heat-dashboard VERSION - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Create Stack
id: Buat stack

en: Download
id: Download (pengunduhan)

en: Save
id: Simpan

en: Stack %s was successfully created.
id: Stack %s berhasil dibuat.

en: You are not allowed to check stacks: %s
id: Anda tidak diizinkan untuk memeriksa stack: %s

en: You are not allowed to delete stacks: %s
id: Anda tidak diizinkan untuk menghapus stacks: %s
