heat-dashboard VERSION - en to ne translation catalogue (150 entries)

en: A local environment to upload.
ne: अपलोड गर्नका लागि लोकल वातावरण

en: A local template to upload.
ne: अपलोड गर्नका लागि एउटा स्थानीय टेम्प्लेट

en: A template is used to automate the deployment of infrastructure, services, and applications.
ne: एक टेम्पलेट आधारभूत संरचना, सेवाहरु, र अनुप्रयोगहरुको तैनाती स्वचालित गर्न को लागी प्रयोग गरिन्छ।

en: An external (HTTP) URL to load the template from.
ne: बाट टेम्प्लेट लोड गर्नका लागि एउटा बाह्य (HTTP) URL

en: Attributes
ne: विशेषताहरू

en: Case sensitive
ne: केस संवेदनशील

en: Case-sensitive
ne: केस संवेदनशील

en: Change Stack Template
ne: स्टेक स्टेम्प्लेट परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Template
ne: टेम्प्लेट परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Check Stack | Check Stacks
ne[0]: स्ट्याक जाँच गर्नुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू जाँच गर्नुहोस्

en: Checked Stack | Checked Stacks
ne[0]: जाँच गरिएको स्ट्याक
ne[1]: जाँच गरिएका स्ट्याकहरू

en: Clear Canvas
ne: खाली क्यानवास

en: Close
ne: बन्द

[ctx: current status of stack]
en: Create Complete
ne: सिर्जना सम्पन्न भयो

[ctx: current status of stack]
en: Create Failed
ne: सिर्जना असफल भयो

[ctx: current status of stack]
en: Create In Progress
ne: सिर्जना हुदैछ

en: Create Stack
ne: स्टेक बनाउनुहोस्

en: Create a new stack with the provided values.
ne: प्रदान गरिएका मानहरूको साथ नयाँ स्ट्याक सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Created
ne: सृष्टि भयो

en: Creation Timeout (minutes)
ne: बनाउने समय सकियो( मिनटहरू)

en: Date Updated
ne: तारिक अपडेट गरिएको छ

[ctx: current status of stack]
en: Delete Complete
ne: मेटाईयो

[ctx: current status of stack]
en: Delete Failed
ne: मेट्न असफल भयो

[ctx: current status of stack]
en: Delete In Progress
ne: मेटाउँदै

en: Delete Stack | Delete Stacks
ne[0]: स्ट्याक मेटाउनुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू मेटाउनुहोस्

en: Deleted Stack | Deleted Stacks
ne[0]: मेटिएको स्ट्याक
ne[1]: मेटिएको स्ट्याकहरू

en: Description
ne: विबरण

en: Description:
ne: विवरण:

en: Direct Input
ne: सिधा इनपुट

en: Disabled
ne: निस्क्रीय गरिएको

en: Edit Template
ne: टेम्प्लेट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Enable rollback on create/update failure.
ne: बनाउनु/अपडेट असफलतामा फर्किनु सक्रीय गर्नुहोस्।

en: Enabled
ne: सक्रीय गरियो

en: Environment Data
ne: वातावरण डाटा

en: Environment File
ne: वातावरण फाइल

en: Environment Source
ne: वातावरण स्रोत

en: Events
ne: इभेन्टहरू

en: Export Draft
ne: ड्राफ्ट निर्यात गर्नुहोस्

en: File
ne: फाइल

en: Function
ne: प्रकार्य

en: ID
ne: आई डि

en: Import Draft
ne: ड्राफ्ट आयात गर्नुहोस्

en: Last Updated
ne: अघिल्लोपल्ट अपडेट गरिएको

en: Launch
ne: शुरू गर्नुहोस्

en: Launch Parameters
ne: प्यारामिटर सुरू गर्नुहोस्

en: Launch Stack
ne: स्टेक आरम्भ गर्नुहोस्

en: Links
ne: लिङ्कहरू

en: Load Draft
ne: ड्राफ्ट लोड गर्नुहोस्

en: Manage Drafts
ne: ड्राफ्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Minutes
ne: मिनेट

en: Name
ne: नाम

en: Name must start with a letter and may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
ne: नाम आवश्यक रूपमा अक्षरबाट थालिनुपर्छ अनि यसमा अक्षर, सङ्ख्या, अन्डरस्कोर, पिरियडहूर अनि हाइफनहरू मात्र हुनुपर्छ।

en: Name of the stack to create.
ne: बनाउनुपर्ने स्टेकको नाम।

en: Next
ne: अर्को

en: Orchestration
ne: अर्केस्ट्रेसन

en: Outputs
ne: निर्गतहरू

en: Overview
ne: ओभरभ्यु

en: Parameters
ne: प्यारामिटर

en: Password for user "%s"
ne: उपभोक्ता "%s"को लागि पासवर्ड

en: Please drag and drop resource icons into center canvas to define resource for template.
ne: कृपया टेम्पलेटको संसाधन परिभाषित गर्नको लागी केन्द्र क्यानवासमा स्रोत आइकनहरू ड्र्याग गर्नुहोस् र ड्रप गर्नुहोस्।

en: Please specify a %s using only one source method.
ne: एउटा मात्र स्रोत बिधि प्रयोग गरेर कृपया एउटा %s तोक्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Preview Stack
ne: स्ट्याक पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview Stack Details
ne: स्ट्याक विवरणहरू पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview Stack Parameters
ne: स्ट्याक प्यारामिटरहरू पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview Template
ne: टेम्प्लेट पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview a new stack with the provided values.
ne: प्रदान गरिएका मानहरूको साथ नयाँ स्ट्याक सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Properties
ne: गुणहरू

en: Referenced Files
ne: सन्दर्भ गरिएका फाइलहरू

en: Resource
ne: सामग्री

en: Resource ID
ne: रिसोर्स ID

en: Resource Metadata
ne: रिसोर्स मेटाडाटा

en: Resource Types
ne: स्रोत प्रकारहरू

en: Resources
ne: रिसोर्सहरू

en: Resume Stack | Resume Stacks
ne[0]: स्ट्याक पुन: सुरु गर्नुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: Resumed Stack | Resumed Stacks
ne[0]: पुन: सुरु भएको स्ट्याक
ne[1]: पुन: सुरु भएको स्ट्याकहरू

en: Rollback
ne: पछि फर्किनु

en: Rollback On Failure
ne: असफलतामा फर्किनुहोस्

en: Save Draft
ne: ड्राफ्ट बचत गर्नुहोस्

en: Select Template
ne: टेम्प्लेट चयन गर्नुहोस्

en: Select a new template to preview a stack.
ne: स्ट्याक पूर्वावलोकन गर्न नयाँ टेम्प्लेट चयन गर्नुहोस्।

en: Select a new template to re-launch a stack.
ne: एउटा स्टेक पुनःआरम्भ गर्नका लागि एउटा नयाँ टेम्प्लेट चन गर्नुहोस्।

en: Select a template to launch a stack.
ne: एउटा स्टेक आरम्भ गर्नका लागि एउटा टेम्पलेट चयन गर्नुहोस्।

en: Stack Events
ne: स्टेक इभेन्टहरू

en: Stack ID
ne: स्टेक ID

en: Stack ID =
ne: स्ट्याक आईडी =

en: Stack Name
ne: स्टेक नाम

en: Stack Name =
ne: स्ट्याक नाम =

en: Stack Parameters
ne: स्ट्याक प्यारामिटर

en: Stack Preview
ne: स्ट्याक पूर्वावलोकन

en: Stack Resource
ne: स्टेक स्रोत

en: Stack Resource ID
ne: स्ट्याक  रिसोर्स ID

en: Stack Resource Type
ne: स्टेक रिसोर्स प्रकार

en: Stack Resources
ne: स्टेक रिसोर्सहरू

en: Stack creation started.
ne: स्टेक बनाउने शुरू गरिएको छ।

en: Stack creation timeout in minutes.
ne: मिनटमा स्टेक बनाउने समय सकियो।

en: Stack update started.
ne: स्टेक अपडेट शुरू गरिएको छ।

en: Stack updating timeout in minutes.
ne: मिनेटमा समयसिमा अद्यावधिक थुपार्नुहोस्।

en: Stacks
ne: स्टेकहरू

en: Status
ne: स्टाटस

en: Status =
ne: स्टाटस =

en: Status Reason
ne: स्टाटस कारण

en: Suspend Stack | Suspend Stacks
ne[0]: स्ट्याक निलम्बन गर्नुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू निलम्बन गर्नुहोस्

en: Suspended Stack | Suspended Stacks
ne[0]: निलम्बित  स्ट्याक
ne[1]: निलम्बित  स्ट्याकहरू

en: Template
ne: टेम्प्लेट

en: Template Data
ne: टेम्प्लेट डाटा

en: Template File
ne: टेम्प्लेट फाइल

en: Template Functions
ne: टेम्प्लेट प्रकार्यहरू

en: Template Generator
ne: टेम्पलेट सर्जक

en: Template Source
ne: टेम्प्लेट स्रोत

en: Template URL
ne: टेम्प्लेट URL

en: Template Version
ne: टेम्प्लेट संस्करण

en: Template Versions
ne: टेम्पलेट संस्करणहरू

en: The raw contents of the environment file.
ne: वातावरण फाइलको काँचो कन्टेन्टहरू।

en: The raw contents of the template.
ne: टेम्पलेटको काँचो सामग्री

en: There was a problem parsing the %(prefix)s: %(error)s
ne: %(prefix)s: %(error)s पार्सिङ गर्ने क्रममा समस्या भएको थियो

en: This is required for operations to be performed throughout the lifecycle of the stack
ne: यो स्टेकको सम्पूर्ण जीवनक्रममा कार्यान्वयन गर्ने अभियानका लागि आवस्यक पर्दछ।

en: Time Since Event
ne: घटनादेखिको समय

en: Timeout
ne: समय सकियो

en: Topology
ne: टोपोलोजी

en: Type
ne: विवरण

en: Type =
ne: प्रकार =

en: Unable to get events for stack "%s".
ne: "%s" स्टेकका लागि इभेन्टहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get functions for template version "%s".
ne: टेम्प्लेट संस्करण "%s" को लागि कार्यहरू प्राप्त गर्न असक्षम।

en: Unable to get resources for stack "%s".
ne: "%s" स्टेकका लागि रिसोर्सहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve metadata.
ne: मेटाडाटा प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve resource type details.
ne: संसाधन प्रकारको जानकारी पुन: प्राप्त गर्न असक्षम।

en: Unable to retrieve resource.
ne: रिसोर्स प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve stack list.
ne: स्टेक सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve stack resource types.
ne: स्ट्याक संसाधन प्रकारहरू पुनःप्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve stack template.
ne: स्टेक टेम्प्लेट प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve stack.
ne: स्टेक प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve template functions.
ne: टेम्प्लेट प्रकार्यहरू पुन: प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve template versions.
ne: टेम्प्लेट संस्करणहरू पुन: प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Update
ne: अपडेट गर्नुहोस्

[ctx: current status of stack]
en: Update Complete
ne: अद्यावधिक सम्पन्न भयो

[ctx: current status of stack]
en: Update Failed
ne: अद्यावधिक असफल भयो

[ctx: current status of stack]
en: Update In Progress
ne: अद्यावधिक हुदैछ

en: Update Stack
ne: स्टेक अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Stack Parameters
ne: स्टेक प्यारामिटरहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: Update a stack with the provided values. Please note that any encrypted parameters, such as passwords, will be reset to default if you do not change them here.
ne: प्रदान गरिएका मूल्यहरू लिएर एउटा स्टेक अपडेट गर्नुहोस्। कृपय नोट गर्नुहोस् कि कुना इन्क्रिप्ट गरिएको प्यारामिटर, जस्तै पासवर्डहरू, यदि तपाईँले परिवर्तन गर्नुभएन भने डिफल्टमा रिसेट हुन्छ।

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Updating Timeout (minutes)
ne: समय समाप्त (मिनेट) अद्यावधिक गर्ने

en: Use one of the available template source options to specify the template to be used in changing this stack.
ne: यो स्ट्याक परिवर्तन गर्न टेम्प्लेट निर्दिष्ट गर्न उपलब्ध टेम्प्लेट स्रोत विकल्प मध्ये एक प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Use one of the available template source options to specify the template to be used in creating this stack.
ne: स्टेक बनाउने क्रममा प्रयोग गर्नका लागि टेम्प्लेक प्रयोग गर्नका लागि उपलब्ध कुनै एक टेम्प्ले स्रोतको प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Use one of the available template source options to specify the template to be used in previewing this stack.
ne: यो स्ट्याक पूर्वावलोकनमा प्रयोग हुने टेम्पलेट निर्दिष्ट गर्न उपलब्ध टेम्प्लेट स्रोत विकल्प मध्ये एक प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Version
ne: संस्करण

en: You must specify a template via one of the available sources.
ne: उपलब्ध स्रोतहरूमध्ये एउटाबाट तपाईँले आवश्यक रूपमा एउटा टेम्प्लेट निश्चित गर्नुपर्छ।

en: environment
ne: वातावरण

en: template
ne: टम्प्लेट
