heat-dashboard VERSION - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ja: 取り消し

en: Check Stack | Check Stacks
ja[0]: スタックのチェック

en: Checked Stack: %s. | Checked Stacks: %s.
ja[0]: スタックをチェックしました: %s.

en: Confirm Check Stack | Confirm Check Stacks
ja[0]: スタックのチェックを確定する

en: Confirm Delete Stack | Confirm Delete Stacks
ja[0]: スタックの削除を確定する

en: Create Stack
ja: スタックの作成

en: Delete Resource
ja: リソースの削除

en: Delete Stack | Delete Stacks
ja[0]: スタックの削除

en: Deleted Stack: %s. | Deleted Stacks: %s.
ja[0]: スタック %s を削除しました。

en: Download
ja: ダウンロード

en: Save
ja: 保存

en: Saved Drafts
ja: ドラフトの保存

en: Show More Properties
ja: その他のプロパティーの表示

en: Stack %s was successfully created.
ja: スタック %s を作成しました。

en: Unable to check Stack: %s. | Unable to check Stacks: %s.
ja[0]: スタックをチェックができません: %s.

en: Unable to delete Stack: %s. | Unable to delete Stacks: %s.
ja[0]: スタックを削除できません: %s.

en: You are not allowed to check stacks: %s
ja: スタックのチェックは許可されていません: %s

en: You are not allowed to delete stacks: %s
ja: スタックの削除は許可されていません: %s

en: You have selected "%s". | You have selected "%s".
ja[0]: "%s" を選択しました。

en: You have selected "%s". Deleted stack is not recoverable. | You have selected "%s". Deleted stacks are not recoverable.
ja[0]: "%s" を選択しました。削除されたスタックは元に戻せません。
