openstack-heat - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Bug Fixes
fr: Corrections de bugs

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: Heat Release Notes
fr: Note de release de Heat

en: Liberty Series Release Notes
fr: Note de release pour Liberty

en: Mitaka Series Release Notes
fr: Note de release pour Mitaka

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Other Notes
fr: Autres notes

en: Start using reno to manage release notes.
fr: Commence à utiliser reno pour la gestion des notes de release

en: This feature only supports templates with version over `2016-10-14`.
fr: Cette fonctionnalité supporte seulement les templates des version supérieurs à `2016-10-14`.

en: Upgrade Notes
fr: Notes de mises à jours
