heat-dashboard - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: 1.0.0
ne: १.०.०

en: 1.1.0
ne: १.१.०

en: Current Series Release Notes
ne: हालको सीरीज रिलीज नोट्स

en: Heat Dashboard Release Notes
ne: Heat ड्यासबोर्ड रिलीज नोटहरू

en: New Features
ne: नयाँ सुविधाहरू

en: Prelude
ne: सुरुवाती

en: Queens Series Release Notes
ne: Queens श्रृंखला जारी नोटहरू

en: Rocky Series Release Notes
ne: Rocky श्रृंखला जारी नोटहरू

en: Stein Series Release Notes
ne: Stein श्रृंखला जारी नोटहरू

en: Upgrade Notes
ne: अपग्रेड टिप्पणीहरू
