heat-dashboard 0.0.1.dev938 - en to cs translation catalogue (126 entries)

en: A local environment to upload.
cs: Lokální prostředí pro nahrání.

en: A local template to upload.
cs: Lokální šablona pro nahrání.

[ctx: current status of stack]
en: Adopt Complete
cs: Adoptování dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Adopt Failed
cs: Adoptování selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Adopt In Progress
cs: Probíhá adoptování

en: An external (HTTP) URL to load the template from.
cs: Externí (HTTP) URL z které načíst šablonu.

en: Change Stack Template
cs: Změnit šablonu zásobníku

en: Change Template
cs: Změnit šablonu

[ctx: current status of stack]
en: Check Complete
cs: Kontrola dokončena

[ctx: current status of stack]
en: Check Failed
cs: Kontrola selhala

[ctx: current status of stack]
en: Check In Progress
cs: Probíhá kontrola

en: Check Stack | Check Stacks
cs[0]: Zkontrolovat stack
cs[1]: Zkontrolovat stacky
cs[2]: Zkontrolovat stacků

en: Checked Stack | Checked Stacks
cs[0]: Zásobník zkontrolován
cs[1]: Zásobníky zkontrolovány
cs[2]: Zásobníků zkontrolováno

[ctx: current status of stack]
en: Create Complete
cs: Vytvoření dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Create Failed
cs: Vytvoření selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Create In Progress
cs: Probíhá vytváření

en: Create Stack
cs: Vytvořit zásobník

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Creation Timeout (minutes)
cs: Časový limit vytvoření (v minutách)

en: Date Updated
cs: Nahráno dne

[ctx: current status of stack]
en: Delete Complete
cs: Smazání dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Delete Failed
cs: Smazání selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Delete In Progress
cs: Probíhá mazání

en: Delete Stack | Delete Stacks
cs[0]: Smazat zásobník
cs[1]: Smazat zásobníky
cs[2]: Smazat zásobníky

en: Deleted Stack | Deleted Stacks
cs[0]: Zásobník smazán
cs[1]: Zásobníky smazány
cs[2]: Zásobníků smazáno

en: Description
cs: Popis

en: Direct Input
cs: Přímý vstup

en: Edit Template
cs: Upravit šablonu

en: Enable rollback on create/update failure.
cs: Povolit zpětné vrácení při chybě ve vytváření/aktualizaci.

en: Environment Data
cs: Data prostředí

en: Environment File
cs: Soubor prostředí

en: Environment Source
cs: Zdroj prostředí

en: Events
cs: Události

en: File
cs: Soubor

en: Function
cs: Funkce

[ctx: current status of stack]
en: Init Complete
cs: Zavedení dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Init Failed
cs: Zavedení selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Init In Progress
cs: Probíhá zavádění

en: Launch
cs: Spustit

en: Launch Stack
cs: Spustit zásobník

en: Name must start with a letter and may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
cs: Názvy musí začínat pouze písmenem a může obsahovat pouze písmena, čísla, podtržítka, tečky a pomlčky.

en: Name of the stack to create.
cs: Název zásobníku pro vytvoření.

en: Next
cs: Další

en: Orchestration
cs: Orchestrace

en: Overview
cs: Přehled

en: Password for user "%s"
cs: Heslo pro uživatele "%s"

en: Please specify a %s using only one source method.
cs: Zadejte prosím %s pomocí pouze jedné zdrojové metody.

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview Stack
cs: Náhled zásobníku

en: Preview Stack Details
cs: Podrobnosti náhledu zásobníku

en: Preview Stack Parameters
cs: Parametry náhledu zásobníku

en: Preview Template
cs: Náhled šablony

en: Resource
cs: Prostředek

en: Resource Types
cs: Typy prostředků

en: Resources
cs: Prostředky

[ctx: current status of stack]
en: Resume Complete
cs: Obnovení dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Resume Failed
cs: Obnovení selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Resume In Progress
cs: Probíhá obnovení

en: Resume Stack | Resume Stacks
cs[0]: Obnovit stack
cs[1]: Obnovit stacky
cs[2]: Obnovit stacků

en: Resumed Stack | Resumed Stacks
cs[0]: Zásobník obnoven
cs[1]: Zásobníky obnoveny
cs[2]: Zásobníků obnoveno

[ctx: current status of stack]
en: Rollback Complete
cs: Zpětné vrácení dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Rollback Failed
cs: Zpětné vrácení selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Rollback In Progress
cs: Probíhá zpětné vrácení

en: Rollback On Failure
cs: Zpětné vrácení při selhání

en: Select Template
cs: Vybrat šablonu

en: Select a new template to preview a stack.
cs: Vyberte novou šablonu pro náhled zásobníku.

en: Select a new template to re-launch a stack.
cs: Vyberte novou šablonu pro znovu spuštění zásobníku.

en: Select a template to launch a stack.
cs: Vyberte šablonu pro spuštění zásobníku.

[ctx: current status of stack]
en: Snapshot Complete
cs: Snapshotování dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Snapshot Failed
cs: Snapshotování selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Snapshot In Progress
cs: Probíhá snapshotování

en: Stack Events
cs: Události zásobníku

en: Stack ID =
cs: ID zásobníku

en: Stack Name
cs: Název zásobníku

en: Stack Resource
cs: Zdroj stack

en: Stack Resource Type
cs: Typ prostředku zásobníku

en: Stack Resources
cs: Zdroje stack

en: Stack creation started.
cs: Zahájeno vytváření zásobníku.

en: Stack creation timeout in minutes.
cs: Časový limit vytvoření zásobníku v minutách.

en: Stack update started.
cs: Zahájena aktualizace zásobníku.

en: Stacks
cs: Zásobníky

en: Status =
cs: Stav =

en: Status Reason
cs: Důvod stavu

[ctx: current status of stack]
en: Suspend Complete
cs: Uspání dokončeno

[ctx: current status of stack]
en: Suspend Failed
cs: Uspání selhalo

[ctx: current status of stack]
en: Suspend In Progress
cs: Probíhá uspání

en: Suspend Stack | Suspend Stacks
cs[0]: Uspat stack
cs[1]: Uspat stacky
cs[2]: Uspat stacků

en: Suspended Stack | Suspended Stacks
cs[0]: Zásobník uspán
cs[1]: Zásobníky uspány
cs[2]: Zásobníků uspáno

en: Template
cs: Šablona

en: Template Data
cs: Data šablony

en: Template File
cs: Soubor šablony

en: Template Functions
cs: Funkce šablony

en: Template Source
cs: Zdroj šablony

en: Template URL
cs: URL šablony

en: Template Versions
cs: Verze šablon

en: The raw contents of the environment file.
cs: Čistý obsah souboru prostředí.

en: The raw contents of the template.
cs: Čistý obsah šablony.

en: There was a problem parsing the %(prefix)s: %(error)s
cs: Při parsování %(prefix)s nastal problém: %(error)s

en: This is required for operations to be performed throughout the lifecycle of the stack
cs: Toto je vyžadováno pro operace prováděné během životního cyklu zásobníku

en: Time Since Event
cs: Doba od události

en: Topology
cs: Topologie

en: Type
cs: Typ

en: Type =
cs: Typ =

en: Unable to get events for stack "%s".
cs: Nelze získat události zásobníku "%s".

en: Unable to get functions for template version "%s".
cs: Nelze získat funkce pro verzi šablony "%s".

en: Unable to get resources for stack "%s".
cs: Nelze získat prostředky zásobníku "%s".

en: Unable to retrieve metadata.
cs: Nelze získat metadata.

en: Unable to retrieve resource type details.
cs: Nelze získat podrobnosti typu prostředků.

en: Unable to retrieve resource.
cs: Nelze získat prostředek.

en: Unable to retrieve stack list.
cs: Nelze získat seznam zásobníků.

en: Unable to retrieve stack resource types.
cs: Nelze získat typy prostředků zásobníku.

en: Unable to retrieve stack template.
cs: Nelze získat šablonu zásobníku.

en: Unable to retrieve stack.
cs: Nelze získat zásobník.

en: Unable to retrieve template functions.
cs:  Nelze získat funkce šablony.

en: Unable to retrieve template versions.
cs: Nelze získat verze šablon.

en: Update
cs: Aktualizovat

[ctx: current status of stack]
en: Update Complete
cs: Aktualizace dokončena

[ctx: current status of stack]
en: Update Failed
cs: Aktualizace selhala.

[ctx: current status of stack]
en: Update In Progress
cs: Probíhá aktualizace

en: Update Stack
cs: Aktualizovat zásobník

en: Update Stack Parameters
cs: Aktualizovat parametry zásobníku

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Version
cs: Verze

en: You must specify a template via one of the available sources.
cs: Musíte zadat šablonu pomocí jednoho z dostupných zdrojů.

en: environment
cs: prostředí

en: template
cs: šablona
