heat-dashboard VERSION - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ne: रद्ध गर्नुहोस्

en: Check Stack | Check Stacks
ne[0]: स्ट्याक जाँच गर्नुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू जाँच गर्नुहोस्

en: Checked Stack: %s. | Checked Stacks: %s.
ne[0]: जाँच गरिएको स्ट्याक: %s।
ne[1]: जाँच गरिएको स्ट्याकहरू: %s।

en: Confirm Check Stack | Confirm Check Stacks
ne[0]: स्ट्याक जाँच पुष्टि गर्नुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू जाँच पुष्टि गर्नुहोस्

en: Confirm Delete Stack | Confirm Delete Stacks
ne[0]: स्ट्याक मेटाउनुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू मेटाउनुहोस्

en: Create Stack
ne: स्टेक बनाउनुहोस्

en: Delete Resource
ne: सामग्री मेटाउनुहोस्

en: Delete Stack | Delete Stacks
ne[0]: स्ट्याक मेटाउनुहोस्
ne[1]: स्ट्याकहरू मेटाउनुहोस्

en: Deleted Stack: %s. | Deleted Stacks: %s.
ne[0]: मेटिएको स्ट्याक %s
ne[1]: मेटिएको स्ट्याकहरू %s

en: Download
ne: डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Heat Orchestration Template
ne: Heat Orchestration टम्प्लेट

en: OK
ne: ठिक छ

en: Save
ne: सेभ गर्नुहोस्

en: Saved Drafts
ne: सुरक्षित ड्राफ्टहरू

en: Show More Properties
ne: अधिक गुणहरू देखाउनुहोस्

en: Stack %s was successfully created.
ne: स्ट्याक %s सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो।

en: Unable to check Stack: %s. | Unable to check Stacks: %s.
ne[0]: %s स्ट्याक जाँच गर्न सकिएन।
ne[1]: %s स्ट्याकहरू जाँच गर्न सकिएन।

en: Unable to delete Stack: %s. | Unable to delete Stacks: %s.
ne[0]: स्ट्याक: %s मेटाउन असमर्थ।
ne[1]: स्ट्याकहरू: %s मेटाउन असमर्थ।

en: You are not allowed to check stacks: %s
ne: तपाईंलाई स्ट्याक: %s जाँच गर्न अनुमति छैन

en: You are not allowed to delete stacks: %s
ne: तपाईंलाई स्ट्याक: %s जाँच गर्न अनुमति छैन

en: You have selected "%s". | You have selected "%s".
ne[0]: तपाईंले "%s".चयन गर्नुभएको छ।
ne[1]: तपाईंले "%s".चयन गर्नुभएको छ।

en: You have selected "%s". Deleted stack is not recoverable. | You have selected "%s". Deleted stacks are not recoverable.
ne[0]: तपाईंले "%s" चयन गर्नुभएको छ। हटाइएको स्ट्याक पुन: प्राप्ति योग्य छैन।
ne[1]: तपाईंले "%s" चयन गर्नुभएको छ। हटाइएको स्ट्याकहरू पुन: प्राप्ति योग्य छैन।
