help2man 1.47.17 - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: GNU %s %s
    
    Copyright (C) 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009,
    2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2020, 2021, 2022 Free Software
    Foundation, Inc.
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
    
    Written by Brendan O'Dea <bod@debian.org>
uk: GNU %s %s
    
    © Free Software Foundation, Inc., 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003,
    2004, 2005, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2020, 2021,
    2022
    Це програмне забезпечення є вільним, умови копіювання викладено у його
    початкових кодах. Умовами ліцензування програми НЕ передбачено жодних гарантій,
    зокрема гарантій працездатності або придатності для певної мети.
    
    Автором програми є Brendan O'Dea <bod@debian.org>

en: `%s' generates a man page out of `--help' and `--version' output.
    
    Usage: %s [OPTION]... EXECUTABLE
    
     -n, --name=STRING       description for the NAME paragraph
     -s, --section=SECTION   section number for manual page (1, 6, 8)
     -m, --manual=TEXT       name of manual (User Commands, ...)
     -S, --source=TEXT       source of program (FSF, Debian, ...)
     -L, --locale=STRING     select locale (default "C")
     -i, --include=FILE      include material from `FILE'
     -I, --opt-include=FILE  include material from `FILE' if it exists
     -o, --output=FILE       send output to `FILE'
     -p, --info-page=TEXT    name of Texinfo manual
     -N, --no-info           suppress pointer to Texinfo manual
     -l, --libtool           exclude the `lt-' from the program name
         --help              print this help, then exit
         --version           print version number, then exit
    
    EXECUTABLE should accept `--help' and `--version' options and produce output on
    stdout although alternatives may be specified using:
    
     -h, --help-option=STRING     help option string
     -v, --version-option=STRING  version option string
     --version-string=STRING      version string
     --no-discard-stderr          include stderr when parsing option output
    
    Report bugs to <bug-help2man@gnu.org>.
uk: %s створює сторінку довідника (man) на основі даних виконання програми з параметрами --help та --version.
    
    Використання: %s [ПАРАМЕТР]... ВИКОНУВАНИЙ_ФАЙЛ
    
     -n, --name=РЯДОК        опис для розділу НАЗВА
     -s, --section=РОЗДІЛ    номер розділу для сторінки довідника (1, 6, 8)
     -m, --manual=ТЕКСТ      назва довідника (Команди користувача...)
     -S, --source=ТЕКСТ      джерело програми (FSF, Debian, ...)
     -L, --locale=РЯДОК      вибрати локаль (типове значення "C")
     -i, --include=ФАЙЛ      включити матеріали з ФАЙЛа
     -I, --opt-include=ФАЙЛ  включити матеріали з ФАЙЛа, якщо такий існує
     -o, --output=ФАЙЛ       надіслати виведені дані до ФАЙЛа
     -p, --info-page=ТЕКСТ   назва довідника Texinfo
     -N, --no-info           придушити посилання на підручник Texinfo
     -l, --libtool           виключити «lt-» з назви програми
         --help              показати ці довідкові дані, потім завершити роботу
         --version           показати дані щодо версії, потім завершити роботу
    
    У ВИКОНУВАНОМУ_ФАЙЛІ має бути передбачено використання параметрів «--help» та «--version» з виведенням
    даних до stdout. Ви можете внести зміни до цих типових вимог за допомогою таких параметрів:
    
     -h, --help-option=РЯДОК      рядок параметра виведення довідкових даних
     -v, --version-option=РЯДОК   рядок параметра виведення даних щодо версії
     --version-string=РЯДОК       рядок версії
     --no-discard-stderr          використовувати дані зі stderr під час обробки виведених даних
    
    Про вади повідомляйте на адресу <bug-help2man@gnu.org>.

en: %s: can't open `%s' (%s)
uk: %s: не вдалося відкрити «%s» (%s)

note: Translators: "NAME", "SYNOPSIS" and other one or two word strings in all upper case are manual page section headings.  The man(1) manual page in your language, if available should provide the conventional translations.
en: NAME
uk: НАЗВА

en: SYNOPSIS
uk: КОРОТКИЙ ОПИС

en: %s: no valid information found in `%s'
uk: %s: у `%s' не виявлено належних даних

note: Translators: the following message is a strftime(3) format string, which in the English version expands to the month as a word and the full year.  It is used on the footer of the generated manual pages.  If in doubt, you may just use %x as the value (which should be the full locale-specific date).
en: %B %Y
uk: %x

en: %s: can't unlink %s (%s)
uk: %s: не вдалося вилучити %s (%s)

en: %s: can't create %s (%s)
uk: %s: не вдалося створити %s (%s)

en: %s \- manual page for %s %s
uk: %s \- сторінка довідника для %s %s

en: System Administration Utilities
uk: Інструменти системного адміністрування

en: Games
uk: Ігри

en: User Commands
uk: Команди користувача

note: Translators: "Usage" and "or" here are patterns (regular expressions) which are used to match the usage synopsis in program output.  An example from cp (GNU coreutils) which contains both strings: Usage: cp [OPTION]... [-T] SOURCE DEST or:  cp [OPTION]... SOURCE... DIRECTORY or:  cp [OPTION]... -t D
en: Usage
uk: Використання

en: or
uk: або

en: DESCRIPTION
uk: ОПИС

note: Translators: patterns are used to match common program output. In the source these strings are all of the form of "my $PAT_something = _('...');" and are regular expressions.  If there is more than one commonly used string, you may separate alternatives with "|".  Spaces in these expressions are wri
en: Report +(?:[\w-]+ +)?bugs|Email +bug +reports +to
uk: Про +(?:[\w-]+ +)?вади повідомляйте|Надсилайте +звіти +щодо +вад

en: Written +by
uk: Автор —

en: Options
uk: Параметри

en: Environment
uk: Середовище

en: Files
uk: Файли

en: Examples
uk: Приклади

en: This +is +free +software
uk: Це +вільне +програмне +забезпечення

en: OPTIONS
uk: ПАРАМЕТРИ

en: ENVIRONMENT
uk: СЕРЕДОВИЩЕ

en: FILES
uk: ФАЙЛИ

en: EXAMPLES
uk: ПРИКЛАДИ

en: COPYRIGHT
uk: Авторські права

en: REPORTING BUGS
uk: Як надіслати звіт про вади

en: AUTHOR
uk: АВТОР

en: SEE ALSO
uk: ТАКОЖ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

en: The full documentation for
    .B %s
    is maintained as a Texinfo manual.  If the
    .B info
    and
    .B %s
    programs are properly installed at your site, the command
    .IP
    .B info %s
    .PP
    should give you access to the complete manual.
uk: Повноцінну документацію з
    .B %s
    можна знайти у довіднику Texinfo. Якщо у вашій системі встановлено
    .B info
    та
    .B %s
    за допомогою команди
    .IP
    .B info %s
    .PP
    ви зможете отримати доступ до повноцінного підручника.

en: %s: error writing to %s (%s)
uk: %s: помилка під час спроби запису до %s (%s)

en: %s: can't get `%s' info from %s%s
uk: %s: не вдалося отримати дані «%s» з %s%s

en: Try `--no-discard-stderr' if option outputs to stderr
uk: Спробуйте додати параметр «--no-discard-stderr», якщо параметри виводить дані до stderr

en: Include file for help2man man page
uk: Файл-включення сторінки довідника (man) help2man

en: help2man \- generate a simple manual page
uk: help2man \- програма для створення простих сторінок довідника

en: INCLUDE FILES
uk: ФАЙЛИ-ВКЛЮЧЕННЯ

en: Additional material may be included in the generated output with the
    .B \-\-include
    and
    .B \-\-opt\-include
    options.  The format is simple:
    
        [section]
        text
    
        /pattern/
        text
uk: Включити додаткові матеріали до створеної сторінки можна за допомогою параметрів
    .B \-\-include
    та
    .B \-\-opt\-include
    Формат включених даних доволі простий:
    
        [розділ]
        текст
    
        /шаблон/
        текст

en: Blocks of verbatim *roff text are inserted into the output either at
    the start of the given
    .BI [ section ]
    (case insensitive), or after a paragraph matching
    .BI / pattern /\fR.
uk: Блоки тексту *roff вставляються до виведених даних або на початку вказаного
    .BI [ розділу ]
    (без врахування регістру), або після абзацу, що відповідає
    .BI / шаблону /\fR.

en: Patterns use the Perl regular expression syntax and may be followed by
    the
    .IR i ,
    .I s
    or
    .I m
    modifiers (see
    .BR perlre (1)).
uk: У шаблонах слід використовувати синтаксис формальних виразів
    за ними можна вказувати модифікатори
    .IR i ,
    .I s
    or
    .I m
    (див.
    .BR perlre (1)).

en: Lines before the first section or pattern which begin with `\-' are
    processed as options.  Anything else is silently ignored and may be
    used for comments, RCS keywords and the like.
uk: Рядки перед першим розділом або шаблоном, які починаються з набору символів «\-»,
    вважаються визначеннями параметрів. Всі інші такі рядки буде проігноровано,
    ними можна скористатися для коментування, ключових слів RCS тощо.

en: The section output order (for those included) is:
uk: Порядок виведення розділів (для включених розділів):

en: other
uk: інше

en: Any
    .B [NAME]
    or
    .B [SYNOPSIS]
    sections appearing in the include file will replace what would have
    automatically been produced (although you can still override the
    former with
    .B \-\-name
    if required).
uk: Будь-які розділи
    .B [НАЗВА]
    або
    .B [КОРОТКИЙ ОПИС]
    вказані у включеному файлі, замінять собою відповідні розділи,
    створені у автоматичному режимі. Ви можете зберегти перший з цих
    розділів за допомогою параметра
    .B \-\-name
    якщо захочете.

en: Other sections are prepended to the automatically produced output for
    the standard sections given above, or included at
    .I other
    (above) in the order they were encountered in the include file.
uk: Інші розділи буде додано перед автоматично створеними даними стандартних
    розділів, вказаних вище, або буде включено до
    .I іншого
    (вище) у порядку, у якому їх вказано у файлі-включенні.

en: Placement of the text within the section may be explicitly requested by using
    the syntax
    .RI [< section ],
    .RI [= section ]
    or
    .RI [> section ]
    to place the additional text before, in place of, or after the default
    output respectively.
uk: Можна явним чином вимагати розташовування тексту у розділі за допомогою
    синтаксичної конструкції
    .RI [< розділ ],
    .RI [= розділ ]
    або
    .RI [> розділ ]
    для розташовування тексту перед, замість або після типових виведених даних,
    відповідно.

en: AVAILABILITY
uk: ДОСТУП ДО ПРОГРАМИ

en: The latest version of this distribution is available on-line from:
uk: Найсвіжішу версію цього пакунка можна знайти у інтернеті:
