GNU hello 2.9 - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Hello, world!
lv: Sveika, pasaule!

en: hello, world
lv: sveika, pasaule

note: TRANSLATORS: --help output 1 (synopsis) no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]...
lv: Lietošana: %s [OPCIJAS]...

note: TRANSLATORS: --help output 2 (brief description) no-wrap
en: Print a friendly, customizable greeting.
lv: Drukāt draudzīgu, pielāgojamu sveicienu.

note: TRANSLATORS: --help output 3: options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
lv:   -h, --help          attēlo šo palīdzības ziņu un iziet
      -v, --version       attēlo versijas informāciju un iziet

note: TRANSLATORS: --help output 5+ (reports) TRANSLATORS: the placeholder indicates the bug-reporting address for this application.  Please add _another line_ with the address for translation bugs. no-wrap
en: Report bugs to: %s
lv: Ziņojiet par kļūdas uz: %s.

en: Report %s bugs to: %s
lv: Ziņojiet %s kļūdas uz: %s.

en: %s home page: <%s>
lv: %s mājas lapa: <%s>

en: %s home page: <http://www.gnu.org/software/%s/>
lv: %s mājas lapa: <http://www.gnu.org/software/%s/>

en: General help using GNU software: <http://www.gnu.org/gethelp/>
lv: Vispārējā palīdzība lietojot GNU programmatūru: <http://www.gnu.org/gethelp/>

en: Copyright (C) %d Free Software Foundation, Inc.
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
lv: Autortiesības (C) %d Free Software Foundation, Inc.
    Licence GPLv3+: GNU GPL v. 3 vai jaunāka <http://gnuorg/licenses/gpl.html>.
    Šī ir brīva programmatūra: jums ir brīvība to mainīt un izplatīt.
    NAV GARANTIJAS, līdz likuma atļautajām robežām.

en: Unknown system error
lv: Nezināma sistēmas kļūda

en: %s: option '%s' is ambiguous; possibilities:
lv: %s: opcija “%s” nav viennozīmīga, iespējas:

en: %s: option '--%s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija “--%s” neatļauj argumentu

en: %s: option '%c%s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija “%c%s” neatļauj argumentu

en: %s: option '--%s' requires an argument
lv: %s: opcijai “--%s” nepieciešams arguments

en: %s: unrecognized option '--%s'
lv: %s: neatpazīta opcija “--%s”

en: %s: unrecognized option '%c%s'
lv: %s: neatpazīta opcija “%c%s”

en: %s: invalid option -- '%c'
lv: %s: nederīga opcija -- “%c”

en: %s: option requires an argument -- '%c'
lv: %s: opcijai nepieciešams arguments -- “%c”

en: %s: option '-W %s' is ambiguous
lv: %s: opcija “-W %s” ir divdomīga

en: %s: option '-W %s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija “-W %s” neatļauj argumentu

en: %s: option '-W %s' requires an argument
lv: %s: opcijai “-W %s” nepieciešams arguments

en: write error
lv: rakstīšanas kļūda

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  For example, a French Unicode local should translate these to U+00AB (LEFT-POINTING DOUBLE ANGLE QUOTATION MARK), and
en: `
lv: “

en: '
lv: ”

en: memory exhausted
lv: atmiņa izsmelta
