dd style='font-family:monospace;'>%1</dd>

en: <dt><b>total runtime</b>:</dt><dd>%1, filtered from %2 to %3 (%4)</dd>
uk: <dt><b>загальний час виконання</b>:</dt><dd>%1, фільтровано з %2 до %3 (%4)</dd>

en: <dt><b>total runtime</b>:</dt><dd>%1</dd>
uk: <dt><b>загальний час виконання</b>:</dt><dd>%1</dd>

en: <dt><b>total system memory</b>:</dt><dd>%1</dd>
uk: <dt><b>загалом пам'яті системи</b>:</dt><dd>%1</dd>

en: <dt><b>calls to allocation functions</b>:</dt><dd>%1 (%2/s)</dd>
uk: <dt><b>виклики функцій розміщення</b>:</dt><dd>%1 (%2/c)</dd>

en: <dt><b>temporary allocations</b>:</dt><dd>%1 (%2%, %3/s)</dd>
uk: <dt><b>тимчасові розміщення у пам'яті</b>:</dt><dd>%1 (%2%, %3/c)</dd>

en: <dt><b>peak heap memory consumption</b>:</dt><dd>%1 after %2</dd>
uk: <dt><b>пікове споживання резервної пам'яті</b>:</dt><dd>%1 за %2</dd>

en: <dt><b>peak RSS</b> (including heaptrack overhead):</dt><dd>%1</dd>
uk: <dt><b>пікове RSS</b> (разом із додатковими витратами heaptrack):</dt><dd>%1</dd>

en: <dt><b>memory consumption delta</b>:</dt><dd>%1</dd>
uk: <dt><b>різниця у споживанні пам'яті</b>:</dt><dd>%1</dd>

en: <dt><b>total memory leaked</b>:</dt><dd>%1 (%2 suppressed)</dd>
uk: <dt><b>загалом втрачено пам'яті</b>:</dt><dd>%1 (%2 придушено)</dd>

en: <dt><b>total memory leaked</b>:</dt><dd>%1</dd>
uk: <dt><b>загалом втрачено пам'яті</b>:</dt><dd>%1</dd>

en: Failed to parse file %1.
uk: Не вдалося обробити файл %1.

en: Consumed
uk: Спожито

en: Sizes
uk: Розміри

en: Input data %1 does not exist.
uk: Вхідних даних %1 не існує.

en: Input data %1 is not a file.
uk: Вхідні дані %1 не є файлом.

en: Input data %1 is not readable.
uk: Вхідні дані %1 непридатні до читання.

en: Failed to parse suppression file.
uk: Не вдалося обробити файл придушення.

en: Disable Embedded Suppressions
uk: Вимкнути вбудовані придушення

en: Disable Builtin Suppressions
uk: Вимкнути вбудовані придушення

en: Ignore suppression definitions that are built into heaptrack. By default, heaptrack will suppress certain known leaks from common system libraries.
uk: Ігнорувати визначення придушень, які вбудовано до heaptrack. Типово, heaptrack придушуватиме певні відомі витоки у загальних бібліотеках системи.

en: Loading file %1, please wait...
uk: Завантажуємо файл %1, будь ласка, зачекайте…

[ctx: %1: file name that is open]
en: Heaptrack - %1
uk: Heaptrack — %1

[ctx: %1, %2: file names that are open]
en: Heaptrack - %1 compared to %2
uk: Heaptrack — порівняння %1 з %2

en: Reparsing file, please wait...
uk: Повторно обробляємо файл, будь ласка, зачекайте…

en: Code Navigation
uk: Навігація кодом

en: Custom...
uk: Нетипова…

en: Automatic (No Line numbers)
uk: Автоматична (без номерів рядків)

en: Custom Code Navigation
uk: Нетипова навігація кодом

en: Specify command to use for code navigation, '%f' will be replaced by the file name, '%l' by the line number and '%c' by the column number.
uk: Вкажіть команду, яку слід використовувати для навігації кодом. «%f» буде замінено на назву файла, «%l» — номер рядка, а «%c» — на номер позиції у рядку.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: MainWindow
uk: Головне вікно

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QMainWindow, MainWindow) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, suppressionsLabel)
en: Path to a file containing leak suppression rules in the LSAN format.
uk: Шлях до файла, у якому містяться правила придушення витоків у форматі LSAN.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Open Heaptrack Data
uk: Відкриття даних heaptrack

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, openFile)
en: <qt><p>This field specifies the primary heaptrack data file. These files are called <tt>heaptrack.$APP.$PID.gz</tt> or <tt>heaptrack.$APP.$PID.zst</tt>. You can produce such a file by profiling your application, e.g. via:</p>
    <pre><code>heaptrack &lt;yourapplication&gt; ...</code></pre>
    <p>Or, alternatively, you can attach to a running process via</p>
    <pre><code>heaptrack --pid $(pidof &lt;yourapplication&gt;)</code></pre></qt>
uk: <qt><p>Вміст цього поля визначає основний файл даних heaptrack. Такі файли даних мають назви <tt>heaptrack.$APP.$PID.gz</tt> або <tt>heaptrack.$APP.$PID.zst</tt>. Ви можете створити такий файл за допомогою профілювання вашої програми, наприклад так:</p>
    <pre><code>heaptrack &lt;ваша_програма&gt; ...</code></pre>
    <p>Крім того, ви можете приєднатися до запущеного процесу командою</p>
    <pre><code>heaptrack --pid $(pidof &lt;ваша_програма&gt;)</code></pre></qt>

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, openFile) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, compareTo)
en: path/to/heaptrack.$APP.$PID.{gz,zst}
uk: шлях/до/heaptrack.$APP.$PID.{gz,zst}

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, compareTo)
en: <qt>You can optionally specify a second heaptrack data file to compare to. If set, this file will be used as a base and its cost gets subtracted from the primary data costs.</qt>
uk: <qt>Крім того, ви можете вказати інший файл даних heaptrack для порівняння. Якщо вибрано цей варіант, цей другий файл буде використано як базу: його значення буде віднято від значень у основному файлі даних.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, openFileLabel)
en: Profile &Data:
uk: &Дані профілювання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compareToLabel)
en: Compare to:
uk: Порівняти з:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suppressionsLabel)
en: Suppressions:
uk: Придушення:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, suppressions)
en: path/to/lsan_suppressions.txt
uk: шлях/до/lsan_suppressions.txt

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: Summary
uk: Резюме

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, topPeakLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, topPeak)
en: List of functions that allocated the most memory at a given time.
uk: Список функцій, яким дісталося найбільше пам'яті у вказаний момент часу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topPeakLabel)
en: Peak Contributions
uk: Пікові внески

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, topLeakedLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, topLeaked)
en: List of functions that leak the most memory.
uk: Список функцій, у яких сталися найбільші витоки пам'яті.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLeakedLabel)
en: Largest Memory Leaks
uk: Найбільші витоки пам'яті

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, topAllocationsLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, topAllocations)
en: List of functions that allocate memory most often.
uk: Список функцій, які отримували пам'ять найчастіше.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topAllocationsLabel)
en: Most Memory Allocations
uk: Найбільші розміщення у пам'яті

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, topTemporaryLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, topTemporary)
en: List of functions that produced the most temporary memory allocations.
uk: Список функцій, які створювали більшу частину тимчасових розміщень даних у пам'яті.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topTemporaryLabel)
en: Most Temporary Allocations
uk: Найбільші тимчасові розміщення у пам'яті

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, suppressionBox)
en: Suppressions
uk: Придушення

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, bottomUpTab)
en: Bottom-Up
uk: Знизу-вгору

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, bottomUpFilterFunction) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, callerCalleeFilterFunction) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, topDownFilterFunction)
en: filter by function...
uk: фільтрувати за функцією…

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, bottomUpFilterFile) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, topDownFilterFile)
en: filter by file...
uk: фільтрувати за файлом…

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, bottomUpFilterModule) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, callerCalleeFilterModule) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, topDownFilterModule)
en: filter by module...
uk: фільтрувати за модулем…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, callerCalleeTab)
en: Caller / Callee
uk: Відправник/Отримувач

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, topDownTab)
en: Top-Down
uk: Згори вниз

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (FlameGraph, flameGraphTab)
en: Flame Graph
uk: Графік-полум'я

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, stacksDock)
en: S&tacks
uk: С&теки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stackSpinnerLabel)
en: Selected Stack:
uk: Вибраний стек:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menu_File)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menu_Settings)
en: Setti&ngs
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFilter)
en: Filter
uk: Фільтр

en: merging allocations... %1%
uk: об'єднуємо розміщення у пам'яті… %1%

en: total
uk: загалом

en: 0B to 8B
uk: від 0 Б до 8 Б

en: 9B to 16B
uk: від 9 Б до 16 Б

en: 17B to 32B
uk: від 17 Б до 32 Б

en: 33B to 64B
uk: від 33 Б до 64 Б

en: 65B to 128B
uk: від 65 Б до 128 Б

en: 129B to 256B
uk: від 129 Б до 256 Б

en: 257B to 512B
uk: від 257 Б до 512 Б

en: 512B to 1KB
uk: від 512 Б до 1 кБ

en: more than 1KB
uk: понад 1 кБ

en: reparsing data
uk: повторна обробка даних

en: parsing data
uk: обробка даних

en: %1 pass: %2/%3  spent: %4  remaining: %5
uk: %1 прохід: %2 з %3 витрачено: %4 лишилося: %5

en: merging allocations...
uk: об'єднуємо розміщення у пам'яті…

en: building size histogram...
uk: будуємо гістограму розмірів…

en: building charts...
uk: будуємо діаграми…

en: Backtrace
uk: Зворотне трасування

en: <qt>The number of times an allocation function was called from this location.</qt>
uk: <qt>Кількість викликів функції розподілу з цього місця.</qt>

en: <qt>The number of temporary allocations. These allocations are directly followed by a free without any other allocations in-between.</qt>
uk: <qt>Кількість тимчасових розміщень у пам'яті. За цими розміщеннями безпосередньо слідують вивільнення без інших проміжних розміщень.</qt>

en: <qt>The contributions from a given location to the maximum heap memory consumption in bytes. This takes deallocations into account.</qt>
uk: <qt>Внески із заданого місця до максимального споживання резервної пам'яті у байтах. Тут беруться до уваги і скасування розподілу.</qt>

en: <qt>The location from which an allocation function was called. Function symbol and file information may be unknown when debug information was missing when heaptrack was run.</qt>
uk: <qt>Місце, з якого було викликано функцію розподілу. Символ функції і дані щодо файла можуть бути невідомими, якщо під час запуску heaptrack не було знайдено достатніх діагностичних даних.</qt>

[ctx: 1: function, 2: module, 3: module path]
en: %1
      in %2 (%3)
uk: %1
      у %2 (%3)

en: peak contribution: %1 (%2% of total)
uk: піковий внесок: %1 (%2% із загального)

en: leaked: %1 (%2% of total)
uk: витоки: %1 (%2% від загального)

en: allocations: %1 (%2% of total)
uk: розміщення: %1 (%2% від загального)

en: temporary: %1 (%2% of allocations, %3% of total)
uk: тимчасово: %1 (%2% з розміщень, %3% з загального)

en: backtrace:
uk: зворотне трасування:

en: called from one location | called from %1 locations
uk[0]: викликано з %1 місця
uk[1]: викликано з %1 місць
uk[2]: викликано з %1 місць
uk[3]: викликано з одного місця

en: %1: %2<br/>&nbsp;&nbsp;%4% out of %3 total
uk: %1: %2<br/>&nbsp;&nbsp;%4% з %3 загалом

en: %1 (self): %2<br/>&nbsp;&nbsp;%4% out of %3 total
uk: %1 (лише сам): %2<br/>&nbsp;&nbsp;%4% з %3 загалом

en: %1 (inclusive): %2<br/>&nbsp;&nbsp;%4% out of %3 total
uk: %1 (із включенням): %2<br/>&nbsp;&nbsp;%4% з %3 загалом

en: symbol: <tt>%1</tt><br/>binary: <tt>%2 (%3)</tt>
uk: символ: <tt>%1</tt><br/>двійковий: <tt>%2 (%3)</tt>

[ctx: %1: function name, %2: binary basename]
en: %1 in %2
uk: %1 у %2

en: <unresolved function>
uk: <невизначена функція>
