heat-dashboard VERSION - en to pl_PL translation catalogue (119 entries)

en: A local environment to upload.
pl_PL: Lokalne środowisko do przesłania.

en: A local template to upload.
pl_PL: Lokalny plik z szablonem do wysłania.

[ctx: current status of stack]
en: Adopt Complete
pl_PL: Zakończono adoptowanie

[ctx: current status of stack]
en: Adopt Failed
pl_PL: Adoptowanie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Adopt In Progress
pl_PL: Trwa adoptowanie

en: An external (HTTP) URL to load the template from.
pl_PL: Zewnętrzny adres URL (HTTP), z którego należy pobrać szablon.

en: Change Stack Template
pl_PL: Zmień szablon stosu

en: Change Template
pl_PL: Zmień szablon

[ctx: current status of stack]
en: Check Complete
pl_PL: Zakończono sprawdzanie

[ctx: current status of stack]
en: Check Failed
pl_PL: Sprawdzanie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Check In Progress
pl_PL: Trwa sprawdzanie

en: Check Stack | Check Stacks
pl_PL[0]: Sprawdź stos
pl_PL[1]: Sprawdź stosy
pl_PL[2]: Sprawdź stosy

en: Checked Stack | Checked Stacks
pl_PL[0]: Sprawdzono stos
pl_PL[1]: Sprawdzono stosy
pl_PL[2]: Sprawdzono stosy

[ctx: current status of stack]
en: Create Complete
pl_PL: Zakończono tworzenie

[ctx: current status of stack]
en: Create Failed
pl_PL: Tworzenie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Create In Progress
pl_PL: Trwa tworzenie

en: Create Stack
pl_PL: Utwórz stos

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Creation Timeout (minutes)
pl_PL: Limit czasu tworzenia (w minutach)

en: Date Updated
pl_PL: Data aktualizacji

[ctx: current status of stack]
en: Delete Complete
pl_PL: Zakończono usuwanie

[ctx: current status of stack]
en: Delete Failed
pl_PL: Nieudane usunięcie

[ctx: current status of stack]
en: Delete In Progress
pl_PL: Trwa usuwanie

en: Delete Stack | Delete Stacks
pl_PL[0]: Usuń stos
pl_PL[1]: Usuń stosy
pl_PL[2]: Usuń stosy

en: Deleted Stack | Deleted Stacks
pl_PL[0]: Usunięto stos
pl_PL[1]: Usunięto stosy
pl_PL[2]: Usunięto stosy

en: Description
pl_PL: Opis

en: Direct Input
pl_PL: Bezpośrednio

en: Edit Template
pl_PL: Edycja szablonu

en: Enable rollback on create/update failure.
pl_PL: Wycofuje zmiany, jeśli wystąpi błąd podczas tworzenia lub modyfikacji.

en: Environment Data
pl_PL: Dane środowiska

en: Environment File
pl_PL: Plik środowiska

en: Environment Source
pl_PL: Źródło środowiska

en: Events
pl_PL: Zdarzenia

en: File
pl_PL: Plik

[ctx: current status of stack]
en: Init Complete
pl_PL: Zakończono inicjowanie

[ctx: current status of stack]
en: Init Failed
pl_PL: Inicjowanie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Init In Progress
pl_PL: Trwa inicjowanie

en: Launch
pl_PL: Uruchom

en: Launch Stack
pl_PL: Uruchom stos

en: Name must start with a letter and may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
pl_PL: Nazwa może zawierać wyłącznie litery, cyfry, kropki, myślniki i znaki podkreślenia.

en: Name of the stack to create.
pl_PL: Nazwa stosu, który zostanie utworzony.

en: Next
pl_PL: Następny

en: Orchestration
pl_PL: Orkiestracja

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Password for user "%s"
pl_PL: Hasło dla użytkownika „%s

en: Please specify a %s using only one source method.
pl_PL: Należy podać %s wykorzystując tylko jedną metodę źródłową.

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Preview Stack
pl_PL: Pogląd stosu

en: Preview Stack Details
pl_PL: Podgląd szczegółów stosu

en: Preview Stack Parameters
pl_PL: Podejrzyj parametry stosu

en: Preview Template
pl_PL: Podgląd szablonu

en: Resource
pl_PL: Zasób

en: Resource Types
pl_PL: Typy zasobów

en: Resources
pl_PL: Zasoby

[ctx: current status of stack]
en: Resume Complete
pl_PL: Zakończono wznawianie

[ctx: current status of stack]
en: Resume Failed
pl_PL: Wznawianie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Resume In Progress
pl_PL: Trwa wznawianie

en: Resume Stack | Resume Stacks
pl_PL[0]: Wznów stos
pl_PL[1]: Wznów stosy
pl_PL[2]: Wznów stosy

en: Resumed Stack | Resumed Stacks
pl_PL[0]: Wznowiono stos
pl_PL[1]: Wznowiono stosy
pl_PL[2]: Wznowiono stosy

[ctx: current status of stack]
en: Rollback Complete
pl_PL: Zakończono przywracanie

[ctx: current status of stack]
en: Rollback Failed
pl_PL: Przywracanie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Rollback In Progress
pl_PL: Trwa przywracanie

en: Rollback On Failure
pl_PL: Wycofanie po wystąpieniu błędu

en: Select Template
pl_PL: Wybór szablonu

en: Select a new template to preview a stack.
pl_PL: Należy wybrać nowy szablon, aby podejrzeć stos.

en: Select a new template to re-launch a stack.
pl_PL: Należy wybrać szablon do ponownego uruchomienia stosu.

en: Select a template to launch a stack.
pl_PL: Należy wybrać szablon do uruchomienia stosu.

[ctx: current status of stack]
en: Snapshot Complete
pl_PL: Zakończono tworzenie migawki

[ctx: current status of stack]
en: Snapshot Failed
pl_PL: Tworzenie migawki nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Snapshot In Progress
pl_PL: Trwa tworzenie migawki

en: Stack Events
pl_PL: Zdarzenia stosu

en: Stack ID
pl_PL: ID stosu

en: Stack Name
pl_PL: Nazwa stosu

en: Stack Resource
pl_PL: Zasób stosu

en: Stack Resource Type
pl_PL: Typ zasobu stosu

en: Stack Resources
pl_PL: Zasoby stosu

en: Stack creation started.
pl_PL: Tworzenie stosu.

en: Stack creation timeout in minutes.
pl_PL: Limit czasu tworzenia stosu w minutach.

en: Stack update started.
pl_PL: Aktualizacja stosu rozpoczęta.

en: Stacks
pl_PL: Stosy

en: Status =
pl_PL: Stan =

en: Status Reason
pl_PL: Powód stanu

[ctx: current status of stack]
en: Suspend Complete
pl_PL: Zakończono usypianie

[ctx: current status of stack]
en: Suspend Failed
pl_PL: Usypanie nieudane

[ctx: current status of stack]
en: Suspend In Progress
pl_PL: Trwa usypianie

en: Suspend Stack | Suspend Stacks
pl_PL[0]: Wstrzymaj stos
pl_PL[1]: Wstrzymaj stosy
pl_PL[2]: Wstrzymaj stosy

en: Suspended Stack | Suspended Stacks
pl_PL[0]: Wstrzymano stos
pl_PL[1]: Wstrzymano stosy
pl_PL[2]: Wstrzymano stosy

en: Template
pl_PL: Szablon

en: Template Data
pl_PL: Dane szablonu

en: Template File
pl_PL: Plik szablonu

en: Template Source
pl_PL: Źródło szablonu

en: Template URL
pl_PL: URL szablonu

en: The raw contents of the environment file.
pl_PL: Zawartość pliku środowiska.

en: The raw contents of the template.
pl_PL: Zawartość szablonu.

en: There was a problem parsing the %(prefix)s: %(error)s
pl_PL: Wystąpił problem podczas przetwarzania %(prefix)s: %(error)s

en: This is required for operations to be performed throughout the lifecycle of the stack
pl_PL: Wymagane dla czynności przeprowadzanych podczas całego cyklu życia stosu

en: Time Since Event
pl_PL: Czas od zdarzenia

en: Topology
pl_PL: Topologia

en: Type
pl_PL: Typ

en: Unable to get events for stack "%s".
pl_PL: Nie można pobrać zdarzeń dla stosu „%s”.

en: Unable to get resources for stack "%s".
pl_PL: Nie można pobrać zasobów dla stosu „%s”.

en: Unable to retrieve metadata.
pl_PL: Nie można pobrać metadanych.

en: Unable to retrieve resource type details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów typu zasobu.

en: Unable to retrieve resource.
pl_PL: Nie można pobrać zasobu.

en: Unable to retrieve stack list.
pl_PL: Nie można pobrać listy stosów.

en: Unable to retrieve stack resource types.
pl_PL: Nie można pobrać typów zasobów stosu.

en: Unable to retrieve stack template.
pl_PL: Nie można pobrać szablonu stosu.

en: Unable to retrieve stack.
pl_PL: Nie można pobrać stosu.

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

[ctx: current status of stack]
en: Update Complete
pl_PL: Zakończono aktualizację

[ctx: current status of stack]
en: Update Failed
pl_PL: Aktualizacja nieudana

[ctx: current status of stack]
en: Update In Progress
pl_PL: Trwa aktualizacja

en: Update Stack
pl_PL: Zaktualizuj stos

en: Update Stack Parameters
pl_PL: Aktualizacja parametrów stosu

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowano

en: Version
pl_PL: Wersja

en: You must specify a template via one of the available sources.
pl_PL: Należy podać szablon wykorzystując jedno z dostępnych źródeł.

en: environment
pl_PL: środowisko

en: template
pl_PL: szablon
